Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość gość
Hej Kochane :) Xxxx Eweelka wywoływałas mnie 2 razy to zaczne od Ciebie :D Czuje sie spoko. Brzuch oczywiscie ciągnie ale nie panikuje bo to przecież normalne :) Samopoczucie spoko :) Humor tez dopisuje tylko mam takie humory ze nie pytaj :) Do tej pory miałam cierpliwość do mojego dziecka a teraz :( Moj Kuba jest taki ze jemu trzeba 3 razy powtórzyć zanim sie dostosuje do tego co ja chce. A teraz powiem raz i jak nie robi to ja poprostu juz wychodzę z siebie :( Drę sie na niego jak ne wiem co a za chwile becze ze krzyknelam na niego a on przecież nie jest niczemu winien :( No i tak o :) Kochana a Tobie te 3 okresy tak szybko minal ze ani sie obejrzysz a juz zaczniecie starania :) Xxxx Pita kochana ja wiem ze Ty bys sie chętne ze mną zamieniła. Pewnie wzielabym na barki moje 75kg ale zeby buc w ciąży :) Kochana i Ty i Eweelka i Paola i Kasik85 i reszta naszych staraczek wkoncu ujrzy 2 kreski i wszystkie bedziemy skakać z radości :) A tymczasem garnka meza do łóżka i co drugi dzien bzykanko. Nie dopuszczamy :) Xxxx Paola dobrze ze sie dogadaliscie :) Xxxx Fiona czekamy na wynik netu ale jak dzis ni nie wyszło na teście to bądź spokojna. Trzymam kciukizeby było tak jak chcesz i lec pozniej założyć spiralę :) Xxxx Jovanko w przyszłym tyg w piatek wybieram sie do kliniki wczesnej ciąży. Musze tylko sprawdzi czy w piątej jest czynna. Moge dopiero w piatek bo Kubę musze w piatek zaprowadzi do jednej angielski ktorej syn chodzi z Kuba do szkoły zeby ich razem zaprowadziła bo ja ne mam co z nim zrobic a ok. 7.30 musimy juz wyruszyć a poza tym ona ma tylko piątki wolne. Zobaczymy czy w tej klinice zrobią mi wogole usg. Bo moze byc tak ze skoro nie plamie (nie daj Boze!!) to niepotrzebne jest usg i go nie zrobią :( Dziady jedne. A wtedy (jesli tam mi nie zrobią usg) to zapisze sie do Pl lekarza. Daleko do niego nie mam wiec luz. Odnośnie progesteronu to nie wiem jaka mam dawkę. Nie zwracałam na to uwagi a teraz jadę do pracy. Po powrocie sprawdzę. Ale tez wczoraj kombinowałam zeby jednak brac go. Na początek np co drugi dzien?? Xx Paola juz tylko 10 miesięcy zostało? Kurcze jeszcze niedawno rok był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I oczywiscie zapomnialam sie podpisać. Gość to ja IZA85 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iza zawsze jak piszesz jako gosc to wiem ze to Ty ;);* Dzis moj P napisal smska ze to nasz dzien ;))) Bo 25 dzien miesiaca to dzien w ktorym sie zwiazalismy ;) i dzien w ktorym bedziemy brali slub ;))) Paola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jovanka No teraz to sie troche przestraszyłam :( Bo ja wlasnie mam takie skurcze :( Nie mega mocne ale skurcze. To nie jest taki typowy ból brzucha ja na @ tak jak dziewczyny to opisują. Ja mam delikatne skurcze, czasami po bokach, tak jakby skurcze jajników a czasami po srodku bardziej na dole :( No wiec od dzis zaczynam brac progesteron a w przyszłym tyg do gina. IZA85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
siedze jak na szpilkach, corcia spi wiec mam wiecej czasu na myslenie. To zle. Juz sie tak zadreczam myslami ze masakra. Mojej mamie mowilam, ona mi powiedziala, ze po porodzie robila to samo. Caly czas jej sie zdawalo, ze jest w ciazy, robila testy. Potem szukala czy aby napewno nie ma drugiej kreski, rozwalala test itd. Wiec powiedziala, ze mnie rozumie, co mnie zdziwilo, bo mama nie jest zbyt wyrozumiala;) No ale jak rano byl negatyw (100% nic nie bylo) to raczej beta tez ujemna wyjdzie. Kurde ale mam stresss...a po 14 mam dzwonic zapytac czy jest wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
