Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość JovankaJo
Ja nie pogratulowałam ostatnim najświeższym dwupakom (za co przepraszam!), a tu nowa matka nam się pojawiła!:) Kurcze - gratulacje wszystkim:):):) Rzadziej zaglądam, bo czuję się jak kupa... Cały weekend przerzygałam, dziś w pracy myślałam, że oto nadszedł już mój koniec... Teraz jest lepiej, ale mogę zjeść jedynie...zupę marchwiowo-ziemniaczaną (spokojnie, nie krzywcie się tak - nie papkę) ze skwarkami, więc właśnie ją gotuję i ślinię się jak głupia:P Dwupaki - czy Was też odrzuca od rzeczy, za którymi wcześniej przepadałyście? Ja mam tak z masłem obecnie - wcześniej pół paczki starczało mi na jakieś 3 bułki (serio), a teraz sam widok powoduje u mnie odruch wymiotny... Chyba będę jadła suchy chleb. Boże, kiedy będzie ta zupa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Rety Jovanka opanuj sie, zachowujesz sie jak... kobieta w ciazy ;) dobrze ze zupe mozesz jesc i masz na nia ochote. Moja szwagierka cala ciaze z pierwszym dzieckiem odzywiala sie samym chlebem z maslem a po porodzie...to samo bo mala byla na cos uczulona i dopoki szwagierka karmila piersia jechala na samym chlebie. Smacznej zupki zatem zycze :):):) i mam nadzieje ze mdlosci szybko C**przejda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki jak tam samopoczucia ? Ja od 3 dni mam plodne wiec nie trace czasu :) moj mezulek mowi ze zwarjowalam hehe .... a jsk tam u naszych staraczek? U Gratki dla tych kobitek ktorym sie udalo ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki jak tam samopoczucia ? Ja od 3 dni mam plodne wiec nie trace czasu :) moj mezulek mowi ze zwarjowalam hehe .... a jsk tam u naszych staraczek? U Gratki dla tych kobitek ktorym sie udalo ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki jak tam samopoczucia ? Ja od 3 dni mam plodne wiec nie trace czasu :) moj mezulek mowi ze zwarjowalam hehe .... a jsk tam u naszych staraczek? U Gratki dla tych kobitek ktorym sie udalo ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki jak tam samopoczucia ? Ja od 3 dni mam plodne wiec nie trace czasu :) moj mezulek mowi ze zwarjowalam hehe .... a jsk tam u naszych staraczek? U Gratki dla tych kobitek ktorym sie udalo ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka jakby twoje slowa sie spelnily do normalnie bym cie chyba ucalowala ;) dziekuje za wsparcie dziewczyny ;*******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanka kochana nie martw sie, nie jestes sama :P ja za to nie moge spojrzec wogole na szynke, mieso i sam zapach powoduje ze mam ochote wyrzucic to przez balkon :P wczoraj wolne, wiec mysle, cholera, jestem w domu wiec glupio bez obiadu jak maz wroci, wiec poszlam na latwizne bo i tak sie niemrawo czulam i wyciagnelam kielbaski i zaczelam grzac, uwierzcie mi dziewczyny, moje ulubione kielbaski tak smierdzialy ze myslalam ze napisze mezowi ze ma wejsc do maca zjesc a ja je wyrzuce :P ale zacisnelam poslady i ugotowalam je do konca, ale jak maz je jadl to prawie zwymiotowalam i caly jego posilek przesiedzialam w sypialni az przewietrzyl :P i dzis mam ten sam problem.. co na obiad, a problem polega na tym ze moj maz nie je zadnych zup, wiec co, znowu mam sie meczyc? niby mam smaka na gulasz ale wiem ze mnie zapach zemdli. Ostatnio jem tylko platki z mlekiem, kisielki i budynie. Tylko po tym mnie nie mdli i zjem ze smakiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, bejbe moje gratulacje naprawde ten grudzien bedzie chyba rekordowy:) tez bym chciala byc na waszym miejscu... w piatek jade juz na badania ciekawa jestem co wyjdzie a zarazem strach ze moze byc cos nie tak...u mnie pewnie znow lipa w tym miesiacu bo malo sie z mezem staramy co drugi albo co trzeci dzien duzo pracy wieczorami jestesmy tak padnieci ze tylko sie polozymy to odrazu sen nas bierze...u mnie dzis 15dc zobacze dzis moze zrobie test owulacyjny zobaczymy