Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

IZA gratulacje :) Moja pierwsza reakcja: Ooooo następna spełniła swoje marzenie :) jak ja się ciesze razem z Wami dziewczyny!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćkowa więc pozdrów ode mnie swoją królewnę:-) :-) dobra idę, bo nigdy nie odpocznę, tyle tu emocji:-D trzymajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Iza!! Mówiłam że ta złość na Kubę o czymś świadczy!? :P Raz dwa przepraszać teraz syna!! :) Gratuluję kochana! Ty podejdź do tego na spokojnie, my się będziemy cieszyć!!! :D ale miałaś ogłosić tę radosną wiadomość w Nessaji urodziny, ee zepsułaś niespodziankę ;) hehehe żartuję oczywiście!! Gratuluję z całego serducha!!! :) 🌻 Nessaja chorybzdo pozarażałaś nam dziewczyny dwoma kreseczkami !!! :) 🌻 Agniesia u mnie beta też wysoka była i nawet moja rodzinna lekarka się zastanawiała czemu to tak i czy przypadkiem bliźniaków z tego nie będzie :) ale wiesz to wszystko zależy od tego w którym dniu cyklu bete robisz :) im wcześniej tym stężenie gonadotropiny jest niższe im później tym wynik wyższy :) ale jeśli Ty tego chcesz to życzę Ci bliźniaków!! :) smacznego pasztetu życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa lampe akurat musimy kupic przed narodzinami maleństwa :) żeby w nocy nie włączać mocnego światła.. Z tą lista to i ja mam problem.. Nie wiem co i jak. Wogóle mam obawy przed tym, że nic nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaniemama
hej! kurde, weekend mnie nie było a tu tyle atrakcji!!! czuję się jakbym to ja przedwczoraj napisała, że jestem w ciąży, a tu w ciągu kilku dni nessaja i agniesia i teraz jeszcze IZA!!!!!!!! zdjęcia testu nie widziałam, ale po komentarzach widzę co się dzieje. SUPER WIEŚCI! Gratuluję dziewczyny :*:*:* to ju z 4 nowe wiosenne Maluchy się szykują. Ale faaaajnie. Mam nadzieję, że wszystko u każdej będzie w jak najlepszym porządku. Ale radość :) xxxxx ja nadrobiłam już te kilka stron, ale brakuje mi weny. Czuję się fatalnie. Jem bo muszę, a niedobrze jest mi i przed jedzeniem i po jedzeniu i już nawet w nocy :(:( w pracy się męczę z tym, bo co jakiś czas to mi wszystko do gardła podchodzi i na tym się kończy. No ale cóż. Zniosę wszystko, aby tylko wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA!!!! czułam to w kościach!!! poprostu czułam tak się cieszę kochana piękne kreseczki pogratulować!!!:*** ja Was czytam Kochane ale nie mam siły pisać:( KOCHAM WAS:*** ps.Paola Twoja kolej:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZAAAAAAA :)! Kochana gratulacje :):** no teraz już możesz zaczynac rozgladac się za wózkiem :D i reszta rzeczy :) ale te ciąże to się sypią teraz :) :**** Mackowa ja Ci nie pomoge bo sama nie wiem od czego zaczynac i nie mam nic prócz kilku ubranek i 8 paczek husteczek nawilżających które przywiózł mąż,dostał je od szefa jak się udało za pierwszym razem,ale czekały cierpliwie az beda potrzebne i się doczekają wkońu :) wózek mam już wybrany to teraz bede przez tydzien ogladac łożeczka,ochraniacze,pościel,baldachim,potem trzeba sie wkońcu brac za ubranka i za te wszystkie rzeczy które beda potrzebne dziecku i na koncu rzeczy dla mnie :) jak sie nad tym głebiej zastanowic to troche jest tego :) nessajka każdej kobiecie rośnie inaczej,ważne ze jest prawidłowy przyrost :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Paola widzisz, chcial nie chcial szykuj sie i Ty na dwie kreski :-) juz zostalas przez Nessaja zainfekowana i to tylko kwestia czasu kiedy nam oznajmisz ze test wyszedl pozytywny :-) to samo zreszta tyczy sie Kasik_85 i Pity :-) glowa do gory, cycki do przodu dziewczyny :-) 🌻 Agniesia pozdrowilam córę, odstukala wiec chyba zalapala o co chodzi :) kumata jak mala żaba ;) 🌻 Jovanko jak tam Twoja mama sie czuje? Juz cos wiadomo kiedy operacja? No i przede wszystkim jak Ty sie trzymasz? 