Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość goscdarka
izulinka dokladnie na allegro jest o wiele taniej ja ta mala kupilam w urwisie i szok gdy zobaczylam cene na allegro i od tego czasu juz tylko internet :-) tez juz zamykam zakupy zostaly mi wlasnie tylko kosmetyki z nivea i te sprytne do mnie czyli clostilbegyt, tantumrossa , podklady i wkladki laktacyjne :-P & ala oby ta furagina pomogla cale szczescie nie dlugo wizyta i na pewno wszystko bedzie ok :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) troche mnie nie było troche was nadrobiłam. reszte nadrobie jak bede miała czas. bo teraz to z nim kiepsko. cały tamten tydzien sprzątania. poniedziałek i wtorek tak samo. w niedziele przenosilismy rzeczy do innego mieszkania bo sie przenosimy do mieszkania szwagra tylko musimy meble kupic i dokończyc remont. we wtorek w końcu dostałam paczke od siostry:) ubranka są takie słodkie ze juz sie nie moge doczekać az mały w nich bedzie lezał:) teraz musze jeszcze zrobić liste co mam zeby wiedziec co mam jeszcze kupić:) no i jeszcze tego samego dnia ona z małą przyjechały na dwa tyg wiec troche z małą sobie siedze. jaka ona jest zabawna jak mówi sobie swoim językiem. smiechu mamy z niej jak nigdy:):) dzis byłam u lekarki:) cukier powiedziała ze mam dobry. ale powiedziała ze teraz jakies normy sie zaostrzyły i gdybym miała takie wyniki przed tą zmianą to by musiała mi dac skierowanie do szpitala. fajnie ze chociaż te wyiniki mam dobry. gorzej z FT4. dała mi skierowanie do endokrynologa. norma jest od 12 do 22 a mi wyszło 11,9!!!!! :(:(:( usg nie zrobiła mi bo aparat zepsuty miała. oczywiście dała mi jeszcze jakies skieowanie na 3 badania i powiedziała zebym zrobiła jeszcze 5 innych ale za te mam zapłacic wiec troche zapłace pewnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza85 ja bede miała podobny wózek ten quinny. spacerówke mam brązową z niebieskimi elementami. później bede mieć zieloną jak moja chrześnica z niej wyrosnie. gondolke chcieliśmy kupic taką niebieską jak na tym zdj ale już jej nie było. może jeszcze bedzie. my kupujemy używane wiec bedziemy mies wszystko w innym kolorze:) co do ceny za wózek to są i po 3 tys te wózki. brzoskwinka mi włosy cały czas wypadają. najbardziej jak myje albo próbuje je wyczesac. a paznokcie to masakra jakas. miałam tak porozdwajane ze musiałam je obciąc bo nie mogłam na nie patrzec. usia przykro mi z powodu twojej teściowej. nessaja wiem co czujesz. w połowie lipca mój miał jakies plamy na plecach i też sie baliśmy ze to półpasiec. objawy niby sie zgadzały bo brat mojego miał takie same i miał półpaśca. i tez sie tego na necie naczytałam bo balismy sie zeby na mnie to nie przeszło i co chwile patrzyłam czy mni cos nie wyskakuje... co do łożyska to nie wiem. jak byłam w szpitalu w 14 tc lekarka powiedziała ze łożysko jest za nisko. dzień przed wypisem jak miałam usg robione i lekarzowi powiedział ze jedna lekarka powiedziała ze łożysko jest za nisko to stwierdził ze w 14tc łożyska nie ma... wiec nie wiadomo kogo mam słuchac:) ala ładna pościel:) jovanko dziękuje za liste niepotrzebnych rzeczy:) zaraz sobie zapisze na kompie zeby pamiętać:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziołchy :) :*:*:*:*:* Mam dzisiaj WIELKIE plany sprzątnięcia garderoby (teraz bardziej przypomina schowek:). Możew końcu weźmiemy się za robienie półek i szafy po wypłacie.. Mam nadzieje, że moje chęci szybko się nie wypalą :) na razie robi naleśniki dla męża, bo zażyczył sobie z serem. A niech ma :) niech zobaczy, że nie ma najgorszej żony :) oooo Darka