Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość Pita82
Cześć Dziewczyny! *IZA85 pisałam do Ciebie chyba przedwczoraj więc mi tu nie gadaj, ze się nie odzywam. Na razie wytrzymuję bez papierochów (jutro będzie tydzień abstynencji). A jak Ty się czujesz Izo? Masz już jakieś objawy ciążowe? *Stymulowana Bardzo mi przykro, ale musisz być silna by w końcu mieć upragnioną dzidzie, będzie dobrze wierzę w to. Kurcze a ja wczoraj zaszalałam na maxa z moim M a mi teraz nie bardzo wolno.Wszystko teraz przez tą chorobę mam spi,,,one.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze troche do 18 a ja czekam w samochodzie i siku mi sie chce. Z pelnym pecherzem mam przyjsc. Nie wytrzymam haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes21
bardzo chce zajsc w ciaze starmy sie od stycznia tego roku. według moich obliczen @ powinna przyjsc jutro... robilam 3 dni temu test ale wynik negatywny. od wczoraj lekko mniie brzuch boli i czasem piersi jednak caly czas mam nadzieje ze to jednak ciaza. wiem ze sie nakrecam i jestem malo doswiadczozna ale jest czy objawy cizay moga byc takie same jak miesiaczkowe. prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes21 zycze Ci aby @ nie przyszła :) Ja na początku tyg dowiedziałam sie ze jest w ciąży :) Mnie zawsze przed @ bolały piersi. Czasami wyskakiwaly mi pryszcze. Pierwsza rzecz jaka zauwazylam to to ze wogole nie bolały mnie piersi. Pozniej mnie wypryszczylo na twarzy i na plecach. Zdarzało sie tak ze miałam niewielkie mdłości. Co 2 dni bolało mnie podbrzusze dokładnie tak samo jak na @ wiec objawy ciąży sa niemal identyczne jak na @ :) Zdążają sie wyjątki. Takze bądź dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaasik89 dziekuje u mnie ok. Fasolka mam nadzieje ze rozwija sie dobrze :) Czasami podbrzusze mnie pobolewa ale mam ogromna nadzieje ze to nic poważnego :) ... Paola daj znac po wizycie :) ... Pita ja sie bardzo ciesze ze do napisalas :) Ale ja tak dla przypomnienia zebyscie dziewczynki pisały :) U mnie okay - dziekuje :) Pobolewa mnie podbrzusze. I to chyba tyle. Na zachcianki za wcześnie jeszcze. Po całym dniu w staniku bola mnie piersi ale po około pól godz przechodzi jak zdejmie go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz siedze w samochodzie po wizycie i marzne bo muszenwam nqpisac wszystko hehe;)) no wiec nadzerki nie mam ale mam lekki stan zapalny. Dostalam tabletki dopochwowe ktore mam uzyc przed miesiaczka i po miesiace dwa razy. Oraz na nastepny cykl luteine. Zrobil mi cytologie. Moj moj zrobic badanie nasienia po 5-7dniach abstynencji a ja prolaktyne i testosteron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja Fiona śliczna twoja Wikusia :) Buziaczki dla was Ja na razie muszę przerwać starania i wyleczyć torbiel, zajmie mi to od 3miesięcy w górę tak powiedziała moja gin, ale ja mam trochę inne plany i w przyszłym cyklu idę na usg jeśli nie będzie torbieli to nie będę brała tabletek. Powiedziała że ona nic już dla mnie zrobić nie może i musi się mną zająć lekarz od bezpłodności, w przychodni się tego nie leczy. i tak mam 2 lekarzy do wyboru niestety 100km ode mnie, prywatnie oczywiście( 300 zł za wizytę plus badania MASAKRA):(. Trochę z nią pogadałam. Ona prowadzi ciąże dziewczyn , które leczyły się u tamtych gin. Powiedziała, że co będzie mogła o mi zrobi na NFZ jak już będę po wizycie u tamtego. A na razie nie mam okresu tylko plamienie, które jest i zanika, brzuch trochę mnie pobolewa i jajniki też, ale to pewnie przez tą torbiel:( Ja na razie dołuję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana chciałabym mieć tyle siły co ty . Może nie spieszyłabym się tak bardzo z dzidzią , ale mój A ma 37 lat, a chcielibyśmy mieć przynajmniej dwoje lub troje wspólnych. A ja tez już 30 na karku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stymulowana - jak to wyłapać, jejku, to straszne, bardzo mi przykro... nessaja ma rację każdy krok, każde badanie, przybliża cię do szczęścia.. ah dziewczynki jak my musimy walczyć. stymulowana my jesteśmy z Tobą całymi secrami:* DZIEWCZYNY wczoraj pisałam że czekam i czekam na okres a tu dziś o 11 zminutami (w pracy - oczywiście byłam przygotowana) dostałam okres!!!!!!!!!!!! :) pierwszy. Czekam na jeszcze dwa i koniec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u ale tu cisza laski masakra :) dziś wykryta gula wydaje mi się troszkę mniejsza smarowalam masciami typu bengay voltaren i maść konska może do maja zniknie hehehe ok staram się sama pocieszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie Mackowa i Stymulowana. Ja mam kilka badań zrobić w 20dniu cyklu potem następne w 5 i pójdziemy do lekarza z wynikami moimi i mojego ciekawe co powie??? Pewnie ze wszystko ok ale nie możemy się wstrzelic albo znowu dostane jakieś tabletki.... Wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy raz czulam sie super u lekarza mimo ze jest ginekologiem. Jak ksiezniczka. Puscil muzyczke cwierkanie ptaszkow (bo nie mozna tej na czasie bo mogq go posadzic). Zdjelam buty i dal mi kapciuszki jednorazowe. Kurcze pierwszy raz takie cos widzialam.pan przesympatyczny... podobno do klientki dzwonie mimo ze wizyty nie ma czy wszystko ok. Chodzi o te w ciazy. Wszystko co robil opowiadal mi. Pokazywal ze dezynfekuje ze ubiera takie rekawiczki a nie inne bo inne moga uczulac. Mega zadowolona jestm. I bardzo blisko mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mialam dzis sen dziewczyny.. czekalam na okres, potem wkoncu poszlam do lekarza na wizyte kontrolna przed rozpoczeciem staran, a tu bach, on mi mowi ze w ciazy jestem, no i jakos nagle dziwnie sie okazalo ze juz urodzilam czego nie pamietam, byla to dziewczynka, taka malutka, drobniutka i miala taka suchutka skore. Przewijalam jej pampersa bo zrobila siusiu i taka grzeczna byla, nie plakala, przytulala sie ciagle do mniei taka cieplutka byla. Mialam dla niej tylko pampersy i nic wiecej, zadnego wozka, lozeczka bo urodzila sie niespodziewanie. Jak to psychika potrafi platac figle... @ dostalam wczoraj, ale taki z d*py, zero zywej krwi, tylko brazowe jakies uplawy a brzuch mnie bolal niemilosiernie. Dzis sie pewnie rozkreci. Potem sie zaktualizuje i wam odpisze bo teraz sie zbieram do pracy. Milego dnia kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja boski sen! :) Oby się niedługo spełnił. Iza weź Ty napisz, jak Ci się udało zrobić te dwie kreseczki!:D i to w 6 cyklu starań - czyli w normie się zmieściłaś. Ja teraz mam 6 cykl... Ale jakoś nie nastawiam się za bardzo. We wtorek mam wizytę i mam jakieś głupie przeczucia, że gin mi wynajdzie jakąś straszną chorobę, albo wadę i powie, że nie mogę zajść w ciążę, bo coś tam.... Mówiłam o moich obawach mężowi, to mnie ochrzanił. Tak bardzo jak teraz to ja się bałam tylko przed wizyta u dentysty (kiedyś) :( Izulinka, a Ty już byłaś na kontroli swojej fasolki? W ogóle jak tam się czujesz? Stymulowana, strasznie mi przykro z powodu fasolki, ale jak już któraś napisała, udało się zapłodnienie i byłaś w ciąży, więc teraz tylko podejmiesz odpowiednie leczenie, jak już Cię zdiagnozują to tylko będzie lepiej. Musi się udać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Dziewczyny:) Nareszcie piateczek:) jeszcze troszke i weekend:) Nessaja jeszcze troszke i ani sie nie obejrzysz a zaczniecie staranka, chyba tylko jeszcze 1 