co mi wyjdzie czy wg cos sie u nas dzieje... Pozdrawiam Was w ten mrozny dzionek. MI tak dzis w pracy zimno ze nie macie pojecia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane!! Długo mnie tu nie było i sporo do nadrobienia :) Z tego co doczytałam widzę że pojawiły się nowe ciężarówki :) GRATULACJE!! U mnie wszystko dobrze, zaczynają u mnie się pojawiać zachcianki :) Mam straszną ochotę na truskawki :) Ale taki nasze polskie od rolnika, nie z supermarketu, więc niestety będę musiała na nie trochę poczekać :( Poza tą jedną zachcianką mam jeszcze ochotę na rosół z... ziemniakami :D To akurat mogę sobie zrobić więc już zupka się gotuje :P Zimno mi strasznie, a jak pomyślę że przyjdą mrozy -20 to aż mi ciarki przechodzą. U mnie zima była ale tylko 2 dni :( wszystko stopniało jest szaro i ponuro :( To trzymajcie się kobitki!! i życzę wam upojnych nocy z mężami :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo baby gdzie się podziałyście???:( Chyba wszytskie ogarnął świąteczny szał:D bo mnie już tak:) robię stroiki, świeczniki, bombki i wszystko co się da, a w weekend wyruszamy na misję "choinka" :) kupowałyście kiedyś perfumy przez internet? Bo kupiłam mojemu M i dzisiaj przyszedł, ale nie mam jak sprawdzić czy jest oryginalny bo nie chcę go otwierać i kminię...kupowałam na stronie eglamour, opinie są dobre....zobaczymy:) widzę, że nasze ciężarówki to tylko zupki jedzą, zdrowo;) Co do anginy to chyba szaleje wstrętna jedna bo mnie też gardło boli z dnia na dzień mocniej:( a i dużo znajomych choruje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Co za dzień... W pracy masakra, no ale wykorzystują mnie jak mogą przed urlopem, czegóż można się było spodziewać... Dziś miałam mdłości tylko jeden jedyny razik i to przez 10 minut! Boże, jak cudownie jest iść do pracy lub z niej i nie przełykać ukradkiem tego co się ulało...:P Życie jest jednak piękne! Czekam właśnie na elektryka i szykuję się powoli na przyjście uczennicy. Ale mi się nie chce... Jaaaaaaaaa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Kochane:) jestem , melduje się:) Dzisiaj mam wizyte u gina i mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze. Martwi mnie jednak ze mnei tak mocno bole w lewym dolnym boku kurcze:( czy was tez tak bolało? bejbe27 jak tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane ja też sie zgłaszam;);) ewelka będzie wszystko dobrze;* czekamy na wiesci. a jutro ide do gina chciałam poczekac do 8 czy 9 tyg ale źle się czuje mam plamienia bóle więc jutro lecę w podskokach;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chcialam poczekac z wizytą jeszcze troszke ale nie pokoją mnie te bóle dość częste:( Poza tym żadnych innych dolegliwości ani objawów nie mam. Tyle ze beta potwierdziła ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goofcia
majowa ................27...............1cs........................ .. usmiech.gif Fiona.................. 25............ .3cs............................ usmiech.gif rozusPL................21..............4cs.............. . ............. usmiech.gif taka oto ja.............24...............2cs......................... .... usmiech.gif Giubelli.................27..............9cs...........1 dz............. usmiech.gif_ nessaja_.............21...............2cs.............. . 1 dz...........usmiech.gif PauliśC.................22..............15cs........... . ...1 dz......... usmiech.gif motynka.............24.................2cs.............. . .................usmiech.gif ŻoneczkaKrk.............25............3cs............... .....usmiech.gif smerfetka9............19...............1cs.............. . .................@16.10 Kajakaja12345......25................26cs..............1 d ............@26.10 JovankaJo.............29...............3cs.............. . 1 dz..........@ 11.11. Goofcia.............22............4cs................... . ...1dz...........