Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

smerfetka9 też mi się wydaje że Pan X zawrócił Ci ostatnio w głowie :) hihi ale to dobrze tak świetnie się ze sobą dogadujecie i miło Wam się spędza czas, coś trzeba z tym zrobić :D ❤️ jaka romantico historia :D ❤️ niewiedzacaaaa 40dc to już sporo.. hm chyba już powinno być coś widać.. nie wiem różne są przypadki, najpewniejsza beta wydaje mi się, a może cykl się przesunął? może zrób betę i będzie wszystko jasne? 3mamk ciuki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzacaaaa
Tyllo , ze 30-33 dc mialam dziwne plamienie.. lekko brazowe , nie bylo tego duzo , ale jednak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiedzacaaaa no to tym bardziej podejrzane, ja bym zrobiła betę bo bym nie mogła wytrzymać o co kaman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzacaaaa
Dzis to juz beta odpada.. we wtorek udam sie do gina - on powie co i jak ( oby )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzę jak pipa w tej pracy, nic się nie dzieje, dobrze, że mam radio to nie czuję się samotna :) praca biurowa czasem męczy ale za to mam czas dla Was :) 🌼 Ala - myślę, że moment odwiedzenia gina będzie trafiony w dziesiątkę. Trzymam kciuki. 🌼 Pauliś, niewiedząca - u mnie np. bólu piersi nie było. Dopiero potem jak spałam na brzuchu to bolały :) Co do gratulacji to ja miałam mega pozytywne uściski od wszystkich bab, a mój mąż mocne uściśnięcie ręki od mężów tych kobitek i kolegów :) Jedynie moją mamę i siostrę wbiło w fotel choć wiedziały że się staramy, ale mama to raczej szok że to jej córeczka będzie miała dziecko :P a siostra wpadła do nas po wigilii w złym nastroju (z resztą ona tak zawsze.... nie znoszę tego jej humoru...) no i zero reakcji. Wredota. 12 lat starsza i zero zrozumienia z jej strony. Szkoda gadać. 🌼 Agniesia, wiesz, ksiądz pewno o tym nie wie, no bo skąd. Źle to tylko świadczy o rodzicach dziecka, że biorą takiego dupka, no i o nim, bo będzie musiał iść do spowiedzi z kartką.... jak mu ją ksiądz podpisze tzn. że raczej się mu nie przyznał.... no cóż. Ważne że ty masz wszystko zgodne z sumieniem :) 🌼 marta - pij ziółka pij nawet razem z małżem :) p.s. kiedy masz urodziny ? Ja 17go.... 28 stuknie jak nic.... 🌼 niewiedząca - betę możesz robić jak nie jesteś na czczo. Też bym zrobiła bo to już za długo trwa. 🌼 smerfetka - no, to chyba miłość :) tylko pewno nie chcecie zniszczyć tej przyjaźni co ? Ale jak już o wyglądzie dzieci gadacie to.... :) 🌼 ewelka - no to dobre wieści, u mnie w trakcie znikania torbieli (brałam leki i czopki chyba dwa cykle) zaszłam w ciążę na trzeci lub czwarty więc.... do dzieła :) dasz radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana9876543221
Witam panie. Pisze tylko dlatego ze urzekla mnie historia pani smerfetki! Dziewczyno czy ty masz mozg? Tu kobiety staraja sie o dzieci...przerazasz mnie dziewczyno. Masz 19 lat a zachowujesz sie jak 14stolatka ktora zerwala z jednym chlopcem a na drugi dzien zakochala sie w innym. Dziewczyno wez sie ogarnij! Zmiana o 360 stopni? Hmm to chyba jestes nadal w punkcie wyjsci, szok! Wam prawdziwym staraczka zycze powodzenia. Mozecie mnie skrytykowac, ale prawda jest jedna. Smerfetka powinna sama sobie w zyciu radzic a nie wyzalac na forum ciazowym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zszokowana9876543221 witaj, jak byś poczytała wcześniejsze strony zauważyłabyś że na forum nie tylko są poruszane tematy ciąży, dziewczynki piszą razem od dawna, troszkę się już znają i tematy są różne. A smerfecia jak ma ochotę może nam nawet pisać o sraniu:P i tak ją wysłuchamy ;-) nie ma się co spinać joł :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze i ten ktos ma racje.Niepotrzebnie pisze tutaj o swoich problemach. Znikam dziewczyny. Trzymajcie sie zdrowo i cieplo. A Tym ktorym sie jeszcze nie udalo zycze dzidziusia. Dziekuje za kazda porade i wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfecia weź się nie wygłupiaj! i nie przejmuj tym co ktoś wyżej napisał! masz nas nie zostawiać! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 13 styczen jestem ;) i tez 28 :p Ziolka moge pic dopiero w 1 dzien @ .... niestety xhecia bym juz zacEla :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Jakis intruz nam tu wtargnal i zamieszanie robi? Zszokowana wez ten swoj szok i idz sie szokowac gdzie indziej albo przeczytaj forum od deski do deski i zobaczysz ze Smerfetka tez sie starala o dziecko. Smerfetka a Ty nam teraz cyrkow nie rob i nie uciekaj. Ja tam jestem bardzo Ciekawa jak sytuacja z X sie rozwinie. Bardzo Wam kibicuje i slicznych, madrych dzieci zycze :) A poza tym dziewczyny tyle napisalyscie dzis ze moj zmeczony po nocnym dyzurze mozg ledwo funkcjonuje ;) Bejbe jak tam samopoczucie dzis u Ciebie? Niewidzaca szoruj raz dwa na bete, dzielna jestes ze tyle wytrzymalas robiac same testy domowe ;) Agniesia ja mam nadzieje ze ksiadz jednak nie podpisze mu karteczki ze spowiedzia i ze mu rozgrzeszenia nie da. Gdzie ci rodzice oczy maja? Przeciez chrzestny ma swiecic przykladem, pomoc w wychowywaniu... strach pomyslec co wyrosnie z tego malego czlowieka jak bedzie bral z chrzesnego przyklad :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam wszystkim. U mnie jutro zacznie sie 30 tydzien. Wszystko w porzadku, ale mala siedzi sobie i jest pupa do dolu i moze sie juz nie odwrocic...Lekarka powiedziala, ze przy moim nadcisnieniu i tak bede miala ciaze konczona 2 tyg przed terminem wiec gdzies ok 8 marca. Jak sie odwroci to indukcja, a jak nie to cesarka. Wiecie czuje sie jak czolg. Tak sie cieszylam ze malo tyje, a tu 9kg na + heh. I zaczely mnie bolec wszystkie stawy, ale ponoc to normalne. Jeszcze 2 miesiace... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Marta co do ziolek to o Sroka pisal zeby pic trzy cykle zaczynajac od 1 dnia @, potem miesiac przerwy i od nowa. Ja tez juz bym zaczela pic, kusi niesamowicie ale sie powstrzymuje. Maz za to sam z siebie robi wieczorem ziolka i pije. Dla mnie to szok :) podesle Ci tytul ksiazki w ktorej jest opisane jak te i wiele innych ziol pic, ale to pozniej bo mam to na laptopie a nie chce mi sie go poki co wyciagac bo spie jeszcze jednym okiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Fiona witaj, to juz blizej niz dalej ale za to najciezszy czas dla Ciebie :) moze kruszynka przysiady cwiczy czy co ;) i na czas porodu polozy sie we wlasciwej pozycji ;) a Ty jak chcialas rodzic? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzacaaaaa
MaćkowaŻona - Nie mam nawet kiedy .. Praca od rana do 19 więc niestety badania dziś odpadły .. We wtorek dopiero będe mogla pojsc , specjalnie wzięłam sobie wolne .. Może to też dlatego , że powoli trace wiare przez te testy domowe .. Pół roku starań , przy różnych problemach powoli przestaje być priorytetem .. Ale jest to największy skarb jaki moglibyśmy z partnerem dostać . Planujemy razem zamieszkać , coś czuję , że niedługo będzie chciał spytać mnie o to czy zostane Jego żoną :) Na co oczywiście jestem gotowa powiedzieć ,, TAK ! " Jest to strasznie wyczekiwany moment dla nas :) Ale boję się kolejnego zawodu i może dlatego nie chciałam jeszcze iść na Betę ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzacaaaaa
Smerfetka - Ja również śledzę rozwój z X , więc nie uciekaj , bo strasznie Wam kibicuję i trzymam mocno kciuki mimo , że tego nie komentuję :) Węc głowa do góry i dalej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaćkowaŻona dziś samopoczucie bardzo dobre :-) nie mdli mnie mam dobry humor i siły nawet jakoś więcej ;) nawet mnie naszła ochota na ciasteczka co dziwne bo od początku mam niechęć do słodkiego, oj oby tak było zawsze, jeszcze dziś tak pięknie słoneczko świeci aż chce się iść na długi spacer :) troszkę pracy jeszcze przede mną ale dam radę! ;) fiona_88 z każdym dniem coraz bliżej rozwiązania:*:* ajć oby Ci zleciało miło, szybko i lekko ten czas :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Niewiedzaca o kurcze no to trudno, ale do wtorku juz tylko kilka dni :) wiec glowa do gory. Z tego co piszesz to wyglada tak troche jakby to ciaza byla. Trzymam za to mocno kciuki :) zmierz sobie temperature z samego rana jutro i zobacz jaka masz, bardzo mnie to ciekawi i obstawiam ze powyzej 37 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu decydujecie się na dziecko przed ślubem ? Przecież ślub, wesele, wspólne zamieszkanie czy ewentualne przeprowadzki i wszystko związane z tym to duże zamieszanie a dziecko dopiero wam namiesza !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Bejbe oo to cale szczescie, oby te mdlosci juz nie wracaly a praca chociaz lekka i przyjemna? :-) bo w mojej to coraz wiekszy burdel sie robi... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona ! No to super !! :) A wolisz cesarkę czy sn ? Ja właśnie szukam jakiegoś neurologa który pracuje też w szpitalu w którym rodzić będę - choć jeszcze nie zdecydowałam w którym ! Fak. Gin mnie pogania żebym się wybrała na konsultacje i żebym wiedziała na czym stoję. Czy moja padaka ;) to wskazanie czy może ryzykować.... ale skoro mnie powaliło przy dotarciu plemnika do komórki to czarno widzę samo wyjście grosecka na świat !! :) nie mam na nic czasu. Ale znając mnie - załatwię wszystko w pół dnia jak trzeba :P JA SIĘ PYTAM : GDZIE TAKA OTO JA - która była od początku jak tu dołączyłam no i JOVANKA ?! W ciążę se zaszła i nas olewa !!! (muszę ją jakoś zmusić do pisania ale ciiiiii, nie mówcie jej tego :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzacaaaaa
Gość - Narazie byłby tylko cywilny - tak oboje postanowiliśmy już jakiś czas temu :) Więc nie było by tak strasznie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzacaaaaa
Poza tym - Przeprowadzka nie jest decyzją podjętą z dnia na dzień tylko mieszkanie jest w remoncie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam naturalnie ale tez zastanawialam sie nad cesarka. W sumie bedzie co ma byc. Byle dzidzia zdrowa byla. No prawdopodobnie jakies przysiady cwiczy ;) czesto tez nozki wyprostowane mam i juz sie tak wierci...a 2 tygodnie temu jeszcze narzekalam, ze malo widac jak brzuch faluje. A teraz...szczegolnie wieczorem:) Ubranek mam juz mase i innych akcesoriow. Musimy wybrac lozeczko (mam juz na oku) i wozek oraz wanienka itd. Naprawde jeszcze 2 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku Fiona 30 tydzien to do konca Ci tak zleci ze ani sie nie obejrzysz a mala bedzie przy cycu ;) Dziewczyny a wam ktory tydzien wogole leci? Mowcie cos, chociaz naciesze sie waszym szczesciem, tygodniami, kopniakami, mdlosciami (a rzygajcie dalej rzygajcie, same chcialyscie :P ), smakami i wogole :) Ja wrocilam niedawno od lekarza. Dzis sloneczko swieci to i humor jeden z lepszych. Ale.. siedzialam w poczekalni i