cykl czekacie? Stymulowana Kochana jak sie czujesz? odezwij sie.... Mackowa co tam? wszystko ok? coś mało piszesz:P Agniesia88 wszystko bedzie dobrzem głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paola jak ja robiłam prolaktyne i testosteron to moja gin mówiła że te badania można robić kiedy się chce,że nie ma jakiegoś określonego dnia w którym trzeba je zrobć ,wiec kiedy tam c***asuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Ale ja wczoraj wieczorem padlam :) Nawet nie miałam siły do Was napisac!!! Ale dzis juz jestem ;) W drodze wlasnie do pracy. Sloneczka u mnie nie ma :( Ale jest ciepło :) ... Paola ja zawsze chodzę do faceta ginekologa :) Pare moich znajomych chodziły do kobiet a pozniej zmieniły na facetów i każda z nich jest zdania ze faceci sa lepszymi ginekologami. Delikatniej obchodzą sie z kobietami, zawsze wszystko tłumacza, opowiadaj itd. Nie miałam okazji tego sprawdzić ale chyba po opowieściach innych nie zdecyduje sie :) Super ze takie pozytywne wrażenia masz po wczorajszej wizycie ;) ... Kasik85 kurde sie porobiło :( Moze idź na konsultacje jeszcze do innego lekarza. Zobaczymy co on Ci powie, skoro Twoja sie poddała i wysyła Cie do lekarza ktory leczy niepłodność. Spróbuj, bo jednak 100km do lekarza do kuzwa daleko. Trzymam kciuki i pisz na bieżąco co sie dzieje u Ciebie :) ... Zoneczka super ze @ wkoncu przyszła :) :) Jeszcze dwa razy i działacie :) Super :) Szybko minie :) ... Alaa mam nadzieje ze ta gula to nic poważnego. Trzymam kciuki za badania zeby wszystko było okay :) :* ... Nessaja piękny sen :) :* Mam ogromna nadzieje ze te plamienia nie zmienia sie w @ :) I bedzie wielka niespodzianka :) :) ... Agniesia żebym ja wiedziała jak ja to zrobiłam :) Ja byłam pewna ze w tym cyklu dupa bedzie :) W dni plodne, we wtorek zrobiłam test owu i był pozytywny ale moj M był zmęczony (jak zwykle w moje dni plodne) i nie było bzykanka :( Wlurzona poszłam spac :( W srode test tez pozytywny i bzykanko było. W czwartek test pozytywny i poczułam wielki ból prawego jajnika ktory utrzymywał sie maksymalnie do godziny. Powiedziałam o tym mojemu i bzykanka nie było bo on znów zmęczony. Dziewczyny myslalam ze wyjdę z siebie i stanę obok :( wrrrrr. W piatek bzykanko było ale stwierdziłam ze ju po ptokach. Czekalam na @ absolutnie nie myśląc o ciąży :) Ale jak mnie przed @ (.)(.) nie zaczęły bolec to zaczęłam cos podejrzewać, ale nie nakrecalam sie :) 6 cykl to rzeczywiscie norma :) Ja kiedys zobaczyłam w tabelce ze Goofci sie udało w 6 cyklu i pomyślałam sobie ze fajnie by było zeby i nam sie w 6 udało i ze moze damy rade :) :) I Dzieki Bogu sie udało :) :) A Ty nie wmawiaj sobie nie wiadomo czego laska :) Dobrze ze Twój Cie opierdzi..... I jak chcesz to jeszcze ode mnie mozesz dostać :) Wszystko bedzie dobrze i nie zawracaj sobie głowy tylko dzialaj z mezusiem :) :) ... Izulinka, Goofcia poraz kolejny Was wolam :) Co u Was? Jak fasolki? Piszcie do nas bo my czekamy. No i reszta wywolywanych dziewczyn odzywać sie :) :) ... Miłego dnia kobity moje kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki ;) Ale dziś piękna pogoda za oknem ;) szkoda tylko ze nie mozna z niej skorzystać tylko siedzieć cały dzień w tych zimnych murach ;/ Apropo Gina - kobiety to tez jestem zdania ze one się nie nadają . Swoją pierwszą wizytę u Gina miałam właśnie u kobiety, nie wspominam tego miło bo tak mnie wygniotła ze masakra zero wyczucia .... Natomiast facet delikatnie bada, mówi co robi a to poda dłoń przy schodzenia z samolotu ;) Nessaja cudny sen ;) mi to tylko śnią się jakieś chore rzeczy BRrr ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do ginekologów to zależy na kogo