Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Nie lubie byc w centrum uwagi, wiec nie chce jej na siebie zwrocic. Mowilam, jesli masz problem to po prostu nie czytaj moich postow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alamakota3001
cześć kobietki :) tak sobie was podczytuje i postanowilam napisac :) od nowego cyklu bede sie starać o dziecko tak jak Wy :) wszystkie się tu juz dobrze znacie,ale czy mogłabym do Was dołączyć? ;) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alamakota3001 pewnie, że możesz:) witaj w gronie:) i oby Twój pierwszy "staraczy" cykl był ostatnim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alamakota3001
no mam nadzieję,że wszystko pojdzie dobrze :) ostatnio mialam problemy z torbielem na jajniku,bralam leki hormonalne przez to calkowicie mi sie cykl rozregulowal,dlatego od przyszlego cyklu bede sie dopiero bacznie obserwowac,ale wszystko juz zakupilam tzn testy owulacyjne termometr itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alamakota3001
pozazdrościć Wam tylko choć tej odrobuny śniegu ja mieszkam w UK wiec śniegu nie widzialam juz huhuhu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuswa z przykroscia stwierdzam ze jak nie bylo rozstepow na brzuchu, tak po prawej stronie juz 2 mi sie zrobily i od pepka w dol;( jedynym pocieszeniem jest to ze sa jasne nie ciemne. No coz...to nie jest najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech Giubelli ja też się sobie dziwie jak daje rade;P nie no jest dobrze starszy rano do przedszkola więc luz z młodym jakoś dajemy rade;] a od września będzie jeszcze lepiej bo młody też pomaszeruje do przedszkola więc będę sama z maluszkiem;];];] ja musze powiedzieć wam że ja mam masakryczne rozstępy w każdej ciąży wypróbwalam wszystkiego co możliwe i dupa;( taka predyspzycje genetyczne moja mama ma babka miała co zrobić;/ jak się czujecie w ogóle? a u mnie w nocy tyle śniegu napadało że ho ho ale na + więc się topi;/ śnieg spadł i dziecko mi się rozregulowało wstaje rano patrzy śńieg i hurra będą święta gwiazdor przyjdzie;];] no helloł;];];]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
podobno na te rozstepy baaardzo dobry jest bio oil moja kolezanka orzytyla 23kg i ani jednego rozstepu nie ma ale smarowala sie systematycznie:) smerfetka kurcze ktorys raz z rzedu piszesz roznice miedzy Ex a X i wychodzi na to ze X jest spoko to po jaka cholere jeszcze ciagniesz temat z Ex? marta ty nie podchodz tak do tematu ze juz bedziesz ziolka pic!!! moze akurat nie bedzieszi trzymam za to kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze juz wchodzimy w temat porodu a większosc z nas jeszcze nie zaszła w ciąże:) Szczerze -wybór porodu- to wg mnie każdego indywidualna sprawa. Ja swoje pierwsze dzieciątko urodziłam swiadomie przez cesarkę , powiem ze bardzo jestem zadowolona, nie przeszkadzało mi to w podnoszeniu dzieciątka , nie mialam problemu z karmieniem i zadnych dolegliwości, po każdym porodzie pierwsze dni jest sa obolałym, jak bede miec drugą taką mozliwosc wybiore to samo:) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
O masakra laski hellou :) przeczytałam wszystkie Wasze i już zapomniałam co miałam odpisać. U mnie śnieg sypie non stop i w związku z tym, to co w zimie nieuniknione dziś zostało zaliczone. :D wywinęłam orła jak długa ;P przyjechaliśmy z mężem z szopingu do domu i zamiast pod garaż no nas zniosło na "rupiecie". Mąz gazuje i gazuje a samochód jak stanął tak stoi. Więc ja bohater w swoim domu wysiadłam z auta, zaperłam się o maske i dawaj pchac samochód. I nagle jak nie rypne. Nawet nie zauważyłam kiedy zmieniłam pozycje ;) poczułam tylko że coś mi zimno w rece i biodro boli. Daje