kolory mnie zdziwiły bo na zdjęciach wyglądał bardziej przygaszony a jest ok :) co do teściowej to staram się nie przejmować ale do głowy wchodzi.. Aj tam :) jestem świadoma, że zawsze będzie się wtrącała :/ oooo Usia dziękuje :) ja mam to szczęście, że u mnie teściowie nie palą, jedynie mój P czasami i Jego szwagier. Ale każdy wychodzi na dwór a mój nawet wyniósł sobie popielniczke na balkon :) Iza ma racje, może te świeczki pomogą? Bo są jeszcze zapachy do gniazdka antitabaco ale nie wiem jak to jest z kobietami w ciązy czy można czy nie... oooo Ala śliczny wózek :) :* oby Ci ta Furagina pomogła.. Ja ją brałam zawsze na przeziębienie pęcherza i zawsze pomagała.. oooo IZA85 prawda że mam kochaną teściową? :D chciałam życzyć Ci miłej pracy ale jest już po 14 więc za późno :) oooo JovankaJo notatki zrobione, napewno się przydadzą. Właśnie mieliśmy kupić z P wanienke i kilka drobiazgów. Co do wyprawki to ubranka kupione do tej pory mam w rozmiarze 62 i z tego co pamiętam jedne body 58.. Teraz już wiem co i jak :) Ty to jednak niezastąpiona i Kochana jesteś :) oooo Mamaniemama czuje się hmmm raz lepiej raz gorzej :) dzisiaj np nic mi nie dolega tylko mała jest spokojna i mnie stresuje :/ Odpocznij dzisiaj a jutro wybaw się na weselu :) my mieliśmy zaproszenie tydzień temu ale ja to już się nie nadaje, potańczyłabym kilka piosenek i koniec.. Brak siły :) oooo Stymulowana to mąż Ci dzisiaj nie odpuści i wieczór będzie z przytulankami ;) co robisz z włosami? oooo Oooooooo gaz mi się skończył a jestem w połowie smażenie :/ lece na dół do teściowej dopóki Jej nie ma :) Miłego dnia, weekendu i w ogóle :) Buziaki :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki! bylam u gina. Za namowa kolezanki ktora bardzo mnie nastraszyla (pracuje w aptece) i powiedziala ze to nie przelewki i ze czemu jeszcze nie poszlam do gina. Wiec w stresie szybko szukalam, nikt nie chcial mnie przyjac, mowiac np "nie moge pani wpuscic do poczeklani pelnej kobiet w ciazy jak pani ma polpasca". Obdzwonilam sie, w koncu jedna pani mi oddzwania ze za 25 min lekarz moze mnie przyjac jako ostatnia. Na szybciora sie ogolilam, pozacinalam ze masakra, wstyd hanba i ganba, krew sie lala, no to papier do majtek i sru do auta i do bankomatu. Nieczynny, okna nie uchylalam zeby tego dziada na brodzie nie przewiac wiec juz z nerwow i ciepla spocona jade do drugiego. Jest, wybralam dwie stowki mowie bede miec juz wiecej a nie wiedzialam ile wezmie choc przez tel sie pytalam ile kosztuje wizyta. Ale nie sadzilam ze az tyle mnie skasuje, moj lekarz co prawda tez ma cennik za wizyte i osobno usg ale nigdy nie sumowal tych dwoch rzeczy i za wizyte jak mial napisane 120 a za usg 50 to raz mi wzial tylko 50 zl. A tu, lekarz co prawda mily, dobry to fakt, jest jednym wielkim konkurentem mojego lekarza. Skasowal, uwaga, usiadzcie, 190 zl. STO DZIEWIECDZIESIAT ZLOTYCH!!! czaicie?? masakra, za to ze zajrzal mi w zmasakrowana Katarzyne i zrobil usg.. przepisal lek, kwas foliowy kazal brac trzy razy dziennie i sie nie martwic bo juz miewal pacjetnki w ciazy z polpascem i wszystko dobrze sie konczylo, ze lepiej brac lek niz czekac na rozwoj sytuacji, tym bardziej ze nie odnotowano wiekszej ilosci uszkodzonych plodow jak sie bierze ten lek niz jak sie go nie bierze wiec generalnie lepiej brac niz nie brac bo moze pomoc a nie koniecznie musi zaszkodzic. No wlasnie, zrobil usg. Bylam pewna ze nic nie bedzie widac, bo jak powiedzial jest to 5tc, a tam na ekranie taki sobie maly Okruszek po prawej stronie!!! :) normalnie laski zakochalam sie juz :) Od razu napisalam to mojemu mezowi, odpisal ze zaluje ze on nie widzial. A wczesniej zapytal jak tam u NAS. No motyle w brzuchu razy dwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