dziewczyny dostalam od poloznej kserowke ze sposobami jak robic by uniknac naciecia krocza... przeslac wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe fiona 88 tak czytam Ciebie i usmiecham sie:) jeszcze nie dawno pewnie wyczekiwałas z utęsknieniem na wynik testu czy bety zeby była ciąża a teraz sie stresujesz co to bedzie , oby nie :) kochana zycze Ci wszystkiego dobrego aby było to bys chciala:) ale fajne to jest:) ja tam bym mogła miec 2 naraz gdyby mi tylko BOZIAAA dała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez bym chciala 2, ale narazie tak jak pisalam warunki mieszkaniowe nam na to nie pozwalaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka prześlij jak możesz. Od jovanki mam masaż krocza. Będę stosować. A pokaz co masz ty. Paola dobrze ze sie dogadaliscie. Karcia jak sie czujesz. ? Mackowa jak wątroba.? Nessajka Mysle ze juz do pracy nie wrócisz ?. Zostaniesz na l4. Ta moja koleżanka co miała dostasc okres w czwartek dostała jednak wczoraj. Bardzo jej sie opoznil. Ola jak tesciowa grzeczna ?:-) Moja grzeczna aż czasami za grzeczna. Ale taki ma charakter. Ze lubi pomagać a czasami na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boooziuuuu jak mnie ciagnie, jak na okres;// a dopiero 19 dc... PAola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
zoneczka ja mam wlasnie masaz krocza wiec nie bede juz tego pisac :-P do tego mam podane kosmetyki oraz obklady z kawy i lawedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona moze juz zadzwoń a nóż beda juz wyniki.. pisz odrazu jaki wynik. ... Jovanko jak ogólnie wyrabiasz sie w czasem w Dzien. ? OpowiedZ czy masz czas dla siebie. Żeby zrobić pranie, prasowac, obiad, ogarnąć pokoje, napisz jak to wygląda u ciebie. W czym mąż cię wyrecza. Czy raczej bez problemu radzisz sobie sama. ? Darka a jak twoja tarczyca ? Ktoras miała duzo leukocytów chyba Ala , unormowalo sie jak to wygląda ? Jak wygląda badanie glukoza ? Bo mam zrobić za 2 tyg. I nie wiem. Kiedy pić, jak zrobić to coś. Za ile jechać na pobieranie ? Hm jest instrukcja na opakowaniu tej glukozy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiek25
Dziewczyny pomóżcie. W piątek skończyl mi się okres. Do zbliżenia doszło z niedzieli na poniedziałek. Teraz boli mnie podbrzusze jak na owulacje. Czy mogło dojść do zapłodnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A cos eska znikła. Jak u ciebie kochana ? Ula i jak tam czujesz juz jakies bąbelki ? Iza nie martw sie czasami takie skorcze o niczym nie świadczą. Ja miałam jakie na początku z 2 razy. I teraz niedawno z 2 razy. Ale chwile. Musiałam sie odprężyć poleżeć i przeszło. Ja mam to do siebie ze od początku nic nie zazywalam. Ani jednego lekarstwa. Oprócz witamin oczywiscie. Tak sie bałam. Teraz juz mniej sie boje. Ale jednak.. jestem z tobą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoneczka dzwonilam po 12 i oni ze ok 16 dopiero mam zadzwonic. A dzisiaj rano w labie powiedziali ze mam dzwonic po 14. Zawsze tam po 14 dzwonilam wiec teraz tez tak zrobie. Ale juz stres siega zenitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala2013
