Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Smerfetka ! Właśnie miałam C****sać parę dni temu, że może to nie tylko przyjaciel ale może to być ktoś więcej.... mój obecny mąż też był przyjacielem, miałam faceta i ile razy z nim byłam, czułam, że czegoś mi brakuje, był bardzo monotematyczny, typ "siedzimy? no to siedzimy. Idziemy? No to idziemy." A ja chciałam jakiegoś szaleństwa, porywów, bezgranicznego śmiechu. I właśnie szukałam daleko a miałam go tuż przy sobie :) i mam go do dziś - szaleńcze śpiewy pod prysznicem, skakanie podczas spaceru i łaskotanie w sklepie na zakupach :) czasem mam ochotę go zabić za to i trochę uspokoić - ale nie da się :) ja szukałam czegoś takiego - Ty widocznie szukasz ukojenia i normalności bez nerwów. Poczekaj aż rozwinie się sytuacja, ale popatrz: facet - no cóż, olał Cię. A przyjaciel został. Całą noc tylko przy Tobie. Nie wiem jak Ty, ale ja bym chciała mieć takiego przyjaciela tylko dla siebie na całe życie :) POWODZENIA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz.. on sie boi zwiazku.Boi sie zakochac. Jest starszy ode mnie, w sumie to o rok starszy od mojego poprzedniego. Ma juz przezycia za soba. Chociaz ostatnio przez bylego mielismy przerwe od rozmow z X. Kiedy zaczelismy juz pisac to powiedzial ze moze gdybysmy dalej nasze spotkania kontynuowali, rozmowy to cos by z tego bylo. Zreszta u nas wszystko dzialo sie powoli.Nic nie bylo takiego nachalnego bo to przyjaciel. Ale powiedzial mi ze troche zaluje ze pozniej nic sie nie wydarzylo.Ze byla ta przerwa, ze moze cos by zaiskrzylo. W sumie to u mnie zaiskrzylo. X jest strasznie zakrecony, pozytywny. Z nim nie mozna sie nudzic.Mam na cos ochote to to robimy. Brakowalo mi wyjscia do kina, do jakiejs restauracji. Z bylym siedzielismy albo z jego rodzina, albo ze znajomymi, albo u znajomych w klubie ;/ A X jest taki pozytywny ze od razu udziela mi sie dobry humor. Wie kiedy jestem smutna, cos mnie gnebi, czy o czyms rozmyslam. Potrafi przytulic ze ahh...rozplywam sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj z tego wszystkiego przypalilam kotleta,pozniej chcialam go slodzic...Taka zakrecona przez to wszystko jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bejbe oni ropieszczaja tylko najstarszego już 2 poszedł w odstawke także cudów się nie spodziewam;/ ech. jak sie czujecie 2 paki? pozostałe dziewuszki jak starania jakieś testowanko?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bejbe oni ropieszczaja tylko najstarszego już 2 poszedł w odstawke także cudów się nie spodziewam;/ ech. jak sie czujecie 2 paki? pozostałe dziewuszki jak starania jakieś testowanko?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bejbe oni ropieszczaja tylko najstarszego już 2 poszedł w odstawke także cudów się nie spodziewam;/ ech. jak sie czujecie 2 paki? pozostałe dziewuszki jak starania jakieś testowanko?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfecia widzisz moze cis z tego kiedys wyniknie;D Angelus hm;/ to naprawde dziwni sa.. Nie rozumiem jak tak mozna.. Masz juz troje dzieciaczkow chlopczyki dziewczynki, musialam nie doczytac kiedys jak bylo pisane;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Trochę mnie tu nie było ale już zdążyłam wszystko nadrobić :P No i zapomniałam o życzeniach. Tak więc życzę wam w nowym roku duuużo szczęścia, staraczkom II kreseczek, a dwupakom szczęśliwego rozwiązania :) Spóźnione ale szczere :) Mnie dziś strasznie głowa boli, przeziębienie prawie przeszło a dziś od ran nie mogę wytrzymać na ból głowy :( Muszę wam się pochwalić moim dzisiejszym snem :) Śniło mi się że już urodziłam, Była dziewczynka :) Bardzo podobna do mnie :) Zobaczymy ile w tym śnie będzie prawdy :) smerfetko właśnie z takich przyjaźni może wyniknąć coś naprawdę fajnego :) Ja z moim co prawda nie byliśmy przyjaciółmi, może znajomymi ale też nie