nessaja to subcio i jak fajnie ze juz widzialas co nie co , to juz nie tylko wynik bety ale i okruszek na usg :-* wyobraz sobie ze ja za kazda wizyte place 180 plus paliwko 20 bo jezdze do innej miejscowosci niz mieszkam = 200 wizyte mam co 3 tyg a od teraz co 2 wiec wydam 600 :-( w jednym miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko Goscdarka toz to kupa kasy!! masakra, licza sie ci niektorzy lekarze jakby mieli zlote rece :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Nessaja no i ja znów to czytam i znów mam łzy w oczach z radości! :) U mnie niby w klinice też cennik jest, po wizycie wychodzi się z lekarzem do rejestracji, lekarz położnej mówi jaka wizyta i ona wtedy śpiewa odpowiednią kwotę. Zazwyczaj te wizyty kosztują mnie około 160 - 200 zł. Zależy jakie badania robi no i jaki ma humor. Bo jak wpadłam do niego na konsultację za pierwszym razem z tym wysokim alatem, robił mi 2 razy usg i za wizyte policzył raptem 20 zł. A i recepte wystawiał na żelazo i siedziałam tam z godzinę więc liczyłam że na conajmniej 200 mnie skasują :) ale mniejsza o to. Nessaja bierz kochana te leki jak lekarz kazał, mi mój też powiedział że jak przeziębienie nie przejdzie to nie bać się wziąć antybiotyku bo lepiej raz a dobrze się wyleczyć niż kurować tygodniami i nie wykurować do końca. Wyobraźcie sobie mój kolega z pracy, chłop jak dąb, młody, nieco po 30, zdrowy jak rydz... do czasu. Nie wyleczył dokładnie zapalenia płuc, a bujał się z tymi płucami dość długo, i okazało się że ta bakteria co go zaatakowała dostała się do serca i "zeżarła" mu zastawkę. Od 7 lipca w szpitalu leżał. Wypuścili go po 2 miesiącach, kazali zapisać się na zabieg usunięcia migdałków i do kardiologa bo konieczna jest wymiana zastawki :/ tak więc laski uważać na siebie i nie lekceważyć nawet zwykłego przeziębienia. Tym bardziej w ciąży! 🌻 Nessaja a jednak zrobiłaś se prezent!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej właśnie czytam zaległości:) Ewelka spóźnione ale najszczersze najlepsze życzenia z okazji rocznicy ślubu:) Buziaczki. Pita gratuluję:) Czemu nic nie powiedziałaś? grono mężatek na naszym forum się powiększa :) Czytam dalej ciekawe co jeszcze mnie spotka po drodze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Jovanko dzięki za listę :) wyobraź sobie dziś śniło mi się że miałam ogromny dylemat, nie wiedziałam jaki proszek do prania ubranek maleńkiej wybrać i jakie mleko. Wiesz jakie było moje zdziwienie jak wstałam z rana, włączyłam kompa i zaczęłam czytać Twoją wiadomość!? Siedziałam z otwartą japą jak dziecko niepełnosprytne. Mąż się obudził, popatrzył na mnie i pyta "forum czytasz?" nie wiem po czym to wywnioskował? czyżbym zawsze siedziała z taką miną przed monitorem czy byłam w szoku że oto właśnie czytam odpowiedzi na pytania z mojego snu? :) w każdym bądź razie dziękuję :) 🌻 Iza no niestety wymioty raz są raz ich nie ma. Dziś nie męczyły, ale wczoraj wstałam sobie z rana, myślę "ide zrobić śniadanie" i tak coś mi po drodze dziwnie ślina zaczęła się zbierać w ustach. Chwile potem głowa + sedes = wymioty. Ale samą żółcia więc szybko poszło ;P jak brałam essentiale forte i to paskudne żelazo w ampułkach to mnie wymioty nie męczyły ale brałam to ze względu na ten alat. Później okazało się że mimo żelaza on nie spada więc i przestałam go brać, chyba ze 4 ampułki mi zostały. A jak przestałam brać to zaczęłam rzygać :] więc tak to wygląda. Łóżeczka jeszcze nie zamówiłam ale się zastanawiam nad nim. Za cholere nie znam się na łóżeczkach więc nie wiem czy się sprawdzi czy nie. ALe podoba mi się :) napisałam do gościa z pytaniem jaka jest wysokość tego łóżka i chyba mnie olał bo nie odpisał więc nie wiem czy u niego zamówię ;) a jak u Ciebie samopoczucie? :) bo jak pisałaś że nakrzyczałaś na swojego małego biednego Kubusia to ja od razu na tabelkę i sprawdzać kiedy masz termin nieplanowanej @ :D i chciałabym się zapytać czy Ty może chcesz Nessaji prezent urodzinowy zrobić i też dwoma kreseczkami podzielić? :) 🌻 Stymulowana pokaż fryzurę!! :) 🌻 A u mnie prania wózka ciąg dalszy. Jeszcze jedna część nam została ale niestety jest wszyta w materiał pod pleckami deseczka i nie da się jej wyjąć bez prucia materiału a tymbardziej wyprania materiału jak siedzi tam ta deseczka bo ona zaraz napęcznieje :| coś trzeba będzie wykminić :) 🌻 Laski tak piszecie o tych materacach i wiecie co? Ja mam jeszcze swój z dzieciństwa! Ma już 28 lat! A przede mną spało na nim moje rodzeństwo (najstarsze ma 32 lata) no i jeszcze później mój brat młodszy. Więc materac już swoje przeszedł i o dziwo ma się dobrze. Nie wiem dokładnie z czego jest wykonany, muszę zapytać się mamy ale jest masywny, na bank nie jest to żadna dupowata pianka. Ale myślę że jak się go porządnie odświeży to się nada ;) 🌻 Kasik_85 widziałam zdjęcia, Wyglądałaś ślicznie! :) Tak delikatnie, bez zbędnego przepychu i przede wszystkim po zdjęciach widać że byłaś szczęśliwa! :) a to najważniejsze :) 🌻 Pita jak samopoczucie przed jutrem? :) stresik odpuścił troszkę? :) jak się trzymasz? :) z racji że ja jutro też jadę na imprezę, tyle tylko że urodzinową więc nie będę pewnie miała okazji Ci złożyć życzeń a więc uczynię to dziś! Dużo miłości na staronowej drodze życia, wsparcia w najtrudniejszych chwilach życia od męża, końskiego zdrowia i przede wszystkim ślicznego, zdrowego dzieciątka! :* 🌻 Mamaniemama a może Ty na ślub Pity jedziesz? :) haa ale by było :) udanej zabawy życzę i nie szalejcie tam na parkiecie z Maluszkiem za bardzo :) 🌻 Karcia, Brzoskwinka co u Was? :) 🌻 Ja to tak ostatnio zastanawiałam się co u Motynki słychać, jak Jej przystojniaczek rośnie :) kochana czytasz Ty nas jeszcze? :) jeśli tak to napisz kilka słów :) 🌻 No i to chyba wszystko. Mam nadzieję że nic nie pokręciłam a jeśli tak to poźniej będę prostować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja poprawiłas mi humor ta wiadomością.. Ok zaplacilas sporo... Ale chociaż miał dobry sprzęt i juz coś wiedział ja w 5tc miałam fasolkę a w 8 juz dzidzi było widoczne. Dziś od południa mam marny humor siostra skutecznie mi go zepsuła. No ale cóż. Tak se myślę czy się nie ppspoeszylismy z tym wózkiem. Bo takie głupie przesady. Aj idę się położyć bo juz mi bije na łeb a dziś był długi ciężki dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessajka no to jestes wniebowzięta ze widzialas dzidzi, dzieki dziewczyny, przetestuje te swieczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje ja tak szybciutko. Dziś co prawda mam czas i mogłabym tu tyle Wam napisać, że nadrabiałybyście cały weekend ;), ale...padam z nóg... No i ogólnie jestem nie w humorze, bo się martwię o mamę. No nic, piszę copisać miałam i spadam. _nessaja_ - bardzo dobrze, że poszłaś do lekarza:* No skasował jak za zboże, ale co zrobisz? Najważniejsze, że jesteś już spokojniejsza, że leczysz to świństwo i żeeeee...widziałaś Okruszka:) Pewnie jest prześliczny?:) Pita - najlepsiejszego! :* Maćkowa - wyobrażam sobie, jaką musiałaś