Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

U mnie tez nie ma problemu z forum:-) naszczescie. mowilaam szefowi ze jutro ide wiec pojde a kicham i kicham dzisiaj :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję :* też tak myślałam żeby delikatnie dodać te dwa miesiące bo te ich statystyki :) szkoda że forum od rana tak długo nie działało :( faktycznie pora zmienić je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O napisałam coś i zobaczyłam posty :-) dziewczynki powiem wam ze to forum uczy nas cierpliwości które kiedyś sie przyda nam do dzieci :-) jovanka moze mieć rację z tym pisaniem z telefonu. Ja piszę z telefonu i tal mi sie dzieje ze musze poczekać czasami co napiszecie. Ale mnie to powiem szczerze nie przeszkadza aż tak, poprostu idę coś zrobić , w kuchni lub gdzieś pojadę coś załatwić i jak wchodzę następnym razem to juz jest. Ostatni raz wchodzę z tel. Następne posty będę czytać i pisac z laptopa i zobaczę czy mnie sie cos tam będzie ptzycinac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski, gówienko Kacpra wlazło mi w obrączkę;) :):):) A wiecie, mam taką z rowkiem w środku... Bosz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Jovanka dogadujemy się i nie odpuściłam nie po to brałam z nim ślub. Trochę się ogarną:) Jest typowym facetem, co jakiś czas musi mnie wkurwić żeby było ok. Śmiałyśmy się z bratową, że może gdybyśmy były z typowymi pantoflarzami to może byłoby inaczej. U mnie chyba też deprecha. Nic nie wychodzi ze starań, nie mam na nic siły. Już tyle czasu i nic. Badania niby ok. przez te półtora roku nie zawsze było tak, że tylko o tym myśleliśmy chcieliśmy, ale nie tak że musi być. Brzuch mnie boli jajniki też tak że czasem ledwie mogę się poruszyć. w dodatku tak szybko się wkurzam i wszystko mnie wkurza, że sama ze sobą ledwo wytrzymuję. Najchętniej siedziałabym sama, żeby nikogo nie było. Nie chce wam ciągle smęcić, więcej będę pisała jak mi się poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUSIE ❤️ Majowa*************27*********18.01.2014********Marcelink a Fiona88************ 25*********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja*********24*********24.03.2014********Dominik Giubelli ************27 *********25.06.2014********Antonina motynka ***********24*********12.07.2014******** Miłosz JovankaJo *********29 *********16.07.2014********Kacper Angelusdominus ***24 ********17.07.2014********Zuzia PauliśC************* 23 ********18.07.2014******** Mikołaj bejbe27 *******27 ******18cs*******1dz***** tp 16.08.2014 CIĘŻARÓWKI ❤️ Goofcia********22*********6cs*********1dz********tp 07.11.2014 Izulinka7*******24*********13cs********1dz****** *tp 15.11.2014 goscdarka *****25*********6cs*********2dz********tp 15.11.2014 kasiaa12*******23**********?cs********1dz******* *tp 18.12.2014 Kaasik89*******25**********4cs*******1dz******** *tp 24.12.2014 Stymulowana**28*********18cs********1dz********t p 12.01.2015 olala2013*******24**********5cs*********1dz*******tp 15.01.2015 brzoskwinka14**21********14cs********1dz******** tp 21.01.2015 MaćkowaŻona***28********16cs********1dz********tp 24.01.2015 Eska 22**********23********17cs********1dz********tp 27.01.2015 karciaaa*********24*********2cs********1dz********tp 28.01.2015 ŻoneczkaKrk*****26*********1cs********1dz****** *tp 04.02.2015 Alaaa66**********28********14cs********1dz******* tp 10.03.2015 Usia1993*********21** *******1cs********1dz*******tp 05.04.2015 Agniesai88_________26_______9cs______1dz____@ 31.05.2015 poprawić sie tuu :) nessaja___________22______5cs_______1dz_____@14.09.2014 IZA85____________28______4cs________2dz_____@25.09.2014 STARACZKI 2014/2015 🌼 :) asik81____________33______1cs______________@ 27.08.2014 Paola1801________22______11cs_______1dz_____@29.10.2014 Pita82____________32______3cs_______1dz_____ @21.10.2014 Eweelka_________32______7cs________ 2dz_____@02.11.2014 kasik_85__________29______20cs_______2dz____@08.11.2014 paulinka121989____25______14cs______1dz_____@ 19.11. 2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaniemama
