Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość brzoskwinka14
jeżeli masz jakieś zastrzeżenia i obawy do swojego lekarza to zawsze możesz się skonsultować z jakimś innym i będziesz miała porównanie :) może akurat ten drugi powie Ci coś konkretnego i zacznie działać a może jutro na usg się polepszy i będzie dobrze :) nie załamuj się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzedaż allegro. bielizna dla tych najmniejszych :( Zobaczę jutro, dziewczyny pisały ze endo może wzrastać o 2mm na dobe, ale jakoś czarno to widzę:( Już chyba to pisałam ale nie zaszkodzi: nasze forum jest wyjątkowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Jest wyjątkowe, bo są tu same wyjątkowe dziewczyny:) Kocham Was babeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Giubelli, tylko Ty się na mnie nie obraź, że tak Ci zasugerowałam to zwolnienie. Kurcze, teraz jak to czytam to brzmi tak, jak bym tylko ja wiedziała jak właściwie postępować w ciąży... Przepraszam, chodziło mi o to, że sama napisałaś o swoim zmęczeniu, o nawale zajęć i odniosłam wrażenie, że masz dość. A że Cię rozumiem doskonale to pozwoliłam sobie się powymądrzać i beznadziejnie to wyszło. Chcesz spaghetti? Bo robię wlaśnie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik_85 o proszę :) to podobnie do mnie ;) ja sprzedaję akcesoria dla niemowląt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bejbe i jak idzie? ja będę miała kaftaniki body, śpioszki, kocyki pieluszki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi sie dziewczyny dzis nic nie chce, niby mam ok humor ale cos jest nie teges. Lapie mnie czasem taka chandra dziwna, mam wrazenie jakby to wszystko ze bylam w ciazy itd bylo tylko snem i tesknie za tym uczuciem ze ktos rosl w moim brzuchu. I naprawde nie wiem kiedy przelecialy te dwa miesiace po, to jest niesamowite jak ten czas leci. Ach dziewczyny czekam na te dwie kreski, niech ktoras nam tu wkoncu powie bo poczatek mamy lipny niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ja włóżeczku z herbatą miętową. O 17 złapał mnie taki ból żołądka, że ledwo łapałam oddech. A jeszcze musiałam wrócić na pieszo z pracy, bo mąż nie mógł przyjechać. Myślałam że padnę gdzieś w krzoki i będę umierać:-( teraz niby trochę lepiej, ale wolę się nie ruszać. W dodatku czuję paskudne ciary na plecach... Mam nadzieję, że to nie grypa, bo na wsi epidemia! Jeśli chodzi o małpę, której się nie spodziewam w niedzielę to... K***a! Czuję się jak co miesiąc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUŚKI usmiech.gif Majowa************** 27********18.01.2014*******Marcelinka CIĘŻARÓWKI usmiech.gif Fiona *****************25 *********3cs ***************** :) RozusPL **************21*********4cs ***************** :) Taka oto ja ************24*********2cs ****************** :) Giubelli ****************27 ********9cs ****** 1dz ****** :) PauliśC*************** 22 ********15cs *****1 dz ******* :) motynka ***************24*********2cs ****************** :) ŻoneczkaKrk **********25 ********3cs *******************:) bejbe27 ****************27 ****** 18cs ******************:) Angelusdominus *******23 ********3cs ****** 4dz********:) JovankaJo **************29 ******* 3cs ******* 1dz ******* :) AKTUALNE STARACZKI - 2014 nessaja________________21______3 cs_______________@28.02.2014 Goofcia________________22______6 cs______1dz______@01.03.2014 Agniesia 88____________25______4 