Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość MaćkowaŻona
Iza no tak sie sklada ze mnie cale cialo wlasciwie wieczorami swedziec zaczyna, dzis wyjatkowo wczesniej. Zrobilam se wczoraj dodatkowo badanie alatu, aspatu i bilirubiny zeby zobaczyc czy tej cholestazy ciazowe nie zlapalam, no bo u mnie to przeciez wszystko jest mozliwe, ale na szczescie wyniki mam w normie. Tzn bilirubina za niska, ale alat i aspat w granicach sie mieszcza. Swedzi mnie pewnie dlatego ze mam sucha skore. Juz sie przeprosilam z balsamem i smaruje sie co wieczor. Tzn ja przod a Maciek moj tyl. Dorobilam sie wczoraj ksywy Hipcio... chyba mam az tak wielka d**e :p Dobrze ze robisz sobie jutro wolne, jestem z Ciebie dumna :) oby tylko brzuszek juz nie dokuczal :-) i nie stresowal Cie niepotrzebnie. &&&&&& Ewelka łaaaaaaał!!! :-) super, extra ze udalo sie Wam zakwalifikowac! :-) oby wiecej takich dobrych wiesci :-) teraz skup sie na swietach i daj glowie troszke odpoczac od myslenia o in vitro :-) a Mikolaj jeszcze Wam prezent przyniesie, spozniony ale za to najlepszy pod sloncem! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik_85 - :* _nessaja_ - a propos wieczornego wpieprzania... Hm...Mężuś jedzie do mnie...z gorącym...kubełkiem KFC! Ha! Się będzie działo! Ajajaj!:P Czy się najadam? Czy ja się najadam? Ty to zawsze zadasz pytanie tak jakoś nagle człowiekowi, bez wstępów, bez przygotowania... I co ja mam Ci odpowiedzieć?...No bywa, że się najadam, no... Ale trafiłaś w sedno z tym przyzwyczajaniem faceta do obowiązków domowych - nosz idealnie po prostu! Podpisuję się pod tym obiema rękami. I apeluję do Brzoskwinki - pisałaś, że Twój mąż zadeklarował się, że jak już pójdziesz do pracy to on bez problemu będzie pomagał w domu. Oby tak było! Tego Ci życzę:* Nie wiem, nie znam go, więc siłą rzeczy uogólniam, ale wiesz - łatwo się takie deklaracje składa jak dotyczą bliżej nieokreślonej przyszłości. Po prostu ( w ramach ćwiczeń;) ) pozwól mu czasem coś zrobić w domu. Bo to dla faceta (i w ogóle kogokolwiek, kto nie musi nic robić w domu) nie jest takie łatwe, miłe i przyjemne jak tyle lat nic nie musi, a potem - mimo, że gadaliście o tym - nagle MA OBOWIĄZKI. Serio teraz mówię - świat mu się wali, ma wrażenie, że wszystko zmieniło się na gorsze, że żona się zmieniła na gorsze, bo nagle czegoś wymaga - o tym też pomyśl:* Sara__ - :* Nemezis626 - jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana - rzeczywiście, bardzo mało jest szpitali, które pozwalają być tacie przy narodzinach. Ale pocieszę Cię: nawet gdyby go wpuścili na salę operacyjną to w życiu kangura nie mógłby stać przy stole operacyjnym, przy Tobie! Stałby w rogu jakimś, żeby nie przeszkadzać! Naprawdę, nie masz czego żałować:* To nie byłoby jak na filmach - że on uśmiechnięty czeka na wyjęcie dzidziusia, w międzyczasie całuje Cię w czoło, Ty płaczesz, dzidziuś krzyczy, mąż płacze... Noł łej. Zobaczyłby z daleka małą, fioletową kuleczkę, która drze się wniebogłosy, a następnie musiałby wyjść i czekać aż malucha "oporządzą". Mój czekał pod salą, przez okienko widział co się dzieje, widział jak nieśli małego, jak go owijali, ważyli, mierzyli, a następnie Kacperek został szybciutko przeniesiony do kącika noworodka i tam panie pielęgniarki poprosiły po cichu tatę, dały mu małego na ręce, pozwoliły robić zdjęcia:). Nie bój nic - niczego tak naprawdę nie tracicie. Gdy tatuś zajęty jest podziwianiem malucha, mamusię zaszywają;), zawożą do sali pooperacyjnej, wołają tam tatusia, dają dzidziusia i jest pięknie:). goscdarka - jak Alanek?:( Kaasik89 - dzieje się co? Rodzimy?