Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Jovanka wzielam sie w garsc :P posprzatane :P taka oto ja, angelus, ja pojecia nie mam co dla takiego malego dziecka, moze jakies autko w ktorym bedzie moglo smigac? na allegro sporo tego na dziale dziecko - np pojazdy elektroniczne, wypasione niektore :) Mackowa czasem przydaje sie taki kubel zimnej wody zeby wziasc sie w garsc i leciec na badania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Taka oto ja pewnie mu czipsy smakują, wieee co dobre ;)) Nessaja dzięki. Co do tych prezentów i owego autka, pilnowałam kiedyś chłopca, Szymek miał na imie, lat dwa i pół. Miał własnie takie autko zdalnie sterowane, wsiadał do niego, pasy zapinał, łapał za kierownice i śpiewał "bede blał cie aucie eheeee" nie wyobrażacie sobie nawet jaka miałam z niego padake :) to był właśnie jego prezent od mikołaja i pamiętam że był przeszczęśliwy jak go dostał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolaaa! zabije :P po cos wspominala o tym popcornie! :P teraz albo znajde w szafce i se zrobie albo nie zasne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ze dziecko wszystko ma to co w tedy???????. mój mąż go rozpieszcza na każdym kroku on już nawet wie co w maju na dwa latka dostanie hmmmmmmm kto zgadnie jest wielki:-). zgadujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
rodzeństwo!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaa24
rower? komputer? telefon, tablet? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczyny chyba mnie troche Nerwy za bardzo poniosly PRZEPRASZAM was naprawde :* ale wiecie co najpierw bylo rozowo a teraz jest brazowo i caly czas mnie mdli ... jak rano bedzie tak samo robie test ... jeszcze raz przepraszam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Czesc r****czki;) wiecie co za c***a nie nadazam za wami! Dzwonilam teraz do mezusia i opowiedzialam mu o dzisiejszym zlym stanie zdrowia a on od razu z tekstem czy aby nam sie nie udalo. Sprowadzilam chlopa na ziemie ze test zrobilam i nic. No ale se tak pomyslalam ze moze jednak macie racje i jest za wczesnie;) ale to chyba bylby cud bo my tylko w weekend baraszkowali a poza tym psychicznie w ogole sie nie nastawialam. Testowac narazie nie bede bo zostal mi jeden tescior. Moze dopiero jak sie spozniac bedzie. Widze male spiecie sie nam zrobilo....hmm czasem i takowe jest potrzebne;) nie mam jak kazdrj odp chyba jak was w weekendzik nie bedzie to przeczytam wszystko od 99 str bo namnozylo sie nas jak mrowkow;) i nie nadazam kto co i jak;) chyba wezme kartke i pospisuje wszystkie rzeczy o was no i obrazek strzele jak sobie was wyobrazam hihi;) zmykam lulac bo jutro do roboty. Bajo dziolszki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rodzeństwo swoja drogą.....ten mój osioł uparł się i koniec kropka mały na dwa latka dostanie kucyka :-). normalnie wariat co nie???.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Paulinka kolorowych snów, głowa do góry, czekaj cierpliwie na @ która sie nie pojawi :P :) buziole. Marta no, od razu lepiej :) nie chodzi o to że przepraszasz bo masz prawo sie denerwować tylko o to że zamiast sie od razu załamywac trzeba se w głowie wszystko spokojnie poukładać. Może niepotrzebnie bombardujesz swoje właśnie zaczynające sie w Tobie rozwijać dziecko takimi silnymi emocjami?! :) testuj z samego ranca i pisz co wyszło. Trzymam kciuki za 2 krechy!!! :) ... Taka oto ja... żywego? czy na biegunach? ;) i dla kogo to ma byc zabawka? dla maluszka czy dla męża? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaa24
_nessaja_ To zrób sobie popcornik smacznego życzę:-) taka oto ja... No to rzeczywiście dowc*pny te Twój mężuś... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka oto ja ja mój sprzedawałam 2 tygodnie i w końcu poszedł za grosze bo chciałam się go jak najszybciej pozbyć bo oc***przegląd się kończyły hehe co do prezentu to też mam problem, mój chrześniak ma 15 miesięcy i nie wiem co mu kupić:( Mieszka w Niemczech więc nie może to być za dużo co by się w paczce zmieściło no i tak kminie od kilku dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka oto ja tego to sie nie spodziewalam :D Marta fajnie ze wrocilas :) dooobra, zbieram sie spac bo jutro na rano :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Nessaja kolorowych snów i przespanej nocy zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaa24
