Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Paola kochana musimy sie na udać- choc też juz wątpie pomału w siebei po moim porażkach,2 razy sie chwaliłam tu 2 kreskami po czym po paru dniach pozamiatane:( Czy nam sie jeszcze uda? Zaś mnie dopadły dni smutkaska:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eweelka to straszne, ze udalo Ci sie.. cieszylas sie a pozniej.. :( Fajnie ze chociaz masz jedna pocieche ktora Ci wszystko wynagrodzi:* Uda nam sie zobaczysz :***** Chociaz trace nadzieje powoli... Jestem mloda i wiem ze mam czas ale sama wiesz jak to jest... ;/ Paola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessajka Ja Ci już gratuluję, bo u mnie tak samo:) jeszcze pare dni i na teście będzie mega gruba druga krecha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylumulowana jeśli chodzi o łóżeczko i komodento chce to samo tylko ciemny brąz wy już kupilscie??? Mi dziś przyszła pościel cudnaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala jak możesz to wklej linka do pościeli bo jej nie widziałam:( tak, mebelki mamy kupione, ale odbiór w listopadzie:) załatwiliśmy to, żeby mieć już z głowy:) i tak się Wam pochwaliłam, że przed chwilą dzwonili, że fotelika już takiego w hurtowni nie ma i żebym wybrała inny;( będę płakać bo ten mi się mega podobał, poza tym kupiłam już do niego śpiworek pod kolor;( wiem, że jest jeszcze dostępny w Smyku ale za 599 zł, a w sklepie w którym go zamółwiłam kosztuje 499 zł;( Ewekla , Paola nie łamać się kochane!!! każdej się uda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
nessajka !!!!!! no dwie krechy jak byk :**** kochana gratuluje :***** powiedziałaś męzowi ?:) łoo matko :) taka widomość :) az mi banan wyskoczył na gebie :) IZA dziękuję za rade odnośnie firanki :) jeśli domowe wybielanie nie pomoże to spróbuje z vanishem :) woźki świetne :) :*** stymulowana piękne są te rzeczy :) matko :) ty już masz wózek zamówiony,mebelki,a ja tylko kilka ciuszków w szafie :) coś miałam jeszcze napisac ,ale zapomniałam :) za dużo sie rozpisałyście :) kurde a u mnie w domu wirus na potege dziewczyny ;( sraczusia i zyganko :) tylko ja i maż jeszcze zdrowi na razie :) ale dzisiaj rano myslałam ze i mnie dopadnie bo tak mi się przelewało w brzuchu wszystko i bulgotało,potem brzuch mnie bolał,i się wystrachałam bo co tu robić potem nie wiadomo,jutro mam isc do przychodni z wynikami i wgl i ze sraczusią isć ?:) ale wypiłam miętke,zmotywowałam sie do ćwiczen i przeszło narazie :) mój mąz tez sie wystrachał i rano opił sie miety i proszki zapobiegawczo wziął bo rano bzykanko i całowanko było,a tu potem mnie zaczeło rozkładac :) wgl wczoraj wieczorem jak się kochalismy i ja na górze byłam to jak do tej pory mi jeszcze nic nie przeszkadzało to wczoraj troche brzuch mnie ograniczał :):D i wgl dziecko akurat wtedy zaczeło się rozpychac :* a wiecie co ja mam dzis na obiadek :) narobie wam smaczka :) duszone grzybki leśne,z cebulka :) o matko aż mi ślinka cieknie :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stymulowana miesiace leca a nic nie wychodzi, mimo iz chodzilam do gina. Teraz bede musiala bardziej sie postarac na to wychodzi.. Jak byl wysyp fasolek to jakis dol dopad mnie. Niedlugo chyba sama zostane w staraczkach :D Ciesze sie waszym szczesciem ! <3 i zazdroszcze Wam :D Paola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzoskwinko przestalam sie ludzic juz.. ;/ Paola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz walczyc :) każda miała momenty załamania :) napewno sie uda :) może warto po lekarzach pochodzic, na monitoring,moze jakies leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
