Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

A forum jak co weekend spi;-) Odpoczywam poki moge jutro na 6. Krew mi z nosa leci. Nie fajnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Agniesia, spokojnie, jeszcze nie rodzę;) Aczkolwiek mam taki zamiar, ale to dopiero za 3 miesiące:):):) I - jak obiecałam - powiadomi Was o tym mój mąż:) Rzadko zaglądam, bo nazbierało mi się ostatnio trochę spraw i jak już zaczęłam się w nie zagłębiać to teraz nie mogę skończyć ani jednej:/ Stymulowana - przykro mi, że Okruszek postanowił zawitać tylko na chwilę, ale ja myślę, że to był wysłannik, który miał za zadanie sprawdzić osobiście jak wygląda mieszkanko Mamy-Stymulowanej, a następnie opowiedzieć o nim Fasolkom, które jeszcze nie wybrały sobie swoich rodziców:) Myślę też, że odpowiednia informacja poszła w świat i pewna cudna, maleńka i już stęskniona za Tobą Fasolka tylko czeka aż zamieszka w tym wspaniałym mieszkanku, o którym z wypiekami na twarzy opowiadał Okruszek:) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giubelli - ja to kojarzę, że Ty miałaś już to L-4 wziąć w nadchodzący poniedziałek, więc coś znowu wymyśliła z połową kwietnia i to jeszcze "jak się uda"? Hm? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, synek mój waży już 0,7 kg:):):) i M. bez problemu może dostrzec jego akrobacje, a nawet poczuć przez rękę:) Mówi przy tym: "On naprawdę się rusza..." Bezcenne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzisiaj leżał na plecach (M.) i trzymał nad sobą jasiek, szczerząc się do niego jakoś głupkowato i puszczając mu oczka. Pytam: "Co robisz?" M.:"Ćwiczę zabawy z Kacperkiem, moja Piłeczko." :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanka zazdroszcze :) i fajnie że jesteś szczęśliwa :):* zakupiłam dzisiaj ten szampon na wypadanie co mi poradziłaś i już po pierwszym myciu czuje ze się nie sprawdzi,moje włosy go totalnie nie tolerują,nie chce się pienić wogóle muszę go bardzo dużo brać i jak spłuczę to moje włosy są po nim takie suche i szorstkie ,takie sianooo ;/ mgiełka i serum sa ok,ale szampon to klapa jakaś u mnie ;/ Pita ja tez byłam na zakupkach dzisiaj :)ale nie z męzem a z siostra :) powiedz "nie" papieroskom :) Paola a czemu tak ?:) co sie stało ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
ku,,,,a ! jest zle. nie mam juz sily walczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanka to nie ty ?:) może się pomyliłam :) pytałam kiedys co jest na wypdanie włosów dobre :)i któraś poleciła mi czerwona serię Radicala :) byłam pewna że to ty :) sorki :D Pita co się dzieje ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
mam bolesci,znowu bedzie szpital,ratowanie itd., mam juz dosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czemu moze jakies oslabienie? Po tym jak przestala glowa bolec kilka tyg spokoju i znowu to samo. 1,5miesiaca i znowu dalej meczyc sie? Tamte tabletki pomogly mi ale brac je znowu skoro komplikuja w zajsciu w ciaze to nie chce.. Nie wiem juz co mam robic. Nagle zaczelo znowu bolec. I nie mysle troche. Moze jutro bede miala swiezy umysl i nie bedzie mnie nic bolalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ! Ufff remont skonczony, wszystko posprzatane. Jeszcze czeka nas wymiana kuchni ale to moze jesienia. Padam na ryj dziolszki, a nogi chce mi w dooope wejsc;) widzie ze sie sporo wydarzylo.. Stymulowana smutno..ale wiesz te bociany to musi byc dobry znak i w tym roku twoj brzusio napewno urosnie!:* Zoneczko jestes tak pozytywnie nastawiona ze az zazdroszcze:* Giubelli masz kopa w pupsko! Spadaj na zwolnienie i to raz dwa ty pracusiu! Jovanka ty to super laska jestes ! Uwielbiam czytac te twoje posty! Angelus co tam kochana? Jak dasz rade to zycze ci