Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość Alaaa66
Stymulowana mnie tez nic a nic nie bola....ciekawe czy do poniedziałku dostane @ jedyne co xzuje to takie rwanie jajnika raz na jakis czas...termin na dzis ale chyba dzis jej nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
Czesc Dziewczynki! Ale tutaj duzo dobrych wiesci. Mam nadzieje ze w tym roku wszystkie ujzymy 2 kreseczki. Ja coprawda Malpe mam miec jutro, ale czuje ze sie spozni. Mackowa, Eweelka dawajcie znac jak u Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.ja trochę was podczytuję czasami.jakiś czas temu też pisałam u was z zapytaniem o clo. stymulowana mi pomogła :) podglądam was z ciekawości,bo fajną atmosfere tu macie i jestem ciekawa nowych ciężarówek.wiem że jesteście juz tu długo i nie chce wam się wkradać jak intruz.bo wiem że na takich forach nowe dziewczyny są nie zauważalne.ja jestem na forum Czekające na pozytywny test ciążowy 2014,na tym samym na którym pisze liwia,która jest rzekomo smerfetką.słuchajcie dziewczyny myślę że to naprawdę nie porozumienie.ja sobie nie przypominam żeby tam był jakikolwiek wpis który był dodany najpierw przez liwie a potem przez smerfetkę.wogóle nie ma żadnego wpisu od smerfetki.wczoraj nawet troche przeglądałam forum żeby się upewnic i nie znalazłam,chyba że naprawdę ślepa jestem :) a poza tym jak już pisałam trochę was podczytuję więc jeśli liwia była by smerfetką to może bym zauważyła,ale myślę że to dwie inne osoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinia a Ty wiesz ze zastanawiałam sie właśnie co tam u Ciebie? Czy clo działa???:) i nie pisz o intruzowaniu tutaj każda miłe widziana:) Co do smerfetki to mi to nie przeszkadza ze pisze na kilku forach, ma do tego prawo i właśnie bardziej zastanawia mnie ten gość kapus ktory nam tu o smerfetce liwii doniósł ... Moj maz od rana gra w fife wrrrr:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana wiec co to znaczy tylko ze moj zamiast fify ma wiele innych gier ale to samo:D sa tego wady i zalety.. dobrze ze jestem w pracy i nie chce myslec co on robi bo zapewne gra lub tv oglada:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki, Dziękuję Wam kochane za wsparcie 🌼 ogólnie to takiej "żywej" świeżej krwi to już nie ma tylko taka brązowa utleniona - śluzu żadnego brak tylko ta krew. Czekam...ehhh...już jestem trochę spokojniejsza a może poprostu już nie mam siły się denerwować. Czekam...a każdy dzień wydaje się być miesiącem! Masakrycznie mi się dłuży... Dziewczynki czytam Was na bierząco ale jakoś nie daje rady sklecać zdań sensownych. Jeszcze dziś i jutro cały dzien! Jak ja to wytrzymam to niewiem. Na USG wiezie mnie tata bo mój M musi być w pracy. Nawet nie wiecie jak go to boli że nie może jechać ze mną. Dobrze że chociaż pogoda u nas piękna. Trzymajcie się wszystkie i czekam na wiadomości o 2 krechach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba działa :) miałam w tym cyklu w prawym jajniku dominujący pęcherzyk ale niestety nie wiem jakiej wielkości :) bo w 13 dc na usg nic nie było go widać,a w 15 dc już było po owulacji i była jakoś tak w górze jajnika że dokładnie nie można go było obejrzeć,był już zapadnięty i miał ok 19 mm. Teraz czekam na efekty :) we wtorek mam termin @ ale szczerze to czuję że w tym cyklu się nie udało i na nic się nie nastawiam :) a u Ciebie co tam Stymulowana :) trzymam za Ciebie kciuki :) i za resztę dziewczyn tez :) codziennie podglądam czy któraś nie napisała o II kreskach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Goofcia trzymam kciuki Zeby było dobrze, daj nam znać w pn najszybciej jak to możliwe. ❤️ Robie własnie sernik na zimno z galaretką:) mniam:) Trzeba sobie umilić jakos weekend i podniebienie:) hehe a Jak Wam mija dzionek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesianz
No dobra, ale na tym drugim forum, wczoraj o 10:16 jakaś Liwia pisze, że jeszcze nie testowała i że boli ją ręka i nie wie od czego. A o 11:36 Smerfetka pisze nam to samo....halo! Czy ktoś potrafi to wyjaśnić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta a czemu wycofali???? Ja nadal mam zapasy z Polski :) Cos z nim nie tak jest???? Okay juz wiem. Stymulowana Dzieki za info. Na szczescie go nie wzięłam, tylko Cerutin zazylam, ale poczytam o rutinoscorbinie, bo kupowałam go w styczniu i moze to ten trefny mam :( Dzieki dziewczyny za ostrzeżenie :) Ala i Stymulowana do poniedziałku dajemy Wam czas a pozniej macie napisac o 2 kreskach :) Trzymam kciuki kochane za Was i wasze fasolki :) :) Brzoskwinka jak chcesz to pisz do nas :) Albo chocia co jakos czas dawaj znac co u Ciebie :) Ja z moim chate ogarnelismy a tera blogie lenistwo :) :) Miłego dnia słońca moje :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smerfetka i liwia to ta sama osoba...niestety. i nie chodzi o to ze pisze na obu forach tylko o jej klamstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUŚKI Majowa************** 27********18.01.2014*******Marcelinka Fiona************** 25 ***********07.03.2014******** Wiktoria CIĘŻARÓWKI Taka oto ja ************24*********2cs ********2dz*********tp 25.03.2014 Giubelli ****************27 ********9cs ****** 1dz ********tp 04.07.2014 motynka ***************24*********2cs ****************** tp 23.07.2014 JovankaJo **************29 ******* 3cs ******* 1dz ******* tp 23.07.2014 PauliśC*************** 22 ********15cs ********1 dz ******* tp 30.07.2014 Angelusdominus *******23 ********3cs ******* 4dz*********tp 08.08.2014 RozusPL **************21*********4cs ***************** usmiech.gif ŻoneczkaKrk **********25 ********3cs ******************* usmiech.gif bejbe27 ****************27 ****** 18cs ****************** tp 16.08.2014 Goofcia*****************22********6 cs*************1dz******** 07.11.2014 AKTUALNE STARACZKI - 2014 Stymulowana___________28______17 cs______1dz______@13.03.2014 MackowaZona__________27______14 cs______1dz______@14.03.2014 Alaaa66_______________28______10 cs______1dz______@15.03.2014 Pita82____________32________1s________1dz________@16. 03.2014 Eweelka_______________31______6 cs_______2dz______@17.03.2014 marta86100____________28______73 cs______2dz______@20.03.2014 Izulinka7______________23______12 cs______1dz______@XX. 03.2014 Karolcia15031____XX______1cs______1dz______@21. 03.2014 IZA85_________________28______6 cs_______2dz______@27.03.2014 paulinka121989_________25______9 cs_______1dz______@28.03.2014 nessaja________________21______3 cs_______________@02.04.2014 kasik85_______________28______14 cs______2dz______@03.04.2014 Paola1801_____________22______8 cs_______1dz______@09.04.2014 Eska22_____________22________16cs________1dz_______@12. 04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza napewno bede pisać co u mnie :) czytam Was cały czas i naprawde trzymam za wszystkie bardzo mocno kciuki :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
A ja tam odnośnie Smerfetki uważam jak Gość. No ale to jej sprawa co robi. Jak niektóre dziewczyny zaczynam po prostu ignorować jej wpisy. U mnie wieje też masakrycznie. Do tego jestem zmęczona i nie mam siły za dużo pisać. Dodam tylko że cos na maila wysłałam. Aaa i Marta, ładny kolor włosów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
No i przecież... skleroza nieboli. Agniesiaa mam nadzieje że to jednak nie grzybica. Zresztą nie masz takich objawów :) więc głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Maćkowo to Ci test:/ i co to Cie wzięło żeby go tak rozpracować :D MoZe zrób jeszcze jeden:) ja dzisiaj przestudiowalam moj protokół z inseminacji na ktorym jak byk jest napisane, ze pierwsze testowanie i bede powinnam zrobic po 3 tygodniach czyli 25 marca i teraz nie kumam ju nic:/ zostało czekać:/ a Twojej @ tez nie ma rozumiem??:> Ala ? Pita? Agniesia jak nie piecze nie swędzi to na bank nie grzyb ale tak w razie wu Rob sobie tantum rosa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolorek juz sprany troche byl bardziej czerwony ... A mnie cos wali ... poryczalam sie bez powodu ;/ Jakis dol mnie dzis trzyma i nie wiem o co mu chodzi :( Co do Smerfetki ..hmmmm nie lubie klamstwa a w ptzypadek nie wierze niestety ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goofcia kochana dobrze ze nie ma takiej żywej krwi!!! I tak pewnie to robisz ale oszczedzaj sie kochana. Nie chodź tylko lez!!!! To jest porażka ze kazali Ci do poniedziałku czekac :( :( Trzymaj sie kochana i daj w poniedziałek znac co Ci powiedzieli po usg :) Trzymaj sie Goofcia :) I pamiętaj ze jestesmy tu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie załamywać sie głowa do gory, Mackowa, marta jak tak dalej bedzie to schize dostaneimy:( ehhh ja juz też nerwicy k***icy dostaje, niech ze juz bedzie to co chcemy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem co mi jest ... poplakalam sie bo... moj kupil sobie buty!!! Nosz qwa mac to nie jest powod do