Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

no tak szczerze to tu Nam jest najlepiej:) czuje sie tu jak ryba w wodzie i coraz bardziej uzależniona jestem od WASS:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki maćkoważona. :) Wlasnie wyjelam zeszyty z nauk przed malżenskich I zaczne miezyc. Z tym moim sluzem jest dziwnie bo mi sie wydaje ze nie mam takiego ktory by swierdzal owulacje. Ciagle mam sucho albo jak teraz wilgotno ale sluz jest przezroczysty lepki I bialymi grudkami. Nie mam zadnej infekcji bo w grudniu sie badalam. Najgorsze jest jeszcze ze odechcialo mi sie sexu. I jak to teraz wszystko pogodzic ? Mamy sie kochac w niedziele I dop 25 za tydzien sobote jak wroci z delegacji. Zobaczymy jak to nam teraz wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta dokladnie, nie masz sie co przejmowac ;) ja tak samo mam taki brzusiek jak sie najem :) wiec ide odkurzac, umyje podloge i jade z tym swiatem i jakies cwiczonka robie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Nessaja kochana mów tak do mnie jeszcze, to mnie zmotywujesz do ćwiczeń ;) wkońcu sie ruszyłam i powieszałam ubrania. Ale se pomyślałam trzeba poćwiczyć, przy czym od razu z prędkością światła nasunęła mi sie myśl "ale chce mi sie jesć, nie bede dała rady ćwiczyć..." i milion innych wymówek :P więc Ty zacznij ćwiczyć a ja rusze Twoim śladem :) Gościu to Ty Malinka prawda? :) jeśli odechciało Ci się przytulanek z mężem to nic na siłę, bo nic z tego dobrego nie wyjdzie :) zajmij się czymś innym :) ćwiczymy (dam rade, chce mi się, i can do it!) z chodakowską, przyłączysz się? :) Statystycznie zdrowej parze zajście w ciąże zajmuje od 3 do 5,6 miesięcy (poprawcie mnie jeśli coś przekręciłam) wiec spokojnie uda się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćkoważona dzieki za rade. Pisalam wyzej jako gosc. Bo mialam problem z zalogowabiem. A jakies rady jak zrobic zeby sie chciako kochac z mezem dla przyjemnosci a nie tylko dlatego ze plodne I zeby zrobil swoje. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa poczekaj, pocwicze to zdam relacje jak to wytrzymaly moje zakwasiale miesnie :P tymczasem musze ruszyc zad i isc poodkurzac! co te forum ze mna robi, a teraz jeszcze ta poczta, juz wogole w domu nic przez was nie zrobie :P uzaleznienie, normalnie uzaleznienie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nessaja ja tak samo:) motywacji do cwiczen nie mam zadnych kurka wodna ze tez Wam nie którym sie chce:P Kilka dni sexu z rzedu to juz mega wysiłek:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Malinka hmm... ciężko cokolwiek podpowiedzieć. Na każdego działa co innego. Może poczytaj w necie opinie o jakichś tabletkach na zwiększenie libido. Albo zorganizuj jakiś romantyczny wieczór, z masażem, czekoladą, bitą śmietaną, czymkolwiek :) myśle że duży wpływ ma na Twoją niechęć nastawienie na dziecko. Nie udało się za pierwszym razem i jakoś się zablokowałaś. Wcześniej miewałaś takie niechciewajki na sex? 🌻 Marta ja mam nadzieje że zobaczysz już tam łapkę machającą do Ciebie i uśmiech na buzi od ucha do ucha :) powiedz mi jedną rzecz jeszcze. Okres miałaś normalny czy taki bardziej skąpy w tym cyklu? :) 🌻 No i weź tu człowieku się rusz z fotela no... A garb rośnie... ;P Jak się nazywają osoby uzależnione od forum? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
wy chcecie tego maila do wysylania zdjec???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Alaa no :) do zdjęc usg na przykład :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem ci ze taki slaby byl 4 dni , zawsze mam 5 dni i mocny a tez byl slaby i przy dobrzych wiatrach moglam na wkladce jechac ale byla czysta krew wiec odpada chyba z poprzednuego cyklu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
// pics.tinypic.pl/i/00489/cqs8surwwn5s. jpg patrzcie co narobilam.....i co mam teraz z tym zrobic hmm??:(:( przescieradlo zafarbowalo nam naroznik w salonie....testowalismy bo mnie plecy bolaly i masz ci los moj BF zly... jesli chodzi wam o udostepnianie zdjec to ta strona jest ok www. tinypic . pl/ oczywiscie pousuwajcie spacje tam ladujecie focie i jak juz bedzie przeslana pod zdjeciem pokaze wam sie link bezsposredni do zdjecia a tu jeszcze dla Was jedno zdjecie z dzisiaj.. // images.tinypic.pl/i/00489/e5lkzlj77ld0. jpg // files.tinypic.pl/i/00489/nw5yoz7fd4wv. jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
wystarczy ze dodacie przed moje linki http:// ale to jest chore ze nie mozna dodawac linkow jak bylam na forum odchudzajacym sie to nie bylo z tym problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie wczesniej nie. Chcialo mi sie dosyc czesto 3 -4 raxy w tyg a teraz jak by mi kto zabral ta chec. Tak samo mysle ze to moze byc przez to ze sie raz nie udalo. Dzieki poczytam poszukam jak sobie pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
http :// pl . tinypic . com /r/ 11aldo0 /5 a to pojdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćkoważona Wlasnie wczesniej mi sie chcialo nawet 3-4 razy w tyg. Nic poszukam w necie cos na ten temat. Mysle ze sie zablokowalam po tym jak sie nie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Ala to doszło :) Malinka tabletki to ostateczność, nie ma co się truć. Poszukaj na forach, myśle że coś uda się znaleźć :) i tylko się nie załamuj :) zróbcie se z mężem jakiś szałowy weekend, wyjedźcie gdzieś, odpocznijcie i zobaczysz wszystko wróci do normy :) Marta są kobiety które w ciąży mają okres. Ale nie nakręcajmy się. Poczekaj do poniedziałku, zobacz co lekarz powie. Ewentualnie jeszcze jak Eweelka radzi bete zrób :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede cierpliwie czekala :( Ale te wzdecie mnie meczy okrutnie ... ale jesli to fasolka to moze meczyc do konca ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
zobaczcie dziewczyny zdjecie co wyslalam na maila i co moge z tym zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
marta juz niedaleko do 23 albo jutro rob bete i juz bedziesz wiedziala:) ile kosztuje to beta hcg? Sa 2 zdjecia ode mnie na mailu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
O jasny gwint, Alaa nie mam pojęcia :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badania beta u mnie kosztowały ok 29zł w innym zas laboratoium 27zł wiec cos w tych okolicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
nie wiem wlasnie kurcze zapralam kawalek czekam az wyschnie....alez sie wscieklam co za szajs produkuja to mi slabo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×