się trafi. ja chodze do kobiety i powiem wam ze jest sympatyczna. zanim sie umówiłam do niej na pierwszą wizytę to poszukałam w necie opini na jej temat i powiem wam ze miała same pozytywne opinie. jak się zdazyła negatywna to tylko dlatego ze na NFZ długo się czeka na wizyte do niej. przyjmuje w kilku gabinetach na NFZ i prywatnie. jak mam wizytę wyznaczoną na konkretną godzine to nigdy nie wchodze punktualnie zawsze jest opóżniona wizyta średnio o godzinę (no chyba ze wizyte mam o godz 8 to wtedy punktualnie wchodze bo przyjmuje od 8. niby do 14 ale wiadomo ze skoro takie opoźnienie ma to o tej nie skończy). raz chyba czekałam prawie 2 godz. teraz rzadko się zdarza ze zapisują do niej nowe pacjentki bo kalendarz tak napięty ma ze nie ma miejsc. kiedys czekałam na wizytę i jedna mówiła ze nie chcieli zapisać do niej jej koleżanki ale pogadała z nią i napisała jej karteczkę z imieniem i nazwiskiem tej koleżanki, datą wizyty i problemu nie robiły. ja do faceta nigdy nie pójde bo nie mam zamiaru się rozbierać przed obcym facetem wole to robić przed swoim. nie każdy facet ginekolog jest delikatny. koleżanka chodziła do jednego i się przekonała. na początku wszystko ładnie, pięknie był delikatny. kilka razy robiła test ciążowy który wychodził pozytywnie a jak do niego poszła to ciąży jej nie wykrył kilka razy. nie to ze chodziła do niego co dwa dni. chodziła co tydz. tylko się na nią darł ze jest głupia ze testy nie zawsze pokazują prawde i nie wie po co tak panikuje. po tym co jej powiedział w tym samym dniu poszła do kobiety prywatnie i o dziwo ciąża wykryta od razu. tylko kilka tyg poźniej dziecko zmarło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUŚKI kwiatek.gifusmiech.gif Majowa************** 27********18.01.2014*******Marcelinka Fiona************** 25 ***********07.03.2014******** Wiktoria CIĘŻARÓWKI kwiatek.gifusmiech.gif Taka oto ja ************24*********2cs ********2dz*********tp 25.03.2014 Giubelli ****************27 ********9cs ******** 1dz ********tp 04.07.2014 motynka ***************24*********2cs ******************** tp 23.07.2014 JovankaJo **************29 ******* 3cs ******* 1dz ******* tp 23.07.2014 PauliśC*************** 22 ********15cs ********1 dz ******* tp 30.07.2014 Angelusdominus *******23 ********3cs ******* 4dz*********tp 08.08.2014 RozusPL **************21*********4cs ********************* usmiech.gif bejbe27 ****************27 ****** 18cs ******************** tp 16.08.2014 Goofcia*****************22********6 cs*********1dz*********tp 07.11.2014 Izulinka7***************23*********13 cs********1dz********tp 16.11.2014 AKTUALNE STARACZKI - 2014 kwiatek.gifusmiech.gif Stymulowana___________28______17 cs______1dz______@13.03.2014 Karolcia15031__________XX______1 cs_______1dz______@21. 03.2014 IZA85_________________28______6 cs_______2dz______@27.03.2014 kasik_85_______________28______14 cs______2dz_____@02.04.2014 ŻoneczkaKrk ___________25______ 0cs________________@05.04.2014 Paola1801_____________22______8 cs_______1dz______@09.04.2014 Eska22_______________22______16 cs________1dz____@12. 04.2014 brzoskwinka14_________21______13cs_______1dz______@ 13.04.2014 Alaaa66_______________28______11 cs______1dz______@13.04.2014 Kaasik89______________25_______4 cs______1dz______@14.04.2014 marta86100____________28______74 cs______2dz______@14.04.2014 Eweelka_______________31______7 cs_______2dz______@17.04.2014 MackowaZona__________27______15 cs______1dz______@17.04.2014 Pita82________________32_______2 cs______1dz______@21. 04.2014 agniesia88_____________26______6_________1dz______@23.04. 201 4 paulinka121989_________25______10 cs______1dz______@29.04.2014 nessaja________________21______3 cs________1dz_______@06.05.