laseczki a ja dzis ledwo zyje pol dnia spie, brzuch mnie boli , rozwolnienie lecz nie takie gladkie lecz z wysilkiem co jeszcze bol poteguje, az juz mnie dupka piecze :-P malo co zjadlam :-( boze jak mi zle... & olala wyslij na forum fotke wozka & paola ewelka nie wymyslajcie bo po lapach bede bic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzoskiwnka no kupujemy juz powoli bo potem jakbym miała Wszytsko razem kupowac to nie wiem czy dalibyśmy rade finansowo:) mmmm ale obiad szykujesz no wiesz Ty co ładnie to tak smaka robic??? A ja dalej nie wiem co do karkówki;/ chyba mężowi ziemniaki a ja jakaś sałatkę polkne. W ogole mam dzis takie stanie ze mogłabym jesc jesc jesc w sumie wczoraj tez tak miałam:) bede grubcia:) Paola ja wiem ze sie uda tylko niestety u każdej kobiety wyglada to inaczej;/ jedne raz dwa zaskakują inne sie męczą:/ pamiętasz jak było u mnie? Nie dość ze jestem przed 30 stka, 18 miesięcy starań, nawet nie wiem ile stymulacji, inseminacja,poronienie i wtedy stwierdziłam ze to p*****le!!!! No i pyk:) głowa do gory kochana Stymulowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzoskwinka14 Tak rozdwajają się, u mnie niedobór cynku, więc u ciebie może jakiś minerałów brak. 🌼 Paola Na pewno jest CI ciężko, ale nie poddawaj się, może odpuść sobie na jakiś czas, moja koleżanka zaszła dopiero wtedy jak straciła pracę, dziecko przyszło w nieoczekiwanym momencie, może i u Ciebie też tak będzie. 🌼 MaćkowaŻona spytam jeszcze raz bo przegapiłaś moje pytanie, masz już jakieś pomysły na imię??? Jak się czujesz??? jak wyniki??? 🌼 Stymulowana zamiast może ziemniaków to makaron:) u mnie się sprawdza. 🌼 Mamaniemama Życzę Ci żeby teraz wszystko było dobrze i żeby dzidzius się dobrze rozwijał, na mdlosci pomagała mi herbata z cytryną, suchary, mleko,kolezanki sobie chwalily herbate z imbirem moze sproboj?? 🌼 U tesciowej wczoraj byl onkolog, stwierdzil ze na plucach jest nowotwor a to do barku to przerzut, dzisiaj miala bronchoskopie, a wynik dopiero za 3-4 tygodnie. Palic nie przestala, ma na dniach zostac wypisana, ale juz wiem co zrobię, muszę ochronić siebie i swoje dziecko przed wdychaniem dymu tytoniowego, czy ktos z was wie czy jest moze cos takiego jak pochlaniacz dymu tytoniowego??? bo to ze siedzi w swoim pokoju i pali to jedno, a drugie ze lazi po domu i kopci, a w sumie jest to jej dom, my w pokoju zamykamy drzwi, ale czy to cos da... nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj jak sie dowiedzialam co powiedzial onkolog to dostalam skurczy w dole brzucha, wzielam nospe i troche ulzylo, mam nadzieje jednak ze wszystko w porzadku za tydzien w srode mam badanie prenatalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana jak do karkówki to tylko kluski sląskie :) i sosik :* mmm :*** i nie grozi ci bycie gruba TY chudzino Ty :) jedz jedz :) Usia ładny brzuszek :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laseczki:)) Brzoskwinka nigdy nie miałam chyba lepszych paznokci i wlosów:PP ale u każdej to chyba inzcej jest:/ Stymulowana śliczny komplecik:) i mebelki też super takie białe do koloru pokoju będą idealnie pasować:) ja tak mam codziennie od tygodnia jem jemjemjemjem i buzia się nie zamyka:///// Ewelka i Paola kurcze nie dołujcie się dziewuchy tylko dupska ruszać i zająć się czymś:P uda się Wam uda tylko cierpliwości:** ja też po poronieniu bylam załamana i nie wiedziałam co się dzieje skoro i młoda i zdrowa a tu pierwsza ciąża i taka tragedia ale powiedziałam że się nie poddam i walczyłam...trzymam za Was kciuki:** Olala śliczne imię ja też właśnie tak chciałam dać córce na imię a że chłopak to mój woła na niego Oliwierek heh to chyba już zostanie:) będą dwa bo i Stymulowanej:) cieszę się że się upewniłaś że z małą wszystko dobrze:) nie masz się już czym martwić:) Mamaniemama wszystko będzie dobrze tak już musi być:)) i weź zmień pseudonim bo kurde już mama:P a mdłości to są konkretne objawy ciąży i tak ma być i się ciesz bo wcale nie jesst powiedziane że masz wymiotować. Każdy inaczej przechodzi ciąże ja miałam tak samo jak Ty... :)) Iza dobry dżem dobry hehe:** Brzoskwinka już czuję zapach przez forum tych grzybków:P uważaj na siebie bo sraka i żyganko to wymęczy okrutnie:/ odizoluj się jakoś od reszty:/ zdrówka Ci życzę:* Goscdarka a skąd to złe samopoczucie? czyżbyś niedaleko brzoskwinki mieszkała? oj współczuje:/ Usia dużo zdrowia dla Twojej Teściowej... szkoda tylko że pali z domu i niestety Ty dziecko to wdychacie:/// A my byliśmy wczoraj u rodziców mojego D. i robili grija a ja miałam rybaczki i niby przykryłam nogi tylko troszkę później a dziś już lekko czuję pecherz i witaj kibelku co chwilę jest:////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karciaa polecam zurawine nawet suszoną do jedzenia;) czy