cs_______1dz______@02.03.2014 kasik85_______________28______13 cs______2dz______@03.03.2014 Paola1801_____________22______7 cs_______1dz______@05.03.2014 eska 22_______________22______15 cs______1dz______@07.03.2014 Izulinka7______________23______12 cs______1dz______@XX. 03.2014 IZA85_________________28______5 cs_______2dz______@09.03.2014 Eweelka_______________31______6 cs_______2dz______@11.03.2014 Stymulowana___________28______17 cs______1dz______@13.03.2014 MackowaZona__________27______14 cs______1dz______@14.03.2014 Alaaa66_______________28______10 cs______1dz______@15.03.2014 marta86100____________28______73 cs______2dz______@20.03.2014 paulinka121989_________25______9 cs_______1dz______@28.03.2014 Wklejam tabelkę bo już dawno jej nie było, a testowanka nam się szykują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór laseczki starm się teraz bywać i odpisywać na bieżąco bo potem nie daję rady nadrabiać. nawet nie wiecie jak się ciesze że jest to forum i że nie tylko o staraniach tutaj pisaliśmy piszecie i bedziecie pisać:-) bo tak już dawno by mnie tutaj nie było. tak wogóle to miałam dzisiaj super dzinek jak wyszliśmy całą 3 rano o 9 to wróciliśmy o 18 hehe......taki dzień dla rodzinki pierw z małym do bajkolandii potem do parku taka ładna pogoda czas na pizze potem karmić kaczki a na koniec do teściowej na urodzinki a na sam koniec to ja padam....wyobraźcie sobie że w czoraj byłąm u mojego gin..... nie dość że godzina opóźnienia to jeszcze namotał osioł jeden. miałam w czoraj pobierane wymazy na HBS no i mialam dzisiaj rano jechać próbki zawieść. no więc jade a baba w zabiegowym mi mówi że skierowania nie mam no więc ide na pietro bo gin mial byc mysle zaraz mi wypisze i po sprawie a tutaj dupa nie ma nikogo no i musiałam o 14 znowu jechac do przychodni polozna z wielka laska mi wypisala no ale juz za późno aby próbki oddac no i jutro musze z nimi jechac boże masakra. wogóle położna się smiala ze fason trzymam ważyłam się w czoraj i obliczyła że przytyłam TYLKO. 4,400 kg HAHAHA a ile ja jem to masakra... wogóle nosze spodnie z przed ciąży tylko że zapinam pod brzuchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w czoraj tez dostalam skierowanie na ost. usg i myslalam że mnie h*j spali. rejestruje sie a baba mi mówi ze na 19 marca no żesz przecież ja urodzic zdaze no i musze isc prywatnie bo przecież musze wiedziec co i jak. jestem ciekawa stanu blizny i tego jak maly lezy bo mi sie wydaje ze skubany sie nie przewrócił i dalej lezy bokiem a w tedy wiecie cc wiec po co mam się kurna męczyć......nasze nfz dobija normalnie. wogóle maly mi dzisiaj fikołki robił mój srtary osioł go nauczył i jak zlądował na podłogę to takiego guza sobie nabił że szok. chodził cały dzień i woła ojojojojoj. giubelli normalnie mnie rozwaliłaś z tym kitty masakra czego to ludzie nie wymysla.kobieto zastanów się nad tym zwolnieniem robisz to nie tylko dla siebie przecież. iza85 ja właśnie marze o cc i nie chialabym nigdy porodu jaki opisałaś. wogóle to chciałąm zapłacić za cc u mnie w szpitalu ale dupki chca 3 tys wiec juz mi przeszło. a mój gin powiedzial ze u nas znieczulenie jest bezplatne na zyczenie pacjenta.a wogole kto w tych czasch zabrania pic i jesc podczas porodu chyba jaja sobie robią...u nas można....no i właśnie tego naciecia lub pekniecia boje sie najbardziej wole cc bo po zdjęciu kroplówki czyli 12 godz bylam juz na nogach:-). eska22 zero optymiznu lepiej mysl ze ktos musi chwile milczenia i zlej passy przerwac..może ty???.