Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

dzień dobry, chociaż pochmurny:) Przeczytałam wszystko:) żmije, padalce, myszy, rety a ja rozpaczałam jak miałam faraonki w domu.... IZA85 no reakcja Kuby zarąbista, teraz pewnie nie będzie mógł się doczekać rodzeństwa:) Jovanka wypytam dziś o wszystko, a wyniki nie wiem na ile odbiegają od normy, ale cos w tym jest bo to lekarz kazał mi dzisiaj przyjechać, nromalnie wizytę mam dopiero 23 grudnia. Olala nie stresuje się, kurcze najgorzej jest usłyszeć takie wieści bo potem sobie wkręcamy. Oczywiście lepiej dmuchać na zimne, ale to , że coś takiego przydarzyło się Twojej koleżance, nie znaczy, że Tobie musi się stać:* Daj znać co z Wami goscdarka dzielna Ty babko Nasza, ja również Cię podziwiam i współczuję, że jesteś w tym sama, ale niestety za coś trzeba żyć:( Kasiaa12 co słychać? Kasik 89 u Ciebie to już lada moment, przeczuwasz coś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _nessaja_
Nie czytalam was dwa dni wiec nie wiem co u was. Ja mam dzis wizyte na 16.30 a nawet z lozka wyjsc nie potrafie.. boli mnie glowa i jak chce wstac to jak tylko siadam to kreci mi sie strasznie w glowie ze chyba bym sie od razu przewrocila jak bym wstala bo taki helikopter. Nie mam pojecia czemu. Ale kilka dni mi sie krecilo czasem tak delikatnie. Jestem sama bo maz w pracy do 14. Nawet siku jeszcze nie bylam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala również życzę wszystkiego co najlepsze :* ... Stymulowana eh już sama nie wiem czy cos przeczuwam czy nie :) skurcze coraz mocniejsze i przez cały dzień ale ja wiem czy to już blisko ;) koleżanka przed chwila dzwoniła do mnie bo jej się snilam wiec może cos jest na rzeczy :) a u mnie w domu dziś ściany burza i jest wesoło :/ ... Dziewczyny mój K znalazł ten gips w ramce i dzwonił ze kupił ;) wiec będzie mała stopka uwieczniona ;) ... Nessaja a do lekarza tez sama czy twój juz wróci do domu ? Lepiej sama nie wychodz ... Daj znać jak będziesz po wizycie o ile pojdziesz :* ... Stymulowana ty tez daj znać co doktorek powie ale wierze ze wszystko dobrze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik89 z moim ide. Troche mi lepiej ale bez rewelacji.. wzglednie mi sie kreci ale jakos tak mi slabo ale chociaz sie wysikalam i herbate mocna zrobilam ale nie pomaga zbytnio a kawy nie pije wogole. A chcialam jeszcze dzungel zgolic... & Alunia sto lat :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
Alaa66 Wszystkiego Najlepszego! &&& co tu taka cisza?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany Nessaja uważaj na siebie. Ciekawe czemu ci sie tak robi.. a jakie masz dzis badanie u lekarza ? Oooooo Iza reakcja Kubusia rewelacja super i naprawdę słodko. Uwielbiam takie rozmowy z małymi dziećmi. :-) Oooooooo Ala sto lat, zdrowia, sił , wytrwałości, udanego końca, i potem sił na następne hihi. Oooooo Miałam jeszcze do kogos coś pisac ale zupełnie mi z głowy wypadło. Ja czuje sie dobrze, lekko mnie brzuch ciągnie boli lub poprostu napiera sama juz Nie wiem. Ale daje radę. W nocy chodze siku, bo juz nie doleze do rana z pełnym pecherzem. Pr***** mi ręce i nogi ale to pewnie jak kazdej z nas. Z rana kilka pierwszych kroków jest bolesnych ale potem jak juz w miarę rozchodze to jest ok. Caly czas mi sie wydaje ze urocze wczesniej. Tak mi coś