Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość karolaa24
Pola, Stymulowana - Ja juz też kupiłam ziółka. Mój mąż zadeklarował że będzie pił je razem ze mną. Ja też zaczynam od następnego cyklu. A ogólnie to jak Wasze samopoczucie dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaa24
Martusia, może kup dziś. Test i zrób go jutro z samego rana. Mi się coś zdaje ze zaszlas. Coś tak czuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O boże dziewczyny nie nadążam za wami wolniej.Mam pytanie Karola gdzie się mierzy temp.jak podejrzewa się ciążę wiem pytanie głupie jestem dorosłą kobietą mającą dwójkę dzieci a tego nie wie ale wcześniej jak się staraliśmy to nie mierzyłam :-)kotek 1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolaa24 to te ziółka są też dla facetów? marta86100 zrób test, może akurat będą 2 kreseczki, a jak nie to może też zacznij pić ziółka i nie trać nadzieji 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goofcia
Siemanko Dziewuszki...albo mam przywidzenia albo na tescie wlasnie zobaczylam baaaaaardzo bladziutka druga kreske...o jaaaaaa...jutro z samego ranca robie drugi :) :D nie chce sie cieszyc ale normalnie niemoge akurat moja mama jest u mnie i mowi ze tez cos widzi ale slabiutko!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotek1985 Temperaturę kochana mierzysz termometrem najlepiej dopochwowo. Stymulowana Te ziółka też mogą pić Panowie. Tak czytałam na stronie Ks. Sroki. Mój mąż też będzie pił. Kupiliśmy dwie paczki tych samych. Dla mnie i dla niego. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaa24
Kotek1985 Temperaturę kochana mierzysz termometrem najlepiej dopochwowo. Stymulowana Te ziółka też mogą pić Panowie. Tak czytałam na stronie Ks. Sroki. Mój mąż też będzie pił. Kupiliśmy dwie paczki tych samych. Dla mnie i dla niego.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaa24
Goofcia. Supeeeerrrrrrrrr!!!!!!!!!!! Ale extra. Kochana mówiłam... Nadzieja zawsze umiera ostatnia :-) Oby była to fasoleczka w Twoim brzuszku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goofcia! no bladziutka ale bez ciazy by sie raczej nie pokazala :D gratulacje :* powatrzaj test rano, powinna byc mocniejsza troche :) Marta wydaje mi sie ze Mackowej chodzilo raczej o to ze powinnas troche sie wyluzowac, mniej o tym myslec, bo moze byc tak ze sie zablokowalas przez to wlasnie ze tak bardzo przezywasz, nie moge sobie wyobrazic nawet co czujesz po takim czasie starania ale psychika duzo daje co widac po wielu dziewczynach. Sprobuj zajac czas i mysli chocby prezentami czy moze nawet zrobieniem wlasnych bombek :) zajmuje czas swietnie, bombki masz jakie chcesz a i zobaczysz jak szybko zleci cykl :) ja dzis wlasnie kupilam bombki styropianowe i w najblizszym czasie wybieram sie do pasmanterii po wstazeczki, ozdoby, cekiny czy inne cuda i robie swoje bombeczki :) ale nie mozesz tyle o tym myslec bo sie zadreczysz, moze zrobcie miesiac, dwa przerwy? moze wtedy zaskoczy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaa24
_nessaja_ To Ty kreatywna dusza jesteś:-) Marta _nessaja_ ma rację, może spróbuj się zająć czymś, a na pewno się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanka to mozemy sobie rece podac, mnie maz molestuje "a moze bys pranie wstawila?" bo juz kupeczka zaczyna rosnac w pralce, a ja po zakupach jestem wykonczona i po krokietach jest mi niedobrze i chyba tym sie bronie bo bardziej mi sie tylka nie chce ruszyc niz mnie mdli :P a zebys wiedziala ze w pracy najbardziej sie nie chce haha :D procz tego ze leniwie wszystko robie, to rozkojarzona jestem i szukam pieczatek ktore stoja juz