Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Mackowa u mnie w lab są tańsze troche badania.na cenniku czytałam dzisiaj to hormony chodzą po 20 zł.byłam dzisiaj zrobić progesteron i na cenniku piszą że 20 zł ,a w okienku 4,50 ode mnie wzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćkowa zajęcie się znajdzie :) w tym tyg mam troche porządków,malowania, a ja zamist się za robote brać to na forum siedze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kochane nie było mnie wczoraj byliśmy cały dzień w rozjezdzie;) cała noc nie spałam więc nadrobilam wpisy jestem dziś padnieta q z młodym do lekarza. Giubelli motynka jovanka i reszta gdzie wy? Paulinka u mnie w miarę zmęczona ostatnio jestem ale wzięłam się w końcu za dalszą część książki i ki dobrze;) dziękuję chcielibyśmy jeszcze więcej dzieci ale ja wszystkie mam rozwiązane przez cesarke więc szaleć nie możemy za bardzo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie znalazłam za 17zl nie może dać mi skierowana bo chodzę prywatnie..... Nic Mykam do pracy dziś saaaaajgon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Rety gdzie Wy mieszkacie ze tak tanio macie te badania? Przeprowadzam sie natentychmiast! :-) Brzoskwinka wiem o czym mowisz, ja sie zabieram za lazienke od rana, ciezko idzie bo juz nie tylko szyja ale cala obrecz barkowa (tak to sie chyba nazywa) mnie boli :/ no i przede wszystkim forum przyciaga jak magnes :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umieram z bolu. Weszlam tylko aby napisac ze @ przyszla i poprosze o wpisanie do tabelki na 7.05. Tymczasem jeszcze ide spac. Moj***adanie do byl koszt 21 i 19,50 :) Moj za to zaplaci ok 35 za badanie nasienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane:) godzine czasu zajęło mi nadrobienie naszego forum bo w sumie od czwartku prawie nic nie czytałam. Chciałam odpisać każdej z Was ale oczywiście juz nie pamietam co. • ewelka dziękuje za zmianę mnie w tabelce:) myśle ze mija strata nie jest taka straszna jak Twoja i nessaji bo Wyście wiedziały o fasolkach, cieszylyscie sie ju ciaza, a ja dowiedziałam sie o niej jak ju była martwa- zabolalo mnie to ale na pewno nie tak mocno jak to było u Was i resztę dziewczyn które wiedziały ze sa w ciazy. Oby juz nikomu sie to nie przytrafiło. •Maćkowa tak jak brzoskwinka pisała to po clo bola jajniki a po zastrzyku na pękanie jesCze bardziej a potem przestają wiec nic sie nie martw, i musis wierzyć ze sie uda. Mam koleżankę która zaszła w pierwSzym cyklu z clo i to po 5 latach starań. •Iza85 fajnie ze rodzice wpadli:) Pewnie sie cieszą ze znowu bedą dziadkami:) poczekaj jeszcze z aktualizacja w tabelce tak w razie wu;) •jovankajo piękne słowa, dziękuje :) •pita brawo za wytrzymałość (papierosy) kurcze a choroba niech da Ci spokój i idzie precz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz sama w domu. Dziecko oddane, a ja jak na złość mam jakaś jelitowke czy cos bo od rana na kibelku miska siedzę a no i z telefonem oczywiście:) jest mi tak niedobrze jak chyba nigdy wcześniej:/ miałam jechac do Katowic zawieźć moja fasolineczke no ale nie dam rady. Moj D po pracy bedzie musiał. Ciekawe ile bede musiała czekać na wynik. Mam Nadzieje ze to wada macicy wtedy zmiana leków i heja. Doktorek powiedział ze jest tez opcja taka ze moze byc cos takiego ze my ze sobą nie mozemy miec wspólnych dzieci ze nawet jak zajdę w ciaze