placzu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martuś nie smuć sie bedzie dobrze:) wspólnie jakos to wszystko przetrwamy i bedziemy porównywac wielkości swoich brzuchów- zobaczysz... jeszcze troche... mam nadzieje ze góra miesiac dwa..... musi sie Nam udac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Stymulowana zezlosc mnie jakas taka zlapala, wpadlam w szal i go postanowilqm rozlozyc na kawalki ;) Ale ciekawy co? Jakby nie patrzec dwie kreski sa ;) A @ nie ma. To chyba jednak to przesilenie wiosenne. U mnie dzis byl smiertelny wypadek na drodze, ktore zreszta dwie godziny wczesniej, przed wypadkiem jechalam. Tir zmiazdzyl samochod osobowy, 2 osoby zginely. A moj brat, z ktorym to jechalam, bezmyslnie 130 km sunal. Mialam takiego stracha zwlaszcza jak nam galezie przed kola spadaly i na srodku drogi lezaly... stwierdzilam ze nigdy wiecej nie wsiade do samochodu jesli on bedzie siedzial za kierownica... dramat po prostu i idiotym tak jezdzic bez wyobrazni. Marta plakalas moze dlatego ze za duzo za nie zaplacil? Albo za brzydkie/ladne sa?! :-) no ni wiem Eweelka spokojnie, bez stresow, bez nerwow. Bedzie co ma byc. A ma byc dziecko. Uda sie!! :-) Stymulowna wiem ze Ci ciezko ale czekaj cierpliwie :-) zostalo 10 dni do testowania. My czekamy dzielnie razem z Toba mocno zaciskajac kciuki za dwie kreseczki :-) @ nie ma wiec jest duza szansa i nadzieja :-) Alunia a jak temperaturka dzis? :-) pisz nam na biezaco!! :-) oby nie spadla :-) Paulinka czekamy na tego eseja!! :-) Brzoskwinka Ty sie tam nie czaj tylko pisz do nas normalnie, zobacz przeciez my Ci tu dostrzegamy i nie traktujemy jak intruza :-) A ja jutro do pracy na 6 :( ehhh jak mi sie nie chce... a moze by sie tak kilka drzew polamalo w lesie i droge zablokowalo nie czyniac przy tym nikomu krzywdy? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MAMUŚKI Majowa************** 27********18.01.2014*******Marcelinka Fiona************** 25 ***********07.03.2014******** Wiktoria CIĘŻARÓWKI Taka oto ja ************24*********2cs ********2dz*********tp 25.03.2014 Giubelli ****************27 ********9cs ****** 1dz ********tp 04.07.2014 motynka ***************24*********2cs ****************** tp 23.07.2014 JovankaJo **************29 ******* 3cs ******* 1dz ******* tp 23.07.2014 PauliśC*************** 22 ********15cs ********1 dz ******* tp 30.07.2014 Angelusdominus *******23 ********3cs ******* 4dz*********tp 08.08.2014 RozusPL **************21*********4cs ***************** usmiech.gif bejbe27 ****************27 ****** 18cs ****************** tp 16.08.2014 Goofcia________________22______6 cs______1dz____ 06.11.2014 AKTUALNE STARACZKI - 2014 Stymulowana___________28______17 cs______1dz______@13.03.2014 MackowaZona__________27______14 cs______1dz______@14.03.2014 Alaaa66_______________28______10 cs______1dz______@15.03.2014 Pita82____________32________1s________1dz________@16. 03.2014 Eweelka_______________31______6 cs_______2dz______@17.03.2014 marta86100____________28______73 cs______2dz______@20.03.2014 Izulinka7______________23______12 cs______1dz______@XX. 03.2014 Karolcia15031____XX______1cs______1dz______@21. 03.2014 IZA85_________________28______6 cs_______2dz______@27.03.2014 paulinka121989_________25______9 cs_______1dz______@28.03.2014 nessaja________________21______3 cs_______________@02.04.2014 kasik85_______________28______14 cs______2dz______@03.04.2014 Paola1801_____________22______8 cs_______1dz______@09.04.2014 Eska22_____________22________16cs________1dz_______@12. 04.2014 ŻoneczkaKrk _________25___________ 0 cs _________________ 05.04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
Niestety straciłam dziecko...... poprawiam tabele. jestem na samym dole... :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Zoneczka strasznie mi przykro :( Ale dobrze ze do na wrocilas. Trzymaj sie dzielni kochana, pisz nam tu wszystko co na duszy lezy, co boli i co chcesz z siebie wyrzucic. Moze to pomoze chociaz troche. Sa tu przeciez dziewczyny ktor przez to samo przeszly, wiec nie jestes sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśmy dzisiaj jechali droga na która chwilke pózniej zawaliło sie drzewo.... Straszna wichura była :/ to bedzie 10 najdłuższych dni w moim życiu. W ogóle przeczytałam w internecie ze wiarygodny test może wyjść po minimum 14 dniach od inseminacji i nie wiem jak to sie ma do terminu @:/ za bardzo skomplikowane to jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×