Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

IZA - ja jestem baaaardzo cięta na księży, więc oszczędze Ci moich przekleństw, które cisnęły mi się na usta, gdy przeczytałam o Twoim problemie. Znalazłam natomiast taką informację:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodnie z przepisem kan. 1115 Kodeksu Prawa Kanonicznego małżeństwa winny być zawierane w parafii, gdzie przynajmniej jedno z nupturientów posiada stałe albo tymczasowe zamieszkanie lub miesięczny pobyt; a gdy zaś chodzi o tułaczy w parafii, gdzie aktualnie przebywają. Jak widzimy, obecne prawo nie przyznaje pierwszeństwa proboszczowi panny młodej. Proboszcz pana młodego ma takie samo prawo, jak proboszcz panny młodej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i już druga część mojej wiadomości jest uznawana z SPAM... Zaraz czymś rzucę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pita moje gratulacje ! Ale super nastepna mamusia :) ...... Mackowa ale mialas przeboje. Zamiast sie wybawic Biedna to tylko sie nameczylas ehh. .... .... Dziewczyny dziś zakupilam test i weźcie i palnijcie mnie w moja lepetyne bo normalnie kusi a wiem ze jest jeszcze za wcześnie :) i ciekawi mnie moj sluz bo powinno byc sucho a cały czas czuje ze jest wilgotno ale ten jest tak troche zolty i rozciagliwy a na płodnych jest za pozno ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzieś mi poznikaly wyrazy heh glupi tel miało być ze sluz jest dziwny hehe .... a co do księży to ja też się nie wypowiadam bo też zaczne rzucac miesem hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pita82 gratuluje Kochana:) ja tak czułam ze na wiosne bociany zrobią swoje no i macie:) Szkoda tylko ze mnei na ten rok nie chce odwiedzic no ale ciesze sie Waszym szczęsciem :)-kurka to ja za chwile sama zostane w tej tabelce:P no pięknie:P:P:P Buziaki dla Was kochane ciężaróweczki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, wklejam link na dalszą część, bo zaraz dostanę zawału. IZA, rzućcie mu tymi paragrafami, bo ci księża czasem myślą, że lud nadal żyje w średniowieczu, a oni jedynie są uczeni i najmądrzejsi. Nie będę się denerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulinka, tak właśnie robię jak nie mogę spać:P Skąd wiedziałaś???:):):) Maćkowa - ale zonk z tym weselem! No i tu się sprawdza przysłowie "Lepsze jest wrogiem dobrego." Przedobrzyli ci młodzi:) Co do piczy - tak, musi być ogolona na przedszkolaczka:P Inaczej zrobią Ci to w szpitalu. Jakoś mi tak niefajnie z myślą, że mój mężulo miałby mi tam golić szczecinę (ona już wówczas nie będzie dla niego taka tajemnicza:) - picz, nie szczecina ), więc choćbym miała dostać bezdechu to zrobię to sama. Ale najpierw użyję chyba opalarki gazowej:):):) Moonlight - trzymam za Ciebie kciuki już od jakiegoś czasu ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej ;) Ale cudowne wieści .... Pita gratulacje: * Mackowa mi kuzynka mówiła żeby lepiej ogolic się w domu bo w szpitalu się nie przejmują i jada na sucho ze później wszystko jest podraznione ... Ja do póki daje rade to sama to robię a później tez chyba Meza zatrudnienia hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
Dojechalam wreszcie. Izulinkana razie wzielam sobie tydzien urlopu poki nie zalatwie L4, bo Jeszcze nie dzwonilam do lekarki. Absolutnie nie moge w ciazy wykonywac swojej pracy. ***Nessaja test robilam dzien po terminie miesiaczki i dziekuje czuje swietnie w ogole nie czuje ciazy. I spoko na Ciebie tez przyjdzie pora:-) Eweelka-** kochana az sie boje cieszyc Dziewczyny Kochane Jestescie. Wszystkim Wam dziekuje za wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćkowa !?!?!? To Ty jesteś w ciąży ?!?!?! Łaaaaaaaał ! No super ! Strasznie trzymałam za Ciebie kciuki, i w ogóle Pita też !!!!! :) no bosko !! Cały czas o Was wszystkich myślałam i założę się o flaszkę kaszki, że to przez to zaszłyście, a jak teraz dalej i Wy będziecie trzymać kciuki za inne czekające to już cała tabelka będzie tylko ciążówkami załadowana ! Bankowo ! Nessaja - wiesz, że teraz kolej na Ciebie, nie ? szykuj macicę :P 🌼 byliśmy na zakupach dziś i kupiłam dla małej bambino krem, oliwkę hipp antyalergiczną, te specjalne waciki do uszu no i proszek do prania ciuszków malucha, bo mam ich tyle że łohohoho, z czego hmmmmm.... dwa są nowe - reszta używki. Pierniczę. Jak widzę ile prań robią moje szwagierki, siostry i koleżanki to głowa mała. Kupa, kaszka, ulewanie, kupa, kaszka, ulewanie i tak w kółko. 