Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Oj Smerfetka, przyszła tu jakaś dziewczyna i dała nam linka do innego forum, na którym piszesz. Weszłam tam z czystej ciekawości. No i dobrze, przecież nikt nie powiedział, że nie możesz pisać na innych forach. My Ci radzimy jedno, tam dziewczyny też mają wiele do powiedzenia. Ja nie widzę problemu. że tam piszesz:) Tylko weź wyjaśnij, bo ja już się pogubiłam: mieszkasz jeszcze u tego swojego czy już się rozeszliście ostatecznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALe cholera jasna ja tamtych wpisow nie dodawalam ;/ Wczoraj juz pisalam ze sie od niego wyprowadzilam.Po drugie tamta laska pisze cos o pracy, a ja do pracy nie chodze. Nie rozumiem kto sobie takie jaja robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej paulics ja dokładnie wczoraj miałam identyczny ból ;/ i też jie wiem co to było;) agniesia ro trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Goofcia biedna jak sie teraz czujesz? masz bolesci brzucha ?? U mnie było tak samo jak poronilam a w nocy zwiajam sie z bólu bo macica sie obkurczała już no ale USG mi dorazu zrobili w szpitalu gdzie pojechałam na dyżurke. Lipa ze tam tak to funkcjonuje. 🌻PauliĆ a mocno to Cie boli? może dzieciatko sie tak rozpycha? ja przy 1 ciazy mialam bolesci przy zebrach bo we mnie rosła niezła kopaczka:P 🌻Paola1801 wszystko bedzie dobrze- zjedz cos słodkiego odrazu przyjdzie Ci moc i power do pisania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweelka - właśnie o to chodzi że mnie nic nie boli...zryczana tylko jestem to mnie łeb nawala...całą noc nie spałam :( ehh...nic na to nie poradze. A jeszcze k***isko w rejestracji jakaś poprostu sekretareczka do mnie tak: "Objawy jakie Pani ma?" a ja na to "że jestem 6 tygodniu ciąży i jakieś 20 minut temu zaczęło się silne krwawienie" a ona na to " Ojejku, jak mi przykro" jak ja się wtedy rozbeczałam...bo resztki mojej nadzieji się rozprysły. Potem lekarz mnie zbadał i powiedział że brzuch miękki, nie ma bóli że to dobry znak ale musimy poczekać na USG. Teraz się tylko modlę żeby wszytsko było ok a tą sekretareczke po c***u to wywalić za brak taktu! Jak można tak powiedzieć bez żadnego medycznego wykształcenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, dzięki, dzięki:D Paola ja mam jeden jedyny sposób na takie poważne kłótnie... Idę do tego mojego "niedobrego" męża, przytulam się, daję buziaka i proponuję zapomnieć o wszystkim złym, co sobie powiedzieliśmy. Oczywiście po jakimś czasie można wrócić do kłopotliwego tematu, jak już opadną emocje, wszystko się w głowie poukłada:) Sukces gwarantowany! Ja tak sobie zawsze potem myślę, że jak ja mogłam powiedzieć do mojego ukochanego, że jest idiotą, albo coś w tym stylu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goofcia a jakbys poszła na prywatną wizyte do jakiegoś gina zeby Ci zrobił USG? chyba bym do pn nie wytrzymała z nerwów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweelka - wyczerpałam już wszelkie możliwości tzn. do polskiego gina tego 100km odemnie już zapisów nie ma...dzwoniłam dzis z samego rana a reszta angielskich prywatnych przychodni to wogole w tym durnym kraju (albo tylko w mojej okolicy) nie przyjmują albo lekarz z kwalifikacjami do USG nie pracuje w weekendy itd. itd. itd. mam już wyczerpaną baterie w telefonie bo od rana dzwonie od jednej kliniki do drugiej :( najwczesniej poniedziałek ;( muszę czekać...tak jak wczoraj mi lekarz powiedział - jeżeli Pani poroniła to i tak już się nic nie zaradzi...nieźle co? oni mają do 12 tygodnia ciąży tak w******* że szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej u mnie dalej cisza oby trwała jak najdłużej:) co do objawów to hmm nie chce nic pisać bo boje sie zapszyc, jakby donponowdzialku @ nie przyszła to Wam napisze:) ale boje sie tak sie boje jestem zestresowana oj jadę umyc auto dla relaxu:) Motynko gratuluje chłopczyka:) dziękuje za kciuki i pamięć:) i paulisc tez:* Goofcia biedna no kurde co to za kraj ja pitole:/ Agniesia gratuluje zostania ciocia:):) Nessaji odpocznij przez weekend:) W ogóle to przestała mnie dzisiaj bolec głowa hurrrraaaaaa Ala jak tam??? Maćkowa???? Jovankajo gdzies Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesia nie moge tak zrobic bo to ja sie zbuntowalam. Przeprosil a pozniej jechal