Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Dziewczyny zmieniłam hasło, piszcie na tego maila to bede Wam odpisywac jakie teraz mamy. Login taki sam:Staraczki2014 Hasło bedzie w mailu lub na mojego piszcie to tez odpowiem: ewelina1982@gmail.com Poczta jest fajna, obadajcie sobie, jest tam CZAT mozemy rozmawiac miedzy sobą:) Wiem WIEM hasło mega smieszne:) hehe logujcie sie i dawajcie fotki: www.gmail.com login: Staraczki2014@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
A ja właśnie dziewczyny skończyłam nianczyc malucha ślicznego fajnie było dziubas słodki jak cos to aliszyn6@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Eweelka a ja do ustawień się dorwałam i zmieniłam tapete, może taka być? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweelka ! To ja Ci na maila napiszę żebyś mi hasło dała bo mam nazwisko w mailu i nie chcę nim błyszczeć tu na forum :) Dzięki z góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję też że przy rozdawaniu haseł nowym dziewczynom (oczywiście te które już teraz tu piszą to ok ;) ) ale nowe kobitki muszą dłużej popisać, żebyśmy je poznały, bo może się trafić jakaś pomarańczowa menda która chce uprzykrzyć nam życie, lub ktoś kto wyczai że Wy to Wy, i będzie mieć dostęp do zdjęć i poczty. Więc róbcie się na niebiesko żeby nie było przypałów potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giubelli Kochana hasła tutaj własnie nie chcemy podawać wyślij nam maila na tego maila:staraczki2014@gmail.com i z niego ja Ci odpiszę jakie hasło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Święte słowa Giubelli, jestem jak najbardziej za :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Eweelka ot taka choćby MaćkowaŻona bo nick ma na pomarańczowo :) ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu jest pomarańczowy? z czego to wynika ze ja jestem na niebiesko:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Eweelka jesteś zalogowana więc jesteś na niebiesko, mi sie logować nie chce więc jestem pomarańczowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no, tu dalej, ale jakieś prywatne problemy, testy :) brzuchy :) :) i późniejsze dzieci :) :) :) będziemy tam wrzucać - all rights reserved ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Eweelka wysyłasz hasło dla Stymulowanej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Mówi wnuk do dziadka: - Kiedyś to mieliście źle, nie było internetu, komórek, czatu ani gadu-gadu. Jak Ty wogóle babcie poznałeś? - No jak nie było? Wszystko to było. - odpowiada dziadek. - Ale jak to? - No przecież babcia mieszkała w internacie, a jak wracała ze szkoły to stałem na czatach, wychodziłem i z babcią gadu-gadu. A jakby nie komórka, to Ciebie i Twojego ojca na świecie by nie było. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×