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bejbe ładny dla mnie najważniejsze jak się prowadzi ja koła i tak po moich dziurach blokuje.wogóle w czoraj doszłą moja paczka z zamówieniem kupiłam małemu taką dostawkę do wózka boże 2 stówy poszły ale warto teraz mały się doczekać nie może kiedy bedziemy jeździć. fajna sprawa kasik bejbe czemu w czesniej nie piszecie dac tutaj na miary chyba ze nie chcecie zarobic:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
kasik85 przypomniało mi się że na endometrium jest dobre czerwone wino,orzechy,migdały i ryby :) Słyszałam też że magnez i witamina B jest dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka oto ja ja dopiero będę zaczynała więc sprzedaż ruszy najwcześniej za ok 2-3 miesiące. ale zazdroszcze Ci tych spacerów i spotkań rodzinnych, Ja żeby gdzieś wyjść to muszę najpierw dojechać kilkadziesięt km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka biorę magnez, compleks witamin, kwas foliowy, orzechy bardzo lubię, migdały i ryby też ale niestety od wina mnie strasznie odrzuca a to podobno jest najlepsze, biorę luteinę. strasznie kłuje mnie lewy jajnik, na którym miałam dominujący pęcherzyk. i macica ciągnie. nie mogę chodzić bo się od razu pogarsza. zobaczymy co jutro mi powie po USG. mam nadzieję ze endo urosło i będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki!! Ale mam dziś strasznie dołujący humor :( pewnie przez te hormony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Pisałam Wam wczoraj wieczorem ale mi kuzwa wyskakiwalo ze spam :( Zaraz spróbuje to wkleić znowu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to taka cisza u nas jest??? Tak oto ja obys miała racj****ardzo juz bym chciała byc w tej ciazy... A gdzie jest Fiona chyba nie urodziła jeszcze com? Giubelli, Jovanka dobrze Ci radzi, odpocznij juz sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja :) Kurde lecą te dni jak szalone :) Juz znowu trzeba isc spac :) Siorbne sobie mała lampeczke wina i bujam sie spac :) :) Powiem Wam dziewczyny ze pierwszy raz słyszę ze hello kitty to jakis tam szatan i wogole :) :) Matko czego teraz ludzie nie wymyśla :) Odnośnie wstawiania z łóżka , a raczej z turlania sie po łóżku to ja miałam tak samo :) Juz pozniej w 8-9 miesiącu było jeszcze śmieszniej bo to turlanie nie wychodziło juz tak zgrabnie jak wczesniej :) Potrzebowalam wiecej czasu zeby sie z boku na bok przekulgac :) :) A wszyscy mieli ze mnie polewe :) Ale co poradzić :) A tak wogole to zapomnialam dopisać odnośnie mojego porodu :) Warto było sie dziewczyny "meczyc" tyle godzin :) Pierwszy raz moje bóle, płacze itd nie poszły na marne :) Uważam ze było warto :) :) A moj kochany trwał ze mną cały czas w szpitalu :) Tylko co jakis czas na fajeczka wyskakiwał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik85 wybierz sie do innego lekarza tak jak dziewczyny radzą :) Przynajmniej bedziesz miała oponie 2 lekarzy. Pisz koniecznie co po usg. Jak endo i wogole :) Czekamy :) A tak wogole to gratuluje dotacji :) Ja tez kiedys w Polsce z tego skorzystałam :) I tez sprzedawałem na Allegro ciuszki dziecięce. Nie wiem jak jest teraz ale ja sie tym zajmowałam 4-5 lat temu. Powiem Ci ze szału nie było :( Jesli masz naprawdę niskie i konkurencyjne ceny to spoko!!! Ja miałam fajne bluzeczki na długo rękaw dla chłopczyków i dziewczynek po 