Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

E jak tqk chcesz poogladac moja nadwage to wrzuce jak mi kompa naprawia(a zresztą może reszta nie chce) nawet malenstwa fiony nie widziałam komp padł która następna się pochwali;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izaulinka gratuluje szczescia:):):) cudu:):):):)2 kresek kochana:):):):): U mnie jeszcze nic......tylko ten bol glowy:/ za oknem tak pieknie a ja ruszyc sie nie moge:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Izulinka braaaaawoo.super informacha gratuluję czulas cos? ?? W sensie.przeczucia ze jednak tym razem pyklo?? U mnie dzis 37.1 i dalej objaw na @ brak normalnoe to by mnie juz piersi strasznie bolaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Stymulowana od kilku dni mam to samo głowa boli mnie od samego rana. ...ciezko mi funkcjonowac z tego wszystkiego. Stymulowana mam nadzieje ze teraz od ciebie uskyszymy ze sie udalo mi moj facio obiecal se jak sie nie udalo idzie na badanie nasienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulinka !!!! Ale się cieszę ! Tyle co przeszłaś ze zdrowiem, no i nareszcie ! Brawo! :) Gratulacje kochana! I co tydzień ma się kolejna meldować z kreskami! Zrozumiano ?! :) 🌼 Jovanka, stara ruro! ❤️ wszystkiego najlepszego draniu! oszuście i mataczu z tym wiekiem, ale wybaczamy :P co do glukozy to lekarz mówił żeby ją wykonać między 24 a 28 tyg ? coś takiego. zrobię ją w ostatnim tyg. no i obowiązkowo idę tam z cytryną ;) badanie trwa długo, bo siedzisz tam godzinę? dwie? i czekasz. Książkę trzeba wziąć bo oszaleć można. Także Ty masz jeszcze czas. 🌼 kasik85 - dont łory, rilaks, wypoczywaj, nie myśl o tym....łatwo pisać, ale może to jakaś metoda? Ściskam mocno i trzymaj się tam! Wszystko będzie dobrze !!! 🌼 Alaaa, stymulowana - jestem naprawdę dobrej myśli :) 🌼 która to storczyki pielęgnowała? Wrzuciłam na maila zdjęcie tych mojej mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 dziękuję że jesteście ze mną :* Ala ten cykl w ogóle był dla mnie dziwny, bo niedługo po @ miałam plamienie lekkie, pamiętacie i wtedy myslałam sobie jejciu a może to zagnieżdżanie, w zeszłą środę przepłakałam prawie cała noc, bo miałam nie móc mieć dzieci przez jakis czas i (tu sie trochę zaczynam wstydzić) ale obrażona na cały świat zaczełam znowu palić więcej i odstawiłam kwas foliowy :/ byłam pewna na 100 % że @ przyjdzie na week, chociaż nic jej nie zapowiadało :) a tak ogólnie to od jakiegoś czasu - chyba właśnie od czasu tego plamienia mam ogromny apetyt, wszystko bym zjadła, od paru dni cmi mi brzuch na dole, tzn nie boli bo to nie jest ból ale no nie wiem jak wam to powiedzieć, tak łapie mały skurcz ? no nie wiem :) a wczoraj miałam robic rano test ale zaspałam do pracy, i w południe byłam prawie pewna że jestes, bo sikać chodziłam żeby was nie skłamać co pół godziny, a sikałam pół szklanki może :) wczoraj tak zaczęłam sikać :) a tak to od paru dni mam mnóstwo gęstego białego śluzu, latam na wkładkach 24h na dobę bo nie wyrabiam :) i zaczełam własnie czytac co może on oznaczać, bo nigdy takich ilości nie miałam i wyszło ciąża :) więc jak wróciłam z pracy poczytałam że z rana test przed @ sie powinno robic po terminie można o każdej porze mówię więc ok jak jestem to wyjdzie 2 kreska :) siedzę na kibelku test połozyłam na szafce koło niego włałam chyba z 5 kropli i tak idzie czerwona myslę sobie ok znowu dupa az nagle patrzę pojawiły się dwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam,wiedziałam, wiedziałam! Izulinka moje gratulacje!!!! Codziennie wchodzę i czytam, choć ostatnio nie pisałam. Miałam przeczucie, że na dniach pojawią się dwie kreski i to u Ciebie:D Więc sobie myślę, że napiszę jak już pojawi się ta cudowna wiadomość:D No i jesteś :D:D Tak się cieszę, że aż mi się oczy zeszkliły:) :D Wspaniały dzień! :D Jovanka, no to przy okazji spóźnione serdeczne życzenia urodzinowe:*:*:* :D A nasza nawa dzidzia jest prześliczna, przecudowna! I piękne imię! Nasza Wikusia:D :D Ach i och... koniec tych wywodów, bo pęknę z zachwytu;) Kocham wiosnę i Was wszystkie też;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovinka wszystkiego najlepszego :-* spóźnione ale szczere :-) Izulinka moje gratulacje :-* kurcze ja to się zawsze cieszę