🌼 Powiem Wam, że jak bym była młodsza to bym bardziej się trzęsła nad tym wszystkim. Czytam blog tej położnej - może znacie, kobita ma łeb na karku i będę się i pakować wg jej zaleceń i kupię małej kosmetyki też wg jej listy. W komentarzach też piszą fajnie dziewczyny, więc trochę zerżnę od nich, trochę z listy Jovanki i będzie git. Np dowiedziałam się, że przy przewijaniu najważniejsze to wietrzenie pupy a nie tak jak wszyscy na około jak widzę, ledwo kupa a tu już sudocrem i niby problem z głowy, ale chemii tyle się wali temu dziecku że za niedługo świecić może. Zobaczymy. 🌼 chyba dziś burze w Polsce będą nie ? Coś się zanosi, bo upał okropny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - durny ksiądz. Mają niektórzy siupa, albo nie chcę Cię martwić, ale po prostu liczy na kopertę.... Maćkowa - wyjść z Wesela głodnym to już szczyt szczytów! Trzeba było na końcu wparować do kuchni, i ukraść cały gar. Na drogę chociaż by było.... :P Ej, lecę. Nie odpiszę każdej, bo mam pranie, prasowanie i dziś zaczynamy malować pokój! Jak skończę go urządzać to zrobię zdjęcie. Paaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski :) Giubelli u mnie burze maja byc ale w nocy i dobrze bo wlasnie smigamy na grilla :D troche sie odstresowac:) milego popoludnia zycze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Hej dziewczynki :-) Bylam dzis na becie, wynik 2384. Czy ona oby nie za szybko przyrasta? :-) ide poszperac w necie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobryyy. Zglupialam...zrobilam test i duuuupa;( bylo mi tak cholernie smutno:( chyba nie jest mi pisane dziecko;( Pita to gdzie jestes??;) moze gdzies blisko mnie? Giubelli no nareszcie sie odezwalas!!! Jutro do was napisze bo dzis jestem nie w sosie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinka a kiedy termin @? jeszcze jej nie ma wiec nie trac nadziei slonce :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo;* A my dzis pogrillowali po mojej pracy;-) poznej jak padlam to spalam. Teraz wykapalam sie i taaaaak mnie piecze ze wyjde z siebie zaraz:( nie wiem po prostu piecze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Nessaja na samym poczatku czerwca pojde do lekarza na usg, zreszta sam mowil zeby sie znawic pod koniec tygodnia albo na poczatku nastepnego. Zobaczymy jak maz bedzie pracowal bo tez chce isc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :D u mnie właśnie zaczelo padać ehh ... Mackowa beta super ;) ja sie tak nie znam na tym ale może bliźniaki? Hehe :) ..... Ja się odstresowalam zrelaksowalam i czas iść spac ;) .. miłej i spokojnej nocki zycze ;) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja moze 28.05 albo pozniej bo mam nieregularne;/ Laski dzis gadalam z klientka ktora urodzila 3 tyg temu. Pytam jak bylo bo to jej pierwsze dzidzi i mowi ze ok, 1.5 godz i po wszystkim. W szoku bylam;) starali sie 3 lata ... Mackowa wariatko , z beta ok niech rosnie;) A dzis stoje sobie na podworku i nadlecialy bociany, zaczely nade mna krazyc i klekotac;) wiec w tym roku musi mi sie udac zajsc ;) Pani Jovanko- vademecum poprosze liste pytan dla mojego gina jak pojde na wizyte;) hihi Iza z tymi ksiezmi to brak slow...gadalam kiedys z kobitka i jej kuzyn jest ksiedzem. Poszedl ponac z powolania. Ale opowiada ze tam wiekszosc to geje, alkoholicy, cpuni...szok. malo ktory to "prawdziwy" ksiadz. Laski a moze by tak na fb sie poznac??;) stworzyc taka nasza grupke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maćkowa beta cudna :) jak szybko rośnie to bardzo dobrze :) nie martw się niczym :*** Paola my też wczoraj grilka ciachneliśmy wieczorkiem :) mój mąz i tato siedzieli na huśtawce do 2 w nocy. :D paulinka no widzisz :) więc teraz relax i działajcie :) a może bociany już coś podrzuciły ?:D hmm? paulinka dobry pomysł z tym