to skonczy sie to tak jak teraz - na to szanse sa małe ale powiedział ze musimy przygotować sie na Wszytsko:( no i jest jeszcE opcja ze cos nie tak z plemnikami. Ale najprawdopodobniej bedzie to ta wada macicy. Kurcze slonce swieci okna umyc by wypadało a ja z miska siedzę :/ ehhhhh Bociany, tez je widziałam, tydzien temu o dupa blada tak jak i ta biedronka wr wr wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewuszki :) Dzieki za gratki :* Ja w pon mam wizyte w klinice i odbior badan i bede wiedziala co i jak :( Trzymam za was kciuki moje kochane ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na chwile i znikam na tydzien :) jedziemy do Wloch dzisiaj, nic nie mowilam bo do konca nie wiedzialam czy wolne dostane, ale udalo sie :) jedziemy na wycieczke z pracy od mojego P. doczekac sie nie moge :P @ miala sie konczyc ale plata mi figle.. pierwszy dzien prawie nic i tak jakby sie konczylo, dwa dni jakby ktos kran odkrecil ze w pracy przecieklam dwa razy, wczoraj luz, a dzis znowu... Eweelka dzieki, lepiej, jak zobaczylam zdjecie malego od mojej przyjaciolki to mi przeszlo, taaaaaki kochany :) Iza a wiedzieli ze sie staracie? napewno sie ucieszyli, fajnie ze moglas powiedziec im to osobiscie ;) Stymulowana dobrze ze ja wychwycilas, czekamy teraz na wyniki :) Co ja mialam jeszcze napisac?? zapomnialam :P ale chce wam powiedziec ze wszystkie was uwielbiam :) Kurcze, po calym tygodniu chyba bede czytac was caly dzien :P pa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a u mnie znowu jakieś rewolucje się zaczynają :)f ide sobie do kibelka na siusiu,no siusiam podcieram sie papierkem,i wypyneło ze mnie dużo,dużo,dużo białego gestego śluzu i troszkę krwi w tym sluzie w jednym miesjcu było.dzisiaj dopiero 22 dc,czyżby to małpa postanowiła przyjść za wcześnie.hmmm.rano mnie brzuch bolał ale nie jak na okres tylko z głodu bo naczczo musiałam byc do badań,teraz też mnie boli z głodu bo ćwiczyłam i musze zaraz coś zjeśc ;) nie wiem co się dzieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja baw sie dobrze kochana!:) Nad moim blokiem lata helikopter wojskowy z żołnierzami na linie i to tak nisko ze żołnierze prawie hacza nogami o anteny a hałas jest taki ze blok sie trzęsie. Wrzuce potem zdjecie na pocztę:) aaaaaa i to nie wojna - mieszkam koło jednostki wojskowej to pewnie jakieś ćwiczenia....mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinko Stymulowana moze miec racje ze to implantacja?;) Moja @ nigdy nie byla tak bolesna jak dzis. masakraaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem dziewczyny :) ja mam ogromne przeczucie że się nie udało w tym cyklu :) przed chwilką byłam drugi raz i tylko śluz biały już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola moja ostatnia @ też była okropna,ja nie dałam rady z łózka wstac tak mnie brzuch bolał,mój mąż jak na mnie popatrzył jak się na łóżku wiję z bólu to aż się przestraszył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tylko na chwile :) Brzoskwinka powiem tak : ja tez tak miałam :) Poszłam do łazienki na siusiu, podcieram piczke a tam na papierze taki biały i brązowy śluz. No i pomyślałam sobie ze nic jak tylko @ bedzie :( Posiedzialam jeszcze z 5 min na kibelku, poleciała pare kropelek i zaś za papier i wycieram :) Papier czysty :) I pozniej za każdym razem jak szlam do łazienki to dw razy wycieralam i papier oglądałam :) I szczerze mówiąc to robię tak do dzis w obawie! Ale wierze ze bedzie okay :) :) Takze kochana moze byc ze to fasoleczka znalazła sobie miejsce :) Trzymam kciuki kochana :) :) IZA85 - sorry ale nie chciało mi sie logować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Nessaja Sloneczko szerokiej, bezpiecznej drogi, pieknej pogody, mnostwa wrazen i jak najmniej krwawien :-) Nie zapominaj o nas tylko!!! :-) czekamy tu na Ciebie :-) ... Brzoskwinka ja czytajac o Twoim sluzie pomyslalam tak samo jak Stymulowana :-) oby to byla implantacja! Z calego serca Ci tego zycze dobra kobieto!!! :-) ... Marta a Ty pisz do nas wiecej, jak sytuacja w domu? Jak samopoczucie meza? Stresik przed wizyta jest? :-) ... Nasze ciezarowki to juz chyba zupelnie o nas zapomnialy, oprocz Angelus oczywiscie :-) a wlasnie powiedz kochana kiedy nastepna wizyta u gina z malenstwem? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjjj, bożeeee, chyba hormony we mnie szaleją, bo wczorajszy dzień utwierdził mnie w przekonaniu, że ja jestem do d**y, moje życie jest to d**y, a nawet meble w pokoju są do d**y.... Siadłam, i jak usłyszałam w must be the music gościa śpierwającego Bee Gees to zaczęłam płakać.... :) ale dziś już lepiej, słońce świeci, inny humor. 🌼 Dziś jedziemy do gina, pogadam z nim o neurologu, o zwolnieniu! wręcz wymuszę je na nim !! Także Jovanka nie bój żaby :D 🌼 Szef się mnie pytał na ile bym chciała iść na wolne, pół roku czy rok. Od razu go uświadomiłam, że rok. Stwierdził, że pół roku by wytrzymali, ale drugie pół już będzie ciężko i będą musieli kogoś znaleźć na zastępstwo. I wiecie co? Super, ale szlag mnie trafia, jak pomyślę, że ktoś ma mi tu zamieszać w papierach, że mam stracić kontrolę nad tym wszystkim ! Jezzzuuuu, czuję, że jak się małe pojawi, to nie będę mieć takich przemyśleń i nie będę chciała tu nawet wracać, ale na dzień dzisiejszy, mimo że mam dość tej pracy i wykorzystywania, to poczułam jakąś szpilę wbitą we mnie, że ktoś tu siądzie za mnie! Nawet wyczytałam gdzieś, że 20 czy 26 tyg. jest obowiązkowe macierzyńskie, a potem możesz się na legalu ugadać się z szefem i ZUSem, że można pracować na tym macierzyńskim na pół etatu, czyli 4 godz. Słyszałyście o takim czymś ?! Ale nie wiem czy to weszło już w życie, czy nie. W OGÓLE O CZYM JA TU PISZĘ, JAK JA JUŻ CHCĘ MIEĆ ŚWIĘTY SPOKÓJ CHOĆ PRZEZ TEN ROK....ehhhh przewalone, bo sama nie wiem czego chcę.... ale czuję, że jak zobaczę malucha to mi serce pęknie na każde wyjście bez niego, więc nie wchodzi w grę ta opcja połowy etatu. Trzymajcie kciuki za dzisiejszą wizytę, bo coś mnie pobolewa żołądek ostatnio, i w nocy też :-/ chyba mała się wierci.... :) ściskam Was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Giubelli no nareszcie!!! Piperzyc ta prace. Nawet glupiego dziekuje pewnie nigdy nie uslyszalas od szefostwa a Ty sie martwisz co to bedzie. Olej to!! Skup sie na Tośce :-) i pisz nam koniecznie jak po wizycie :) .... Paola kuuuurcze to Ty moze jakas nospe lyknij zeby chociaz troche przestal brzuch bolec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale jaja :) byłam po wyniki :) odebrałam,czytam i wiecie co zamiast progesteronu zrobili mi cholesterol :D a powtarzałam dwa razy przy okienku rano PROGESTERON :) no i masz :) teraz już wiem czemu tylko 4,50 zapłaciłam :) wracam sobie do domku,i czuje w samochodzie że zaczyna się ze mnie lać,myśle