🌻 Paulinka a moze i Ty bys sie chciala z nami podzielic jakas radosna wiadomoscia? :-) 🌻 Alez szalowy tydzien :-) moj Maciek mowi że ja to sie chyba ciesze (jak glupia doslownie!) bardziej z powodu nowych ciezarowek niz same nowe ciezarowki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Mamaniemama a na zwolnienie sie nie wybierasz? Moze jesli lekarz zechce dac to wez i siedz w domku, odpoczywaj sobie na spokojnie. &&&&&& Olala lozeczko sliczne, tylko pewnie osiagnie jakos masakrycznie wysoka kwote :/ &&&&&& Brzoskwinko no wlasnie tak pomyslalam ze pewnie nie tylko ja mam problem z ta lista wiec chcialam podpytac te ciezarowki juz na finiszu jak i mlode mamusie :-) a noz widelec moze zechca sie podzielic tak waznymi informacjami :-) &&&&&& A czy mi sie wydaje czy dzis ktoras z Was miala miec wizyte? Olala tak o Tobie mysle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja kocham te wiadomości: “wysłałam wam coś na maila" i juz wiedziałam że są dwie krechy! Iza gratuluję super wiadomość Olala dzięki za uspokojenie. Zaczęłam rosnąć w oczach... Wizyta za tylko dwa dni także niedługo :) a ten zestaw śliczny ale pewnie sięgnie 450zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa właśnie o tym samym myślałam :/ Dlatego jeszcze nie licytuje, zapisałam sobie strone i zobacze przed końcem licytacji jaką cene osiągnie.. Kochana ja miałam mieć wizyte za tydzień w czwartek. Ostatnio dzwoniła do mnie Pani z recepcji że tego dnia doktora nie będzie.. Od razu sobie pomyslałam, że przesunął mi na bliżej nie określony dzień. Ale na szczęście mam dzień wcześniej. Dzisiaj miałam mieć glukoze ale okazało się że coś pomieszało mi się w głowie i laboratorium czynne jest w poniedziałek i czwartek. Więc pojutrze będzie znienawidzona glukoza :/ oooo Ale prześlij zdjęcia :) i bólem się nie zamartwiaj. Maluch robi sobie nowy domek i miejsce na następne miesiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZa82 gratuluję KOchana- wspaniała wiadmosć, wysyp tych 2 kresek jak grzybyów po deszczu:) hehe super:) gratulacje dla Was wszystkich wtrywałych staraczek:) nesseji i Agniesi88:) Tylko ja juz zostałam na szarym końcu....ehhhh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow jak sie ciesze mordka się cieszy mimo wielgachnego dola... Gratulacje nessaja agniesia iza kogoś pominąłam? Jak tak to wybaczcie;* mackowa ty mnie słońce wywoływałas moja wesoła gromadka ma się już dobrze chłopcy mieli zapalenie gardła i byli na antybiotyku a u zuzy ciągle katar... Mamy tylko problem z frankiem nie chce chodzić do przedszkola jest tam chłopiec który go bije no i franiu się zacial i nie chce nie chce też dlatego że nie ma jego pani jest po operacji i będzie w przyszłym tygodniu temu chłopcu zmienili grupę i są w osobnych ale i tak... Nie wiem jak mu pomoc ...strasznie mi z tym źle... Poza tym mojego od rana do wieczora codziennie jie ma w domu... Na dworze też nie za ciekawie to za dużo nie wychodzimy i tak można siedzieć i ryczec..... Mackowa dokładnie tak sobie ciebie wyobrażałam;* kocham was i myślę ciągle;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweelka nessaja zaraża wszystkie staraczki więc zobaczysz że nie długo przyjdzie kolej na nowine od Ciebie :) :* oooo Właśnie patrzyłam na inne aukcje użytkownika i same takie łóżeczko kosztuje u nich 390zł :/ więc raz dwa zapominam o nim i szukam równie ślicznego gdzie indziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Angelus a wiec zostajesz sama na polu walki z trójką dzieci, przedszkolnymi problemami, obiadami, porzadkami i w zwiazku z tym wszystkim jednym wielkim dolem? Moze potrzebujesz sie wygadac raz a dobrze albo kilka razy po trochu? Ja sluze uchem i niedlugo nielimitowanymi minutami wiec jesli chcesz mozemy sie wymienic numerami tel i bedziesz w kazdej gorszej chwili mogla sie wyzalic zamiast trzymac to w sobie i dolowac :-) pokaz ktory to bachor bije Twojego Franka (sliczne imie tak wogole) raz dwa gowniarza do pionu ustawimy :-) a maly moze niech w domu posiedzi troche zeby mu nie fundowac traumy i takich przezyc. Szkoda dziecka :/ &&&&& Olenko no to musialm cos pokrecic, ale u mnie to juz normalne. Siostra mi powtarza ze ciaza mi na mozg uciska :-) i cos w tym jest hehe :-) przezyjesz ta glukoze, wierze w Ciebie :-) a co do tych aukcji to ja uwazam ze to jacys zidiociali kretyni licytuja, tez jedna sledzilam z posciela, 11 dni do konca a cena prawie 