Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

MAMUŚKI 🌻 Majowa************** 27********18.01.2014*******Marcelinka Fiona************** 25 ***********07.03.2014******** Wiktoria CIĘŻARÓWKI 🌻 Taka oto ja ************24*********2cs ********2dz*********tp 25.03.2014 Giubelli ****************27 ********9cs ******** 1dz ********tp 04.07.2014 motynka ***************24*********2cs ******************** tp 23.07.2014 JovankaJo **************29 ******* 3cs ******* 1dz ******* tp 23.07.2014 PauliśC*************** 22 ********15cs ********1 dz ******* tp 30.07.2014 Angelusdominus *******23 ********3cs ******* 4dz*********tp 08.08.2014 RozusPL **************21*********4cs ********************* usmiech.gif bejbe27 ****************27 ****** 18cs ******************** tp 16.08.2014 Goofcia*****************22********6 cs*********1dz*********tp 07.11.2014 Izulinka7***************23*********13 cs********1dz********tp 16.11.2014 AKTUALNE STARACZKI - 2014 🌻 Karolcia15031__________XX______1 cs_______1dz______@21. 03.2014 IZA85_________________28______6 cs_______2dz______@27.03.2014 kasik_85_______________28______14 cs______2dz_____@02.04.2014 Paola1801_____________22______8 cs_______1dz______@09.04.2014 Eska22_______________22______16 cs________1dz____@12. 04.2014 brzoskwinka14_________21______13cs_______1dz______@ 13.04.2014 Alaaa66_______________28______11 cs______1dz______@13.04.2014 Kaasik89______________25_______4 cs______1dz______@14.04.2014 marta86100____________28______74 cs______2dz______@14.04.2014 Eweelka_______________31______7 cs_______2dz______@17.04.2014 MackowaZona__________27______15 cs______1dz______@17.04.2014 Pita82________________32_______2 cs______1dz______@21. 04.2014 agniesia88_____________26______6_________1dz______@23.04. 201 4 paulinka121989_________25______10 cs______1dz______@29.04.2014 nessaja________________21______3 cs________1dz_______@06.05.2014 ŻoneczkaKrk________25________0 cs_____________@30.04.2014 Stymulowana___________28______18 cs______1dz______@3.05.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza85 musisz sie uaktulanic w naszej tablce:D oraz Karolcia gdzie sie podziewasz?jestes jeszcze tu z nami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
Paola a jakie miałaś te upławy i co Ci dolega jesli moge spytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela czasem trzeba sie wyzyc czasem....moze akurat sie udalo nie wiem sie okaze niedlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajoma mowila mi dzis ze 11 lat sie starala. Poznala swojego i po miesiacu znajomosci zaszla w ciaze. Ale miala niespodzianke hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karciaaa mialy nie przyjemny zapach i kolor bialo zolty. Konsystencja raczej sluzu nie plodnego. Taki gesty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka wysyłam do Ciebie boćka :) 🌼 niech ci przyniesie małą fasolke :) Maćkowa przynajmniej wiesz że jajniki pracują :) mnie masakrycznie bolały w tamtym cyklu,ale w tym już jest lepiej :) ale oczywiście życzę Ci żeby już po tym pierwszym cyklu Ci pomogły :* i bedzie fasolka :** Alaa trzymam kciuki żeby się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
