Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Kobity ja dzis tez sie czuje nie teges ;( (.)(.) Jyz tak bardzo nie bola ale za to swedza i w podbrzuszu jakby mnie ktos nadmuchal mam wrazenie a do 20 w pracy :(( Masakra !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bejbe na 176 stronie pisałam jak rypłam dziś ;) A ten zowirax nie pomaga na te parchy?? Marta gdyby nie fakt że starasz sie o dziecko to postawiłabym Ci diagnoze - swędzące piersi to pewnie pokrzywka (sama niedawno tak miałam stąd ten wniosek) a nadmuchany brzuch - wzdęcia ;) 20 już tuż tuż, wrócisz do domku i odpoczniesz sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
marta juz tuz tuz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Dziewczynki, mimo wszystko uważam, że gdyby cesarka była najbardziej naturalnym rozwiązaniem i bezpieczniejszym od porodu naturalnego to lekarze w ten wlaśnie sposób kończyliby każdą ciążę bez wyjątku i nie byłoby kwestii wskazań, po prostu każda do cięcia i już. Ale tak nie jest. Tak naprawdę zostają nam tylko statystyki, nic więcej. Nie można sugerować się indywidualnym doświadczeniem jednej czy drugiej znajomej, bo tak naprawdę każdy ma w swoim otoczeniu kogoś kto dobrze wspomina poród i kogoś, kto wspomina go jak największy koszmar. A człowiek jest tak skonstruowany, że utożsamia się z opiniami udzi, których lubi, z którymi jest jakoś związany ("bo moja siostra rodziła...", "a moja przyjaciółka powiedziała, że poród...") - dopóki nie będzie miał okazji wyrobić wlasnego zdania. Ja też tak mam - od kiedy z nieklamanym podziwem wysłuchalam opowieści mojej koleżanki o jej porodzie i nastawieniu do niego to uważam, że kobiety się ze sobą najzwyczajniej w świecie cackają:) Opowiadała mi, że pojechała na porodowkę z nastawieniem, że chce urodzić jak najszybciej i jak najbezpieczniej: wykonywała każde polecenie lekarzy bez mrugnięcia okiem, skupiala się tylko na tym co jej kazali robić i zrezygnowała z obecności męża, bo zauważyła, że kobiety w obecności swoich mężów każą się niańczyć (tego nie zrobię bo mi niewygodnie, tak nie ukucnę, powiedz im, że ja tak nie będę) dokładnie jak dzieci, ktore w przedszkolu potrafią założyć szalik, ale w obecności mamy nagle zapominają tej umiejętności. No i teraz przywlaszczyłam sobie jej opinię - każdy tak robi:) Dopiero mój poród zweryfikuje te poglądy. Tak to już jest. Sie rozpisalam - aż zapomniałam, że mi niedobrze:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa normalnie slepa jestem nie wiem jak ja to czytalam.. Kurde to niezle dobrze ze sobie nic nie zlamalas bo wredy by bylo.. A zajaca chociaz zlapalas:P widzicie snieg to samo złooo;P jovanka jest w tym sporo racji ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zaczelam zowiraxem to sie nie rozrastaja juz i strupy sie robia, no to chyba juz koncowa? Gincie parchy przebrzydle! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanka to pisz dalej, może Ci złe samopoczucie przejdzie :) Masz słuszność, jak urodzimy wtedy bedziemy mogły się wypowiadać o porodach. metodach itd. Ja mówie tylko to co siostra opowiadała. Ona pracuje z dziećmi z porażeniem mózgowym, autyzmem itp. ma ich karty choroby od dnia urodzenia i na podstawie tych danych wnioskuje że poród metodą naturalną jest w dzisiejszych czasach bardziej niebezpieczny dla dzieci. A największe zagrożenie stanowią lekarze którzy do póki nie dostaną w łapę będą odwlekać poród w nieskończoność, a później kurcze rodzą się dzieci z niedotlenieniem :( Ot choćby chrześniak mojego męża. Koleżanka z bólem brzucha i skurczami co niecałe 2 minuty pojechała do szpitala i powiedzieli jej żeby wzieła coś przeciwbólowego bo jeszcze nie rodzi. Na szczęście przyjeli ją w drugim szpitalu i od