mi. Pozniej przyjechal po pracy do mojej pracy i gadal normalnie. Jak mam drugie zmiany to w domu jest masakra a jak pierwsze jest ok. Mam dosyc syfu i w ogole tego wszyztkiego.. nawet ciezko mu isc sie czasem wykapac. Spi ciagle. Nie mozd zwalic na zmeczenie bo jak mam pierwsze zmiany jest ok. Dzis nie wiedzialam w co mam rece wlozyc przed praca. Dziz obiecal mi jajecznice z boczkism ktora chcialam wczoraj j przedwczaj. Wooow... albo wczoraj mowie czy zmienil krolikowi a on ze tak. Przyszedl po mnie o 22 i ze nie zmienil i przed snem zmienial. Masakra :D wiem sa gorszs problemy ale ja mam z kazdej str chyba jakis. Jakos dzis nie mam ochoty na slodkie;p sama nie wiem co bym zjadla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motynka
Goofciu, Kochana, jak Ty sie biedna teraz musisz zamartwiac... Masz jeszcze krwawienie? Mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze. Trzymaj sie dzielnie! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motynka gratuluje chopca :D jej mi tez sie chłopiec marzy :) zazdraszczam :* eska kochana musisz spróbować sie wyluzować :) może to nie jest właśnie stracony cykl, może to jest właśnie taki ostatni spontaniczny cykl, gdzie zdajecie sie tylko na siebie, nie myslicie o badaniach itp, jejku będę za Ciebie trzymać kciuki, Myśl że tym razem musi sie po prostu udać!! :* Goofcia trzymaj się dzielnie, myśl pozytywnie a wszystko będzie dobrze :) duzo dziewczyn na początku miało jakieś plamienia lub normalnie i krew i urodziły sliczne, zdrowe dzieci :* musisz wierzyć :* trzymam za Cb kciuki :) Pauliśc to samo sie tyczy Ciebie, nie denerwuj się kochana, wytrzymaj do poniedziałku - a czy nie jest możliwe że dzieciątko Cie tam uciska ?? czy to za wcześnie jeszcze? bo mojego k kuzynka mówiła że jej mały wkładał nogi między żebra normalnie, i że bolało ją jak diabli i uciskała sie tak pod żebrami właśnie żeby te nóżki wyciągnąć... może to to ?? Agniesia gratuluje :* Stymulowana trzymam ogromne kciuki za Ciebie,czekamy na poniedziałek :* nessaja czasami tak trzeba. Jeśli w pracy Cie nie doceniają i nie doceniaja tego co od siebie dajesz to kij im w oko, dokładnie rób tylko to co należy do Ciebie a reszta się nie przejmuj :) 🌻 a ja dzwoniłam dziś do gina i mam wizytę w poniedziałek :D co prawda na serduszko i tak jest za wcześnie ale chcę żeby potwierdził ciążę i zapytam czy mam iśc do endo :) ogromnie się cieszę, ale teraz właśnie zaczynam sie bać czy wszystko będzie ok eh zaczynam miec nudności, jestem ogromnie zmęczona, piersi są ogromnym problemem :P w dodatku ten śluz i gazy, a tak poza tym w ciąży się nie czuję :) a wy ciężarówki kiedy 1 raz poczułyście że jesteście w ciąży ?? bo ja chyba dopółki nie usłyszę serca to nie uwierzę :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) mnie dalej ciagnie podbrzusze wiec @ idzie duzymi krokami :( a jak tam u was ?? Mackowa ??? Stymulowana ??I reszta ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
O masakra co ru sie dzieje!!! Agniesia gratuluje cioteczko :-) ale az mnie zamurowalo jak przeczytalam ze nie maja w szpitalu miejsca... no i co nagle w magiczny sposob sie znalazlo jak szwagierka juz rodzic zaczela? Paranoja!!! Goofcia jak sie teraz czujesz? Boże przez co Ty przechodzic musisz, nawet nie jestem w stanie wyobrazic sobie jak sie czujesz. Kochana jestesmy z Toba. Mam nadzieje ze z malenstwem jest wszystko dobrze. Moze Ty pakuj sie do samolotu i do Polski przylec na badania. Kurde czekac do poniedzialku... rece opadaja :( Smerfetka ale Ty krecisz... az sie juz tego komentowac nie chce. Mania sol sluchaj co do badan nasienia to moj maz bez umawiania sie poszedl, zobil i dwie godziny pozniej mial wynik :-) a no i pamietaj ze przed badaniem wskazana jest wstrzemiezliwosc seksualne przez kilka dni :-) Nessaja dzieki za kciuki, jak sie okarze ze jestemw ciazy i urodze dziecko to chyba Cie na matke chrzestna poprosze :D Co do Twojej pracy to niestety znam Twoj bol. Nikt Cie ani Twojej pracy nie docenia, nie dostrzegaja tego co robisz dobrze ale kazdy maly blad wylapia jeszcze zanim go popelnisz... u mnie jest identiko. Wiec ja stwierdzilam ze nie ma sie co wychylac, robic swoje i miec wszystko w ... no wiadomo gdzie. Stymulowana rety z niecierpliwoscia czekam na poniedzialek i wiesci od Ciebie. Oby te objawy sie potwierdzily :-) sciskam