jak głupia jak ktoś jest w ciąży. Kobiety w ciąży chyba zawsze są najpiękniejsze. A jak już chociaż troche brzuszek widać to już wogóle :-) Promienieją :-) Ja niestety byłam wczoraj u siostry na małej imprezie, a że alkoholowa nie jestem to zostałam kierowcą mego męża :-) i dostałam @ :-( :-( ale wiecie co? Mój mąż jakoś nigdy tak mocno za dziećmi nie ganiał. Zawsze mówił, że nie bierze obcych dzieci na ręce, a wczoraj byli też sąsiedzi siostry i mają takiego rocznego Michałka. I ten maluch już sobie drepcze. I tak przyszedł do męża i jak mąż go wzioł na ręce (bo nie miał wyjścia, żeby mały się nie uderzył :-D ) to sobie go trzymał. Potem syn mojej siostry 3,5 letni też do niego przylazł, przytulił się i siedział na kolanach grając na telefonie :-) A jak wracaliśmy to mąż do mnie mówi "jak skończy ci się @ to w tym miesiącu zrobie ci dziecko" :-) powiem wam że byłam w szoku jak to powiedział i nawet troszke mi przeszedł żal że dostałam @ :-( chociaż nie... jest mi dalej smutno i źle :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulinka nasza szczesciaro :D gratulacje :D opowiadaj, czulas cos? jak zareagowal mezus? :D Eweelka w sumie nic takiego, poszlo jak zwykle o p*****le. Ale po tym poronieniu jestem jakas uprzedzona :P ale juz mi przeszlo, chociaz bede walczyc o swoje zdanie, bo jak zwykle poszlo o to ze ja sprzatam a on balagani i ze tak bedzie cale zycie a ja nie jestem sluzebnica jego jakas i po grobowa deske nie bede sprzatac jego gaci i podawac mu pod nos i wszystko za nim sprzatac. To ktora nastepna oznajmi nam dwie kreseczki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Izulinka to ja ani nie sikam ani sluzu wiec pewnoe dupa a oznak na @ brak no nic czas pokaże hmm...alr widze ze dlugo sie staraliscie wlasciwie juz tyle co My.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanka wszystkiego najlepszego kochana:* Izulinka moje gratulacje, szczesciaro nasza, tak bardzo sie ciesze, nalezalo Ci sie te szczescie:) Dziewczyny w poniedzialek ide na ten zabieg jak ja sie boje... i wtedy maz sobie zrobi badanie nasienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry laski :) Kurka wczoraj nawet nie miałam czasu wieczorem zajrzeć do Was :( A Wy tyle juz tu napisalyscie :) Kasik kurcze ale wieści :( :( Kochana ja jednak jestem pewna ze wszystko bedzie dobrze. Nie martw sie :) To jest poprostu zwykła złośliwość Twojego organizmu. Ty bardzo chcesz dzidzi a Twój organizm wymyśla sobie jakies torbiele :) Bedzie dobrze. Głowa do gory i jakby cos to my tu jestesmy i pisz o wszystkim :) Alaa ovufriend twierdzi ze masz 80 procent a ja mowię ze masz 100 i Zelandię na 2 kreseczki :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
No iza zobaczymy nir moge sie nakrecac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulinka - aaaaaaaa jak ja sie ciesze :) Banan na gębie od samego rana :) Ale sie pięknie dzien zaczął :) Spalas w nocy? :) :) Gratuluje Ci kochana :) Ostatnio niezbyt fajne wieści nam na forum przedstawilas, dokładne to chyba było tydzien temu ?? Bo pamietam ze tym samym autobusem do pracy jechałam :) :) Jejku jak sie ciesze :) :) Uwazaj teraz na siebie i na fasoleczke :) :) Mania kochanie nie smutaj :( Niestety każda z nas co miesiąc przeżywa taki zawód - dopóki 2 kreseczek nie zobaczy :) Ale nie mozemybsiw poddawać. Najważniejsze ze Twój maz powiedział ze po @ Ci dzidzie zrobi :) hehehe. Tylko Uwazaj bo moze chcieć 2 razy dziennie :) :) Ale od przybytku głowa nie boli :) Albo inaczej : od przybytku dzidzia bedzie :) heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eska slonce bedzie dobrze. Jestesmy z Tobą :) Alaa oczywiście sie nie nakręcaj :) :) Ale ja mam ogromna nadzieje ze Ty bedzies następna :) :) Goofcia a jak dzis u Ciebie??????? Daj znac :) Miłego dnia dziewcoki :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Goofcia nie martw się wszystko będzie dobrze :*:*:* 🌼 izulinka7 gratulacje kochana :*:*:* kolejny piękny słoneczny dzień i takie super wiadomości :-) ahh ❤️ 🌼 Widzę że dziewczynki ruszają pełną parą!! :-) nio i SUPER tak 3mać!! czekamy na kolejne kreseczki :):*:*:* 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - taka oto ja nam sie nie odzywa (albo przegapilam jej wpisy). Moze wczesniej sie zaczęło