Hej. Jestem po glukozie, tzn dochodze do siebie.. nie bylo tak zle jak myslalam. Pojechalam na 7, weszlam, pobrali mi cztery fiolki krwi. Nie moglam wymieszac tego proszku, jezdzilismy z P i szukalismy apteki zeby kupic nastepna. Nie znalezlismy czynnej ale udalo nam sie rozbic w butelce te grudki. Po godzinie weszlam, znowu klucie i po wszystkim mowie dowidzenia a babeczki w smiech ze jeszcze za godzine sie widzimy. A ja myslalam ze juz koniec :) moja reka wyglada jak u jakiejs narkomanki.. Wracajac tak mnie zaczal bolec brzuch po calosci tylko na gorze ze sama nie moglam dojsc do samochodu :( boli do tej pory(boli i piecze cala gora brzucha) :( do tego ostatnie ruchy jakie czulam to delikatne, wczoraj rano :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olala, jestes w 20 tygodniu? nie martw sie, w tym czasie tez slabo jeszcze ruchy czulam. Panike robilam jak nie wiem. A to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz do 4 dzielnych z tabelki. Z całego serca będę sie o was modlila zeby i wam sie udalo. I to jeszcze w tym roku. Żeby te najbliższe cykle byly wasze. Myślcie teraz erotycznie. I napalajcoe swoich facetów. :-) ja troszke tęsknię za takim ostrym seksem. Bo teraz mamy delikatny i namietny. A my luboelismy czasami tak zaszaleć. Ah. Korzystajcie z ostatnich chwil swobody. Potem tu brzuch zawadza tu coś Kluje, tu dziecko wali wolniej wolniej. Tu nie mozna sie aż tak blisko przytulić. :-) szalejcie kochane , zycze wam aby w najbliższym czasie i was to dopadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
zoneczka mi niestety guzy sie powiekszyly, w trakcie porodu musze byc pod kontrola endokrynologa no i dostalam skierowanie do szpitala na operacje ktora musi sie odbyc najpizniej pol roku od porodu :-( co do glukozy to kupujesz ja w aptece pewnie masz napisane od gin ile gram ja mialam 75 i w sumie nie wiem czy sa inne na te badanie... rano na czczo idz do laboratorium tam ci pobiora krew dasz im glukoze one ja rozrobia w wodzie i mozesz sobie wcisnac cytryne zeby lepsza w smaku byla, po wypiciu wyjdziesz na 2 godz na korytarz i zas na kolejne pobranie... nie mozna w tym czasie niestety nic pic.... a ty masz skierowanie na 2 czy 3 punktowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
w ostatnich 2 tyg przed porodem mozesz tez robic na krocze oklady z kawy lub naparu z lawedy. zadniem poloznych obie te rosliny maja wlasciwosci ktore poprawiaja rozciagliwosc tkanek. jak to robic? zalej mielona kawe wrzatkiem lub przygotuj napar z kwiatow lawedy a gdy plyn przestygnie zanurz w nim podpaske ( niezawierajaca absorbujacego zelu) lub bawelniana sciereczke, lekko wycisnij i wloz na krocze na 20-30min . oklad powinien miec temperature ciala... & olejki do masazu krocza: - weleda 46zl/50ml - natalia vital touch 74zl/60ml - naturalny olej z migdalow. SkarbyMaroka.pl 28 zl/60ml.... nie mam pojecia czy ceny sa aktualne :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweelka - sekret tkwi w tym, żeeee... podczas odpisywania zerkam w dół i jeszcze raz z grubsza czytam co która nagryzmoliła;) Wiesz, tam, gdzie wyświetla się ten podgląd forum. No i tak:) Paola - my też pobraliśmy się 25-go:) IZA - nie chciałam Cię wystraszyć:( Ja miałam takie bóle, że nie mogłam się wyprostować, położyć, nic. Ty, z tego co czytam, masz normalne, jak najbardziej fizjologiczne boleści, więc nie panikuj.:* Progesteron, jeśli już, to bierz codziennie, ale sprawdź najpierw tę dawkę. Ja brałam rano i wieczorem po 100, a potem już tylko raz na dobę 50. Wtedy już bóli nie miałam, ale ta 50 była tak na wszelki wypadek, więc myślę, że i u Ciebie ta opcja zda egzamin. A potem to już się lekarz wypowie. Fiona - trzymam kciuki, żeby wszystko ułożyło się