mieć minę:):):) Postaram sie częściej Cię zaskakiwać:) Alaa - taki materacyk jest bardzo popularny i dostaniesz go praktycznie wszędzie:) I nie zawalaj sobie głowy jakimiś przesądami tylko śpij spokojnie:* Laseczki, cieszę się, że przyda Wam się moja lista:). Następną obiecuję w niedługim czasie - obiecuję, że żadna do tego czasu jeszcze nie urodzi;) Sprężę się, aj promys! Tymczasem dobrej nocki i kororowych:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój synuś tak słodko popiskuje przez sen...:) Jak kurczaczek normalnie! Łapki do góry, piąsteczki zaciśnięte, pysio uchylony... Kocham, kocham, kocham!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczyny :) Jovanko tak, najsliczniejsza kropeczka jaka widzialam ;) i dziewczyny, warto czekac na swoj maly cud nieraz troche dluzej niz sie planowalo, uwierzcie ze i do was ten cud dolaczy ;) Eweelka, Pita, Paola, Kasik85, Paulinka, Iza, Agniesia, Asik :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
Ja tylko na chwile dziewczęta :) Moj biedny meżuś się rozchorował,wczoraj cały dzien gorączka,wszystko go bolało,na moje pytanie Co Cię boli ? odpowiadał "już sam nie wiem ".patrzec na niego nie mogłam ,tak mi go szkoda było :( dziś juz nie ma gorączki ale dalej słabiutki jest :( Alaa ostatnio pisałas ze wozek koło 7 miesiaca kupisz a wchodze na forum i czytam ze Alaa wozek kupiła :) :) sliczny :) Ola Twoj też śliczny :) teściowa ma co gadac ?:) już sie nie moge doczekac kiedy swoj zamówie i pochwale sie wam zdjeciami :) nessajka ciesze sie ze widzialaś fasolinke :*** za wizyte to cię skosił faktycznie,ale grunt ze sie dostałaś :) i teraz jakże przeogromnie sie ciesze ze chodze do lekarza na nfz,jak tak czytam ile wy pieniędzy musicie wydac :) wy tu już wózki kupujecie,pościele,ubranka a ja jestem w czarnej d***e ze wszystkim :) matko na co ja czekam :) byłam w czwartek w przychodni :) uwielbiam słuchac serducha mojej kruszynki :) wyniki mam rewelacyjne jak to powiedziała Pani doktor,lecz góra wartość ciśnienia mi jakos poszła do góry bo miałam uwaga 150 ,ale dolna była 70,wiec to jest dopuszczalne.ale chyba zainwestuje w cisnieniomierz pożądny bo na swoim obecnym mam zawsze nie wieksze niz 120/70,a w przychodni bach :) przytyłam 7 kg .usg za miesiąc dopiero,tyle czekania :( i za miesiąc mam toxoplazmoze powtórzyc i zrobic obciążenie glukoza.glukozy się boje :) co by wam tu jeszcze napisac ?:) męzuś właśnie zasnął bo wieczornej porcji leków i nudzi mi się troche :) piesiol tez mnie zdradził i woli spać z moim P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinia trafił się także stwierdziliśmy ze nie będziemy czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wgl na poczekalni siedziała ze mna kobieta,zaczełysmy gadac i ona zaczeła mi opowiadac ze miała od samego poczatku problemu hormonalne i takie rożne rzeczy i w wieku 20 lat urodziała dziecko i ...uwaga...po ciązy zanikł jej okres,w wieku 20 lat urodziła i przestała miesiączkowac na 15 lat,mowiła ze chodziła po wszystkich możliwych lekarzach,klinikach,robiła wszystkie możliwe badania i żaden lekarz nie umiał jej przywrocic tej miesiaczki,a oni chcieli miec jeszcze drugie dziecko dlatego jej na tym zależało.wiec jak juz napisałam wam nie miała 15 lat okresu i była jakos na usg kontrolnym i lekarz jej mowi ze jest w ciąży,14 tydzien,nie miała wgl miesiączek i zaszła w ciąze po tych 15 latach,urodziła drugie dziecko i po drugim porodzie miała jak w zegarku wszystko,miesiączki regularne co do dnia,i znowu zaszła w ciąze po jakims czasie,ale była już przed 40 i dziecko chore było i