jeszcze ze 2 dzieciaczkow bo super z ciebie mama! Tez bym chciala miec liczna rodzinke;) Bejbe jak u ciebie? Izaaa nasza izaa! Gratuluje jescio raz! Oszczedzaj sie ;) ciesze sie twoim szczesciem;* Eska co tam perlo slychac? Brzoskwinka:* mniam mniam Alusia jak tam? Zuumbujesz dzis? Hihi Marta trzymam za was kciuki!:* bedzie dobrze! Ewelka co tam slonce? Wysprzatalas wszystko? ;) Kaj mackowa? Co u ciebie? Wszystko sie ulozylo? Pita zdrowka! Nie zalamuj sie i walcz! Nie wiem co ci dolega ale musi byc dobrze!:* Nessaja oj to faktycznie twoj mezus to agencik;) lepszy jest od niejednej kobitki;) Fajnie by bylo gdyby szukal i dla ciebie ciuszkow hihi Mojego lepiej na zakupy nie brac;) tylko bym sie wkurzala:) Izulinka jak dzidzi?;) No a ja czekam na te lepsze dni;) coraz bardziej nienawidze tych swoich dlugich cykli wrrr. Jakies testowania teraz beda? I dobre wiadomosci???hmm czekam i licze na 5 pozytywnych testow w tym miesiacu!;) buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Czesc dziewczyny. Wlasciwie dobry wieczor. Jestem czytam tylko ze nie pisze bo sil nie mam. Jestem po zastrzyku Ovitrelle na pekniecie, wczoraj maz mi zrobil tylko martwie sie ze pecherzyk nie pekl :( bola mnie jajniki, dzis 21 dzien cyklu i mam obawy ze zrobila sie torbiel :( nie przypominam sobie zebym wczesniej tak kiedys miala :( Ale zgodnie z zaleceniami doktorka dzialamy z mezem. Biedny on, jeszcze jutro dzien pelen atrakcji i pozniej dam mu spokoj. Sam zreszta pytal czy po tym weekendzie bedzie mial miesiac wolnego od staranek zeby sie zregenerowac ;) wiec mu powiedzialam ze ma wolne do czasu az sama przyjdzie koza do woza ;) I nie wiem czy to po lekach ale podejrzewam ze tak, jestem strasznie rozkojarzona, nieprzytomna, zupelnie nie kontaktuje. A glow mnie boli... masakra. No i wczoraj cos w szyje sie wwalilo i glowa ledwo ruszam :/ To tyle u mnie. Bym Wam dziewczynki wszystkim odpisala ale juz nie wiem co ktora pisala... Stymulowana kochanie strasznie mi przykro z powodu Twojej straty :( udalo sie zlapac malenstwo? I przede wszystkim jak sie czujesz? Jestesmy z Toba. Sciskam Cie mocno kochana i sily Ci duzo zycze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane ja tylko na sekundę bo jak pare dni temu pisałam opiekuje sie córa znajomych wiec 3 światy, nie mam czasu na nic:) ale chciałam sie pochwalić ze dostałam rano @, a z godzine temu wielkie skurcze i faktycznie "wypadło" i udało mi sie złapać do pojemniczka, wyglada jak meduza....:( w pon zawioze ja do laboratorium. Dziwnie sie teraz czuje bo w końcu to miało byc moje dziecko, a tak poprostu wypadło:( ale dzieki temu nie bede "czyszczona" i dowiemy sie czemu tak to sie skończyło. Buziaki ❤️ I jakby któraś mogła mnie w tabelce zaktualizować 18 cs następna @ 3.05 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) :) Kurczę od rana kocioł i nie miałam jak sie pojawić :) Od rana sprzatanie i to takie konkretne bo mamusia dzis przyjechała i wszystko w domciu musi błyszczeć :) :) hihihi. Ale ciesze sie ze sa z nami :) Za niedługo poinformujemy ze zostaną dziadkami poraz trzeci :) :) I jakiegos takiego stresika mam :P ... Pita slonce ja poki co obawiam sie jak to bedzie z dwójka :) Ale u mnie jest o tyle lepiej ze starszy do szkoły chodzi. Wiec bede musiała sobie poranny rytm ustawić zeby obydwoje rano wybrac i odprowadzić Kubę do szkoły ale reszta poleci :) Obawiam sie chorób :( Ze Kuba ze szkoły bedzie przynosił a młodsze bedzie łapało :( Ale damy rade :) W tej chwili jestem wdzięczna Bogu za to ze mam Kubę i ze teraz jestem w ciąży :) A reszta sie ułoży :) .... Angelus kurczę biedne dzieciaczki :( :( I Ty razem z nimi bo nie ma nic gorszego niż przeziebione dzieciaczki :( Zdrowka Wam wszystkim zycze :) .... Zoneczka tylko Cie podziwiać :) :* :* .... Pita mam nadzieje ze nie zapalilas :) Kupiłaś sobie desmoxan?? A jak sie wogole czujesz? Nadal bóle?? Napisz co u Ciebie :) ... Jovanka pięknie napisalas do Stymulowanej :* Aż mi sie łezki zakręciły :* Duże juz jest Wasze maleństwo :) :) Niech skacze jak najwiecej w brzuszku :) :) heheheh a Twoj z tym jaskiem niezle wymyślił :) :) Cudak :) .... Paulinka super ze jestes :) I całe szczescie ze remont zakończony :) :) Super. Dziekuje kochana - oszczędzam sie jak moge ale do pracy smigam nadal :) :) Ale jest spoko :) .... Mackowa jezdes :) Wow super :) Kochana nasza powróciłas :* Działajcie kochana z mężem a ja trzymam mocno kciukasy zeby Wam sie teraz udało :) :) Hihihi a maz podanie o urlop od sexiku to napisał??? :D Nie zamartwiać sie kochana, nie myśl o jakiejś torbieli :( Wszystko bedzie dobrze :) ... Stymulowana mimo zwariowanych dni dzieki małej dziekuje za wiadomosc. Z jednej strony super ze złapałas fasolkę bo zbadają ja i bedziecie wiedzieć w czym był problem ale z drugiej strony tak jak pisalas - dziwne bo to miała byc Twoja dzidzia :( :( Ale najważniejsze ze @ jest wiec w maju staranka pełna para :) :) No i fasolka złapana to nie beda Cie czyścili :) Trzymaj sie slonce :) :) Jestesmy z Tobą :) .... Lece posiedzieć z rodzinka :) Zajrze pewnie jutro :) :) Dobrej nocki :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina nie zumbuje na weekendzie... Wolne od ćwiczeń. Cały tydzień na wysokich Obrotach... Stymulowana ważne że złapane ciekawe co wyjdzie. Mackowa mąż już ma dość???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola to ja o bocianach pisałam :D Stymulowana jak się trzymasz ?:) IZA dzisiaj powiecie rodzicom ?:) Miłego dnia dziewczęta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Czesc lasencje :-) Alaaa maz ma dosc i wcale mu sie nie dziwie. Weekend intensywnych staran, od piatku :-) do tego jeszcze jak na zlosc akurat ma zajecia od 9 do 17 w szkole a na 22 do 6 rano praca. Wiec wcale sie nie zdziwie jak padnie dzis bez sil. A jak u Ciebie sytuacja wyglada? :-) Paulinka to jak juz remont zakonczony to moze czas najwyzszy zabrac sie za siebie i do lekarza leciec badania porobic? :-) Stymulowana fajnie ze masz lpmloda towarzyszke :-) czas Ci przynajmniej zajmuje i glowe :-) zapytaj moze chce czesciej wpadac :-) Brzoskwinka u mnie w tamtym roku bocian na dachu siedzial ale wyobraz sobie nic nie przyniosl :( oby w Twoim przypadku bylo inaczej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa u nas ten cykl na straty bo była wojna.... Ze 2razy cos tam było w okolicach tych dni ale nie nastawiam się... Jeśli chodzi o moja gule na plecach znacznie się zmniejszyła hmm... Miał być piękny weekend a leje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;* U mnie taka pogoda ni to slonce ni to chmury:D Wczoraj bylo cieplusio i z psem na rower poszlismy. Wzielam juz dwi tabletki z odstepem dwoch dni dopochwowo i po @ teznmam wziac. Aby moje zapalenienwyleczyc:) Dzis 30dc. I ciekawosc juz mnie zzera:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćkowa moje latały nad domem :) najpierw jeden samotnie krążył :) a za jakiś czas przyleciały trzy i tak sobie latały w kółko :) ja w tym cyklu też swojego meżusia codziennie męczylam od 9 do 17 dc :) i pod koniec się dopytywał kiedy koniec akcji zapłodnieniowej bo on już nie da rady :):D Paola oby nie przyszła małpa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćkowa pisałaś że cię jajniki bolą tak ?:) to nie żadna torbiel :D to po clo :) mnie w pierwszym cyklu z clo bolały aż do samej @,cały cykl :) teraz w drugim juz się troche uspokoiły ale dalej się odzywają od czasu do czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mojego