herbatke z zurawiny, usówa bakterie z drog moczowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karcia dużo witaminy C ,jedz kiszona kapuste,kiszone ogórki,żurawina suszona,żuravit w tabletkach sobie kup :) kurde dziewczyny ja jadłam owe grzybki jakies owe poł godziny temu a już mi burczy :( o matko :( a jutro wizyta i ważenie :) karcia mysle ze od tego nie da się odizolowac :( te zarazki krążą wszedzie po domku ;( w łazience itp ;( ja juz dzisiaj dwa razy domestosem kibelek czyściłam bo wiadomo że te bakterie tam siedza w sedesie i ktos zdrowy tez się tak może zarazic . ale mam nadzieje ze uda mi się uniknac tego :) z reszta u nas zawsze jak wirus jest to albo mnie omija albo bardzo szybko puszcza odwiedze toalete 2 czy 3 razy i koniec.a oni to i cały tydzien beda latac.moja siostra ma dzis np goraczke wysoką bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pamiętam kiedy ostatnio tyle spałam i to w południe.. Jak zasnęłam po 12 tak dopiero się przebudziłam :) szaleństwo :) oooo Maćkowa jak się czujesz? Byłaś u lekarza? oooo Stymulowana nie doceniasz swojej urody a grubość komu jak komu ale Tobie raczej nie grozi :) co do wózka to nie muszę Go wnosić na góre. Z resztą rodzę w styczniu więc na początku będzie pewnie u nas, na spacer nie będziemy wychodzić a przyda się żeby przystosowywać dzieciątko przez kilka minut na balkonie czy przed. Nie wiem jak to opisać :) brakuje mi słów dzisiaj. Twój wózek śliczny, też taki chciałam ale ograniczają nas finanse, niestety :/ oooo Paola, Eweelka a co to za humory? Uda Wam się napewno. Nie poddawać się tam :*:*:* oooo Brzoskwinko uważaj na siebie żeby i Ciebie nie dopadło :* moje paznokcie są nawet ok, tzn takie jak zawsze a włosy szkoda gadać. Wcześniej wypadały ale teraz czasami boje się że będę łysa.. A podobno po porodzie jest jeszcze gorzej.. oooo Goscdarka to może ten sam wirus o którym pisze Brzoskwinka? U mojego męża w pracy też panuje i pół pracowników na zwolnieniu.. Zdjęcie wózka http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/672d2dd64fc4d284.html oooo Usia ładny brzuszek :) i nie denerwuj się za mocno żeby nic Ci się nie działo złego :*:*:* oooo Karciaa Kochana jeśli nie przejdzie domowymi sposobami to leć do lekarza. Tak jak usia mówi może żurawina pomoże oooo Pisze do Was i Mała zaczęła mnie kopać. Chyba chce pozdrowić wszystkie ciocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam u lekarza z tym liszajem, okazalo sie ze to polpasiec :( jestem zdolowana, wlaczylam neta i jak zaczelam czytac od razu to wylaczylam, jest mi smutno :( ide jutro na bete bo mam L4..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Ej cholera jasna Nessaja uszy i głowa do góry! leć jutro zrobić tą bete. Masz jakies inne objawy półpaśca? Czy tylko ten "liszaj"? Na ospe chorowałaś? Z obliczeń wynika że który to tydzień ciąży? Porozmawiaj ze swoim ginekologiem, coś na pewno poradzi, podpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nessaja ale to groźne dla wczesnej ciazy ?nie martw się na zapas,ważne że bylaś u lekarza i szybko zareagowałaś.i trzymam kciuki za bete :) wszystko bedzie ok :) ola jak po porodzie jeszcze bardziej beda wypadac to na pewno bede łysa,jak mi przy kadym myciu taka wielka garsc pożądna włosów wyłazi,a przed myciem zawsze szczotkuje wiec nie wiem ile ich zostaje na szczotce :) dajcie spokój :) ola ciocie tez pozdrawiają małą rozrabiakę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nessajka z tego co sie orientuje półpasiec przeważnie nie zagraża ciąży.ważne czy przechodziłaś ospę już i masz przeciwciała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
olala ja do kacpra mialam podobny :-) chwale go sobie wlasnie za duze pompowane kola, teraz mam skretne i mnie wnerwia :-P jestem z tych co ty i nie lubie ich prowafzic bo wciaz je noga musze prostowac no ale jakos bede musiala nauczyc :-) jedynie co to fakt w tym kacpra wozku spacerowka nie zdala egzaminu :-) & nessaja nie martw sie na zapas!!!! & brzoskwinka ty pisalas o wlosach? juz mam skleroze ... ja mam tak samo niestety lecz to minie :-) z kapim tez tak mialam & ja juz czuje sie lepiej lecz nadal jezdzi po zoladku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×