i niedługo znów bedziemy ciotkami :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko jak ja mam dzis glowe zaprzatnieta ciąża :( :( Gdzie nie spojrze to widzę kobiety w ciąży albo z wózkami :( Jedyne moje myśli dzisiaj to kiedy nam sie uda, kiedy ja bede prowadzala wózek, kiedy na teście wyjdą dwie kreski.......Ja nie chce o tym myślec :( :( Ale nie moge przestać :( Jakie to beznadziejne uczucie :( :( Bez kitu moja dzisiejsza droga do pracy to jakas meczarnia przez te moje myśli :( Moze jak juz w pracy bede i zajmę sie praca to mi przejdzie :( Mam dobry humor, dola nie mam ale te myśli.....chyba wlasnie zaczynaja mnie dolowac :( :( Sorry dziewczyny ale musiałam to wyrzucić z siebie a Wy kochane mnie najlepiej zrozumiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wyżej to ja - zapomnialam sie zalogować z tego wszystkiego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny:) 🌻 Izulinka ogromne gratulacje kochana- kolejna szczęsliwa mamuśka wiec moze w koncu bedzie wysyp ciąż w tym roku:P 🌻 Mówiła ze na wiosne sie zacznie:) heheh ale fajnie Miłego dzionka Wszystkim ❤️ Maćkowa u Ciebie jak tam? Stymulowana? halo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Izulinka cudowna wiadomosc!! :* Milego dnia lejdis;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetka a jak u Ciebie????? Testowalas????? Chwal sie nam szybko 2 kreskami :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulinka GRATULUJĘ :D eska jaki zabieg chodzi o nadżerkę, czy coś pomieszałam? Ja mam nadżerkę ale na razie nic z nią nie będziemy robić, bo podobno po ciąży też bardzo często się robią i jeśli kiedyś uda mi się zaciążyć to wtedy się nią zajmę, a jak nie to może w przyszłym roku, jest mała i na razie nic nie trzeba robić. Dziewczyny jak myślicie lepiej tą torbiel usunąć laparoskopowo czy tabletkami anty? Czy któraś z ciężarówek nie miała torbieli przed zajściem?Coś mi się kojarzy IZA ja też dziś wszędzie widziałam pełno matek z wózkami i malutkimii dziećmi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mam pytanie czy na umowe zlecenie obowiazuje jakies wypowiedzenie czy moge odejsc z dnia na dzien? Mam.dosc mojej szefowej... wszystko jej przeszkadza od miesiace zle odbieramy telefon zle robimy farbe wszystko zle czepia sie codziennie .... Mi gada na kolezanke jej na mnie ... mam dosc yej baby ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Marta chyba mozesz jej papierami rzucic w twarz z dnia na dzien :-) Eweelka u mnie tak: sluzu brak, @ brak (ale powinna sie zaczac jutro), test negatywny, zadnych objawow ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta mając umowę zlecenie mozesz odejść z pracy w każdej chwili :) Maćkowa Ty juz po teście? Eska chodzi o drożność? Mnie dalej głowa łupie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta a na umowie masz cos napisane odnosnie wypowiedzenia? zobacz moze w umowie, ja mam napisane o okresie wypowiedzenia, moze tez bedziesz miala, jesli nie to wydaje mi sie ze mozesz z dnia na dzien wypowiedziec dajac jej to na pismie chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta na umowe zlecenie mozesz odejsc w kazdej chwili. Wysylam wam na emaila zdj pazurkow jakie dzis zrobilam;d Poczulam wiosne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 zrobiłam Bobo test i tez pokazał 2 kreski :D u mojego gin termin mam na 4 kwietnia dopiero, ale w przyszłym tyg pójdę do niego prywatnie, bo trochę się boję o tym co mówił że hormony nie działają jak trzeba itd więc chcę jak najszybciej, ale serduszko raczej na pewno bic nie będzie jeszcze, a dopóki tego nie usłyszę to raczej nie uwierzę :) a z nim jest fajnie bo przyjmuje i prywatnie i na nfz więc wszystkie podstawy robi na nfz a usg 4d czy takie tam inne różne to robi prywatnie :) i sama po sobie wiem że pacjentki i prywatnie i nfz traktuje tak samo :) 🌼 sorry że nadaje tak ciągle o sobie, ale to jest chyba silniejsze ode mnie, i ja tez chciałabym wykrzyczeć swoją radość na cały świat, na razie wie mama, brat i bratowa i i do usłyszenia serduszka albo do świąt tak pozostanie :D a teraz czekam na następne 2 kreski, cobym samotna zbytnio nie była :) Ala, Stymulowana, Mackowa, Ewelka i Marta czekam na was :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×