Hej Dziewczyny! Myślałam, że jest lepiej-myliłam się. Z rana wyśmienicie, chęć do życia i siła do pracy. Po powrocie z pracy jem obiad i kładę się spać, a od drzemki do drzemki zwracam wszystko, obstawiam że łącznie ze śniadaniem z danego dnia, lepszym strumieniem niż w niejednym nowym kranie. Teraz trochę wypoczęłam i postanowiłam w końcu napisać, póki czuję się w miarę. Wy się rozszalałyście, ale widzę, że humorki dopisują :) Maćkowa, te przypadkowe imię dla córki- Domicela tak mi wpadło do głowy i do tej pory mnie rozbawia na samą myśl. Myślałam, że może tak naprawdę nazwiesz córeczkę. Ja z ciekawości zapytałam mojego szanownego co powiedziałby na takie imię, to w odpowiedzi usłyszałam "Domicela? no coś Ty, my nazwiemy Janeczka" także chyba już postanowił, nie wiedząc nawet czy będzie chłopiec czy dziewczynka. No nic, kusi mnie by wpisać się do Waszej tabelki ale ciągle mam takie obawy i opory, a zresztą na nic nie mam siły, nawet by tu z Wami być :( u mnie teraz 12 tc według usg. W poniedziałek mam prenatalne i oczywiście nie mogę się doczekać. Może jak wyniki będą dobre to trochę odżyję? Nie mam pomysłu na siebie. Z braku laku, na poprawę nastroju wybrałam się nawet do fryzjera i kosmetyczki, ale zadziałało tylko na chwilę. Póki co nie mam jak iść na zwolnienie, w pracy mamy lekką reorganizację, więc nie chcę dodatkowo mieszać, a w pracy w zasadzie czuję się ok. Może pod koniec miesiąca zdecyduję się na mały odpoczynek. Zresztą zbliżają się "grobowe święta" i po głowie chodzi mi pomnik dla Tymka, ale nawet na to nie mam siły, ale na to to już ani fizycznie ani psychicznie. Mój Bąbel jutro miałby dokładnie pół roku i byłby już takim fajnym chłopcem.... :(:( wraca to do mnie ostatnio coraz częściej i chyba kiepsko sobie z tym radzę. No nic, nie będę Wam tu smęcić. Trzymajcie się wszystkie Mamuśki, Ciężarówki i Staraczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
Cześć i czołem. Nie mam jak i kiedy napisać, bo czasu brak. Zajmuję(a raczej załatwiam badania) się chorą mamą, jeżdżę i kursuje tak między dwa odległe województwa, to do mamy, to do pracy. I powiem szczerze jestem wykończona. Nie mam czasu na NIC!!! Chciałam i proponowałam mamie żeby diagnozowała i leczyła się "u mnie", ale nie chciała, więc cóż mi pozostało,,tak jeżdżę.. Czasami brak mi już ochoty na życie, bo mnie załamka bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaa podejrzewam kamicę, ale nie wiem na pewno, bo badania jeszcze nie wykonane. Jutro będzie mama miała jedno badanie i bardzo żałuję, bo nie będę mogła być tam przy niej, bo praca i jednak odległość duuża. Martwię się strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Hay, Hello :) Zleciała kurna ta środa nawet nie wiem kiedy :) Jeszcze 3 dni do pracy )w sobotę niestety też) i wolny aż jeden dzień będę miała :) Ale chyba przeżyję :) xxxx Paola ja też obstawiałam że to nie ona ale dziś czytałam że jednak twierdzą że to ona sama zrobiła. Biegli wykluczyli udział osób trzecich :( Nie wiem czy byłaby w stanie zrobić to sama :( Małą 18 miesieczną dziewczynkę znaleźli zasztyletowaną w łóżeczku a tą kobietę