Ja juz też uciekam spać... papa dziewuszki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maćkowa żona no prawdziwego :-) no oczywiście to nie zabawka już o tym dyskutowliśmy i będę się nim opiekować narazie mieszkamy u moich rodziców na wsi więc tata zrobi mu miejsce między swoimi zwierzątkami my budujemy się 500 metrów dalej.:-). ja zawsze chciałam mieć konia:-). stymulowana w dwa tygodnie to też bym chciała no ja i tak już cene obniżyłam o dwa koła no ale mniej niż za 10 nie puszcze. jak nie inaczej to niech stoi i rdzewieje zwłaszcza żę no przyczepić się nie ma do czego przy nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musialam wam jeszcze to napisac :P haha do teraz sie smieje :D stoje w lazience, spinam przed lustrem wlosy zeby pod prysznic wejsc i kicham, raz i drugi, a za drugim razem czuje ze mam mokro na udach (bez bielizny juz bylam :P ) no to patrze, a taaam przy kichaniu moja pipka mnie oplula bialym jak mleko sluzem :D haha dobra ide pod prysznic i spac :D paa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Nessaja hahaha ale sie usmialam :D dobre to bylo dobre hehehe padlam poprostu. Dobrze ze nie mieszkam w bloku bo juz by sasiedzi po kaloryferach stukali za zagluszanie ciszy nocnej ;p spij dobrze i juz nie kichaj po prysznicu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa wogole dobrze że upadł na udo a nie na podłogę bo jeszcze by się ktoś poślizgnął ahaahah :P i by dopiero było! :P ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamotana2429
hej dziewczyny, piszę o poradę staramy sie intensywnie o dziecko, robiłam badania hormonów, wszystko poza progesteronem wyszło dobrze, moja gin na wyregulowanie progesteronu dała mi luteinę, biorę ją już 4 cykl, do tej pory niby wszytko było w porządku, tabletki łykałam przez 10 dni po owu i po kilku dniach dostawałam @ ale ostatni cykl mnie mega zaniepokoił, bo dostałam lekkiego krwawienia w 6 dniu brania luteiny, poza tym nie miałam żadnych objawów na @, po prostu zwykłe krwawienie, wystarczyła mi jedna podpaska, która w połowie była czysta, co to moze znaczyc, pomozcie?? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi bejbe no dobrze ze nie na podloge, jeszcze by ktos sobie krzywde zrobil :P haha juz widze mine lekarza na pogotowiu "posliznalem sie na sluzie z pipki zony" :D hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny niestety testowania nie bedzie zrobiło sie "czerwono " :( kupuje wasze ziółko !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do karola-okrs mam dostać 5.12 czyli już dawno po owulacji wczoraj mierzyłam temp i dzisiaj i temp.wynosi dobre ponad 37 stopni co to może oznaczać do reszty dziewczyn jak wiedzą też proszę o odpowiedz kotek1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha to czyli nie trzeba mierzyć wystarczy przed @ sprawdzić czy nie spadła i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezzzuuuu wymiękam, czytam was na bierząco, wszystko i zanotowałam: wędzone wnuczę, dyndający niezidentyfikowany śluz, sprzedaż auta, różowy śluz, kucyk, ziołoooo, serek topiony (Jovanka! Ja mam to samo! prosta bułka, ser i mogę funkcjonować), leń - identiko u mnie (szef mnie nie poznaje...), bańki na choinkę, przystrajanie domu, spinki dziewczyn :P. 🌼 przypominam słowa Jovanki : "Każda podpacha czy tampon przybliża Was do dziecka". Jest @ - nie smucić się, nie jęczeć tylko byleby do przodu. Od szukania objawów można zgłupieć. A kiedy ja odpuściłam to u fryzjera zrozumiałam, że wczoraj powinien być @ ! Więc wrzucić na luz, gadać tu o pierdołach, wspierać się i looz ! Przedświąteczny szał zakupów a przy okazji bzykanko między regałami sklepów :) Strzałeczka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×