@24.12 paulinka121989......24..............6cs................. 1 dz .........@30.11 .Angelusdominus ...23 ..............3cs............... 4 dz...........@ 30.11 .Eweelka...............31................5cs............. . 2dz............@ 05.11 Maleńka Q............26...............15cs................2dz....... ...@05,12 kotek1985........28..................2cs................ . ................@? izulinka7........... ....23...............8cs.................1dz..........@06. 12 bejbe27.................27...............18cs........... ...................@ 09.12. MaćkowaŻona.......27..............11 cs...........1dz.......... @13.12. Stymulowana........27...............14cs................ 1 dz . ......@21.12. karolaa24.........25.................36cs............... . .................@21.12 eska 22...........22..................13cs...............1dz..... .......@25.12 marta86100......27l...............71cs.................. . ...............@ 26.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goofcia
Siemanko Dziewuszki :) sorki ze się edlugo nie odzywalam ale mialam straszny zawal roboty w pracy i bylam poprostu nieprzytomna...ale juz troche zelzalo...ach te kontrole skarbowe. Poprawilam troszke tabelke i biore sie za czytanie ;) u mnie starania od nowa hhe z obserwacji wynika ze owulka tuz tuzmoze tym razem wyjdzie ;) milego dnia Wam zycze kobitki. Buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja @ mialam 27.11 i teraz normalnie staranko pelna para musi sie udac :p wy tez tulcie sie do mezow zeny ten rok dobrze zskonczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goofcia
Marta86100 pewno ze byloby fajnie rok zakonczyc jako swieza ciezarowka hehehe...u mnie planowana @@ na wigilie takze prezent w postaci dwoch kreseczek pod choinka dla meza bylby super...poczekamy zobaxzymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
majowa ................27...............1cs........................ .. :-) Fiona.................. 25............ .3cs............................ :-) rozusPL................21..............4cs.............. . .............:-) taka oto ja.............24...............2cs......................... .... :-) Giubelli.................27..............9cs...........1 dz.............:-) nessaja_.............21...............2cs.............. . 1 dz..........:-) PauliśC.................22..............15cs........... . ...1 dz.........:-) motynka.............24.................2cs.............. ..........:-) ŻoneczkaKrk.............25............3cs............... .....:-) smerfetka9............19...............1cs.............. . ..........@16.10 Kajakaja12345......25................26cs..........1 d ............@26.10 JovankaJo.............29...............3cs......... . 1 dz..........@ 11.11. Goofcia.............22............4cs........... . ...1dz...........@24.12 paulinka121989......24..............6cs............ 1 dz .........@30.11 Angelusdominus ...23 ............3cs.......... 4 dz...........@ 30.11 Eweelka...............31..........5cs............. . 2dz............@ 05.11 Maleńka Q............26.........15cs................2dz....... ...@05.12 kotek1985........28..................2cs................ . ............@? izulinka7........... ....23...............8cs.................1dz..........@06. 12 bejbe27.................27...............18cs........... .............@ 09.12. Stymulowana........27...............14cs........... 1 dz . ......@21.12. karolaa24.........25.................36cs............... . ............@21.12 eska 22...........22..................13cs...............1dz..... .......@25.12 marta86100......27l...............71cs........... . ...............@ 26.12 MaćkowaŻona.......27..............12 cs...........1dz.......... @10.01. Ehhh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Przyszła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×