meczylam i co z tego... w tym miesiacu nie wiem czy trafilam w dni plodne moze z dwa razy.. staralam mniej wpsolzyc i ciekawe co to bedzie. Gin mowil ze czeste wspolzycie to nie dojrzale plemniki. No i sprawdzalo sie co miesiac. Mam nadzieje ze mile mnie zaskoczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Paola co lekarz to inna opinia ;) ;) U mnie pierwszy cykl z pomocą leków i lekarza, on nam mówił kiedy najlepiej działać, znaczy akurat przez ten weekend - cały weekend więc teoretycznie codziennie :) no i zrozum rozum ;) wychodzi na to że mój doktorek nie podziela zdania Twojego ;) 🌻 Alaaa no to fantastycznie że gul się zmniejsza :) oby zniknął zupełnie i żebyś nie miała z czym iść na konsultacje :) co do staranek to może akurat się okaże że trafiliście w 10 skoro sobie troche odpuściłaś! :) byłoby genialnie :) A jeśli chodzi o wyniki armii Twojego to miałam napisać Ci wcześniej ale oczywiście chodziłam nieprzytomna, to Twój ma lepsze niż mój. A co do mojego to lekarz powiedział że nie ma tragedii, nawet żadnych leków mu nie przepisał. Więc głowa do góry :) przypomnij mi, byliście już na wizycie z wynikami a jeśli nie to kiedy idziecie? :) 🌻 Matko z córką albo mnie już skleroza łapie albo serio te leki odmóżdżają :P 🌻 Paola a Twój przy okazji nie złapał od Ciebie tego zapalenia? Badał się? Żeby nie było tak, że będziecie się na zmiene zarażać. 🌻 Brzoskwinka no to oby był to dobry znak :) trojaczków Ci chyba nie życzę bo na początku ciężki byłby Twój żywot ;) ja tam myśle że ten jeden bociek co pierwszy przyleciał zwiastuje potomka a te dwa pozostałe to oznaczają Ciebie i Twojego M. taka 3osobowa rodzinka :) Dziękuje Ci bardzo za informację o jajnikach, serio zaczęłam się martwić że to może być torbiel. Lekarz nic nie wspominał że po clo mogą tak jajniki boleć. Już nawet miałam zamiar zrywać się jutro z samego rana i do swojej ginekolożki lecieć na wizyte i sprawdzić czy pęcherzyki pękły. Troche mnie uspokoiłaś :) 🌻 Iza podziwiam Cie że mimo całego zamieszania jakie panuje w domu znalazłas dla nas czas :) powiedziałaś rodzicom? Jak zareagowali? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jeszcze nie byliśmy bo ja czekam bo w 20dniu cyklu mam kilka zrobić i wtedy pójdziemy. Wiesz byłoby genialnie jakby się udało.... Ale ja juz w takie rzeczy nie wierze kompletnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie badal sie. Nie skarzyl sie ze cos mu dolega. Ale oby to nie bylo tak jak mowisz..:/ Ja np nic nie podejrzewalam ale mialam uplawy dziwne wiec cialo dawalo znac a ja nie wiedzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) Mackowa, Brzoskwinko u nas tez ostro trwają starania a mąz juz mi wymięka wiec mu mówie a moze jeszcze dzis i miesiac przerwy:D Biedne te chłopy nasze :D:D:D hehe W tym miesiacu porządnie sie przykładałam i po akcji zapłodnieniowej nogi w góre:D:D:D a jak u was:)? Kurka tak bym chciała zeby sie juz nam udało....ehhh 🌻 Brzoskwinko może jakies bociana do mnie pokierujecie skoro juz o nim mowa? 🌻 Alaaa nie ma co robić wojny, no ale moze sie akurat wtedy coś wycelowało:D 🌻 Angelus moze mi sie pomyliło ze bedziesz mieć czwarte dzieciątko:D Tak czy siak zazdroszczę , tez mi sie marzy trójeczka choc mąż wolałby tylko dwie pociechy:) 🌻 IZa85 tak Ci kochana zazdroscimy:) 🌻 Stymulowana dobrze ze udało sie złapać, trzymam kciuki zeby teraz było dobrze. 🌻 Pita82 kochana jak sie czujesz? przeszły Ci bolesci? 🌻 Jovanka JO to maż ma fajne ćwiczenia-niech trenuje ptoem będzie jak znalazł:D 🌻 nessaja kochana jak tam dzisiaj ? jeszcze miesiac poczekacie to szybko zleci zobaczysz ze jeszcze nas prześcigniesz:D 🌻 bejbe jak sie czujesz. coś Cie nie widac,halo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×