z 5 letnią dziewczynka znaleźli w łazience :( Ale nigdzie nie piszę czy narzędzie zbrodni znaleźli obok niej czy gdzieś indziej i czy w ogóle je znaleźli :( Masakra co się dzieje na tym świecie :( xxxxx Agniesia w tabelce się awansowała, teraz czas na Nessaję :) Ja po wizycie się przeniosę :) xxxx Karcia u mnie dziś spoko. Dalej zachmurzonie było ale było w miarę ciepło i nie padało :) Bóle w sumie minęły więc to na pewno był nerwoból :) Całe szczęście :) A jak Wy się kochana czujecie??? xxxx Zdesperowana przykro mi że to wredne @ przylazło :( :( Ale ważne że po @ chcesz robić badania :) Naściemniaj że już ponad rok się staracie i tyle :) Niech doktorek działa :) xxxx Ja w sumie z dodawaniem postów nie mam problemu :) A jak nie jestem zalogowana to z telefonu pisze a jak zalogowana to z laptopa i dodaje mi posty tylko właśnie jest problem z przerzuceniem się na nową stronę :( xxxx Jovanko dziś czuję się okay. Brzusio trochę w dzień pobolewał ale nie rzygołam :) Jedna mdłość mnie dziś chwyciła ale taka nie najgorsza :) Szybko przeszło :) Jovanka sorry ale leżałam z tego gówienka :) :) heheheh A nie zdarzyło Ci się jeszcze palca w gówienko wsadzić? Jak Kuba był mały to nie raz miałam taką sytuację :) A najgorsze było jak gówienko za paznokieć weszło :( Wtedy było fuj i bieg do łazienki żeby wygrzebać to :) :P xxxx Kasik85 ale właśnie po to jest to forum żeby nam tu smęcić :) A my tu jesteśmy po to żeby pocieszyć i doradzić :) Więc pisz z nami cały czas a nie tylko wtedy kiedy Ci się poprawi :) :* xxxx mamaniemama zmieć w końcu nick bo mamą jesteś :) Kochana nie matrw sie o prenatalne :) Ja wierzę ze wszystko jest dobrze i nie ma co się stresować :) I dzidzi przy okazji :) Widzę ze dolegliwości ciążowe na maksa Cię dopadły :( Kochana wspomnienia o Twoim małym Tymeczku będa wracały bo przecież nie możesz zapomnieć o swoim małym aniołku :) :) Ale on teraz z góry czuwa nad Tobą i nad barciszkiem albo siostrzyczką :) Więc nie matrw się bo macie świetna opiekę od Tymka :) :) xxxx Pita kochana dobrze że się odezwałaś :) Kurczę szkoda że tak ciągle w biegu jesteś i nie masz dla nas czasu ale jednak rodzina jest najważniejsza i nie mamy pretensji :) Odzywaj sie czasami jak będziesz miała czas i będziesz mogła :) Kochana życzę duuużżżooo zdrówka dla mamy :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiłam Agniesię na tp :) :) xxxxx xxxxx MAMUSIE serduszko.gif Majowa*************27*********18.01.2014********Marcelink a Fiona88************ 25*********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja*********24*********24.03.2014********Dominik Giubelli ************27 *********25.06.2014********Antonina motynka ***********24*********12.07.2014******** Miłosz JovankaJo *********29 *********16.07.2014********Kacper Angelusdominus ***24 ********17.07.2014********Zuzia PauliśC************* 23 ********18.07.2014******** Mikołaj bejbe27 *******27 ******18cs*******1dz***** tp 16.08.2014 CIĘŻARÓWKI ❤️ Goofcia********22*********6cs*********1dz********tp 07.11.2014 Izulinka7*******24*********13cs********1dz****** *tp 15.11.2014 goscdarka *****25*********6cs*********2dz********tp 15.11.2014 kasiaa12*******23**********?cs********1dz******* *tp 18.12.2014 Kaasik89*******25**********4cs*******1dz******** *tp 24.12.2014 Stymulowana**28*********18cs********1dz********t p 12.01.2015 olala2013*******24**********5cs*********1dz*******tp 15.01.2015 brzoskwinka14**21********14cs********1dz******** tp 21.01.2015 MaćkowaŻona***28********16cs********1dz********tp 24.01.2015 Eska 22**********23********17cs********1dz********tp 27.01.2015 