przygotowane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia kiedys mi sie nudzilo i weszlam na yt i google i tam jest mnostwo inspiracji i sie napalilam na takie bombeczki i stroiczki :P a jednak co samemu zrobione to bardziej cieszy chyba nie :P mowie wam, robcie bombeczki ze wstazeczek, na yt jest instrukcja, kazda wbita szpileczka bedzie dla @ az wkoncu ja wykonczycie na caaalutkie 9 miesiecy :D mozecie sie na tym wyzyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna ta choinka. narazie bombki zrobilam rozgladam sie zaczyms jezcze zobacze ile mi czasu zostanie moze wroce do masy solnej;] no ale trzeba upiec pierniki całą mase pierników gdyż M pochłania góry pierników nawet twardych;];] a ty jeszcze coś działasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak narazie nie, ale pierniczki to sama bym zjadla :P wogole uwieeeelbiam przygotowania do swiat i ten klimacik :) moj mezus znowu wariuje na punkcie oswietlenia balkonu :P juz w tym roku sie zaczelo "a moze to? oooo i tooo" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nessaja, u mnie to samo mój mąż też ma bzika na punkcie lampek, cieszę się na te święta, przynajmniej się odstresuję i odpocznę... każdej z nas przyda się relaks i chwila wytchnienia ;) buziaki i do jutra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
marta86100 - my tu naprawdę wszystkie siebie bardzo szanujemy i tolerujemy wszystko:) Nie bój nic, nikt nie chciał Ci docinać, jestem tego pewna! :) Ale czasem musimy się trochę nawzajem sprowadzić na ziemię - i to tylko w dobrej wierze, Kochana:) Ja sama zostałam tu nazwana: draniem (bo się nie odzywałam chwil kilka), głupolem i kosmitą (bo panikowałam, że pozytywne testy ciążowe są wynikiem mojego dziwnego składu moczu, a nie ciąży), wariatką, mówiono nawet, że mam zryty beret (no mam, ale żeby tak na forum mi to wytykać?...:P) i jest luz, solówki z żadną nie miałam:) Wiem, że się martwisz, zastanawiasz, rozkminiasz wszystko bardzo szczegółowo i pewnie prawie wariujesz i chodzi tylko o to, żebyś...nie zwariowała bardziej:) Pisz nam tu o wszystkim, co Cię trapi, bo o to tu chodzi, ale czasem dobrze jest zobaczyć pewne sytuacje z kilku punktów widzenia:* A dzidzi życzymy Ci z całego serducha:) I będzie w końcu, zobaczysz:) P.S. Kiedyś też MaćkowejŻonie napisałam, że zbyt mocno się nakręca - przyjęła dzielnie na klatę:) Goofcia - moja kreska za pierwszym razem była tak blada, że było ją widać tylko pod światło:) Trzymam kciuki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaa24
Dziewczynki o tej porze już tutaj pusto :-( Szkodaa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieprawda Karolcia :P ja sie zglaszam :P mam was ciagle otwarte :) to jest gorsze niz uzaleznienie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Marta jak najbardziej masz prawo przeżywać, ale skoro przez 6 lat starań w końcu źle sie zaczełaś czuc wiec moze warto to sprawdzić? Może Twój organizm daje Ci już znak że dośc tego starania na siłe, może potrzebuje odpocząć troche stad te mdłości. Może sie czymś przytruaś, może masz jelitówke, a może OBY!!! jesteś w końcu w upragnionej ciąży ale wyżalanie sie tutaj nic nie da. Nie mam nic przeciwko nowym staraczkom, ciesz sie że forum się rozrasta. Ale co do Ciebie to nie bądź Beksa, kasa w garść i leć bete zrobić. Rozwiejesz swoje wątpliwości kobieto :) ... Kurcze myślałam że przez swoja poprzenią wypowiedz zostane znienawidzona ale widze że znalazły się dobre dusze które w mojej obronie stanęły ;) dzięki dziewczyny. ... Nie mam zamiaru nikomu przykrości sprawić ani docinać w żaden sposób, ale ja jakbym tak pisała że sie źle czuje, że mi