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Iza no tak sie sklada ze mnie cale cialo wlasciwie wieczorami swedziec zaczyna, dzis wyjatkowo wczesniej. Zrobilam se wczoraj dodatkowo badanie alatu, aspatu i bilirubiny zeby zobaczyc czy tej cholestazy ciazowe nie zlapalam, no bo u mnie to przeciez wszystko jest mozliwe, ale na szczescie wyniki mam w normie. Tzn bilirubina za niska, ale alat i aspat w granicach sie mieszcza. Swedzi mnie pewnie dlatego ze mam sucha skore. Juz sie przeprosilam z balsamem i smaruje sie co wieczor. Tzn ja przod a Maciek moj tyl. Dorobilam sie wczoraj ksywy Hipcio... chyba mam az tak wielka d**e :p Dobrze ze robisz sobie jutro wolne, jestem z Ciebie dumna :) oby tylko brzuszek juz nie dokuczal :-) i nie stresowal Cie niepotrzebnie. &&&&&& Ewelka łaaaaaaał!!! :-) super, extra ze udalo sie Wam zakwalifikowac! :-) oby wiecej takich dobrych wiesci :-) teraz skup sie na swietach i daj glowie troszke odpoczac od myslenia o in vitro :-) a Mikolaj jeszcze Wam prezent przyniesie, spozniony ale za to najlepszy pod sloncem! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinkaax
Cześć dziewczyny ;) ja ostatni @ miałam 12 listopada, cykle mam zazwyczaj 30-32 dniowe, od tygodnia bolą mnie piersi i też tydzień temu męczyła mnie zgaga przez 3 dni.. Jakieś 5 dni temu zaczął boleć mnie brzuch i codziennie myślałam, ze zaraz @ przyjdzie, ale do tej pory cisza z tym, że wczoraj nie bolał mnie wcale i jest tak jakby nic nie zapowiadało @. kochalam się z moim O. jakoś w okolicach owulki, bo po 2 dniach miałam charakterystyczny ból jajnika (zawsze tak mam stąd wiem ze to owulacja). no i od owulki mam dużo śluzu do tej pory, czasem mam wrażenie, że to @ tyle go leci. więc jak myślicie mogę być w ciąży? chciałabym bardzo, mimo, że nie staramy się systematycznie, bo czasem nie mamy z O. po prostu czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
ewelka jakie super wiesci!!!! mocno mocno trzymam kciuki za szybki sukces :-* powiadasz ze prezentow w tym roku nie bedzie a mi sie wydaje ze w zamian z opoznieniem dostaniecie jeden najcudowniejszy zywy prezencik :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka cudowne wieści ;) i tak jak dziewczyny radzą wczuj się w magię świat zeby głowa odpoczela a my wszystkie trzymamy kciuki ;) ... Darka a jak maluszek ? Lepiej ? ... Kasia czekamy na wieści o wyjściu ze szpitala :) a twój juz jest ? Pomoże ci przez te pierwsze dni ? ... Nemezis jak samopoczucie ? Mamaniemama a u ciebie ? .... Mackowa no i po balsamie swędzenie ustępuje ? .... Jovanko u mnie póki co nic się nie dzieje oprócz tego ze w nocy prawie się zachlysnelam własnymi wymiocinami bo wieczorem się obrzarlam jak wariatka ... W nocy śnią mi się rożne bzdury ze wody mi odchodzą i takie tam ale w realu zupełnie nic oprócz skurczy co jakiś czas ... Widzę ze ty szczepilas dodatkowa Kacperka, ja zdecydowalam ze Filip będzie miał tylko te podstawowe ... No czas leci nie wiadomo kiedy ... Dopiero co rodzilysmy razem z toba a tu Kacperek juz 5 miesiąc ma ;) ... Ola i jak przeziębienie się rozwija ? ... Ala najważniejsze ze mały zdrowy i rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