razu na porodówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Dobra, już nie zanudzam. Tak tylko chciałam coś do Was popisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do roboty pojechał Eweelka, któś musi w tym związku pracować ;) Jovanka pisz, ja Cie lubie czytać i ciekawych rzeczy się można dowiedzieć :) a Ty pisząc zapominasz że źle sie czujesz, same korzyści więc palce na klawisze i klikaj do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz w domku dziewczyny zaraz ciepła kapiel i lozeczko :) zapomnialam wam napisac ze od 3 dni jest mi taaaak zimno ze dzis szefowa nawet powiedziala ze mam isc badania zrobic bo tak mnie telepało :( rece to mam jak kostucha .... Mackowa ja sie nie nakrecam i powiem szczerze ze nawet nie mysle o ciazy pisze tylko wam o swoim samopoczuciu :p Pozdrawiam :******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze sporo nas na tym slasku :) ja jak jechalam przed 18 na zakupy to cos tam niby proszylo ale jak wyszlam ze sklepu to juz nic i teraz tez nic, moze to i lepiej bo nie moge nigdzie znalezc nowych butow zimowych! wrr alamakota witaj :) powiedz cos o sobie, ile masz lat? :) pierwsze dzieciatko bedzie? Dziewczyny co do rozstepow to gdzies slyszalam ze to pierwsze rysunki dziecka :) chce przekazac ze cie kocha i maluje po brzuszku, zeby dac wyrazny znak ze one tam jest :) no i podobno najzwyklejsza oliwka dla dzieci jest najlepsza :) zreszta, kolezanka smarowala sie kilka razy dziennie oliwka, kremami i to drogimi i ma rozstepow ze glowa mala, nawet pocieszenie ze to rysunki malego nie pomogly :P wiec to pewnie sprawa indywidualna i zalezy od elastycznosci skory, nie zalamywac sie tylko! ja mam caly tylek poszablowany a mimo to moj mezus dziczeje jak go widzi :P Hehe Angelus to teraz jak sie uprze to bedzie sie domagal prezentow :P Mackowa hahaha ale sie usmialam :D ale mam nadzieje ze procz kupy smiechu nic Ci nie jest i biodro juz nie boli :) Bejbe hahahaha kicha w szmacie :D maaatko skad sie biora takie teksty, hehe dobree :P Paulinka zapodaj jakies teksty od siostry :P poszalejemy tu i sie posmiejemy :p No i dzis byl pierwszy raz po poronieniu zaliczony z chodakowska :P kondyche mam gorsza niz w podstwowce.. przed ciaza z nia cwiczylam a teraz myslalam ze zgine.. normalnei po ludzku wymiekalam :P co ta ciaza ze mna zrobila?? nogi jak z waty! no i jednak, organizm mi wyznaczyl jeszcze granice.. jak w jednym cwiczeniu mnie zabolala cala macica w swej okazalosci to czulam jej wielkosc, polozenie, przymocowanie i jakby mi ja kto chcial wyrwac no i spauzowalam troche :/ ale na lajcie dotrwalam do konca z ewka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja halou :) Ty to dzielna dziewczyna jesteś, podziwiam Cie :) mi to wyobraź sobie po tym upadku leń w d**e wlazł, nawet nie zauważyłam kiedy i ćwiczyć mi sie nie chce ;) aale dzwonił przed chwilą znajomy, ma swoją siłownie, pod koniec stycznia rusza pełną parą z nowymi zajęciami, hipyihopy, sztuki walki (books bedzie, zapraszam Cie na weekend do siebie, poszalejemy :D ), jogi i takie tam cuda wianki, kusił, nęcił i chyba namówił :) heh tak więc czas najwyższy na *********le to od jutra :P dziś może z mężem się "poruszam" jak z pracy wróci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa skoro zycie dalo mi tak bolesnego kopa w d*pe ze boli do teraz to postanowilam ze teraz ja zyciu pokaze ze sie nie dam i ze mimo tego ze boli pozbieram sie w sobie i bede dbac o siebie zeby stworzyc kolejnemu dzidziusowi wygodne mieszkanie w zdrowym ciele :) a zaczynam od cwiczen i zdrowego odzywiania :) na kolacje jadlam musli z jogurtem naturalnym, z lyzeczka miodu, bananem, kiwi, mandarynka i suszonym jablkiem - mniaaamm, czemu ja tak wczesniej