to tak, że siak to bym chciała żeby ktoś mi napisał kilka słów prawdy, dał takiego słownego "kopa" a nie głaskał cały czas po głowie. Więc jeśli kogoś uraziłam to przepraszam. Moja wina, przyznaje się i nie obiecuje że to sie nie powtórzy ;P ... Karola, a jakie tam pusto ;) niektórzy dopiero z pracy wrócili :/ to forum czesto prowadzi nocny tryb zycia wiec spokojnie, jeszcze sie rozkręci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stymulowana to nie becz tylo jeszcze moje sprzedaj:-) ja się już z ogłoszeniem miesiac bujam oj normalnie masakra zanim to rydło pchne głupota ze wogóle kupowałam takie. jovana jo ja przy tobie normalnie wymiękam wariatko ty nasz:-). wiesz jak cie czytam to jak by o mnie było uwielbiałam zapach kawy teraz hmmmmmmmm nawet łyk mi przez gardło ciężko przychodzi. no i to mięso ja od 23 tygodni go nie tknełam wyobrażasz sobie????? za to owoce i warzywa kilogramami pochłaniam. goofcia ja bym do rana nie wytrzymała tylko do apteki leciala po test większej czułości no ale ja to wogóle niecierpliwa jestem. no ale nasze j fiony_88 ( a no właśnie gdzie się babka nasza podziewa) nikt nie pobije oj długo by szukać bo byś widziała jakie nam fotki fundowała niby u nas słabo było widać ale ona byla pewna i co i było inaczej po kartoflach by jej teraz tak brzuszek nie urósł:-). marta86100 trochę dystansu do wypowiedzi innych wiesz jak to jest jest nas dużo nikt nie nadąża chcesz opisać szybko i no poprostu źle koleżanka ujeła co myśłała. karolaa24 gdzie pusto pewnie są tylko czytają i nadrabiają no ja pisałam o 14stej jakoś patrze dwie godziny potem a tutaj dwie strony dalej nabazgrane. za mną dzisiaj pierwsze świąteczne zakupy kupiłam parę zabawek no a dzieci do obdarowania mam chyba z dziesięć no więc mam co kupować......... tylko co ja temu mojemu rojbosowi kupię hm??????. mały ma półtorej roczku i chyba wszystko co możliwe więc hm ma ktoś jakieś pomysły????...:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takaotoja ja się przyłącze najmłodszy ma 16 miesięcy i nie mam pomysłu na prezent.... tu nigdy nie jest pusto(chyba że jest weekend););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dajcie se po szlagu i sprawa zalatwiona :D :D hehe, a tak na serio nie ma co sie obrazac, smucic itd, kazda z nas jest inna i kazda inaczej przezywa, wydaje mi sie ze im wiecej tez o tym myslisz to tym bardziej sie pograzasz, ale my tu Marta jestesmy wlasnie dla Ciebie, dla innych zeby pomagac, doradzac, wspierac i ochrzaniac jak ktos traci trzezwy umysl ;) nooo wroc do nas :) z bananem na twarzy, energia i pozytywnym nastawieniem do dzialania! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaa24
Moje kochane, cieszę się że jednak nie jest pusto :-) Znalazłam super stronkę. Zarejestrowałam się na niej. Zobaczcie: http://ovufriend.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolaa24 co jakiś czas u nas na forum tą stronkę reklamuja. właśnie siedzę na kanapie wcinam chipsy popijam powera i se myślę żę mój mężuś by mnie zadźgał jak by widział że tego ener=getyka pije. no ale dzisiaj powstrzymać się nie mogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaa24
tak oto ja: Oż ty nie dobra żona.. Takie świństwa pić... :-P Nie martw się ja właśnie pożeram popcorn :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Hehe Taka oto ja, no cóż siła wyższa, smacznego zycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nam takim tempem pójdzie to by się jakiś komunikator przydał bo ja nie wyrabiam za waszymi wpisami.......siedze i czuje jak mały kopie i to coraz mocniej.oj uwielbiam to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×