bliskimi, znaliśmy się można powiedzieć z "widzenia" czasem zamieniliśmy kilka słów, no i praktycznie od zawsze, przynajmniej od kiedy pamiętam :P i jesteśmy razem :) to był masz 4 sylwester razem :) Odnośnie sylwestra spędziła bardzo spokojnie :) Nowy rok przywitałam z lampką Piccolo :P a chwilę po 12 przeszło mi przez myśl że ten rok będzie lepszy od poprzedniego :D musi być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..moje pierwsze dzieciątko też jest w niebie no to teraz czas na siostrzyczkę ;-)) w którym tygodniu można już podejrzewać płeć:P w sumie to różnie piszą jedni nawet ze w 14 inni w 17 jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PauliśC u mnie też był Piccolo _truskawkowy ale stoi nie otwarty do dnia dzisiejszego, może skonsumuję go na inną okazję bo na razie mi przez gardło nie przejdzie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi sie znow dostalo :( Napisal ze zjeb** mu zycie.Zebym nie mowila ze go kocham.Ze go wystawilam z praca, z mieszkaniem. Powiedzial ze mam nigdy nie pisac, ze nie chce mnie widziec.Ale dodal tez ze mam godzine na zmiane decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz smerfetka jak cie traktuje szkoda życia na niego i jeszcze asz godzine na zmianę decyzji co za palant sorry ale tylko to mi do głowy przychodzi. nie martw się tym co c*****sze postaraj się wykasuj fo z kontaktów czy cos niech spada jeszcze jazdy ci robi ze mu życie zmarnowalas brak słów on mógł je tobie zmarnować jakbyś z nim została;* trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze jest to ze dal mi nr do kolesia u ktorego mialam pracowac****owiedzial ze sama mam zadzownic****owiedziec ze nic z tego. Mam wyrzuty sumienia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfecia to nie Twoja wina, nie obwiniaj się, widzisz jaki z niego pajac, była byś z kimś takim to byś miała na porządku dziennym takie akcje i jazdy, szkoda czasu dla kogoś takiego, zadzwoń w sprawie tej pracy wytłumacz że się plany zmieniły że się nie wyprowadzasz i już. A z tym kolesiem to ja bym się na Twoim miejscu wogole nie kontaktowała bo to jest bez sensu. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co robic :( Mimo wszystko jest mi go zal. Nie wiem czy usunac go z kontaktow, zablokowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Smerfetka kochana ale sie ucieszylam jak przeczytalam o tym sylwestrze Twoim :) fantastycznie ze tak czas spedzilas. Widzisz sa ludzie ktorzy potrafia poswiecic dla Ciebie swoj czas, zmienic swoje plany i traktowac Cie jak kogos wyjatkowego. Ten Twoj byly to dekiel, co on Ci laske jeszcze jakas robi? Stary a glupi i do tego smieszny. Pomysl sobie ile przez niego stracilas... nawet zabronil Ci sie z przyjacielem kontaktowac, takim skarbem. Jak wrocisz do tego balwana to zapewne znow kontakt z X Ci sie urwie. A mysle ze tego nie chcesz :) daj mu znac ze to definitywny koniec, ze nie chcesz byc traktowana jak zabawka. Mieszkac masz chyba gdzie a prace zapewne tez znajdziesz :) Mozesz zrobic przemeblowanie ale w swoim zyciu. Pomaluj sciany na kolor jaki Ty chcesz i zrob parapetowke... zapros tylko jedna osobe... :-) Mi ta Wasza przyjazn pachnie czyms wiecej :) Zycze Ci z calego serca zeby to bylo to o czym ja mysle... <3 Bejbe a pamietasz jak pisalysmy ciezarowkom ze chcialybysmy byc na ich miejscu, miec mdlosci i rzygac jak kot ;) znies to kochana dzielnie. Mi sie za to dzis snilo ze sie spotkalysmy wszystkie razem i zgadywalysmy kto jest kto :) pierwsza mysl jak sie obudzilam bylo "kurcze ha ktorej stronie dziewczyny pisaly jak wygladaja?" ;) Paulis dzis chyba taka pogoda hierowata, mi sie tak spac chce ze szok, oby Ci ten bol glowy minal. Slonka duzo zycze i blekitnego hieba :-) Angelus zapomnij ze ta baba, Twoja tesciowa wogole istnieje!