podpowiada. Instynkt. A tu wyprawka nie dokończona. Nie poprane, Nie złożone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio mnie denerwuje troszeczkę moja tesciowa. Albo inaczej nie mam do niej cierpliwości. Jejku trochę mi z tym zle to ona niby dobra kobieta jest ale nieświadomie sie wtrąca. Ja wiem ze chce jak najlepiej, ale niestety inna data, inne myślenie, inne racje. Boję sie jak będzie potem. Przeczuwam ze tylko gorzej. Np teraz siedzę sobie w pokoju i obmyslam coś, a jej chyba żal mnie ze siedzę tak sama i przychodzi do mnie i siedzi i gada i gada, pyta , przecież jej nie powiem : mamo wyjdź bo planuje jak będzie zaprojektowana kuchnia , lub Mysle gdzie by tu upchnąć wózek. Albo jak ide po obiad to ona leci za mną zawsze u udaje ze cos robi i patrzy czy naloze sobie największego kotleta. Ja juz nie mam sił jej tłumaczyć ze żywcem nie mam gdzie to zmieścić. Bo powinnam jesc więcej. Bo powinnam tlusto. Po co kupować wanienke jak moge dziecko myć w zlewie, bo jest nowy. Wózek moze stać na balkonie. Ciul ze zima czy deszcz. Folia sie pokryje. Do dziecka tez ma duzo cudownych rad. Niby chce dobrze ale ja juz nie mam sił ciągle sie uśmiechać. Dzis rano jak wstałam to szlam jak hipopotam do kibla mówię Dzien dobry, ona odpowiedziała i widząc ze ledwo ide lub nie mam humor******ała to szybko naprawić i zaczęła sie śmiać jakby ktoś opowiedział jej kawał. I cóż ja mam zrobić w takiej sytuacji... Też sie uśmiałam z niczego na Dzien dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z moja mama to mam pol biedy bo ja od roku jej tluklam do głowy ze ma byc mądra babcia i ma sie nie wtracac. Ma szanować każde nasze zdanie bo konsekwencje beda niemiłe. I Mysle ze pojela, przynajmniej tal mi sie wydaje. A dwa ze ja do swojej mamy mam odwagę powiedzieć : dajze spokój, przestań , nie, itp. A do teściowej nie mam odwagi. I nie znajdę. Moj M tez ma czasami jej dosc. A jak sie odezwie tp juz naprawdę z hukiem więc wolę mu nie mówić wszystkiego. Bo tez nie chce zeby kobiecie bylo przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olala teraz doczytałam ze wsZystko Oki z Lenka uf ciesze sie:) Aluniaaaaa 100 lat kobieto:* Wszytskiego najlepszego, zdrowia, cierpliwości, milosci, spełnienia marzeń, bezbolesnego rozwiązania, i wszystkiego czego pragniesz:* Zoneczko moja teściowa tez czasem mi rzuci jakas jej zdaniem "rada", wiem ze nie chce dla Nas zle no ale wiadomo jej dzieci maja ponad 30 lat wiec nie wie jak to jest teraz z małym dzieciem. Tyle sZcEscia ze z Nia nie mieszkam, a moja mama to pewna ze wie Wszytsko najlepiej a jak jej cos powiem to odrazu jej sie przykro robi i potrafi jedno moje zdanie analizować 24h i bierze Wszytsko za bardzo do siebie ah no zobaczymy jak bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście NIE-DO-NAD-RO-BIE-NIA dziewczyny:) Kilka dni mnie tu nie było i już nic nie wiem. Ale pamiętałam, że Nessaja ma dziś wizytę, bo ja też mam;P też długo nie mogłam się doczekać tego dnia, a teraz to mnie tak głowa rozbolała, że nic mi się nie chce... No ale mam nadzieję, że widok maluszka postawi mnie na nogi:) Maćkowa a jak tam twoja wizyta?? Alaa sto lat kochana!! Szczęśliwego porodu:) Kaasik 40 tydzień?:O jejku jejku to chyba będzie piękny prezencik pod choinką:) Ależ ten czas szybko leci i już niedługo święta:)To ściskam Was wszystkie i zbieram się zaraz do domku szykować się na wizytę. Trzymajcie kciuki, żeby maleństwo się pochwaliło co ma między nóżkami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik_85