nie jadlam? ;) No Mackowa wpadam na ten boks, mow mi tylko kiedy :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 i 26 lutego planowane są drzwi otwarte z wszystkimi atrakcjami :D zapraszam :) Nessajko już dziś dla Eweelki pisałam, jak ktoś kiedyś powiedział "szczęście rodzi się w bólu". Mam nadzieje że Ty już swoje wycierpiałaś i teraz będziesz tylko szczęśliwa :) teraz Ty dowal życiu tak jak ono dowaliło Tobie :) prawy prosty, lewy prosty, prawy cierp, prawy hak i jeszcze low kick na koniec ;D 🌻 Eska słońca na amen zapomniałam Ci odpisać że może być koszyczek nagietka, ja też zamawiałam koszyczek bo moim zdaniem to jedno i to samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Hejooo! Ja dopiero z pracy wrocilam;) czytam was i rże jak qń do tego fona! Dobrze ze nikt nie widzi;) mackowa gratuluje zgrabnosci! Brakuje mi do twojej opowiesci tylko teksu ' podczas upadku pierdlamniechcaco'hhihi ewelka wazne ze @ juz jest, teraz niech p***a szybko mija i dawaj! Pojezdzisz na koniku! Haha bejbe pewnie zes sie całuwała na dworze dlatego te zimna:p a ten filmik...mega! Chyba bym sie posrala ze strachu jakbym zobaczyla takiego devila;) jovanka kocham twoje wypowiedzi, tys to dziolcha madra:* i uwazam tak jak ty.statystyki statystykami ale wezmy pod uwage ze kobiet rodzacych naturalnie jest nadal duuuzo wiecej niz przez cesarke. Marcia a nie myslisz o ciazy a tu buch 2 krech a do tego blizniaki!ale bys miala;) nessaja dzisiejszy tekst sis ' klekajcie narody zrobilam zad z matmy, jestem boska! Mowcie do mnie ajsztajn!' Albo siedzi z tata i pyta go ' tato jesli bede miec chlopaka ( ma juz kawalera na oku) to czy bedziesz o mnie zazdrosny' a mi kiedys dowalila ze mozemy zrobic tak jak w ukrytej prawdzie to ja pytam o co kaman a on ' no bylo kiedys ze jedna nie mogla miec dzieci to jej siostra urodzila' na to ja ' czyli co chcesz sie bzykac z m?' A on ' o szit noł! Nie bede sie z nim *****c' ech nie wiem coz nia bedzie za rok dwa ;) akiedys mojaj mama jej pyta czy slychac jak sie bzykam z m. A ona ' no jasne, sapia jakby ze 100 km przebiegli' szok! Co ja wam tu wypisuje???? Ale mam dzis fajny humor ! Oł jeeee mackowa poruszaj sie z mezem zeby biodro sie nie zastalo;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
A ja uderzam na zumbe od wtorku myślę że już będę zdrowa. Chociaż długo bilam się z myślami może to głupie wiem ze zumba to rodzaj ćwiczeń ale jednak taniec i dobra zabawa uśmiech na twarzy itp... A mi zmarł tata 3mce temu. Ale stwierdziłam ze robie to dla zdrowia on by to zrozumiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Ala moim zdaniem zalobe nosi sie w sercu, nie w ubiorze, nie w zachowaniu itp kazdy z nas umrze i kazdy z nas przezyje smierc bliskiej osoby ale to nie znaczy ze mamy sie ' zamykac ' na swiat. Twoj tata napewno by chcial zebys korzystala z zycia pelnymi garsciami, byla wesola i robila to co sprawia c**przyjemnosc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Paulinka też tak sobie pomyślałam A ta aukcja masakra.... Jaki desperat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Hahaha Paulinka dobre dobre i patrz o ile juz cena podbita :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Mackowa nastepna zmiana w moim zyciu! Za twoja rada oczywiscie:* zostalo mi 5 fajek. Do godz 00 musze je wypalic i koncze z nalogiem! Trzymac kciuki;) ciekawe czy mi sie uda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć marta:) Witajcie wszystkie:) Nowy dzien nowwe wyzwania przed Nami:) Ależ mi sie nie chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez ale na szczescie dzis do 15 :))) WZdeta jestem jak słoń ;( i rano mnie brzuch bolał wiec @ zaraz bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×