po Twojej myśli. Żoneczko - u nas jest tak: mąż w niedzielę (to jego jedyny dzień wolny od pracy) odkurza mieszkanie, myje podłogi, ściera kurze, potem zajmuje się dzieckiem, a ja czyszczę łazienkę. On też robi zakupy, planuje co na obiad, który ja robię codziennie na 15 (ale tylko co drugi tydzień, jak on ma na rano, bo jak na popołudnie to nic nie gotuję, bo dla siebie samej mi się nie chce). Ale to nie są żadne skomplikowane dania - najczęściej różne mięsa raz dwa do piekarnika (niech się samo robi) i do tego albo warzywa na patelnię, albo surowe. Prasuję jak mały śpi, a takie rzeczy jak zmywanie, wieszanie prania, chowanie suchego - robię po trochu, na tyle, na ile Kacper mi pozwala. Ostatnio wymyśliłam na niego sposób - kładę go na bujaczku w pomieszczeniu, w którym akurat mam coś zrobić i opowiadam o każdej powieszonej skarpetce, umytej szklance. Opowiadam mu o wszystkim, co robię. On zazwyczaj siedzi grzecznie i słucha, czasem się śmieje, ale te "sesje" trwają każda po około 10 min, bo potem zaczyna się nudzić, marudzić, popłakiwać. No więc zabawiam go następne 20 min i znów w bujaczek:). Ale daję radę. Z tym że jak M. nie ma to nie ma mowy, żebym np. umyła włosy albo zrobiła coś koło siebie - to zawsze wieczorem jak mały już zaśnie. Nie pytaj o stan moich zapuszczonych, nieogolonych nożysk albo o moje brwi...;) Takie luksusy póki co nie dla mnie:P Ja z glukozą miałam tak, że kupiłam w aptece, w przychodni panie mi ją rozrobiły z wodą (ale pytały czy przyniosłam wodę), wypiłam no i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ŻoneczkoKRK gdyby to było takie proste:) czlowiekowi az sie sexu czasem nie chce wiedząc ze teraz bez zabezpieczenia ani rusz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem wam ze jak ja robilam glukoze to nie musialam brac swojej. nawet nie wiedzialam ze mam ja sobie kupic w aptece. mialam tylko cytryne. glukoze kupilam u nich. zaplacilam 5zl ale nie musialam chodzic po aptekach bo i tak byly o godz 7 zamkniete. kasiaa12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leukocytów juz brak u mnie pisze neg. To chyba dobrze udało się jednak wykurzyc dziadostwo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola a może to na coś Cię ciągnie? :) Może to opóźniona owu? :) xxxx Gosiek25 według mnie nie możliwe to jest skoro okres skończył Ci się w piątek a w niedziele było zbliżenie! Raczej podbrzusze boli Cię na owu. xxx Zoneczko ja dosyć często mam takie skurcze. Chyba szybciej do lekarza muszę się wybrać :) xxxx Olala jeśli wczoraj rano czułaś ostatnie ruchy i do tego teraz tak Cie brzuch boli że do auta nie mogłaś dojść to ja bym do szpitala pojechała. Tak na na wszelki wypadek żeby sprawdzić czy oby wszystko okay. xxxx Jovanka no aż takich bóli ja Ty to nie mam. Jestem w domu i sprawdziłam progesteron. Ja mam dawke 200mg. I jak to teraz rozkminić? xxxx Alaa jeśli tak napisane to znaczy że jest dobrze :) Super :) Daj znać po wizycie :) xxxx Fiona kochana i co masz wynik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam wyniku akurat dzisiaj spier...im sie system i za 2h beda! wiecie co ja przezywam, az sraczki dostalam ze stresu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadlam czekolade, leze i czekam.. moze zlituje sie mala nade mna i da mi kopniaka :( pojade dzis do swojego ginekologa ale moge dopiero przed 18.. :/ Juz sama nie wiem czy panikuje, ale jak pomysle ze mogloby sie cos stac to az mnie skreca w srodku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×