karciaaa*********24*********2cs********1dz********tp 28.01.2015 ŻoneczkaKrk*****26*********1cs********1dz****** *tp 04.02.2015 Alaaa66**********28********14cs********1dz******* tp 10.03.2015 Usia1993*********21** *******1cs********1dz********tp 05.04.2015 Agniesai88*******26**********9cs********1dz********tp 31.05.2015 poprawić sie tu :) asik81____________33______1cs______________@ 27.08.2014 nessaja___________22______5cs_______1dz_____@14.09.2014 IZA85____________28______4cs________2dz_____@25.09.2014 STARACZKI 2014/2015 kwiatek.gif kwiatek.gif kwiatek.gif kasik_85__________29______19cs_______2dz____@04.10.2014 Paola1801________22______11cs_______1dz_____@29.10.2014 Pita82____________32______3cs_______1dz_____ @21.10.2014 paulinka121989____25______14cs______1dz_____@ 19.11. 2014 Eweelka_________32______7cs________ 2dz_____@02.11.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka 🌻 Oj daleko do mojego startowania, za tydzien ide do gina, na listopad bede sie z nią umawiała na badania HSG wiec jak dobrze pójdzie to od grudnia, wiec jeszcze 2 miechy, nie ma zmiłuj sie:) **Pita82 życze dużo zdrowia dla mamy ! Miłego dnia dla Wszystkich ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pita wiem co czujesz kochana.... Miałam podobna sytuacje... Praca dom szpital psychicznym wrakiem byłam. Wiec życzę dużo sił i zdrowia dla mamy %)) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry bardzo :) Pita dużo zdrowia dla mamy życzę a dla ciebie siły ;-* ... Jovanko padlam ze śmiechu i juz widziałam siebie w takiej samej sytuacji :) ... Iza ty zamiast zwolnić to pracujesz 6 razy w tygodniu ? Kobito usiadz trochę na tym swoim tyleczku i odpocznij :)... A Eska znowu zaginęła i się nic nie przypomina ... Helol ? ... Bosz dziewczyny modlcie się za ładna pogodę bo nie skoncze tej budowy do porodu ... Dach przyjdą robić dopiero w listopadzie !!! A gdzie tynki i inne rzeczy ? .... Ehh ... IDE zaraz do położnej i mam nadzieje ze dziś mój syn nie zrobi mi tego co w zeszłym tygodniu bo wam chyba nie pisalam ze położna nie mogła namierzyć jego serducha przez detektor ?! Mnie juz strach oblecial i położna zresztą tez bo miała juz grobowa minę .... Miłego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Dziewczyny stwierdziłam że muszę iść z sobą do lekarza narazie co prawda.do rodzinnego ale nieradze sobie z sobą z emocjami;( jovanka dawałam jej nan i była cała wysypana a ten preparat dostała od razu dlatego bo jak lezalysmy w szpitalu to pani doktor stwierdziła u zuzy alergie na białko mleka krowiego przez co ja.nie mogłam jeść nabiału...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry :) Wpisów nie widzę wiec pewnie znów strona przeskakuje albo nic nie piszecie :) Dziewczyny boli mnie brzuch, tak ciut niżej od pępka, po prawej stronie. Nie jest to mocny ból, raczej taki delikatny ale utrzymuje sie już z 15 minut i nie wiem czy to normalne? Zazwyczaj maksymalnie w jednym miejscu bolał mnie pare minut a teraz tak długo sie utrzymuje! Miałyście tak czy już zaczynam świrować :) Wiem ze wszystko na pewno jest okay ale..... :) Xxxxx Eweelka kochana ale jakby nie patrzył to już bliżej niż dalej :) Ciesze sie bardzo ze zostały już tylko 2 miesiące :) Postaramy sie tak Cię zagadać na forum zeby minęły bardzo szybko :) IZA85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w ten zimny, pochmurny dzień! Czytałam teraz jak opisujecie ruchy Waszych maleństw, że je czujecie bez względu na pozycje. A ja?? Ja tylko jak leże na lewym boku.. Nawet dzisiaj rano po 6 sprawdzałam. Mała nie kopała, ale się wierciła i rozpychała