Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Czesc dziewczynki! Jacie ile od srody sie u mnie dzialo! W srode wieczorem czulam ze cos sie dzieje zrobilam test wyszla slaba kreseczka, sobie mysle powtorze w piatek bo moze mam schiza a tu mocniejsza, powiedzialam mezowi ogolnie stresiwo co to bedzie;P dzis sobota poszlam na krew zrobilam bete, prolaktyne i tarczyce bo lekarz mi kazal, no i jestem w ciazy! Odrazu z wynikami podjechalam do gina bo tarczyca wyszla zle i prolaktyna tez, zrobil usg jeszcze nic nie widac powiedzial ze szyjka macicowa czy jakos tak ;P ze ciazowa, dal mi na tarczyce lek , luteine i duphaston tak ze cala apteka, za 2 tyg mam wizyte powinno juz byc widac, musze powtozyc przed wizyta tarczyce bo to podobno bardzo wazne musimy zbijac zeby bylo dobrze, ah normalnie jestem w dj szoku normalnie;P oby bylo wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow Bebje27 jestem w szoku, gratulacje:) szybko porobilas te badania i wogole zwłaszcza ze @ dopiero na 9.12 wg tabelki:) wow super:) ja dzisiaj zrobilam dopiero Bete a wynik bede miec w poniedzialek. Do mojej ginekolożki ida za tydzien dopiero:) Ale fajnie cieszę sie:) jak sie czujesz? jakie masz objawy:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AngelusDominus gratulacje 2 kreseczek:) jak znosisz to przeziebienie.jak sie czujesz, bierzesz cos? Kurcze ja tez lekko przeziebiona, ale biore tylko apap, duzo jem owoców i herbata z cytryna, nic wiecej. Mam nadzieje ze bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweelka hej nio badania zrobiłam z tarczycą i prolaktyną bo ost na wizycie jak jeszcze nie byłam w ciąży to lekarz kazał mi zrobić, a że wczesniej miaałm niezbyt wyniki to mowie jak mnie beda kłuli to już wszystko zrobie. Bardzo sie ciesze że zrobiłam bo czym wcześniej wyszły te nieprawidłowości tym lempiej można działać. Już dzis wykupilam wszystko i biore jak mi wyznaczyl.. ah oby było wszystko dobrze z dzidzią, lekarz kazał mi myśleć cały czas pozytywnie nie inaczej więc myślę ;-) zaraz wrzucę mój teścik z 28 dnia może którejś będzie przydatny w porównywaniach bo ostatnio jest wysyp u NAs :* Wszystkim pozostałym kobitkom gratuluje:* i za pozostałe 3mam mocno kciuki. ajć a co najdziwniejsze w całym tym wszystkim to ubiegłego roku też o tej porze byłam w ciąży... ale teraz wierze że się uda .. 3majcie mocno kciuki za mojego okruszka ;-) nie wiedziałam jak już nazwać bo na razie jest tyci tyci :P niech zdrowy i dorodny rośnie ;-) co do objawów cycki bardzooo bola i punkt kulminacyjny to dzikie suty :P heh zawsze przed @ bolały i były żylaste ale teraz to przesadziły :P a w krzyżu mnie co jakiś czas pobolewa jak stoje czy sie pochylam to tak odczyuwam pobolewanie, podbrzusze też troszcze tam daje znaki takie delikatne, hm norlamnie od 2 dni sikam non stop fakt pije wiecej bo mam pragnienie ale no wysikuje jeszcze wiecej az sie dziwie ze tyle mozna :P jak jestem na etapie swistaka to mam problem ahaha nie chce wyjsc:P ciagle czuje ze jesc mi sie chce ale duzo nie moge zjesc zjem troche i mi sie odechciewa, aaa najwazniejsze normalnie cebule bym dodawala do wszystkiego uwielbialm jej zapach co wczesniej mi strasznie przeszkadzalo a teraz moge ja wachac i wachac xD no to takie w sumie na razie bzdurki :) ten krzyż jak narazie mi najbardziej przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bejbe ciesze się bardzo, wiedzialam ze TY będziesz następna:) hehe mialam to przeczucie:) W koncu to forum jest magiczne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie normalnie rozpisałam :P przesadziłam a Wy jak tam kobitki jakieś macie już dolegliwości ciązowe?:* a jak tam moje staraczki? :* Stymulowana, Maćkowa jak tam ? :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogole jeszcze jedna dziwna sprawa mi się przypomniała, piesek mój zgłupiał normalnie nie odstępuje mnie na krok, jak by mogła weszła by mi na głowe, mówimy już że normalnie jest niemożliwa, chodzi za mną jak cień... może pieski czują 'takie rzeczy'..hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
