Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Alaa slonce przepraszam :( Zauwazylam ale zapomnialam napisac ze to cudowna wiadomosc!!!! Odpisuje Wam w pracy i robię to na szybkiego i pamietam ze mam napisac to i to a za 5 min zapominam :P Armia waleczna jest wiec i Wy walczcie :) :) :* .... Bejbe - w bimbalkach :D Myslalam ze sie posikam :) :) Te bimbalki niedługo sie w mleczarnie zmienia :) :) A Apropo bimbalek :) Jak moje zaczną jeszcze rosnąć to ja nie wiem co to bedzie :) Ja juz miseczkę E mam :P A jak bede rosły to co? Do G zejdę? :P Lo matko :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana ja też trzymam kciuki:) ja już po usg i te testy jednak mnie w konia zrobiły :) nie było świeżej owulacji,jeszcze troszeńkę płynu jest po tej weekendowej owu ale juz zanika,ciałko żółte tez gdzies powedrowało :) czekam na efekty ale czuje ze ten cykl jest stracony wiec się nie nakrecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
ja juz to mam gdzieś .. w tym cyklu nie mam owulacji .. , sama to zauważylam a lekarka potwierdziła .. eh mam juz dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny no cóż miesiąc czekania.. Wy czytałam że takie podskorne ruchome dziadostwa na. Ogóle są nie groźne ale to si okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala ja tez widziałam lecz przejęłam sie Twoim tluszczakiem:/ cieszę sie bardzo ze armia jest na odpowiednim poziomie, teraz czas wysłać żołnierzy na wojnę i wygrać;) Siedzę juz u dentysty....kurde tez tak macie jak ja? Ze jak ide do dentysty to nagle mam katar i Wszytsko mi gardłem spływa, jak ide do ginekologa to chce mi sie kupę siku i pierdziec OLABOGA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
O zesz ja nie moge, Stymulowana rozlozylas mnie na lopatki i siku to mi sie chce ale ze smiechu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stymulowana ja się będę cieszyć jak to jest tylko tluszczak a fote wyników wyślę na. Maila potem tylko Stymulowana jesteś bardziej w temacie ja nie kumam o cocchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kochaniutkie:) U nas staranka pełną parą ale czy cos z tego wyjdziem coś mi sie wydaje ze owu w tym miesiącu nie mam:( ani sluzu ani temp ani nic:( ehhh nie wiem... Mackowa dobrze ze jestes- głowa do góry Kochana bedzie dobrze:) Stymulowa normalnie sie posikałam ze smiechu hahah🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nessaja - ja miałam cykle między 24-25 dni. (w tym było już krwawienie) tak że czekam nadal. angelusdominus - napewno jest wszystko dobrze z dzidzią:) czasami tak się zdarza że są inne wartości. a co mówili lekarze? Ahh jak ładnie, idę zrobić coś pysznego do jedzenia mojemu mężowi:) jak miło jest wracać z pracy zasiadać na kompie i Was czytać. cudny dzień, i piwko mam na wieczór z soczkiem. wczoraj się pierwszy raz bzykneliśmy z mężem po zabiegu, mieliśmy czekać do po okresie ale już nie wytrzymaliśmy i czuję się dziś taka przeszczęśliwa. :):):):) mmm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Angelus nie martw się na zapas :) Moje maleństwo też wg usg nie ma takich wymiarów jakie powinny być w tym tygodniu ciąży, moja gin mnie uspokoiła i mówiła że dziecko jest po prostu duże. Na pewno wszystko z maleństwem ok. Dziś u mnie piękna pogoda, dzień spędziłam aktywnie, trochę porządków wiosennych porobiłam oczywiście za bardzo się nie męcząc :) Mój do końca tygodnia wolne, więc w końcu spędzimy więcej czasu razem :D Taka wiosna mi się podoba :) Wczoraj przeczytałam kilka moich wcześniejszych wpisów, m. in. z okresu kiedy się starałam, oraz kiedy @ mi się spóźniała i miałam robić test. doczytałam że właśnie wtedy Giubelli przesłała mi ciążowe fluidy, i właśnie w tym miesiącu test był pozytywny! (wszystko kochana dzięki tobie :*)Idąc tym tropem teraz ja przesyłam wszystkim i każdej z osobna ciążowe fluidy a napewno sie uda!! A może to nasza Giubelli jest czarodziejką? Nie zaszkodzi jeśli i ja wam prześle! Minęła 18, Stymulowana czekamy na wynik!! trzymam kciuki cały czas!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Pauliś złapałam całą garść fluidków :) mam nadzieje że zadziałają, jak nie na mnie to na którą inna staraczkę :) podziękuj swojemu koszykarzowi (tak se o nim myśle skoro to duże dzieciątko) :) 🌻 Żoneczka właśnie mi przypomniałaś że czas najwyższy iść zrobić kolacje :) 🌻 Eweelka :) 🌻 Paola czy Twój zwierzak też tak kleszcze łapie? Masakra jakaś z tym paskudztwem... To jest największy minus wiosny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stymulowana czekamy ;*** tez łapie fluidy ;***** mackowa moje zwierzaki tez łapia te obrzydlistwa ;/ fuj ;/ musze kupic kropeli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa! jestes :) ciesze sie ze humor Ci wrocil :) napewno sie uda, wierze w to tak jak Ty :) Alaa dawaj szybko znac co to pod ta lopatka, mam nadzieje ze to nic