17zl za sztukę i powiem Ci ze nie bardzo to szło :( Cena wydaje mi sie nie była wcale wysoka za nowa bluzeczke ale wtedy ludzi nie bardzo było stać na nowe rzeczy i najbardziej popularnymi sklepami były "ciucholandy". I absolutnie sie ludziom nie dziwie!! Szczerze to nie raz sama sie w nich ubieralam :) Ale za Ciebie trzymam kciuki i mam nadzieje ze nie ostudzilam Twojego zapału :) Teraz moze jest lepiej :) Taka oto ja - jak ja rodziłam to za znieczulenie sie jeszcze płaciło :( I stwierdziłam ze nie wywale na to kasy. Wolałam za to cos młodemu kupic :) :) Meczylam sie sporo godzin ale urodziłam o 3.20 nad ranem i o 17 latalam juz po sali. Nawet prysznic ju wzięłam :) Takze tez sie szybko ogarnęłam :) :) A pipa..... No boli jak rozetna ale da sie wytrzymać :) Powiem Ci ze z opowieści znajomych ktore miały cc wnioskuje ze rana po cc boli bardziej niż zaszyta psiuta :) :) To jeszcze w sumie zależy jak kto znosi rang i jak szybko sie goi :) Ja mimo długiego pierwszego porodu nie chciałabym cc :) Wole rodzic naturalnie :) Tego sie nie da opisać, ale moment jak juz czujesz jak Ci Twoje maleństwo wysuwa sie tam na dole - BEZCENNY :) :) Jesli kogos obrzydzilam to sorry :) dla mnie to było cos nowego i naprawdę niesamowitego :) :) Lece spac :) Dobrej nocki dziewuchy Wam zycze :) Do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec wyżej jest to co chciałam Wam wczoraj wyslac ale mi nie wychodziło :) A tak poza tym to dzien dobry wszystkim :) Zaraz sie znowu pojawił tylko Me dziecko do szkoły wyprawie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ja tak na chwile tylko zyczyc milego dnia bo w pracy jestem i zaraz mam farbowanko :) u mnie zaczynaja sie staranka na nowo ;) Mackowa gdzie ty ? I teszta naszych babeczek ??? Odzywac sie kobity odzywac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie dziecko w szkole a ja lece do pracy :) PaulisC jak u Ciebie? Przeszło troszke :) Mam nadzieje ze hormoniki sie uspokoiły i jest okay :) Głowa do gory :) Pięknie dzis słoneczko swieci :) U mnie naprawdę piękna pogoda :) Słoneczko swieci, ptasiory swirgola :) Cudnie :) Wczoraj pochmurno było a dzis..... Aż sie domokrążcy nie chce isc tylko na spacer do parku :) :) No dobra pomarzyć fajna rzecz ale wracam do rzeczywistości i jadę wlasnie do pracy :) :) Dziewczyny przycichlo cos to nasze forum :( Chyba ze każda tak namiętnie w łóżku sie stara to wybaczam :) :) Miłego dnia dziewcoki :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż sie do pracy nie chce isc - tak miało byc ale moj słownik w telefonie wie lepiej, wiec przekręcił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. A ja od dzis na urlopie trzy dni. W sobote tylko pojde sobie na pierwsza.zmiane. jakos wole odrobic chociaz troszke co na adwokata teraz wydaje:/ dzis i jutro kurs a w piatek mam egzamin;))) co do sprawy to mojemu zaplaca 1250 i polowe kosztow sadowych ale tylko mu. Wiec troszke jestesmy stratni. No coz nieznajomosc prawa szkodzi. Dzis cos mamy pisac z adwokatem. Bedzie na obraczki i bedzie zbieralo sie na reszte ;) jakos cicho sie ost tu zrobilo ale widze ze dziewczyny probuja nadrabiac. Ja zazwyczaj zagladam tu jak jestem w pracy bo poza nia nie mam na nic czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane!! Dziś już dużo lepiej, słoneczko pięknie świeci aż chce się z domu wyjść :) Humor polepszył się jeszcze bardziej od rana, bo znalazłam świetny fotelik dla mojego