Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Tak sie zastanawiam gdzie jest Jovanka juz tyle czasu sie nie odzywala do nas... wogole jakas cisza od wczoraj. Jovanka czemu jeszcze nie zmienilas w tabelce na :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Eska spokojna glowa wkoncu musi sie udac!!!:) Ni wlasnie Jovanka gdzies Ty? :) odzywaj sie do nas raus dwa!!! Zoneczka jejku jak fajnie. Zazdroszcze i zdrowka zycze. Mam nadzieje ze szef nie rzuca slow na wiatr i przyjmie Cie do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejho :D Ewelka, Zoneczka gratulacje! :* :) jak sie czujecie? :) bylam dzis zrobic badania, tak mi sie rano nie chcialo wstawac :P ale wstalam, pomyslalam sobie - wstawaj wstawaj, przyzwyczajaj sie, trzeba juz trenowac :D Giubelli to w porownaniu do Ciebie to duzo zaplacilas, ja placilam 194zl, wyniki w srode :) ale jesli chodzi o upragnione dziecko to jest warte kazdej ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, ale wieje :( Gratulacje Ewelka :) (tak samo na imie mamy ;P ) Z takiego prezentu to ja bym sie na pewno cieszyla :) Daj znac jak beta bedzie wygladac :) Ja sie wczoraj znow za cwiczenia wzielam.Teraz akurat przez miesiac bo po tylu dniach ma byc widac efekt, zobaczymy ;) Sniadanie wlasnie wcinam.Salatke z tunczykiem, mniam. A gdzie sie bejbe podziala??Tylko nie mowcie ze ja zasypalo :P Albo dziala z mezem ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane!! Ja niedawno wstałam ale jeszcze się snuje po domu w piżamie :) Mikołaja u mnie nie było, ale sądzę że to przez tą pogodę, zwiało go gdzieś i nie dał rady dojechać/ dolecieć :P Samopoczucie mam dobre, czekam na mojego, a potem jedziemy się odstresować na zakupy :P Choć on pewnie bedzie się bardziej stresował, bo strasznie nie lubi chodzić ze mną po sklepach :) Uważa że jest to dla niego męczące :) Kobietki, ale miałam wczoraj ochotę na jakiegoś fast fooda :) Jakiś hamburger (ale nie taki cienki jak z maca), albo kebab :) mmm... Dziś chyba spełnię swoją zachciankę, bo wczoraj już było trochę za późno żeby trafić na jakiś otwarty bar :) Trzymajcie się cieplutko kochanę i oczywiście przesyłam fluidy ciążowe!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Dziewczynki, szczesliwe ciezarowki a powiedzcie mi mierzycie sobie temperature? Jesli tak to jaka macie? Kiedy Wam zaczela rosnac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Nessaja ale genialny Mukolajek, dzieki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej dwupaki mam do was pytanie, martwi mnie od jakiegos czasu zapach sluzu, zazwyczaj jak korzystam z toalety to czuje taki "kwasny" lekko zapach sluzu, taki dziwny, pierwsze skojarzenie to surowy ziemniak albo ogorkowa :P nie jest on jakis mega mocny ale czuje go, poza tym zadnych zmian w kolorze sluzu, konsystencji, nic mnie nie swedzi, nie piecze. Miala ktoras z was takie cos? Normalne raczej nie jest ze taki zapach jest, ale zadnych innych zmian nie widze a o higiene dbam jak kazdy normalny czlowiek. Wypowiedzcie sie na ten temat dziewczyny. Mackowa ja nie mierzylam temperatury wiec niestety nie moge C***omoc, a widze ze juz niedlugo termin @ wiec trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
MaćkowaŻona ja nie mierzyłam sobie nigdy temeratury w czasie cyklu. Wiem że ma się utrzymać wyższa jak dojdzie do zapłodnienia, jak we wtorek mierzyłam to miałam 37,3 w środę 37,2, ale zmierzyłam tylko dlatego bo widziałam tą drugą kreskę słabo widoczną. Chciałam sprawdzić czy oczy mnie nie mylą:) ogólnie czuje się dobrze, tak jak pisałam wcześniej bardzo lekko kłuje mnie brzuch. ale nie cały czas tylko powiedzmy tak z 8 razy dziennie po 15-20 minut. Nie jest mi niedobrze, choć z dnia na dzień już czuję że to się zbliża. Bardzo lekko mnie wczoraj zamdliło jak mojemu mężowy się odbiło, i dziś też mnie lekko zamdliło jak czekałam w kolejce w masarni. Z ledwością kupiłam wędlinke mężowi. Tak więc