aha tak właśnie mysle bo ja też mam non stop ale taki ze mam tam mokro ale nie jest biały taki pół na pół i nie smierdzi mysle ze mi po poronieniu tak zostanie:) dziewczyny a co myslicie o chorobie zwierzecej? toksoplazmozie miałyście kiedys na to robione badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Paola a lekarz nie mówił co to za infekcja? Nie kazał dla M się zbadać? Mam nadzieje że szybko się wyleczysz i na Twojego nie przeszło :) ale wiesz czasem lepiej dmuchać na zimne :) 🌻 Eweelka identycznie jak u mnie, jeszcze dziś męża pomęcze jak ze szkoły wróci i dam mu spokój :) zostanie nam tylko czekac do tego 17. chociaż u mnie pewnie dłużej bo wszystko się poprzesuwało. 18 dnia cyklu kiedy to teoretycznie powinnam byc już po owu ja miałam monitoring i były te dwa pęcherzyki, 20 dnia cyklu zastrzyk na pęknięcie... Więc nie wiem nawet ile ten cykl będzie trwał :) 🌻 Alaaa kurcze to jeszcze tyle musisz czekać na te badania? Ja pierdziele :/ który właściwie to u Ciebie dzień cyklu? A w 3 dniu cyklu nie kazał Ci lekarz zbadać hormonów? 🌻 Marta miałam Ci wcześniej napisać ale zapomniałam, szalenie cię cieszę że zwalczyłaś to choróbsko!!! :) oby teraz już było tylko z górki!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toksoplazmoza to nie jest choroba zwierzęca,nosicielami mogą byc zwierzęta,ale łatwiej jest się zarazić poprzez jedzenie surowego mięsa,nie dokładne umycie owoców,warzyw itp.żeby zarazić się od psa lub kota trzeba mieć kontakt z jego śliną lub krwią,a przez pogłaskanie zwierzaka czy przytulenie go nic sie nie stanie :) ja nie miałam robionych badań.tokso jest groźne jeśli kobieta w ciązy zahoruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Karciaaa ja miałam badania na toksoplazmoze robione, lekarka kazała mi zrobic jak powiedziałam jej że staramy się o dziecko. No i do tego jeszcze zasugerowała żeby zbadać się na cytomegalie. Troche to kosztowne bo na własną rękę musiałam robić ale za wiele krwi mnie to nie kosztowało i wynik był całkiem szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa powiedzial ze mam zapalenie na szyjce. Ze na tyle ok ze to nie nadzerka. Nie kazal mojemu sie zbadac. Mowil aby wyleczyc to i przepisal tabletki i przepisal luteine 16-25 dnia cyklu jakos tak na nowy cykl. Bole na @ juz tydzien temu dokuczaly i znowu zaczynynaja sie aaaah:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Brzoskwinka miło by było ale... nie nastawiam się na to że tak szybko się uda :) jak w drugim cyklu z clo się uda to będzie bomba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dumna z siebie ze poszlam na badania. Panicznie boje sie igly ale tylko tej od pobierania krwi. No bo przeciez mam tatuaz i mialam kiedys kolczyk w jezyku. Ale drugi raz bym nie zrobila w jezyku. No i ogolnie kolczyki na uszach czy w pepku. No i wyjatek nos bo bym sie tez bala. Usiadlam i mowie ze sie boje.. a ona ze spokojnie. Znieczulila i czuje uklucie i mowie juz pani wbila igle? A ona do mnie ze beziglowo :DD spojrzalam sie i widze jak krew splywa. I mowie JAK TAK TO OKEEEJ i zadowolona. Bo jak w przychodni sciagaja krew a tu sama splywala i to bylo fajne. Wiec bede chodzila do labolatorium bez problemu i kiedy bedzie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