maleństwa po bardzo niskiej cenie :) Wiem, wiem że mam jeszcze duużo czasu ale powoli zabieram się za zbieranie wyprawki, żeby nie było za dużo na koniec, bo wtedy nie wytrzymamy finansowo :P tylko mam nadzieję że nie trafiłam na żadnego oszusta i fotelik dotrze do mnie :) Widzę że koleżanki zajmują się sprzedażą na allegro :) Poproszę w takim razie od was linki do waszych aukcji :) Nawet na naszego maila, myślę że za jakiś czas każdej z nas się przyda (trzymam bardzo za was kciuki!!) Giubelli zaraziłam się od ciebie opryszczką :P też mi wyskoczyła, gdzie nigdy w życiu nie miałam z nia problemów :) Na szczęście jest malutka więc może szybko mi przejdzie :/ kasik_85 jak już interes ruszy od razu poproszę o link :) bejbe a od ciebie od razu poproszę link na naszego maila, chyba że i tu możesz podać? taka oto ja zgadzam się z toba w 100 % :) Fajnie że możemy pisać ze sobą nie tylko o staraniach i o ciążach ale o wszystkim :) No i mam taki pomysł dla ciężaróweczek, może w tabelkę wpiszemy sobie daty porodów, wtedy będzie łatwiej nam ogarnąć kiedy kto rodzi i na jakim etapie jesteśmy?? Z tego co pamiętam już taki pomysł prędzej od kogoś padł, więc ja zacznę :P Mam nadzieję że nie macie nic przeciwko temu? Dobra kochane, bo wydaję mi się za zaczynam pisać bez ładu i składu :P Wybaczcie, to ta pogoda :) Słonecznego dzionka wam życzę :) Mam nadzieję że wiosenna aura dobrze będzie bam sprzyjała i zaraz posypie się lawina II kreseczek!! Buziak :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUŚKI usmiech.gif Majowa************** 27********18.01.2014*******Marcelinka CIĘŻARÓWKI usmiech.gif Fiona *****************25 *********3cs ***************** usmiech.gif RozusPL **************21*********4cs ***************** usmiech.gif Taka oto ja ************24*********2cs ****************** usmiech.gif Giubelli ****************27 ********9cs ****** 1dz ****** usmiech.gif PauliśC*************** 22 ********15cs *****1 dz ******* tp. 30.07.2014 :) motynka ***************24*********2cs ****************** usmiech.gif ŻoneczkaKrk **********25 ********3cs *******************usmiech.gif bejbe27 ****************27 ****** 18cs ******************usmiech.gif Angelusdominus *******23 ********3cs ****** 4dz********usmiech.gif JovankaJo **************29 ******* 3cs ******* 1dz ******* usmiech.gif AKTUALNE STARACZKI - 2014 nessaja________________21______3 cs_______________@28.02.2014 Goofcia________________22______6 cs______1dz______@01.03.2014 Agniesia 88____________25______4 cs_______1dz______@02.03.2014 kasik85_______________28______13 cs______2dz______@03.03.2014 Paola1801_____________22______7 cs_______1dz______@05.03.2014 eska 22_______________22______15 cs______1dz______@07.03.2014 Izulinka7______________23______12 cs______1dz______@XX. 03.2014 IZA85_________________28______5 cs_______2dz______@09.03.2014 Eweelka_______________31______6 cs_______2dz______@11.03.2014 Stymulowana___________28______17 cs______1dz______@13.03.2014 MackowaZona__________27______14 cs______1dz______@14.03.2014 Alaaa66_______________28______10 cs______1dz______@15.03.2014 marta86100____________28______73 cs______2dz______@20.03.2014 paulinka121989_________25______9 cs_______1dz______@28.03.