chyba nie przezyło z tego co mowiła i lekarze powiedzieli jej ze każde nast dziecko też bedzie chore a jesli bedzie chłopczyk bedzie miał niewielkie szanse na przeżycie i teraz ona jest mega płodna i znowu musi chodzic po lekarzach bo nie moga jej dobrac zabezpieczenia,niektórych tabletek anty nie moze brac bo ja uczulaja,wkładki i spirali nie może miec,jakies środki jej dawali ostatnio ale na nia nie działaja i wczoraj właśnie była u lekarza i siedziała taka przestraszona bo jej się @ spoźnia dwa tygodnie test robiła i prawdopodobnie w ciązy jest .czaicie...? jaki ludzki organizm potrafi byc skomplikowany. tak sobie teraz mysle czy nie mogli by w gumkach,ale może uczulona tez,albo peknąc może czy cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej kochane :) No i to znowu ja IZA85 :) Xxx Nessaja kochana bardzo sie ciesze ze dotarłas do lekarza i ze udało Ci sie jakiegokolwiek znalezc tak na ostatnia chwile :) Bosko ze widziałaś swoje maleństwo na usg :) Normalnie mi sie łezki zakręciły :) ciesze sie bardzo. Bier leki a bedzie dobrze :) I mam nadzieje ze ten ból choć troche Ci odpuści :( No i kurcze szkoda ze maz nie mógł Cie wyściskać przez to choróbsko paskudne :( Xxxx Alaa widzialam fotki :) Sliczniasty wózek :) :) Xxxx Kasik85 pięknie wygladalas :) Śliczna panna młoda :) :) Miodzio normalnie :) :) Xxxx Kasiaa12 widzę ze podobne gusty wozkowe mamy :) hihi :) Ja w Azor jak bede quinny kupowała to tez na bank używany :) Chyba mnie tu nie stać na nowy :) Xxxxx Olala Ty masz najlepsza teściowa na świecie :) Ja nie wiem co Ty sie tak do niej czepiasz :P Zycze Ci kochana oby ten zapał Ci nie minal :) :) Trzymam kciuki :) Xxxx Ja pindole dziewczyny ale ceny maja Ci Wasi muszelkogrzeby :P Masakra :( Moj za wizyte z usg bierze 100zl jak jestem w PL :) Ale u Was to kosmiczne ceny :( Xxxx Mackowa kochana jak ja Ci współczuje Tych wymiotów. Zawsze mówiłam ze ja moge wymiotować obym tylko w ciaze zaszła, ale jak widzę ile to Ciebie trzyma, jak Ty sie z tymi wymiotami męczysz to zmieniam zdanie :) Przecież jeszcze chwila to Ty nawet srac do łazienki nie bedziesz chciała chodzić bo obrzydzenia do tego kibelka dostaniesz :D Ile to razy mozna mu w glebie zaglądać :D Śmiechy hihy ale nawet sobie nie wyobrażam jak to musi męczyć :( Zjadła bys pewnie nie jedna rzecz na ktora masz ochotę, a tu klops :( W sumie to klop!!!! :( Maćkowa to ze ja wczoraj na Kubusia krzyknęłam to pikus :) Dzis na wieczór miałam taka wk***e ze nie pytaj :) Szczęśliwa na kolacje zamówiłam chińskie żarcie dla nas :) Zamawialismy o 7, dostawa o 7:50 :( Mysle se No dobra. Godzina 20 żarcia nie ma :( Godz 20.30 żarcia nie ma :( Każdy kuzwa głodny wiec zapchlony sie kanapkami. My skończyliśmy jeść (godz 20.40), dzwoni dzwonek. Chińszczyzna przyjechała - 1 godzine i 40 min po tym jak ja zamówiłam. Moj M zj***l Pana i powiedział zeby sobie zabrał to jedzenie. Zaraz zadzwonic do restauracji, zaczął sie z nimi kłócić itd. i następne zamowienie u nich mamy za darmola :) heheheh :) A najlepsze ze maja nasz adres i jak często zamawiamy itd. A praktycznie az w tygodniu u nich kupujemy :) Ale jaka ja była wpieniona :( Nerwy takie mam ze nie pytaj :) Na twarzy armagiedon!! :) Pryszcz na pryszczu i pryszczem popycha :( Prezent??? Hmmm w sumie w srode moj M ma urodziny :) :) A cały czas sie głowie co mu na urodziny dac :) :) Xxxx Lece spac kochane bo kręgosłup mi dzis daje popalić, zmęczona jestem jak pies i spac mi sie chce :) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też kupiliśmy używany. Był w bardzo dobrym stanie to czemu nie :) akurat