Ewelka genialna wiadomość! Teraz trzymamy kciuki żeby się udało! :) In vitro już będzie z funduszy państwowych rozumiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda ze wcześniej nie pisałyscie o praniu akurat wczoraj byłam w innym świecie a tak się składa że mam własną pralnie. Noi niestety ja postanowiłam wózka nie ruszać. Tylko ręcznie o tyle o ile się da. Bo naprawdę mogą się zniekształcic i zdeformować. Pościeli tez postanowiłam nie prac. Ciuszki popralam nawet te nowe to komu nie powiedziałam z mam to były zdziwione po co ja nowe rzeczy piore przecież i tak nie uchronimy dziecka przed wszystkimi bakteriami tak więc poszło tylko przez magiel wiec 200 stopni troszkę zabija bakterie :) już najchętniej rozłożyłabym łóżeczko pościel baldachim itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) Dziś dzień wolny więc na bieżąco będę :) xx Jovanko jak mąż Cię uwiódł to jesteś usprawiedliwiona :) Kurczę ale Kacperek już duży :) Matko jak ten czas leci :) Jeszcze dokładnie pamiętam (jakby to wczoraj było) jak jechaliśmy do szpitala 6 lat temu :) I po parunastu godzinach pierwszy raz zobaczyliśmy Kubę :) :) A teraz? 6 lat minęło, spodziewamy się drugiego bobasa :) będziemy mieć dwa największe skarby na świecie :) oj leci ten czas :) xx Co do libido to czytałam na necie i mówiłyście tutaj, że w drugim trymestrze wraca itd. Ale kuźwa moje libido chyba gdzieś się zgubiło :( Albo cholera jasna drzwi muszę mu otworzyć bo nie wie jak wejść :P xx Maćkowa bo właśnie chciałam Ci zaproponować zebyś zrobiła sobie badania na cholestazę, ale skoro już je robiłaś i wszystko jest w normie, to chyba rzeczywiście jest to wina suchej skóry, a do tego może być jeszcze rozciąganie się skóry. mam nadzieję że dziś już jest trochę lepiej :) xx Malinka ciężko powiedzieć czy to aby na pewno ciąża ale są na to szanse :) Myślę że beta byłaby najlepszym rozwiązaniem :) Idź na betę i daj nam znać jaki jest wynik :) Trzymam kciuki :) xx Darka kochana pisz co u Ciebie? Co lekarz powiedział? Jak nocki? Daj nam znać :) xx Pewnie strona przeskakuje bo jakoś mało wpisów, ale przywołuję tutaj Nemezis, bo jakoś Cię wczoraj tu nie było :( Jak się czujesz? Mamaniemama, Zdesperowanamama, Brzoskwinka, Nessaja :) Gdzie Wy? xx Karcia jak się czujesz dziś? xx Wojtkowa a Ty gdzie się podziewasz?? Już Cię tu sporo nie było? xx Paola a jak u Ciebie? xx No i cała reszta dziewczyn których nie wymieniłam, a które się nie odzywają :) Czekamy na Was :) xx aaaaa zapomniałm Wam napisać :) Jak wiecie w domu mam kuźwa myszki, których za cholere nie lubię :( Wszędzie mam porozkładane pułapki z klejem na myszy. Jak się przyklei to już z niej nie zlezie :) No i schodzę sobie dziś na dól i co ja widzę!! Przykleiła mi się jedna pipa i siedzi tam cały czas :( Ja tej pułapki nie ruszę i nie wywalę na zewnątrz a ona tam sie nadal rusza :( bleeeeeeee. Próbuje uciec i wierci się tam :( Jak ja ich nie lubię :( fujjjj, bleeeee :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak strona nie przeskakuje tylko Wam się pisać nie chce!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