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Agniesia to juz tylko tydzien zostal :) a jakie masz objawy? :-) wiesz w styczniu jeszcze zadna z nas 2 kreseczek nie widziala wiec czas najwyzszy co miesiac kilka zaciaza wiec szanse sa duze ;) zycze Ci zebys w tym roku byla pierwsza ktora podzieli sie z nami dobrymi wiesciami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze? Chcialabym czegos wiecej z X.Wiadomo ze nie tak od razu ale powoli, z kazdym dniem blizej. Chociaz gdy opowiada ze ciezko jest sie mu zakochac, to troszke mi niknie ta nadzieja.Ale po tych slowach kiedy powiedzial ze zaluje tej przerwy, ze nic nie dzialo sie dalej jakas szansa jest..Nie bede sie napalac.Zobaczymy. Jesli chodzi o mojego bylego..Kazal mi zniknac.Zawsze mnie usuwal, blokowal a teraz nic.Zdjecia ma dalej nasze wspolne itp.Nie wiem co myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
To ja C***owiem co myslec Kruszyno Tu nasza, mysl jak milo sylwestra spedzilas i gdzie na deske jechac :) X mowi ze ciezko mu sie zakochac ale nie mowi ze jest to niemozliwe. Zostal dzien dluzej bo bylo mu z Toba dobrze. Wiec kochana jest nadzieja. OGROMNA :-) wkoncu widac ze zyjesz ze jestes szczesliwa, i mowi Ci to teoretycznie obca osoba :) Wiem ze boli to co sie stalo z bylym, spedziliscie ze soba wkoncu jakis czas, przywiazalas sie. Ale teraz masz szanse na lepsze zycie :) i tego sie trzymaj a nie wyrzutow sumienia!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze chyba przetrzymac jakos ten czas i nie zwariowac. Jak myslicie..Zrezygnowac z kontaktu z nim, usunac nr, wszystko co z nim zwiazane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
A czujesz potrzebe kontaktowania sie z nim? Macie jeszcze jakies sprawy nie zalatwione oprocz mieszkania i pracy? Ja na Twoim miejscu po prostu sama z siebie bym sie nie odzywala, z fb bym go usunela bo tylko niepotrzebnie by mi o nim przypominal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane:) Narazie wciaż meczę sie z zatokami i szumiącymi, bolącymi uszami, na antybiotykach ale dzis juz w pracy byłam. Ide też dzisiaj do gina zobacze co mi powiem, kiedy moge co i jak, ale pewnie od lutego jakos choc nie wiem czy tyle wytrzymam:) Tak czy siak musze czekać do pierwszego okresu ktory ma być jakos 12 go stycznia, niech juz ten dzień bedzie i spokoj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czuje.Chcialabym zeby sobie ulozyl zycie, zeby sie tym rozstaniem nie martwil.Boje sie ze moze sobie cos zrobic albo ze nie bedzie mogl spac, jesc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzacaaaaa
Witam wszystkie dziewczyny :) Osobiście 9 dzień cyklu PRZY CYKLACH 28 DNI , staramy sie o dzidziusia 5 miesięcy .. Może tym razem się udało :) Od 29 dc do 32 utrzymywało sie lekkie plamienie lekko brązowe , ale małpy nie widać do teraz :) 33 dc test negatywny :) Jutro testuję znowu :) Czy któraś z Was na początku ciąży czuła pieczenie a nie ból piersi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzacaaaaa
39 dzień cyklu - zjadło mi trójeczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Smerfetko serio sadzisz ze to taki typ czlowieka? Mi sie raczej wydaje ze co najwyzej wkurzy sie jak to Ty moglas go rzucic. Nie znam go ale takie wnioski wyciagam po tym co o nim pisalas tak wiec nie nierz do glowy. I niech chudnie. Dzieci w Somalii gloduja a Ty sie jednym niewdziecznikiem martwic bedziesz. Daj se spokój :-) NIEWIEDZACAAAA witaj ciezarowka nie jestem wiec sie nie znam, moge Ci tylko poradzic zebys badanie betahcg zrobila. I bedziesz miala jasna sytuacje :) mam nadzieje ze to ciaza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Dzieeeewczyny, ale mnie sie nie chce... Nie chce sie mnie do praaacy... No ale coz... pracujcie a piniendzy dostawac bedziecie ;) Zatem lece, odezwe sie jak wszyscy ludzie pojda spac :-) Spokojnego wieczoru bez smutku i mdlosci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×