Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość Alaaa66
Dzień dobry babki Mnie też bolal brzuch ale nie jak na @ Marta a ty się tak nie nastawiaj :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
A i (.) (.) ( już nie bolą... Dziś czuje się o niebo lepiej mam na 3 godziny maluszka 6miesiecznego do przypilnowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kochane;* jak tam dzis? u mnie pogoda do bani ciemno pada deszcz a na - ;/ dziś w ogóle nie spałam masakra boję się bo w 1 ciąży cierpiałam na taką bezsenność że spałam po pół godziny w nocy ale wtedy mogłam pospać w dzien ach co to były za czasy;) dobra a jak u was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Aloha :-) czytam i dochodze do wniosku ze dziwolag jestem w przeciwienstwie do Was, noc orzespana, brzuch nie boli, piersi tez tylko biodro i cos pod prawa pacha, chyba se naciagnelam wczoraj ;) Paulinka no i jak idzie rzucanie nalogu? :-) Smacznego tym co jedza sniadanie i oby dzien Wam szybko minal tym co siedza w pracy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia88
Heloł wszystkim:D:D:D przyszłam się pochwalić, że wczoraj wyluzowałam. Wypiłam szampana z rodzicami:P:P heh tyle czasu nie piłam, że normalnie po jednej lampce bomba! Na szczęście kaca dziś nie mam:P zaraz tuptam sobie do pracy z buta, bo mąż mi kupił nową kurtkę i mrozy mi nie straszne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dzieki Mackowa za odpowiedz zaraz zamawiam ziolka:) ale mialam dzis piekny sen, snilo mi sie ze sie dowiedzielismy z mezem ze jestem w ciazy, widzialam na tescie 2 kreseczki ale to bylo piekne, szkoda ze nie prawdziwe... a jak u Was dziewczyny? Jak starania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, melduję się ale każde zdanie mi uznaje jako spam, więc nie napiszę nic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ! Durne kafeeeee..... 🌼 Da pogoda mnie wykończy, jestem meteoropatą... piję kawę bo padam na ryj (ale słabiutką z ekspresu!) i mam w nosie wszystkich w firmie bo mnie wkurzają.... 🌼 dziewczny, myślcie pozytywnie o ciąży, bo ja mimo torbieli nie szalałam z rozpaczy, mimo że groziło mi jej wycięcie. Wręcz przeciwnie - myśli skierowane na pracę, remont, kupno łóżka nowego (które chyba też pomogło), a nawet wózki oglądałam w necie! Tak jak już kilka z Was - idźcie się wyszaleć, napijcie się, spontan i luz - bo dzidzi też chce mieć szczęśliwą i radosną mamusię - a wiem, że Wy takie właśnie jesteście ! ścisk !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) giubelli ja wczoraj tak miałam, że wszystko uznawało mi za spam, musiałam zmieniać, kasować, kombinować.... U mnie dziś słońce świeci w najlepsze, do d.... z tą pogodą ! Co do spania to ja od kilku nocy też mam problem, wiercę się, budzę co chwilę i do tego jakieś pokopane sny, już mnie to męczy!!! wr wr wrrrrrryyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinka w takim razie trzymam mocno kciuki :) pisz nam jak sie sprawy maja ;) Ewelka jak tam malpa, mam nadzieje ze juz sie uspokoila nieco :) Angelus to kladz sie w dzien jesli masz taka mozliwosc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Jest dobrze, narazie nie mam nawet czasu zeby myslec o szludze;) juhu;) posprzatalam w domciu, za godzinke bujam do pracy:) jutro czeka mnie dentysta, potem moze skocze sie umowic do gina. Eska mi sie ostatnio snilo ze bylam w ciazy, nastepnej nocy sis sie snilo ze mialam coreczke,potem mojej mamie ze urodzilam synka w domu. Chyba kazdy chce zebym juz miala bejbi, ale coz z tego....samo sie nie zrobi:) ewelka a w weekendzik bedziesz szalec? Oj po taki przestoju to bedzie sie dzialo;) mackowa dzieki twojej radzie zmieniam co sie da w zyciu i oby mi to wyszlo na dobre:) dziekuje:* a dzis se popatrze wieczorkiem na wozki a co se bede!;) hihi buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj gdzie tam szaleć jak okres u mnie trwa 5-7 dni wiec do niedzieli nici z sexu:P ale od kolejnego tygodnia mysle ze na spokojnie bierzemy sie do roboty:) dzisiaj mi głowa pęka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktora zaklada ta poczte nam?? Wysle wam fote jak moj brzuch wyglada nadmychany jak balon hehe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaaaacie A ja sie dzis wyspalam! ;D raz sie tylko przebudzilam siknac w nocy, pogoda u mnie dzis cudowna nieboeskie niebo swieci slonce ahhh cudownie na spacerroO ;D kominiarz rano dzis mnie odwiedzil ;-) ah dzis jest poeknie przesylam Wam duzo sloneczka odemnie ;-) no niech jakas kumata bestyjka ogarnie nam poczte i wogole ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwga! przed chwilą rzucił się na mnie test ciążowy....otworzyłam szafkę z lekami żeby coś tam schować, a tu nagle coś lec**prosto na mnie...test....odrazu zaczął mnie brzuch boleć jak na @ i plecy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana to normalnie dziki znak!! ;D kiedy przytestujesz?? Moze te objawy to nie na @ ..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no mój mąż powiedział, że to na pewno jest "ten" test, ale ja wiem, że nie i jutro znowu najgorszy dzień miesiąca....będę wyła i pytała dlaczego??????? no więc testować nie będę:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny założyłam nam poczte na GMAILU , poniżej dane do logowania? czy Wam pasuje? www.gmail.com login:staraczki2014@gmail.com hasło:Staraczki.2014 sprawdzcie czy działa:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało sie wam:)? www.gmail.com login:staraczki2014 hasło:Staraczki.2014 przy haśle S z duzej litery a potem kropka rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Eweelka działa, ja sie zalogowałam ale myślę że trzeba stworzyć jakiegoś takiego maila do którego tylko my bedziemy miały dostęp i tajniakiem wysłać do każdej z osobna adres i hasło :) Ten już jest ogólnodostępny, każdy se bedzie mógł wleźć i nas podglądać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Łoookiejj :) to zmień i wyślij mi na maila kropelciaa@o2.pl :) i później prześlemy dalej dla dziewczyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia88
Działa:) jeszcze poproszę instrukcję, jak się tym posługiwać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Stymulowana a z tym testem to ciekawa sprawa, teraz Ty się rzuć na niego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×