w swoim mieszkanku. Jak tylko przekręciłam się na plecy to cisza. Lewy bok- znowu harce.. Może daje mi do zrozumienia, że wtedy jej nie wygodnie? xxxx Kasiaa12 u mnie jest to sama. Jak tylko mąż położy ręke na brzuchu to mała przestaje kopać.. :) smieje się,że już tam czuje respekt do ojca.. :) a po narodzeniu pewnie będzie córeczka tatusia.. xxxx Żoneczka dobrze,że wszystko jest ok, a ten cukier to prawie mieści się w normie więcnie jest źle.Kiedy idziesz do poradni? xxxx meggymeggymeggy witaj! :) robiłaś test?? xxxx Alaaa te Twoje fale to może maleństwo? Nie długo będziesz czuła solidne kopniaki :) xxxx Jovanka wiem jak to jest z tymi chrzcinami. W mojej rodzinie zawsze robiło siędla najbliższych w domu. A u P zupełnie inaczej. Chrzciny niczym małe wesele. Min 50 osób a Ty zamiast zajmować się swoim aniołkiem latasz i pilnujesz czy wszystko jest ok. Mnie też to czeka..:/ Już nawet nie będę się kłóciła, chociaż nie wiem skąd mielibyśmy wziąć pieniądze. Już teraz trzeba oszczędzać ;) xxxx Goscdarka oszczędzaj się kochana a wytrzymasz jeszcze 9 dni a może i dłużej? :) nie długo wszystkie będziemy cieszyły się razem z Tobą z narodzin maleństwa :) xxxx Karciaa o której masz wizyte?? Trzymam kciuki, chociażi bez tego będzie dobrze :) pisz nam co i jak ;) xxxx Kasik_85 po to tu jesteśmy żeby nam śmiecić.. :) patrz ile już razem zaśmieciłyśmy, 594 strony! :) Kochana pisz nam, wtedy zrobi Ci się lżej na duszy :*:*:*:* xxxxx Mamaniemama po świętach "grobowych" należy Ci się odpoczynek! Twój aniołek czuwa nad Wamii tonormalne, że o nim myślisz.Szczególnie gdy zbliża się taki dzień. Tymek napewno nie chciałby żeby Jego kochana mamusia była smutna :*:*:* xxxx Pita dużo duuuuużo zdrowia dla mamy!!!! :* xxxx Eweelka to już nie długo :) pamiętam jak jeszcze nie dawno było tych miesięcy o wiele, wiele więcej :*:*:* :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA Ty nasza zapracowana Mamo zwolnij tempo!!! :*:*:*:*:* Co do bóli brzucha to ja ich miałam tyle i wszędzie, że już nawet nie pamiętam.Pamiętam że zawsze było dobrze i mała ma teraz 28 tygodni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane ja wiem ze powinnam zwolnić ale.....jeśli miałabym wziąć kogoś kto będzie za mnie pracował to nie zgodzi sie na to zeby wziąć tylko np 6 godzin w tygodniu a resztę ja będę robiła, bo wiadomo ze każdy chciałby na cały etat pracować. Bo czasami na dojazdy wyda sie więcej na te 6 godzin niż sie zarobi :( Poza rym wszyscy ludzie u których pracuje sie znają :) To są wszystkie psiapsiolki. I teraz wszystkim musiałabym mowić o ciąży i niektóre z nich dać do sprzątania jakiejś dziewczynie i tez co niektórzy mogliby mieć jakieś "ale". Ja wiem ze powinnam mieć w tyłku tych ludzi i pomyśle o sobie i maleństwie. Ale chociaż do grudnia chciałabym popracować jeszcze. Matko ja sama na siebie zła jestem. Nie potrafię podjąć decyzji i motam sie jak głupia :( Sama nie wiem co robić i za chwile stanę i będę beczała :( Hormony buzują i mam dość :( I tak zle i tak nie dobrze :( ehhh IZA85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA Kochana jak popłaczesz to będzie Ci lżej :*:*:* moje hormony miały wczoraj wieczorem swoje apogeum, wystarczyło że mąż powiedział jedno słowo a ja w płacz. Odkręciłam sięod Niego, popłakałam po cichu i odżyłam:) co do pracy to uważaj na siebie, rób powoli i odpoczywaj kilka minut :*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
olala kochana dasz sobie rade :-) z kapim ani teraz nie chodze do szkoly rodzenia :-) a wtedy mialam tylko 20 latek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×