słowo prawie sie popłakałam ze śmiechu. Ledwo reke podniosłam żeby dla męża pomachać i dac znak że żyje :D a on mi później opowiada że sam nie wiedział czy śmiać sie czy płakać ;P ehhh ja to mam szczęście ;) 🌻 A co do porodów to moja siostra pracuje w ośrodku z dziećmi niepełnosprawnymi i wiecie co dziewczyny? większość tych maluchów jest właśnie po porodzie naturalnym :/ moja siostra cały czas powtarza jak rodzić to przez cesarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Paulinka byłaś w Akcencie? Widziałaś tego zapyziałego biednego misia? :) Teraz już zoo zostało przebudowane, misiaki są dwa i mają ładny wybieg z fosą nawet, wiec wpadnij jeszcze raz :) Angelus noo ja myśle, Ty pisz do nas częściej bo ja sie martwie że znaków życia nie dajesz kochana, ja nie moge sie tak stresować, przecież kiedyś bede w ciązy ;) hehe :) Kto tam śniegu nie ma? ja oddam troche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
A ja będę na paskuda i Ci Marta wiek zmienie bo widze sama sie nie kwapisz ;P ;) Majowa ****** 27 ****** 1 cs ******* usmiech.gif Fiona 25 ******* 3 cs ******* usmiech.gif RozusPL 21 ***** 4 cs ******* usmiech.gif Taka oto ja 24 ****** 2 cs ******* usmiech.gif Giubelli 27 ****** 9cs ****** 1dz ******* usmiech.gif PauliśC 22 ****** 15cs ****** 1 dz ******* usmiech.gif motynka 24 ******* 2cs ****** usmiech.gif ŻoneczkaKrk 25 ****** 3 cs ******* usmiech.gif JovankaJo 29 ****** 3cs ****** 1 dz ****** usmiech.gif bejbe27 27 ****** 18cs ******* usmiech.gif Angelusdominus 23 ****** 3cs ****** 4dz****** usmiech.gif Kajakaja12345 ****** 25 ***** 26cs ***** 1 dz ******* @26.10 Maleńka Q ****** 28****** 15cs ****** 2 dz ******* @05.12 kotek1985 ********* 28 ******* 2cs ******** @? karolaa24 ****** 25 ******* 36cs ********** @21.12 Nokollla ****** 23 ********** 1cs********** @31.12 eska 22 ******** 22 ******* 13cs ****** 1 dz ******* @02.01.2014 Eweelka ****** 31 ******* 6cs ********* 2 dz ****** @14.01 Stymulowana ******* 28 ****** 15cs *******1 dz****** @ 17.01 marta86100 ******** 28 ******* 72cs ******* @23.01 izulinka7 ****** 23 ****** 10cs ******** 1 dz ******* @25.01 beatka26 ******* 26 ******* 4cs ********* 1dz ******** @26.01 Alaaa66****** 27 ****** 6cs ****** 1dz ********* @26.01.2014 Goofcia ******* 22 ********* 5cs ******1 dz ******* @28.01 nessaja ******* 21 ********* 3cs ******** @ ? Agniesia 88 ******* 25 ******* 3cs ******* 1dz******* @ 4.02 paulinka121989 ******* 24 ******* 8cs ****** 1 dz ****** @12.02 MackowaZona ******* 27 ******13cs *******1 dz ******* @12.02 Eweelka @ dała troche spokoju? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala66
Majowa ****** 27 ****** 1 cs ******* usmiech.gif Fiona 25 ******* 3 cs ******* usmiech.gif RozusPL 21 ***** 4 cs ******* usmiech.gif Taka oto ja 24 ****** 2 cs ******* usmiech.gif Giubelli 27 ****** 9cs ****** 1dz ******* usmiech.gif PauliśC 22 ****** 15cs ****** 1 dz ******* usmiech.gif motynka 24 ******* 2cs ****** usmiech.gif ŻoneczkaKrk 25 ****** 3 cs ******* usmiech.gif JovankaJo 29 ****** 3cs ****** 1 dz ****** usmiech.gif bejbe27 27 ****** 18cs ******* usmiech.gif Angelusdominus 23 ****** 3cs ****** 4dz****** usmiech.gif Kajakaja12345 ****** 25 ***** 26cs ***** 1 dz ******* @26.10 Maleńka Q ****** 28****** 15cs ****** 2 dz ******* @05.12 kotek1985 ********* 28 ******* 2cs ******** @? karolaa24 ****** 25 ******* 36cs ********** @21.12 Nokollla ****** 23 ********** 1cs********** @31.12 eska 22 ******** 22 ******* 13cs ****** 1 dz ******* @02.01.2014 Eweelka ****** 31 ******* 6cs ********* 2 dz ****** @14.01 Stymulowana ******* 28 ****** 15cs *******1 dz****** @ 17.01 marta86100 ******** 28 ******* 72cs ******* @23.01 izulinka7 ****** 23 ****** 