sobie cholera przyszła ta @ no,pedał w podłoge i jak najszybciej do domu bo się cała zapaskudze:) lece do łazienki ,prawie zabiłam się na schodach,a tam tylko śluz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskiwnka to tylko dobry znak:):):) pamietam ze chyba izulinka tak śluz zalewał na poczatku jak jeszcze nie wiedziała wiec trzymam mocno kciuki:) Giubellu a Ty nie stresuj sie tak praca i nie denerwuj bo tosce szkodzisz, musisz o Was dbać bobjak nie Ty to kto?;) musisz pójść na to L4! Popołudniu jadę zawieźć moja fasoleczke, póki co jest w lodowce:/ to Wszytsko jest takie dziwne dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana bedzie dobrze :) zbadają fasolkę i bedzie wiadomo w czym problem :) i potem szybciutko zaciążysz :) zobaczysz :*** i dziękuję za wparcie i dobre słowo :) Wam wszystkim :) Giubelli posłuchaj dziewczyn :) czas już w domku posiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nessaja - ale ci faaajnie do włoch.... :D:D wyślij jakieś zdjęcia potem na e-maila:):):):) stumulowana - nie chcę o nic dopytywać, powiedz tylko koniecznie jak będą wyniki!!!!!!! pita - jestem nie w temacie lub przegapiłam coś, na co choruje pita? Iza85 - powiem ci szczerze że jak byłam w ciąży, to dzień w dzień każde podcieranie oglądałam. Bardzo pilnowałam żeby było OK. ale niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUŚKI 🌼 Majowa************** 27********18.01.2014*******Marcelinka Fiona************** 25 ***********07.03.2014******** Wiktoria CIĘŻARÓWKI 🌼 Taka oto ja ************24*********2cs ********2dz*********tp 25.03.2014 Giubelli ****************27 ********9cs ******** 1dz ********tp 04.07.2014 motynka ***************24*********2cs ******************** tp 23.07.2014 JovankaJo **************29 ******* 3cs ******* 1dz ******* tp 23.07.2014 PauliśC*************** 22 ********15cs ********1 dz ******* tp 30.07.2014 Angelusdominus *******23 ********3cs ******* 4dz*********tp 08.08.2014 RozusPL **************21*********4cs ********************* :) bejbe27 ****************27 ****** 18cs ******************** tp 16.08.2014 Goofcia*****************22********6 cs*********1dz*********tp 07.11.2014 Izulinka7***************23*********13 cs********1dz********tp 16.11.2014 AKTUALNE STARACZKI - 2014 🌼 :) Karolcia15031__________XX______1 cs_______1dz______@21.03.2014 IZA85_________________28______6 cs_______2dz______@27.03.2014 Eska22________________22______16 cs______1dz______@12.04.2014 brzoskwinka14__________21______13cs_______1dz______@13.04.2014 Alaaa66_______________28______11 cs_______1dz______@13.04.2014 Kaasik89______________25_______4 cs_______1dz______@14.04.2014 marta86100____________28______74 cs_______2dz______@14.04.2014 Eweelka_______________31______7 cs________2dz______@17.04.2014 MackowaZona__________27______15 cs_______1dz______@17.04.2014 Pita82_________________32_______2 cs______1dz______@21. 04.2014 agniesia88_____________26______6_________1dz______@23.04. 2014 paulinka121989_________25______10 cs______1dz______@29.04.2014 nessaja________________21______3cs________1dz______@06.05.2014 ŻoneczkaKrk____________25________0 cs_____________@30.04.2014 Stymulowana___________28______18 cs______1dz______@03.05.2014 kasik_85______________28______14cs_______2dz______@03.05.2014 Paola1801_____________22______9cs_______1dz_______@07.05.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×