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUŚKI usmiech.gif Majowa************** 27********18.01.2014*******Marcelinka CIĘŻARÓWKI usmiech.gif Fiona *****************25 *********3cs ***************** usmiech.gif RozusPL **************21*********4cs ***************** usmiech.gif Taka oto ja ************24*********2cs ********2dz*****tp.25.03.2014 Giubelli ****************27 ********9cs ****** 1dz ****** usmiech.gif PauliśC*************** 22 ********15cs *****1 dz ******* tp. 30.07.2014 motynka ***************24*********2cs ****************** usmiech.gif ŻoneczkaKrk **********25 ********3cs *******************usmiech.gif bejbe27 ****************27 ****** 18cs ******************usmiech.gif Angelusdominus *******23 ********3cs ****** 4dz********usmiech.gif JovankaJo **************29 ******* 3cs ******* 1dz ******* usmiech.gif AKTUALNE STARACZKI - 2014 nessaja________________21______3 cs_______________@28.02.2014 Goofcia________________22______6 cs______1dz______@01.03.2014 Agniesia 88____________25______4 cs_______1dz______@02.03.2014 kasik85_______________28______13 cs______2dz______@03.03.2014 Paola1801_____________22______7 cs_______1dz______@05.03.2014 eska 22_______________22______15 cs______1dz______@07.03.2014 Izulinka7______________23______12 cs______1dz______@XX. 03.2014 IZA85_________________28______5 cs_______2dz______@09.03.2014 Eweelka_______________31______6 cs_______2dz______@11.03.2014 Stymulowana___________28______17 cs______1dz______@13.03.2014 MackowaZona__________27______14 cs______1dz______@14.03.2014 Alaaa66_______________28______10 cs______1dz______@15.03.2014 marta86100____________28______73 cs______2dz______@20.03.2014 paulinka121989_________25______9 cs_______1dz______@28.03.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten pchmurny dzień :( Iza na pewno dam znać wieczorem co i jak. Ja robiłam mały rekonesans i jest całkiem nieźle jeśli chodzi o sprzedaż jeszcze zależy co. ja myślę o wyprawkach tak do rozmiaru ok 92. Jeśli chodzi o poród to ja miałam naprawdę super: obudziłam się jak zwykle na siusiu ok 3-4 godz. i jak siedziałam na kibelku to coś pękło i zaczęło ze mnie trochę lecieć ( odeszły mi wody). Obudziłam mamę ( u niej mieszkaliśmy) i mojego BM, ale stwierdziłam że nie mam buli więc jeszcze możemy pospać. Po chwili jednak stwierdziłam że chyba jednak nie wytrzymam i zaczęło się. Nie byłam jeszcze przygotowana do porodu bo miałam jeszcze tydzień do terminu. A to był wtorek po świętach wielkanocnych i właśnie miałam iść na zakupy. dzień wcześniej dużo spacerowałam chodziłam po schodach wizyty u rodzinki.No więc mama mi szykowała rzeczy tata biegał i krzyczał że powinniśmy już jechać a ja na spokojnie czekałam. pojechaliśmy do szpitala (bez taty) i na spokojnie wypełniłam papiery przebrałam się i poszłam na badanie na porodówkę. Dopiero za siódmym razem udało się założyć wenflon, ale nic mnie nie bolało a nie lubię igieł. i po chwili chciałam łapać dzidziusia bo mi wyleeciał:D tak to czułam jakby wypadał ze mnie oczywiście parłam, ale nie krzyczałam wolałam te siły przeznaczyc na parcie. troszkę mnie nacięli. później tuliłam mojego synka :) najgorsze było szycie, adrenalina już spadła, emocje też i to było najgorsze, mimo że miałam znieczulenie. podobno wcale nie wyglądałam na zmęczoną. Kacperek urodził się o 6 rano. Później trochę bolało mnie wiadomo co, ale dało się wytrzymać. Trochę zanudzam, ale lubię o tym opowiadać. Rozmawiałam z mja mamą dziś rano i właśnie się zastanawiałyśmy skąd teraz tyle problemów, wcześniej wszystko było w jak najlepszym stanie i nie miałam żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×