obydwoje byliśmy tego samego zdania żadne się na nowy nie upierało. A że się trafił dobry to czemu nie. Także czasami naprawdę warto poszukać. Tez niedługo zaczynam akcje prania wózka i ja na szczęście mackowa. Deskę mam wyłożona w ten materiał nie jakoś zaszyte wiec mogę spokojnie wyjąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzien dobry kobity :) Tu IZA85 :) Jak Wam nocka minęła? Ja zamierzałam dzis pospać z racji wolnej soboty ale nasze dziecię wparowało do nas o 8:05 i tyle z mojego spania :) Ale za to jaki ja cudny sen miałam :) Śniło mi sie ze robiłam test i ujrzalam na nim 2 kreseczki :) Skakałam z radości jak głupia :) No i oto ze świetnym nastroje rozpoczynam te piękna sobote :) :) Idę na kawke na dol bo moj M juz zrobił :) Az czuje ten aromat roznoszących sie po całym domu :) :) Miłego dnia kochane :) Zajrze do Was pozniej :) Buziaki dla każdej z Was z osobna :* :* :* :* :******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
hejka :) dziś dzien się zaczął tak pieknie:) mężus z rana pełen wigoru się obudził i przed wstaniem wiecie co :) potem przy porannej kawie zaczał go bolec brzuch i pedem do łazienki leciał :) sraczunia sie dzis mu przyplątała ,i tak sobie pomyslałam o cholerka zaraz i ja bede latac,rano bzykanko było to i na mnie przeszło i tak właśnie zaczyna mnie brzuch bolec :( no ja pierdziele :) zaraz zrobie sobie miętke ,ale mam nadzieje ze mnie to ominie :) co do lekarzy dziewczyny moja lekarka do której chodze na nfz ,prywatnie bierze za taką kompletną wizyte z usg i wgl 60 zł :) jak bez usg to 30 chyba.gdzie ceny u innych lekarzy zaczynają się od 150,a u ordynatora prywatna wizyta to pewnie ze 200 jak nie wiecej.wiec róznica jest.ale ona jest właśnie takim lekarzem z powołania bardziej ze nie zdziera z ludzi i nie oglada się na pieniadze.Ona u swoich pacjentek zawsze stara się byc przy porodzie i opiekowac się nimi i nic za to nie chce,a inny lekarz musi nawet w łape dostac zeby się zastanowic czy może poród odebrac. i wgl ordynator szpitala w ktorym bede rodzic ma sądowy wyrok za branie łapówek,ale dalej jest na stołku bo znajomości . ala ja w 17 tyg miałam już 4,5 kg na plusie :) dobrze się trzymasz :) IZA moj kręgosłup też mi w nocy popalic dał :):* Mackowa to Ty tez już masz wózek ?:) pochwal sie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej kochane tu stymulowana Wczoraj wychodząc do fryzjera dostałam skurczy! Wzięłam nospe. Poczekalam i przeszło. Po 2 h znowu i po kolejnych znowu. Pojechałam wieczorem do lekarza. Zbadał mnie i powiedział ze nie jest to normalne ale nic złego sie nie stało. Wczas przyjechałam. Szyjka sie nie zdążyła obniżyć. Rozwarcia nie ma uffff. Musze brac magnez i luteine i leżeć i pachnieć. Jak nie przejdzie to w srode wizyta i glukoza. A jak przejdzie to wizyta i glukoza za 2 tygodnie. Tak wiec leze:) moj lekarz bierze za wizytę z usg 80 zł, ale np lekarka u ktorej raz byłam za to samo 150zl. Każdy ma inny cennik. Mimo Wszytsko nessaja myśle ze było warto wydać te 200 zł zeby zobaczyc kropka :):) Brzoskiwnka uważaj na siebie żebyś sie nie zaraziła od męża!! U mnie dzis zimno, ciemno, wieje i leje Miłego dnia buzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja ciesze się ogromnie!!!! :) :D Jak dobrze, że ja chodze na nfz.. Chociaż mój lekarz nie jest godny polecenia, jest raczej obojętny na wszystkie pacjentki. oooo Stymulowana dobrze, że poszłaś do lekarza.. Ja czasami mam skurcze ale takie delikatne i raz na jakiś czas... Najgorzej to u mnie z chodzeniem bo brzuch strasznie mnie ciągnie do dołu i muszę trzymać