CZeść dziewczyny :) Dzwonilam do mojego Ginka i badanie HSG mam mieć w środę rano. Ala wszystkiego najlepszego :) Buziaczki. Ola cos Ci wysłałam. Ewelka miałaś znieczulenie? Bardzo bolało? Ja mam mieć bez znieczulenia i strasznie się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Hej :) Ja żem troszkę zamulona przez tą dzisiejszą pogodę, poza tym nocka była ciężka, chyba przeżywałam tą dzisiejszą wizytę i się nie wyspałam :/ Odpisze zatem ogólnie bo nie pamiętam dokładnie kto pytał o co. A więc tak: - żmija na podwórku znalazła się całkiem przez przypadek, to był kilka lat temu jak był taki "wysyp" letnią porą tego paskudztwa. Można było je znaleźć dosłownie wszędzie, nawet na parapecie. Ta u mnie leżała koło schodów i z jednej strony chociaż wiem że to egoistyczne i głupio mi z tym ale "cieszę" się że to psa zaatakowała bo jak bym na nią na bank uwagi nie zwróciła i wlazła. Albo ona wpełzłaby do domu, bo drzwi były otwarte na oścież. - druga sprawa moja wizyta - Madzia ma się dobrze. Waży 2500 g. Lekarz pomierzył, sprawdził ilość wód płodowych, stwierdził że jest wszystko dobrze (co dziwne) i kazał przyjść na wizytę za dwa tygodnie. - Iza ja tam owoce jabłuszka i gruszki suszę na piecu :) mam kaflowy więc raz dwa mi na nim schną ;) 🌻 Kasik_85 ale dobrze że udało się tak szybko na to badanie dostać. Będę trzymac mocno kciuki żeby nie bolało i wszystko było drożne :) 🌻 Agniesiaa czekamy na relacje z wizyty! :) 🌻 Alaa ja również dołączam się do życzeń! Wszystkiego najlepszego kochana! :) Oby Ci Patryczek żeberka pokopał (ale wiesz tak delikatnie) i codziennie dawał Ci znaki że żyje i ma się dobrze abyś nie musiała się zamartwiać :) 🌻 Laski wiecie jaka siara? Byłam dziś w pracy zawieźć zwolnienie, zapytałam kierowniczkę jak to z tym przedłużeniem umowy będzie a ona do mnie że zostanie mi przedłużona "do dnia porodu" więc jej tłumaczę jak dla głąba że umowe mam do 31 stycznia a termin porodu na 20 (dziś tak z usg wynikło) a ona że "po porodzie wszystkie zobowiązania przejmie ZUS", wiec mówie że wiem, rozumiem ale chciałabym się dowiedzieć czy jest szansa że umowa zostanie mi przedłużona. I co się dowiedziałam?! że jak skończy mi się urlop to będę mogła się zgłosić i porozmawiamy wtedy o podpisaniu nowej umowy. Nowej? Kurde! To byłaby już moja 3 umowa więc na czas nieokreślony! I jeszcze jak na złość zmienili dyrektora mojego działu, szlak by to trafił no!! Gdyby był poprzedni to sama bym do niego poszła i z nim pogadała o ewentualnym przedłużeniu umowy a tu weź bladź :/ ehh jestem zła i smutno mi. I jeszcze siostra mi przed chwilą dopsuła humor :/ psia d*pa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka , ❤️ Kasik85 nie miałam znieczulenia, troche bolało i rozpychająco nie przyjemne ale przeżyłam, kochana dasz rade:) ❤️ nessaja obstawiam chłopczyka :)? ❤️ Mackowa to u Ciebie do rozwiązania tuż tuż moja droga:) Madzia rośnie w siłe:P a pracą sie teraz nie przejmą , są rzeczy wazniejsze:) a praca zawsze sie jakaś znajdzie, jak nie ta to bedzie inna:P ❤️ Alusia wszystkiego dobrego:) ❤️ Iza82 buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Eweelciu niby tak ale wiesz