mocno za to kciuki!!! :-) Paola kazdy problem jest wazny. Jesli ten Twoj to taki balaganiaz to wez go do pionu ustaw raz a dobrze bo jak sie jeszcze dziecko pojawi to bedziesz sie wtedy miala i z malym i duzym :-) Izulinka chyba wszystkie przyszle mamusie tak maja ze poki nie uslysza i n zobacza to nie wierza ze w ich brzuszkach rosnie maly czlowieczek :-) U mnie dziewczatka @ brak, nadal, ale jak tak sobie przesledzilam historie moich cykli z calego roku to wahaly sie od 26 do 32 dni wiec jeszcze nic straconego, zacznie sie jutro. Chyba ze znow mi zrobi "niespodzianke" jak rok temu i przez 51 dni nie mialam @. Bylam swiecie przekonana ze to ciaza. Ale testy domowe negatywne. Lekarka na usg nic nie widziala. Beta negatywna... doszlam do wniosku ze to chyba przesilenie wiosenne. I w dniu w ktorym mialam jechac na kontrol do gin, zrobilam jeszcze test domowe i 5 minut pozniej zaczal sie @. Wiec se cierpliwie poczekam... do nie wiem kiedy na @ Mam nadzieje ze odpisalam wszystkim ktorym odpisac chcialam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Łoooooooooooo!Ile niusów!!! :):):) I od czego ja mam zacząć? :) Izulinka - GRATULACJE! Cierpliwość jednak popłaca, prawda? I teraz sobie pomyśl - jak mogłaś wątpić, że kiedykolwiek się uda?:) Teraz dbaj o siebie:* I jeszcze jedno - ja też nie wierzyłam dopóki nie usłyszałam serduszka:) Zrobiłam w sumie 6 testów, a w nocy po kilka razy wstawałam, żeby sprawdzić czy na żadnym z nich nie znikła kreseczka;) No i patrz... Były bez mian:):):) Goofcia - wiem, że bardzo się teraz denerwujesz, ale pamiętaj, że tymi nerwami tylko dodatkowo szkodzisz maleństwu. Wiem, bo przez swój brak opanowania nerwów 2 tygodnie temu trafiłam do szpitala. I teraz pocieszenie: razem ze mną przyjęli na oddział dziewczynę w 13. tygodniu, plamiła. Bardzo. I przeszło:) Nie każde plamienie oznacza coś złego i tej myśli się uczep:* Giubelli - mówisz, że mam jeszcze czas na to badanie... Ja to panicznie do niego odliczam! Każda, która przeszła nie kończące się rzyganie trwające 3 m-ce trzęsłaby portkami;) A ja jestem w 22. tygodniu i - że tak powiem - do tego badania mam bliży niż dali;) Motynka - no to jak? Mój Kacperek będzie miał braciszka, tak?:) Ale się cieszę:) :* I nie mogło być inaczej!:):):) Urodzimy też pewnie tego samego dnia, zobaczysz:) PauliśC - to przepona, miałam to samo:) Samo przejdzie:) No i wszystkim baaaardzo dziękuję za życzonka:) :*:*:* P.S. Ja Wam mówię - to nie koniec wiadomości na temat nowych fasolek...;) Wspomnicie moje słowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
No oczywiscie ze polowy nie napisalam... Eweelka nic a nic zupelnie sie u Ciebie nie dzieje? Ani na ciaze oznak ani na @? Z jednej strony to i dobrze, byc Cie pozytywnie zaskoczyla fasolka :-) Iza... Ci mialam napisac ale juz zapomnialam co, wiec.... kocham Cie! :-) hehe zeby Ci smutno nie bylo ze nie pamietam o Tobie. Jovanka masz farta ze wlasnie sie odezwalas bo juz mialam Cie obsztorcowac za nieodzywanie sie. Giubelli sie powinno za to oberwac bo weekend sie jeszcze n zaczal a Jej juz tu nie ma ;-) Paulinka pisz do nas czesciej!!! :-) Alunia Ty na tej zumbie nie szalej za mocno zeby @ nie wytrzesc ;) zaklinam Cie zeby nie nawiedzila Cie przez najblizszych 9 miesiecy... czary mary bec! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Marta a gdzie tam zapomniala, poszlam myc zeby i prawie szczotke polknelam bo przypomnialam sobie ze nie napisalam do Ciebie. Ze spuszczona glowa, pelna skruchy prosze o wybaczenie i anulowanie tego focha :-) wystarczy ze na smerfetke walnelas, na mnie juz nie musisz :-) W ciagu dnia pisalam Ci wiadomosc ale z racji spamu jej chyba nie wyswietlilo, czy Twoj M tez ziolka pije razem z Toba? Jesli tak o mam nadzieje ze wyniki beda ok. A ten wypis ze szpitala... to duzo wody w rzece uplynelo od Twojego pobytu tam i nie wiem czy po tylu latach jeszcze go maja ;) a potrzebny Ci on do czegos? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pije pije :) a wypis był bo mialam robione badanie droznosci :) FOCH ANULOWANY bo na ciebie sie nie da foszkowac :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały dzien ciagnie mnie w pachwinie :( nadwyrezyłam chyba ....a Masckowa ty juz 3 cykl chyba konczysz z ziołkami teraz cio??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×