podbrzusze bo inaczej jest niemiły dyskomfort.. :/ Odpoczywaj i leż Kochana :* oooo Nie wiem co dalej pisać, brak weny :/ mąż pojechał na szkolenia strażackie a ja próbuje zabrać się za sprzątanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki jestem i ja i tak czytam Was i czytam bo tyle się ostatnio naprodukowałyście że szok:P ja też już przytyłam z 6 kilo a tu dopiero 22 tydzień:P mój lekarz ostatnio się śmiał bo w tydzień kilo mi przybyło więc teraz nakupiłam owoców i staram się nie przytyć do czwartku bo wizyta:P ale kurde jego waga waży inaczej niż moja:/ a co do cen lekarzy to Darka faktycznie bardzo dużo i to co 3 tygodnie:/ masakra... ja do pewnego momentu płaciłam 130 zl za wizytę taką konkretną a teraz jak już chodzę cały czas to bierze 70 zl... także powiem Wam że spoko. Co 4 tygodnie mam wizytę więc na miesiąc tylko 70 zl, ten miesiąc taki jest większy bo 3 razy będę u niego... a słuchajcie za połówkowe liczy sobie coś więcej czy jak normalna wizyta? Stymulowana no to nie był dany Ci wczoraj fryzjer:/ dobrze że byłaś odrazu u lekarza i jest ok:) Nessaja tak się cieszę że wszystko u Was dobrze:** ja czułam że teraz Ty będziesz po tych Twoich objawach:) i dobrze że poszłaś do tego lekarza bo jesteś teraz spokojniejsza a dobrze wiemy że stres na początku nie jest wskazany:** Brzoskwinka no to pięknie coś Was ta sraczka opuścić nie może... ja na szczęście mam odporność bardzo dobrą bo mój znowu ból gardła i katar a ja odpukać nic:)) zdrowka dla Was:* Iza no to nie było dane Ci pospać ale za to jaka pobudka kurczę:D aż się chce wstać nie? z calego serca życzę Ci aby ten sen się wkońcu spełnił:** Ala kurcze dobrze że nie ma żadnej bakterii mam nadzieje że pomogą te tabletki:** i wózeczek super:) a nie martw się zabobonami i nie sluchaj tego!!! masz zdrowego bąbelka w brzuszku i wszystko będzie dobrze a weź potem wywal tyle kasy na raz.... Olala wuzek sliczny nie pamiętam czy już pisałam czy nie:) powóz typowo dla księżniczki:DD a jak tam pożądki heh zabrałaś się wkońcu za nie?:) Maćkowa jestem Kochana moja:*** skąd się u Ciebie ten alat taki się bierze? myślę że może taki urok Twojej ciąży i tyle:* mam nadzieję że wkońcu z tygodniem będzie już lepiej:** i pierz wózek i materacyk póki pogoda bo kurde u mnie dzisiaj akurat się popsuła i pada od rana:/ A mi dziewczyny zaczęły puchnąc palce u rąk i nogi:/ muszę zdjąć obrączkę bo mnie ciśnie i skarpetki kupić bez uciskowe ehhh:/ mnie też kuło w środku i byłam u lekarza ale nic nie znalazł niepokojącego... jedynie biorę nospę 3x1...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana to i takie skurcze dopadly i mnie. Wieczorem co tylko wstalam z lozka to zaczynalo bolec i to mocno, albo jak polozylam sie na boku czy usiadlam i lekko chocby scisnela sie macica to samo. Wiec lezalam na plecach i probowalam zasnac, co bylo nie latwym zadaniem bo dziad na brodzie bolal okropnie. Ale dzis juz lepiej, ale lezakuje sie dzis. Wiem ze to czasem ma zabolec bo sie rozciaga wszystko ale do licha wczoraj wystraszylam sie nie na zarty bo nawet raz zauwazylam ze mi sie brzuch zrobil twardy.. & Alaa nie mam zdjecia, podejrzewam ze byloby dodatkowo platne a nie mialam wiecej kaski, poza tym bylam w szoku ze juz cos widac i nawet nie pomyslalam zeby o cokolwiek zapytac :P a teraz jak zwykle pytan duzo :P a wozeczek ladny, duzo daliscie? & Iza no to nie ma bata, jak juz sobie je wysnilas to juz musza byc dwie kreseczki ;) & Paulinka jestes tam? hop hop? jak u Ciebie? ;) & Giubelli tez by sie mogla odezwac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×