test za 1,50zł z allegro :P bo po co przepłacać ;-) ale robie normalnie reklame:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qde dziewczyny jak ja wam zazdroszcze ;) kiedy ja bede sie tak cieszyc jak wy ;( ale mimo wszystko Gratuluje :* mi sie zaczely plodne i dzialam dzialam .... ci z tego wyjdzie zobaczymy :/ caluje was mocno :*******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebje na tym zdjęciu ta druga kreseczka taka badzo bladziutka, czy w rzeczywistosci tez tak wyglada? Pytam u mnie dzien po dniu tez wciaz ta druga taka jest, nie zbyt mocno widoczna ale jest i jakos mi to si wydaje ze kurka moze cos nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia nie smuć się kobitko nie załamuj, jak już ktos kiedyś tu napisał na każdego przyjdzie czas, na Ciebie również, my w tym miesiącu wspomogliśmy się żelem dosyć dużo tego poszło, plemniory były chyba przekarmione:P nie wiem czy to jego zasługa ale kto wie... może i Ty go spróbuj Conceive Plus, a w użyciu jest naprawdę bardzo fajny nie klei się, naprawdę jest dobrej jakośći :* Eweelka na żywo kreseczka jest dość widoczna z daleka, ciężko zrobić zdjęcie z bliska bo tel albo rozmazuje albo rozświetla za bardzo, a Twoje kreseczki z dnia na dzien sa ciemniejsze moja 2 dni wcześniej byla ledwo widoczna ale ją dostrzegłam, po 2 dniach zrobiła się dużo bardziej wyraźniejsza. :* jak się czujesz ? już tam wcześniej pytałam :) opowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta86100 nie martw sie i Twój czas bedzie nadejdzie, myśle ze i w tym roku akurat na Święta:) Powiem ci ze w tym cyklu wykorzystalam dni płodne dzien po dniu po którym nogi w góre pionowo i tak sterczalam jak świeca 20min, do owulacji a potem daliśmy se siana,nie wiem sama czemu i kurka wyszło:) Nie ukrywam ze prowadzilam tez obliczenia ze stronki www.t-time.pl i tylko sie na tym opieralam:) Hmm spórbuj może:) Żadnych zioł, wiesołków nigdy nie stosowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 32 dc. a u Ciebie? no czuje sie dobrz jak zawsze, nie czuje w sumie zmian,czasem cos zaboli i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też do owulacji sie kukaliśmy, miałam w tym cyklu 2 dni dyndajaacy długi ciagnacy przezroczyty sluz i tak obstawialm ze to to i zaraz po tych 2 dniach to zanikło, w tym cyklu postawiłam na sam żel, ostatnio też dużo świeżych owoców i warzyw jemy może to też się przyczyniło, aaa i zero alkoholu dla mojego męża wieczór i mecz bez piwka to niezły hardcor :D teraz naderabia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 29 dc w czoraj w Mikołaja te 2 krechy się ukazały mocniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha mój własnie tez siedzi z piwem pred TV i mowi : no w koncu nadrobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w 26dc bylo widac juz leciutka na maxa 2 kreseczke u mnie gdzies bardzo wczas wychodza kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heehe to nieźle :D ah Ci nasi faceci :) a możesz wrzucic swoje zdjecie tesciku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liczyłam 31 dni bo mniej wiecej mam 30-31 czasem sie zdazylo 28 29 czasem dziwne raz do 2 razy w roku dluzszy 35 i tak w sumie nigdy nie wiem, to mowie ksiazkowo minelo 28 dni to testuje a co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie bardzo bo go wyrzuciłam ,codzien robie nowy:) Jutro zrobie kolejny ale nie wiem jak sie to wrzuca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj masz stronke gdzie sie wybiera zdjecie z kompa zaladowac trzeba i link do skopjowania sie pokazuje z tym zdjeciem, prosta sprawa ;)) http ://zapodaj.net/ musisz spacje usunac za http bo uznaje za spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKI:) wyprobuje:) a jak tam reszta naszych staraczek sie ma? nikgo nie widac na naszym placu boju:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Bejbe kochana gratuluje!!! Normalnie ze szczzescia az mi sie lezka zakrecila :) lecz ta swoja tarczyce, mam nadzieje ze szybciutko wszystko wroci do normy i kruszynka bedzie sie prawidlowo rozwijac :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×