Cześć! Jestem wściekła na swój organizm. Jak pisałam wczoraj mam już dość. Piszecie o starankach a ja nawet tego robić teraz nie mogę, chociaż tak szczerze to i tak się trochę zapomnieliśmy z moim M. ''''IZA85 fajnie masz, że mama do Ciebie przyjechała. Kiedy jej powiesz o ciąży? a propos papierosa -nie zapaliłam, Desmoxanu też nie kupiłam,na razie daje radę bez tego. ***Eweelka, brzoskwinka, Maćkowa trzymam kciuki za staranka, oby Wam się udało. ***Paola mam nadzieje, że szybko się wyleczysz z infekcji. Tak jak wcześniej dziewczyny pisały żeby tylko Twojego to nie dopadło (nie wiem co bo nie napisałaś). Należy pamiętać, że u mężczyzn różne infekcje mogą przebiegać bez objawowo, ale to wszystko zależy co wywołało daną infekcję i w jakiej fazie rozwoju infekcji był kontakt seksualny. Idę dalej gotować obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
brzoskwinko14 mi też prześlij bociana może cud się wydarzy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pita wysyłam i do Ciebie bocianka :) i do każdej z Was :* niech Wam podrzuci małą fasolinkę :) Paola ja kiedys miałam jakąś infekację i jak się wyleczyłam potem znowu wszystko wróciło i okazało się że mój mąż też to miał,tylko on nie miał objawów i potem znowu się do mnie przyczepiło :) i musiał i on się smarowac maścią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola kolczyk w języku bardzo boli ?:) kiedys chciałam sobie zrobić ale za bardzo się boję i ostatecznie mam tylko w pępku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby nie bylo tak ze go zarazilam. Nie wiem gin nic nie mowil to moze to nic zlego. Przeklucie nie boli bo zaciska tak szczypce ze czujesz zacisniety jezyk a nie przeklucie. Najgorszy tydzien po. Spuchniety jezyk i seplenilam haha;D Jak kolczyk wyszedl za zeby to palcami musialam schowac bo na prawde pierwsze dni to ostroznie trzeba. Fajna sprawa. Ale wyroslam chyba z tego. Mialam w czasach gimnazjum. W technikum chyba wyjelam jakos na poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie przytulanki były w 8 11 15 i 19dc Mackowa kazała mi zrobić Od 1-5dc fsh lh estradiol A od 18-23 progesteron PRL tsh i jakieś dwa których nie umiem rozczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiaj przy niedzieli dziewczyny sie rozszalaly :) :) .... U nas dzis dziwnie w domu :) 2 osoby wiecej i jakos tak dziwnie :) Zawsze tylko we 3 bylismy :) Ale mimo wszystko fajnie ze przyjechali :) :) Super :) Jeśli chodzi o poinformowanie ze zostaną znowu dziadkami to nastąpiło to wczoraj :) :) Stresika miałam ale jakos poszło :) Ogolnie zadowoleni ale w takim szoku byli ze zapomnieli nam pogratulować :P :P Poki co o ciąży wiecie Wy dziewczyny i moi rodzice :) Teściowa jeszcze nie wie, tak samo rodzeństwo mojego M i moje rodzeństwo tez nie :) I poki co tak zostanie :) :) Pozniej bedziemy sie chwalić :) :) .... Goofcia czemu Ty sie tyle czasu nie odzywasz???? Co u Ciebie? Jak fasolka? :) Napisz nam cos :) Czekamy :) .... Dziewczyny czytam Wasze wpisy i kochane moje - zycze Wam wszystkim zebyscie zafasolkowaly :) :) Szkoda ze los takie figle płata ze jedni odrazu moga, inni czekają troche, a jeszcze inni dluuggoo :( :( Ale zycze Wam wszystkim z całego serca aby jak najszybciej sie udało :) ... Mackowa dla Was zawsze znajdę czas :) Mam nadzieje :) :) Przynajmniej sie bardzo staram :) :* ... Eweelka slonce wiem co czujecie :( Codziennie wysyłam Wam fluidy i mam nadzieje ze szybko do każdej z Was dotrą :) ... Karolcia wlasnie co z Tobą ? Juz pare razy Cie "wolałam" ale sie nie odezwalas :( Chyba razej juz opuscilas nasze forum :( .... A ja jak siądę do komputera to sie zmienię w tabelce bo kurde na telefonie to mi absolutnie nie wychodzi :) ... Pita jestem z Ciebie dumna :) :) A jeśli chodzi o zdrowie to walcz kochana :* Szkoda ze narazie musicie "odstawić" staranka :( :( :* .... Paola ja sie do tej pory zastanawiam na kolczykiem w języku :) Podoba mi sie to :) Zbajoma moja miała i bardzo mi sie spodobało :) W pępku tez mi sie podoba ale nigdy nie miałam. Pewnie na stare lata mi odwali i zrobie sobie w języku i pępku - a co!!!!! :D ... Jak mnie dzis dziewczyny w dzien zmulilo !!!! Musiałam isc sie położyć :) Chyba mnie zmęczenie dopada. A i teraz siedzę i ziewam i pewnie niedługo spac pójdę :) :) Ale zanim sie Kuba pojawił to ja zawsze byłam spioch :) :) Uwielbialam spac :) Ale jak sie Kubus urodził to juz nie było czasu na spanie i sie odzwyczailam :) :) Aż tu dzisiaj taka zamula :) Dobrej nocki laseczki :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania starajaca sie
Witam dziewczyny:-) :-) :-) ja rowniez rozpoczelam starania:-) :-) ale tak naprawde dopiero pierwszy cykl:-) teraz czekam na zakonczenie malpy i hejol dalej:-) poczytalam troche wasze wpisy i dowiedzialam sie wielu ciekawych rzeczy:-) :-) starania z wwami napewno beda ciekawsze:-) :-) ja rozpoczelam starania od wizyty u gin i badan podstawowych jak i tokso, cytomelagia irozyczka i okazalo sie ze wszystko przechodzilam bo mam przeciwciala:-) :-) lekarz powiedzial Robic, robic,robic:-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ania starająca sie :) :) No wiec jak lekarz uważa ze wszystko jest okay wiec kochana no nic tylko "robić, robić, robić " :) Zostań z nami i pisz na bieżąco co sie dzieje :) A ja zycze Ci zeby szybciutko Wam sie udało :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę doczekać się dnia kiedy zobaczę 2kreski.... Będę w szoku i 7 niebie zarazem często sobie wyobrażamrten moment Iza super ze powiedzieliscie cisza tu niezła..... Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejoł dziewczyny :) meldować się tu :) koniec weekendu,wracać na forum :D u mnie 22 dc :) i kurde cycki jeszcze nie zaczęły boleć,i brzuch się za bardzo nie odzywa ;] jak boli to nie dobrze,jak nie boli to też źle bo nie wiadomo co o tym myśleć :) miłego dnia wam życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Hajka :-) Iza jestes :-) wchodzilam wczoraj co chwile sprawdzic czy jestes bo bylam ciekawa jak rodzice zareagowali na wiesc ze beda dziadkami i wyobraz sobie forum mnie oszukalo. Po 23 nie wyswietlalo mi Twojej wiadomosci :p co do zmiany w tabelce to ja na Twoim miejscu bym poczekala jeszcze troche az do wizyty tej poloznej, moze to glupie ale zeby nie zapeszyc :-) ....... Ania witaj, skoro to Twoj pierwszy cykl zycze Ci zeby byl i ostatnim :-) ....... Brzoskwinka :-) jak nie wiadomo co myslec to najlepiej nie myslec ;) rzucic sie w wir pracy, zajac porzadkami przed swietami, lub innymi ciekawymi rzeczami :-) Dzas pokaze co wyjdzie z tego nie bolu brzucha :-) Mnie tez poki co jajniki przestaly bolec, nie wiem czy to zle czy nie... ide jesc sniadanie :-) ......... Alaaa a na wlasna reke musisz te badania zrobic czy masz skierowanie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Alaaa o ja pierdziele, to szykuj gotówe :/ U mnie w lab za te badania ktore wymienilas placi sie 30-40 zl za jedno. W klinice gdzie sie leczyc zaczelam 35 zl. Wiec troche Ci to kosztowac bedzie, nie strasze tylko informuje zeby wziac wiecej pieniazkow ze soba :-) i mam nadzieje ze u Ciebie beda tansze :-) Przede mna tez jeszcze badanie progesteronu i estradiolu w sobote. Dobrze ze to juz po wyplacie bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×