jakas kobitka miala ktg, jak te serduszko tam bilo :( az mi lzy stanely w oczach i jak weszlam do gabinetu musialam miec nie teges mine skoro od razu zapytal sie mnie jak sie czuje, bo blada, oczy szkliste, gardlo zacisniete. Usg pokazalo ze mam jakies plyny jeszcze ale nic niepokojacego nie ma wiec powiedzial ze plamic jeszcze bede ale mam byc spokojna ze wszystko jest ok, ze endometrium juz cienkie ale jeszcze tylko te plyny mam w srodku. Pyta czy chce L4 jeszcze wiec powiedzialam ze jak taka mozliwosc jest to chce. Dal mi jeszcze 2 tyg zeby dojsc do siebie, porozmawial ze mna chwile. Mowil ze za 2-3 miesiace bede gotowa do przyjecia nowej ciazy ale pol roku najlepiej poczekac ze wzgledow psychicznych. Ciekawe co powie moj maz na to bo mi sie juz zaroweczka w glowie zapalila :) i juz bym sie dzis poseksila :P plamienia nie mam od wczoraj narazie a dyspense mamy juz ponad miesiac bo w ciazy nie mialam ochoty wogole :P nic nie mowil zeby sie nie seksic jeszcze :P szyjka juz wysoko, wszystko z nia wporzadku ale chyba jeszcze sobie odpuscimy. Zapytalam jeszcze kiedy mam przyjsc znowu, to powiedzial ze on by mnie chcial widziec przed wakacjami (wazne zeby przed staraniami).. wiec zaklada ze jednak bedziemy czekac tyle, zobaczymy co wieczorem maz powie na to ile chce czekac. Ale powiem wam dziewczyny ze podbudowaly mnie dzis jego slowa mowiac 2-3 miesiace. Juz lepsza perspektywa niz pol roku wiec musze sie isc do tego dentysty zapisac jak najpredzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaćkowaŻona sprzedaję akcesoria dla niemowląt;-) wszystko od pierwszych chwil dla dzidziusiów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Bejbe to juz wiemy gdzie bedziemy sie zaopatrywac w artykuly dla dzieci ;) hehe nie przemeczaj sie tam tylko :) Nessaja oby Ci to slonko codziennie swiecilo i humor byl lepszy a czas lecial jak z bicza strzelil i re 2-3 miesiace szybko zlecialy :) dobrze ze nie ma zadnych powiklan i wszystko w Twoim organizmie zaczyna dobrze dzialac i funkcjonowac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia88
bejbe_ to jak nam się już poszczęści, to będziemy wiedziały gdzie się zaopatrywać, albo chociaż kogo się poradzić w kwestii zakupów dla dzidziusia:) Smerfecia, Ty nie słuchaj głupot!! Gdyby nas nie interesowało to, co się u Ciebie dzieje, to chyba byśmy nie dopytywała, co nie? Dziewczyny, moje objawy typu bolące cyce, pobolewające jajniki, dziwny posmak w ustach i inne jakoś mi przeszły:-/ Także czuje się normalnie, no może nie do końca, bo wczoraj wieczorem jakieś przeziębienie się zaczęło dobijać. Niby 36.6 na termometrze ale czułam się jakbym miała ze 40!! A co?! Też sobie ponarzekam na zdrowie:) Co do tego chrzestnego, to ręce opadają. Jeszcze gdybym nie wiedziała, jak on potraktował swoją żonę, to może bym to niosła, ale ten koleś to totalna świnia!!! Zostawił żonę i 6letnie dziecko!! I to jeszcze tak perfidnie się zachowuje, jakby nigdy nic. Nie lubię go bardzo. Chyba doniosę na niego do księdza:) a niech ma za swoje. Tylko rodzice dziecka chyba by mnie zlinczowali:( Nie wiem... Chyba spróbuje z nimi porozmawiać, ale to nie teraz, bo dziecko jest jeszcze w drodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No strasznie mi kazała długo czekać, bardziej chyba z przewrazliwienie jej a nie mojego:) Nie sądze abym tyle mogla wyczekac. Narazie czekam na pierwszy @ po poronieniu i potem bede myslec. Zastanawiam sie czy nie isc do innej gina tak czy siak skonsultowac, co myślicie? Bejbe a Ty dawno przechodziłas to samo co ja teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×