uważam (obserwując siebie) że te objawy nie przychodzą tak nagle tylko powolutku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nessaja .. "Podczas cyklu menstruacyjnego dorosłej zdrowej kobiety także pojawia się wydzielina. Jej wygląd zmienia się w poszczególnych etapach cyklu. Bezpośrednio po zakończeniu miesiączki w pochwie jest sucho. Potem pojawia się przezroczysty śluz, który ułatwia w okresie owulacji przeniknięcie plemników do pochwy i dalej do narządu rodnego. W drugiej połowie cyklu wydzielina robi się gęsta i biała, a zasychając, zostawia na bieliźnie żółte plamy. Prawidłowa wydzielina ma charakterystyczny kwaśny zapach. Nie powinna tęz niepokoić nawet znaczna jej obfitość. Dopiero zmiana zapachu i wyglądu śluzu, a także inne objawy )ból, pieczenie, swędzenie) mogą sygnalizować infekcję. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko to wiem kochana, mnie martwi to bo nigdy nie czulam takiego zapachu, nie jest to typowy zapach ze tak powiem, jest troche inny niz wczesniej. I to mnie wlasnie zastanawia czy to normalne czy nie i czy ktoras z was tak miala a bylo okej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_nessaja_ aaaa cudowny Mikołajek:) ja też wszytskim takiego życzę:) U was też tak wieje??? u mnie tragedia, dachy zrywa, drzewa przewraca, ten orkan to chuligan! a podobno na Śląsku miało być spokojnie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Dziewczyny:) jak Wam mija Mikołajkowy Dzionek? U mnie ok, w sumie to własciwie nie mam żadnych typowych objawów, poza tym ze dokucza mi katar i temp cały czas 37 stp. A jak was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona................... 25............ .3cs............................ usmiech.gif rozusPL................21..............4cs.............. . ............. usmiech.gif taka oto ja.............24...............2cs......................... .... usmiech.gif Giubelli.................27..............9cs...........1 dz............. usmiech.gif _nessaja_.............21...............2cs.............. . 1 dz...........usmiech.gif PauliśC.................22..............15cs........... . ...1 dz......... usmiech.gif motynka.............24.................2cs.............. . .................usmiech.gif smerfetka9............19...............1cs.............. . .................@16.10 Kajakaja12345......25................26cs..............1 d ............@26.10 JovankaJo.............29...............3cs.............. . 1 dz..........@ 11.11. Goofcia.............22............3cs................... . ...1dz...........@21.11 paulinka121989......24..............6cs................. 1 dz .........@30.11. Angelusdominus ...23 ..............3cs............... 4 dz...........@ 30.11. Eweelka...............31................5cs............. . 2dz............@ 05.11 Maleńka Q............26...............15cs................2dz....... ...@05,12 ŻoneczkaKrk........25................3 cs..............................usmiech.gif kotek1985........28..................2cs................ . ................@? izulinka7........... ....23...............8cs.................1dz..........@06. 12 bejbe27.................27...............18cs........... ...................@ 09.12. MaćkowaŻona.......27..............11 cs...........1dz.......... @13.12. Stymulowana........27...............14cs................ 1 dz . ......@21.12. karolaa24.........25.................36cs............... . .................@21.12 eska 22...........22..................13cs...............1dz..... .......@25.12 marta86100......27l...............71cs.................. . ...............@ 26.