powaznego. Stymulowana i jak po wizycie? Karolcia nie poddawaj sie i pytaj lekarza co na to poradzi! glowa do gory, popatrz ilu dziewczynom sie juz udalo pomimo takich problemow ;) hahaha Stymulowana :D no moze nie za kazdym razem ale to chyba jakis podswiadomy stresik robi ze chce sie kupe i katar :D usmialam sie :D Zoneczka to juz pewnie niedlugo dostaniesz :) Dziewczyny dzis mam termin @, jak narazie cisza, spokoj, nic nie boli, nic sie nie zapowiada. Wiem, wiem, nie konczymy w srodku to szans prawie nie ma ale moze jednak jakies kropelki byly trafne :P ale by to byla niespodzianka :P ale pewnie mi sie poprzesuwa cykl i tyle z tego wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stymulowana przywołuje Cie na forum ;) Czekamy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyniki kontrolne mam 4 a te z kliniki odbieram.14 mackowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Martunia no o te kontrolne mi chodzi :) Zresztą o te z kliniki też, mam nadzieje że amh w porządku :) Ja dziś za wizyte w klinice i trzy zastrzyki zabuliłam 410 zł. Jeśli dobrze licze wizyta z usg 150, Menopur (dwie dawki) 200 zł i Ovitrelle (jeden zastrzyk) 60 zł. Masakra jakaś. Marta współczuje Ci jeśli będzisz musiała tyle kasy wywalić na same leki. Tak wiem, czego się nie robi żeby zajść w ciążę, ale może jednak posłuchaj rady Stymulowanej i skonsultuj się z innym ginem. Może nie ma potrzeby pakować fortuny w coś co może okazać się niepotrzebne. Mi tam dziwne jest to że Ci lekarz nie zlecił badania hormonów... W każdym bądź razie jesteśmy z Tobą i Ci kibicujemy!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Brzoskwinka znając życie Stymulowana zajada sie teraz jakimś wyśmienitym jedzeniem w hinduskiej knajpie a my tu jak gupie czekamy na nią ;) Co do kropelek to na mojego psiaka nie działają niestety, obroża od kleszczy też nie :( Nie ma siły na to dziadostwo :/ 🌻 Dziewczyny a czy Wy się szczepiłyście na WZW typu B? Mi lekarz radził się zaszczepić. Chociaż ja jestem zdecydowanie na nie bo znając mój talent i życiowe "szczęście" (w końcu jestem dziecko trzynastego) jakby mi pierwszą dawkę leku podawali to by mnie pewnie zarazili ;) A pozostając w temacie szczepień przyszłe mamusie czy planujecie szczepić swoje dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa może za mało aplikujszesz psiakowi ?:) ja swojemu psowi za małą dawkę dawałam i też nie działały a jak już dałam odpowiednią to skończyły się kleszcze :) a jak krople faktycznie nie działają to może spróbuj go zaszczepić u weterynarza od kleszczów :) chyba jest cos takiego bo moja sasiadka zawsze swojemu to funduje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa ja mam dosc juz czekania z muesiaca na miesiac i blagania boga by @ nie ptzyszla.... a 410 to nie tragedia ucieszyla bym sie jakby tylko tyle wyszlo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Marta każda ma już dość czekania więc doskonale wiem co czujesz, no i niestety musze Cie rozczarować, 410 zł to tylko za dzisiejszą wizyte... (i do tego jeszcze mąż wykupić miał luteine która kosztuje nie wiem ile). Poprzednia wizyta i leki 350 zł... więc się zbiera. Lecz się u tego gina ale dla świętego spokoju (naszego chociażby) skonsultuj się z innym doktorkiem co? No weeeź nie bądź żyła :) Mówie Ci nic przyjemnego dostawać zastrzyki w brzuch (prawda Stymulowana?) po dzisiejszym mam krwiaka bo pielęgniarka trafiła w jakieś naczynko... strach pomyśleć w co jutro trafi mąż... w oko?! ;P spodziewać się można wszystkiego jak go o 5 rano z łóżka za nogi zwloke żeby mnie igłą dźgnął ;) 🌻 Brzoskwinka mój pies to podwórkowiec więc i jest bardziej narazony na ataki kleszczy chociaż bladego pojęcia nie mam skąd one się tu biorą, on lata przeważnie po piasku, drzewo liściaste na podwórku mam ale nie w zasięgu psa... zobaczymy jak to będzie. Na samym początku wiosny zawsze jest wysyp kleszczy, za jakiś czas powinno być ich mniej, przynajmniej mam taką nadzieje, chociaż po takiej słabej zimie różnie to może być :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Alaaa a jaki jest ruch szybki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam badania wszystkie refundowae i wizyty rowniez tylko leki musze kupic... wiec trzymam mooocno kciuki zeby sie w niskich cenach zmiescic a moj lekarz cos mowil ze sa rozmowy z nfz o refundacji rowniez lekow ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Marta aleś Ty uparta :) nic Cie nie przekona żeby iść się skonsultować? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maćkowa mój jeden pies to też podwórkowiec :) a kleszcze nawet na piasku mogą być :) i podobno niektóre potrafią troche fruwac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza szczecin nie pojade nie mam jak a tu na 2 kliniki jest ten sam lekarz ...wiec konsultacja nic nie pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×