fb :) nessaja szybko zleci :) lada moment i ty sie bedziesz juz starała :** wiecie co :) wczoraj jak mój męzus wstał i siedzieliśmy sobie na łóżku to dotkął mojego brzucha i zapytał jak się mamy :) to było takie słodkie :*** mówię wam :) jejku jak ja na to czekałam :* ale wiecie co ,czasami zapominam ze jestem w ciązy.bez kitu,a jak sobie przypomne to mówie sobie ze może to sen :) miłego dnia :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Powtorzyllam przed chwilą test. Pojawia sie druga blada kreska czyli pozytywny. :-) ale troszkeartwi mnie ze ona jest blada... Może powinna byc troszke ciemniejsza.. moze malo beta rośnie... Testy Quixx. Jak myślicie? Glupieje czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Czesc w ten niedzielny poranek :-) Brzoskwinko wiem ze dobrze ze beta rosnie ale porownalam ja z Twoja i Stymulowanej i stwierdzilam ze w ciagu 48 godzin przyrost byl ponad 100%. Albo ja juz naprawde liczyc nie potrafie ;p kuuurcze ale bym se cos zjadla z grilla, smaku mi narobilyscie :-) Cholibka nie wiem co z praca zrobic bo ja normalnie w ciagu dnia sie klade spac. Wczoraj o 14 oczy same mi sie zamykaly i nie mialam sily ich otwierac wiec do 16 se pospalam a w pracy to najgorszy czas wlasnie :/ pomyslalam ze moze zadzwonie i powiem ze mam z kostka problem, chodzic nie dam rady i zwolnienie jutro od lekarza wezme, w sumie 30 mam u neurologa wizyte z ta noga wiec moze by i przeszlo... ..... Zoneczko kochana zdecydowanie glupiejesz! Ktory to dc? Alez sie ciesze Sloneczko!!!! :-) lec jak bedziesz miala jutro kiedy na bete! Koniecznie!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejoo :) Maćkowa ja też tak miałam, że pół dnia przesypiałam na początku, aha noi moje pierwsze zwolnienie nie wiem czy pamiętasz też nie było od gin, tylko od mojej ogólnej, bo byłam przeziębiona, jak dawałam je, to powiedziałam w firmie że już nie wrócę, bo miałam je wystawione do wizyty u gin :) to jest oczywiście Twoja decyzja, ale nie usiedzisz 12 h, ja tez tak pracowałam, znaczy po 11,5 i wysiedzieć to była tragedia, co chwila do wc biegałam, zaczełam wymioty, napady gorąca - no jednym słowem tragedia a u mnie to było w marcu, kiedy nie było jeszcze takich upałów jak teraz. Podsumowując na Twoim miejscu nie zastanawiała bym się w ogóle, każda z nas miała obiekcje czy tak szybko iść i tak dalej, a tak naprawdę liczysz się teraz ty i fasolka :) :* -- Żoneczka luzik :) przecież ty dopiero około @ jesteś, więc spokojnie może być jaśniejsza kreska :) mój 1 test był 4 dni po spodziewanej @ a też kreska była słabsza :) nic się nie przejmuj :* -- brzoskwinka to chyba całkiem normalne że czasami się zapomina hehe dopółki chyba nie czuje się ruchów :) ja jak czuję się dobrze i cos tam sobie robię to też często zapominam hehe -- paulinka pewnie że się uda :) teraz tylko przygotuj się na wizyte u gina :) przewietrz myche i leć :D -- Jovanka jesteś tak uroczo poukładana i jednocześnie zakręcona, jakbym była menem to mężus miał by konkurencję :) albo tylko mi szaleją hormony :P -- w końcu po wczorajszych burzach dziś troche lepsze powietrze, milej się oddycha :) w dodatku jak zasne to mi się takie głupoty śnią, że już nie wiem o co chodzi heh w sumie od samego początku coś mi sie śni, ale teraz coraz głupsze mam te sny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilkaa
Czesc wszystkim :( Tyle tutaj fasolek. Gratuluje wszystkim. U mnie porazka.Wczoraj dopiero brzuch zaczal mi przechodzic.Jeszcze dodatkowo rozstaje sie z facetem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Dziewczyny:) Mackowa tak beta tak szybko CI przyrasta bo moze to blizniaki:)? heheh Mnie sie marzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej .... Dziewczyny pomocy przeziębienie mnie bierze ...a tak się pilnowalam .... Tylko ze w tej cholernej pracy mam tak zimno a na dworzu +30 i chyba to od tego ;( wczoraj od razu katar, słabo mi było i pol nocy nie przespalam ... Tak się boje ... Wypilam mleko z czosnkiem i gardło plukam szalwia a jutro lece do lekarza ...teraz leże co mogę jeszcze zrobić ? Elika co się bidulo stało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×