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bejbe27 co tam u Ciebie? jakies objawy? do poniedziałku raptem 3 dni:D Trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Eweelka a u ciebie? Jak tam Twoje krechy? U nas śnieg już jest Mikołaj mnie odwiedził @sie skończyła wiec kolejny miesiąc staran:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Eweelka znalazłam posta z rana super strasznie się cieszę :-) czyli jak się ma wrażenie że tuż tuż @bedzie to można mieć jeszcze jakieś nadzieje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki witam was po długim czasie dzisiaj obiecuje wszystko przeczytać i nadrobić wszystkie nowości u nas mocno sypie już od w czoraj dzisiaj mikołajki ja siedze w domu i mam strasznego doła. pierwszy raz pokłóciłąm się z mężem. pierwszy raz od 7 lat :-( normalnie o byle co ale co tam rozłączył się i tyle a mnie szlag trafia bo nie odbiera. kurcze pewnie niepotrzebnie na nim się wyżyłam no ale cóż stało się a teraz łapię dołą. maleństwo z każdym dniem więcej daje o sobie znać kopie jak szalony:-). z tego co zdążyłam luknąć są nowe koleżanki więc witam. jak przestudiuję wszystko to bede już na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana tez jestem ze Slaska :D wieje wieje, az dychac nie idzie :/ mroz sie robi, slisko, wieje - wszystko czego nie lubie brrrr :/ Smerfetka jesli mowisz ze u Ciebie tak bylo to troche spokojniejsza jestem, ale mimo to zapytam lekarza o to, dzieki Smerfecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Taka oto ja nawet w najlepszy związku zdarzają się kłótnie. Nie denerwuj się, jeśli masz potrzebe wyżycia się to wal śmiało tutaj, my ciężarnym wybaczamy i się nie obrażamy :) nie złość się za dużo bo maleństwo pewnie temu harce se urządza, już to sobie wyobrażam jak w Twoim brzuszku przebiera nóziami jakby chciało tacie dupsko skopać za zdenerwowanie mamusi ;) ... Giubelli spakowana? Matko z córką z tego przejęcia już nawet do nas nie zagląda... a może już poleciała a ja gdzieś Jej wpis przegapiłam?! :) bezpiecznego lotu życzę, wracaj do nas szybko. No i przede wszystkim bajecznej, słonecznej pogody :) ... A na podlasiu nie lepiej, wieje, śnieg pana, lekki mrozek - czyli to co MaćkoweŻony lubią najbardziej ;) ... Rosev witaj :) jak wyszła beta? Masz już wynik? :) zapraszamy do naszego grona:) ... Paulinka jak tam mikołajki? Mąż z prezentami wraca dziś do domu? :) ... Angelus a u Ciebie Mikołaj był? :) ... Udanego mikołajkowego wieczoru życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane;* u nas też wieje sypie szklanka na drodze. u mnie mikołaj był w środę z 2 kreseczkami;);) jovanka boże gdzie ty się kobieto podziewasz???;* ja grypę mam więc leze w wyrku i umieram w nocy byłam 2 koldrami przykryta w domu gorąco a mi jeszcze zimno było dreszcze miałam gorączka ponad 39 od wczoraj masakra;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Cześć dziewczyny ja juz się zbieram do pracy.... :-( nawalilo śniegu że ho ho wczoraj się zorientowałam ze kolejna @mam dostać w urodziny mojego narzeczonego czyli 24.12 może się uda fajny prezent. Życzę udanej soboty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Moje Dziewczynki ukochane! No nie było mnie tak długo, bo - jak Wam wcześniej pisałam - odwiedziła mnie siostra, której nie widziałam kilka miesięcy (wcześniej mama, teraz siostra:) ) i chciałam jej poświęcić maksymalnie dużo czasu. Nie oglądałam TV, nie włączałam kompa - nic, tylko ja i ona:) Było bosko:) Ale teraz wracam już do Was na dobre. Sa sa sa...:) Eska22 - ja się jeszcze nie dopisałam do tabelki jako zaciążona, bo postanowiłam sobie, że zrobię to jak na wizycie usłyszę serduszko:) A wizytę mam 13.12., więc już niedługo:) Nie mogę się doczekać i trochę się też boję, ale odganiam wszelkie złe myśli. Będzie dobrze:) _nessaja_ - co do śluzu: nie pisałam Wam o tym wcześniej, bo to jest głupie i śmieszne, ale mój ma zapach...Domestosa...:P No i co Ty na to?:):):) Idę troszkę poprasować, zjem jakieś śniadanie, bo dopiero wstałam no i szykuję się na korki. Mam dzisiaj tylko 2 godzinki, laska przybędzie o 13:30, więc w sumie muszę się sprężać. Wpadnę później. Paaaaaaaaaa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×