200. Porypalo doszczetnie :/ &&&&& Eweelka na jakim szarym koncu Ty zostaniesz? Kochana czekaj na swoja kolej, ja Ci mowie grudzien jest Twoj! Bedziesz miala najlepszy prezent swiateczny jaki swiat widzial :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaaaa jak rośniesz w oczach :) porównamy do zdjęcia które wysłałaś nam dwa tygodnie temu :) oooo Maćkowa glukoze przeżyć muszę, bo co to jest w porównaniu do czekającego mnie porodu :) oooo Angelus Kochana szkoda, że wszystkie jesteśmy z innych stron Polski.. Jeśli byłoby inaczej to każda z nas przychodziłaby do Ciebie z pomocą psychiczną, fizyczna i jaką tylko byś chciała :* Poszłybyśmy do przedszkola ustawić młodego co dokucza Twojemu Frankowi i już nigdy więcej nie przyszłoby Mu na myśl skrzywdzić kogokolwiek. Może Maćkowa ma racje i synek powinien troche zostać w domu? To jeszcze przedszkole więc zaległości mieć nie będzie a troche spokoju może mu się przyda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zostałam na szarym koncu jak z byka strzelił:P Mackowa trzymam Cie za słowo:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa był w domu cały miesiąc... Nie chce go zamknąć odizolować całkowicie.... Jak wyszłam z przedszkola to po jakiejś pół godziny się uspokoil. Co do telefonu to chętnie no bo tqk szczerze to nawet nie mam z kim pogadać.... Z mężem gadam a on zaraz zapomina albo bagatelizuje wszystko..... Nie wiem już jak z tym moim M rozmawiać on jest zamknięty w świecie pracy... A ja nie mam ani chwili czasu dla siebie... Czasami nawet nie mam kiedy się wykąpać... On wieczorem usiadzie przed telefonem dziecko płacze ja coś robie a on nic...ech sorry że smece...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja ostatnio nie pisalam, ze mam bardzo "kochaną" tesciowa? Przyszla do mnie teraz z pretensjami, ze nie sprawdzam czy byl listonosz i ze jej listy zmokly. A nasz jest taki ze nawet nie zadzwoni tylko sprawdza czy sa zamkniete drzwi. Jesli tak to zostawia listy w bramie. Wedlug niej powinnam co jakis czas schodzic z drugiego pietra i patrzec i tak codziennie. Zebym ja chociaz miala okno ze strony wejscia albo zebym wiedziala kiedy jest! A moj maz tylko stal i sluchal, nic sie nie odezwal! Matko Kochana sama do niej nic nie powiedzialam bo wole to przemilczec ale On z laski swojej mogl wydusic cos z siebie! Tak sie zdenerwowalam, ze nie moglam przestac plakac. Placz przy tym to pikus, szloch, niedowierzanie ze wyszlam za mamisynka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olala współczuję teściowej ja że swoją też swoje przeszłam jak się wyprowadzilismy to złota kobieta;/ a co do listonosza też takiego mieliśmy nawet z poleconym nie przyszedł tylko zawsze awizo zostawiał a raz się za nas podpisał i list polecony zostawił w skrzynce;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelus ustalilybysmy zmiany ;) Mi tez przydaloby sie towarzystwo, bo odkad mieszkam z mezem to mam znajome ale dobrej kolezanki czy przyjaciolki nie widze na horyzoncie.. wiec transakcja bylaby wiazana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olala ale to jutro rano bo już światło nie takie i paraduje w pizamce a łóżko jak magnez wola mnie i krzyczy chodź się połóż haha. Kurcze faktycznie dopiero na komputerze mój post był ostatni teraz wchodzę a tu tyle postów Powiem Ci ola ze bym poduszka przez łeb tego twojego męża trzasnela. Współczuję ci ze musisz mieszkać z teściowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola1801
Izaaaaa gratulacje :*** zaskoczylas teraz na maksa !!! :******* Eweelka to ja jestem na samym koncu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola kurde no nie wiem co powiedziec Ci na tesciowa. Ja swojego P od poczatku buntowalam. Bo moj P stracil prace i jak mnie poznal to wrocil do niej. I ona wydzwaniala codziennie rano ok 5 czy wstal? No ku... m.. mieszkal ze mna to chyba go budzilam? Mimo iz chodzilam do szkoly i wstawalam pozniej. I od poczatku stawialam na swoich. Potrafi ich sklucic nawet jak mam taki kaprys. Ale nie jestem taka :D a mamisynkiem by byl gdyby nie ja haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×