10cs ******** 1 dz ******* @25.01 beatka26 ******* 26 ******* 4cs ********* 1dz ******** @26.01 Alaaa66****** 28 ****** 9cs ****** 1dz ********* @23.01.2014 Goofcia ******* 22 ********* 5cs ******1 dz ******* @28.01 nessaja ******* 21 ********* 3cs ******** @ ? Agniesia 88 ******* 25 ******* 3cs ******* 1dz******* @ 4.02 paulinka121989 ******* 24 ******* 8cs ****** 1 dz ****** @12.02 MackowaZona ******* 27 ******13cs *******1 dz ******* @12.02 To siebie tez zaktualizowalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa kochana TY - moja małpa 2 dni daje mi popalić, dosc ze leje sie jak z kranu to wszystko mnie tak boli ze idzie zdechnać a potem juz luz .Najgorsze ze trwa do 5-7 dni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc i jak doliczam do lutego i sie aktualizuje:) a niech sie dzieje co chce...:P Majowa ****** 27 ****** 1 cs ******* usmiech.gif Fiona 25 ******* 3 cs ******* usmiech.gif RozusPL 21 ***** 4 cs ******* usmiech.gif Taka oto ja 24 ****** 2 cs ******* usmiech.gif Giubelli 27 ****** 9cs ****** 1dz ******* usmiech.gif PauliśC 22 ****** 15cs ****** 1 dz ******* usmiech.gif motynka 24 ******* 2cs ****** usmiech.gif ŻoneczkaKrk 25 ****** 3 cs ******* usmiech.gif JovankaJo 29 ****** 3cs ****** 1 dz ****** usmiech.gif bejbe27 27 ****** 18cs ******* usmiech.gif Angelusdominus 23 ****** 3cs ****** 4dz****** usmiech.gif Kajakaja12345 ****** 25 ***** 26cs ***** 1 dz ******* @26.10 Maleńka Q ****** 28****** 15cs ****** 2 dz ******* @05.12 kotek1985 ********* 28 ******* 2cs ******** @? karolaa24 ****** 25 ******* 36cs ********** @21.12 Nokollla ****** 23 ********** 1cs********** @31.12 eska 22 ******** 22 ******* 13cs ****** 1 dz ******* @02.01.2014 Eweelka ****** 31 ******* 6cs ********* 2 dz ****** @11.02.2014 Stymulowana ******* 28 ****** 15cs *******1 dz****** @ 17.01 marta86100 ******** 28 ******* 72cs ******* @23.01 izulinka7 ****** 23 ****** 10cs ******** 1 dz ******* @25.01 beatka26 ******* 26 ******* 4cs ********* 1dz ******** @26.01 Alaaa66****** 28 ****** 9cs ****** 1dz ********* @23.01.2014 Goofcia ******* 22 ********* 5cs ******1 dz ******* @28.01 nessaja ******* 21 ********* 3cs ******** @ ? Agniesia 88 ******* 25 ******* 3cs ******* 1dz******* @ 4.02 paulinka121989 ******* 24 ******* 8cs ****** 1 dz ****** @12.02 MackowaZona ******* 27 ******13cs *******1 dz ******* @12.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być odliczam:P człek na wieczór juz mało co widzi na te ślepia:P sorki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta odmłodze? ja dokładnie 7 miesięcy po Tobie też się zestarzeje, tu trzeba spojrzeć prawdzie w oczy, stare jesteśmy ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przed 30 stką wciaż jestescie młode i piekne:):) Zobaczycie po.... wszystkie kosci sie sypią:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis dziewcynki chyba jakis dziwny dzien;/ brzuszki Was bola, rozterki sercowe, spac nie mozecie w nocy, ja dzis tez malo spalam gdzies slabo sie czuje i mnie mdli,;/ kiicha w szmacie oby jutro bylo lepiej.. Bleh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bejbe uu to ja Ci moje dobre samopoczucie wysyłam, ja noc przespałam, jestem wypoczęta, nic nie boli oprócz pobitego biodra więc nie narzekam. Co najwyżej na śnieg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobitego biodra to musialam gdzies nie doczytac? Co Ci sie stalo bidulko? Mam nadzieje ze Twoje dobre samopoczucie wparuje do mnie jak najpredzej!! Jesce do tego wszystkiego zimne na ustah pekalo mi dzis 150razy i krew sie walila fuuu:| wogole na polowie wargi mam 5 tych parchow czujecie to apokalipsa jakas normalnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×