zawsze to człowiek pewniej się czuje jak ma świadomość że ma do czego wracać po tym urlopie. A tak... ehh szkoda gadać :( Jak u Ciebie przygotowania do świąt? No i przede wszystkim jak zdrówko całej rodzinki? :) 🌻 Zdesperowanamama ajj no i zapomniałam za pierwszym razem odpisac Tobie. Słuchaj zioła możesz kupić w aptece, sprawdź sobie skład, kup i sama odważ ile tam trzeba. Ja tak robiłam. Tylko że ja w aptece internetowej zamawiałam bo mi się łazić nie chciało i szukać. Niektóre ziółka wsypujesz całe, niektórych pół. Żadna to filozofia zważyć je sobie w domu i wymieszać. Przechowywac najlepiej w plastikowym pudełku albo jakiejś papierowej torebce. Możesz też kupic gotową mieszankę na allegro ale nigdy nie masz pewności co właściwie tam znajdziesz. Poza tym niby dobry jest też korzeń macy. Co prawda smakuje paskudnie (jak dla mnie, tak tego też próbowałam ;) ) no ale każdy lubi co innego. To taki proszek który można se wypić z jogurtem, mlekiem czy czym tam :) poszukaj opinii, poczytaj i na pewno coś znajdziesz :) poza tym skoro (.)(.) a @ brak to może i wspomagacze Ci nie sa już potrzebne?! :) 🌻 A ja wiem co u Nessaji ale nie powiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćkowa wiem że to głupie ale wolałabym żeby bolało. Wtedy znałabym przyczynę dlaczego nam się nie udaje tyle czasu. Ewelka dzięki. mam nadzieję, że dam radę. Mam dosyć wysoki próg bólu, ale stres jest. Muszę jutro zrobić badania krwi i w środę rano na Lublin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
Mackowa i po jakim czasie były efekty po tych ziolkach? No fajnie by było jak byś wygadala, narazie dwa dni mi się spóźnia dziś 32 dzień dopiero najczęściej cykle mam 29-31 od kiedy obserwuje @ to zawsze tak miałam, przeważnie od pół roku yo 30 dni tylko raz cykl trwał aż 33 dni. Mackowa a mogła byś mi napisać jakie kupowałas ziolka do tej mieszanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo wiec przeczucia dziś mi mówią ze będzie dziewczynka :D Dziękuję wam bardzo bardzo za życzenia. Padam dziś na pysk :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa csy to ten skład? ziele lebiodki (Hb.Origani), kwiat rumianku (Anth.Chamomillae), ziele macierzanki (Hb.Serpylli), liść pokrzywy (Fol. Urticae), ziele dziurawca (Hb.Hyperici), ziele rdestu ptasiego (Hb. Polygoni avic.), ziele ruty (Hb. Rutae), kwiat nagietka (Flor.Calendulae), ziele nostrzyka (Hb. Meliloti) . &&& a i czytałam że tego sypie się po 1 każdego ziolka i zaparza odcedza i pije raz dziennie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj już znalazłam ile się sypie tych ziolek na pewno nie po lyzeczce każdej do na jedną szklankę teraz tylko czekam @ i kupuje chyba te ziolka i zobaczymy :) boże w innym temacie napisałam ten post :-D zaraz tam będą na mnie jechać o co mi chodzi :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
halo halo sprawdzam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
o i sa posty. A nessaja nas trzyma w niepewnosci:)) Padam pewnie jutro przeczytam:) 29tc here we go!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
IZA85 :) Matko co za posrane forum!!! Poprzedniego posta nie chce mi dodać :( wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koorwa Mac!!!! Ze 20 razy próbowałam dodać wpis i nic!!! IZA85 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×