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodze do kobiety i nie zamieniła bym jej na żadnego innego lekarza :) ona mnie traktuje jak dobra znajomą,jest taka miła,delikatna zawsze,mój numer ma nawet w telefonie i moge sobie do niej pisać jak coś się dzieje,albo raz nawet ona do mnie napisała przed terminem @ jak się ma sytuacja :) i wgl jak jestem u niej to sobie rozmawiamy jak koleżanki :) tzn ja nie mówię do niej po imieniu ale ona do mnie tak,w środę rozmawialiśmy o facetach i o sukienkach bo akurat byłam sukience i bardzo jej sie podobała i wgl jest super ta moja ginka :* byłam na poczatku tez u faceta,ale odrazu się do niej przeniosłam bo to był taki nadęty d**ek że szok.ani się uśmięchnął ani nic i tyle.a i opinie o nim są różne,chwalą go tylko ci co chodzą do niego prywatnie :) ja juz z rana troche malinek opieliłam dywan wyprałam taki megaśny ;] i słuchajcie ;] zbieram z dywanu kłaki pieska zanim go zaczne czyscić i sąsiad do mnie mówi " to pewnie Twój " ,ja się na niego patrze i pytam o co chodzi , a on mi pokazuje wysoko na niebie nad moim domem bociana jak sobie lata w koło i Mówi "To Twój " a ja mówię że może być i mój ;] no i zadowolona piore ten dywan usmiech.gif skończyłam i składam myjkę,zwijam kable itp i patrze że leci stado bocianów i skrzeczą sobie, lecą lecą i dwa bociany się odłączyły i latają sobie nad moim podwórkiem tak wkoło,i tak dobrych kilka minut,ide do garażu myjke zanieść,wychodze a tam...już trzy latają ;] a tak sobie krażyły kilka minut i odleciały ;] ach ;]fajnie by było jakby przyniosły mi szczęście :) wiadomo że w ciąże mi nie pomogą zajść ale chociaż humor poprawiły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zgadzam się , nie ma co wrzucać wszystkich do jednego worka bo każdy jest inny ja tylko mówię o swoich doświadczeniach z ginami ;) a co do rozbierania się przed obcym facetem to jest to krepujace dla mnie tak samo jak i przed kobieta w końcu swiecimy gołym tyłeczkiem he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesia sen byl boski, to fakt i taki realistyczny bardzo :) Eweelka bedzie jeszcze jeden cykl, max dwa i dzialamy :) a Ty powiedz jak u was staranka? czujesz cos? Iza ja na poczatku chodzilam do kobiety, nie koniecznie byla nie delikatna ale teraz mojego gina nie mam zamiaru zmieniac bo moze to dziwnie zabrzmi ale chyba przy nim sie mniej krepuje niz przy tamtej babce :D jakos mi to latwiej idzie :D kiedys bylam u innego faceta, zboczeniec jakis dziwne teksty rzucal, pierwszy i ostatni raz u niego bylam :P Brzoskwinka toz to trojaczki beda na bank! :D trzymam kciuki zeby to byl znak :) No i tak jak myslalam dzis morze czerwone mnie zalewa. Dzis bylam w pracy o 6 do 10 i pod koniec zmiany czuje ze juz ciekne... mam tak obfite @ teraz po tym poronieniu ze masakra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nessaja kochana nic nie czuje, tyle ze wczoraj miałam owulacje i mega geęsty sluz i tyle, dzialamy jeszcze 2 dni chyba:P czy jakos tak a potem czekanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nessaja jedno wystarczy :* ewentualnie mogłyby byc bliźniaki :) ale trojaczki to już niekoniecznie :) toz to tyle roboty :D z trojaczkami to bym nie dała rady :) ja przed poronieniem tez miałam takie okresy delikatne i nie za obfite,a po to się ze mnie leje normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes21
Iza85 gratulacje :) ja mam caly czas biały śluz i bol brzucha jak na @ boje się caly czas ze przyjdzie. co chwile chodze do wc zeby sprawdzic i caly czas zyje nadzieja ze sie w koncu udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×