O coś tu cichutko jakos jest. Albo stronka. Chciałam wam powiedzieć ze wszedzie mi mówią ze pod koniec ciazy ruchy slabna. U mnie wręcz przeciwnie. 33 tydzien a młody tak szaleje. Caly Dzien. Brzuch mi skacze. Na prawo na lewo. A jak sie przytulilam do M w nocy to mówi przestan. A ja mu na to ze to nie ja tylko młody. Po dupce go kopał hihi. A teraz leżę i daje mu sie powyglupiac a potem ide po chleb to będzie koniec tancowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam ją na 684 stronie :) Wrzucam dla przypomnienia :) Kasik85 ostatnio pisałaś żeby Cię zmienić w tabelce ale nie mogę tego znaleźć, więc napisz proszę na kiedy Cie zmienić :) xxx MAMUSIE serduszko.gif Majowa*************27*********18.01.2014********Marcelink a Fiona88************ 25*********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja*********24*********24.03.2014********Dominik Giubelli ************27 *********25.06.2014********Antonina motynka ***********24*********12.07.2014******** Miłosz JovankaJo *********29 *********16.07.2014********Kacper Angelusdominus ***24 ********17.07.2014********Zuzia PauliśC************* 23 ********18.07.2014******** Mikołaj bejbe27 *******27 ******18cs*******1dz***** Izulinka7***********24*********12.11.2014********Zuzia goscdarka *********25*********14.11.2014********Alan CIĘŻARÓWKI serduszko.gif kasiaa12*******23**********?cs********1dz******** tp 18.12.2014 Kaasik89*******25**********4cs*******1dz********* tp 22.12.2014 Stymulowana**28*********18cs********1dz******** tp 02.01.2015 olala2013*******24**********5cs*********1dz*******tp 15.01.2015 brzoskwinka14**21********14cs********1dz******** tp 21.01.2015 MaćkowaŻona***28********16cs********1dz********tp 24.01.2015 Eska 22**********23********17cs********1dz********tp 27.01.2015 karciaaa*********24*********2cs********1dz********tp 28.01.2015 ŻoneczkaKrk*****26*********1cs********1dz****** *tp 04.02.2015 Alaaa66**********28********14cs********1dz******* tp 10.03.2015 Usia1993*********21** *******1cs********1dz*******tp 05.04.2015 mamaniemama*******23*******2cs********2dz*******tp 28.04.2015 Nessaja**********22**********5cs********1dz*******tp 26.05.2015 Agniesia88*******26**********9cs********1dz*******tp 31.05.2015 IZA85**********29**********4cs********2dz*******tp 31.05.2015 STARACZKI 2014/2015 kwiatek.gif asik81____________33______1cs______________@ 27.08.2014 paulinka121989____25______14cs______1dz_____@ 19.11.2014 Sara__ ___________33______41cs______2dz_____@24.12.2014 kasik_85__________29______21cs_______2dz____@11.12.2014 Nemezis626_______22_______29cs_______1dz____@02.12.2014 Pita82____________32______3cs_______1dz_____ @26.12.2014 Eweelka_________32______7cs________ 2dz_____@02.01.2015 Paola1801________22_______12cs______1dz_____@ 04.01.2015 xxxx Agniesia a jak u Ciebie? Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żoneczko nic tylko się cieszyć że synek tak szaleje. A Ty wtedy spokojna jesteś bo wiesz że wszystko jest w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola jesteś cudowną żoną ze leczysz meza, śpisz w garderobie .... A on leci na sygnał syreny. Oj moj by po glowie dostal. Napewno bym sie poplakala ze nie szanuje mojego poświęcenia. A dzis jak sie czujesz. ? Kości nadal bolą ? Oooooo Ala fajnie ze masz własną firmę, kiedyś juz o tym pisałaś ale nie śmiałam zapytać co, bo w sumie chyba nie wypadałoby. Super mam nadzieję ze interes idzie. Szkoda ze tak daleko bo dawalabym ci garnitury do prania. Hihi. Powodzenia i wytrwałości w interesach. Ooooooo Ewelka jejku nie do wiary. Jak to szybko ci poszło. Nie sądziłam ze tak wcześnie wam sie uda. Super trzymam kciuki. Ja w lutym będę karmić piersią i zycze sobie żebyś na forum skarzyla sie ze masz mdlosci ciążowe. Juppi. :-) Ooooo Najjaska jak tam brzucholek wypina sie juz coś? Oooooo Pita ma fetę i świętuje. Hehe nasza jedna slicznotka, niech odpoczywa i wraca pełna radości. Oooooo Karcia boli brzuszek ? Oooooo Iza moj M ostatnio miał mysz w pracy, nie wiadomo skąd bo tam jest bardzo elegancko i czysto. I kazał sie jej pozbyć ale tak zeby tego nie widział bo mu bylo zal. I pomeczyli ja i zostawili ledwo żyjąca i on ja pod koniec dniowki zobaczyl wziął do woreczka i wywiozl 200 km mysich. I wypuścił . Ona mu na bucie siedziała , i podobno była taka słodka ze prawie ja zabrał do domu. Ale zacisnal zeby wsiadł do auta i szybko odjechał. Ah coś czuje ze bedziemy miec duzo zwierzątek w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanko widze ze szalejecie z M, super tak trzeba. A wolno pod koniec ciazy sie bzykac ? Bo moja coś kiedyś mowila ze 6 tyg przed i 6 tyg po juz nie wolno. A mnie sie coraz bardziej że tak powiem chce. Nie wiem w sumie czemu bo powinno byc na odwrot. Oooooo A ja dzis ide na kabaret "ani mru mru", na 20.30, ciekawe czy beda faktycznie tak śmieszni jak wszyscy opowiadaja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Maćkowo mnie też swędzi, ale tylko na brzuchu, rozciągamy się no cóż poradzić;) Jovanko no tyle szczęścia w tym całym porodzie, że skoro mąż już nie może być ze mną to szybko będzie z Olisiem:) wyślij na pocztę zdjęcie Kacperka z ząbkami:) Ewelko, Ewelko bardzo się cieszę, że was zakwalifikowano :D , porobicie stosowne badania i do dzieła :D ❤️ Iza85 no proszę Ty i wolne od pracy to chyba na prawdę mocne skurcze musiały Cię złapać, weź dodatkową porcję luteiny jeśli masz:) kurcze biedna myszka mi to szkoda takich stworzonek, wiem, wiem co innego taka hodowlana a co innego dzika, ale mimo wszystko jakoś lubię chyba wszystkie zwierzątka i serce by mi pękło jakbym taką w pułapce zobaczyła......ahh nie lubię tylko tych obślizgłych typu węże Ala pralnie masz?? taka w centrum handlowym? kurcze to pierz wszystko, bo znów przytoczę słowa Jovanki, że nie chodzi o to,że nie uchornimy dziecka przed bakteriami, ale o to ile ludzi zdążyło dotknąć taki ciuszek czy pościel jeszcze zanim trafiła do sklepu, do tego dodać osoby w sklepie no i wychodzi niezła sumka paluchów :) Ja to dylemat, ową wypraną już wkładkę niemowlęcą z fotelika położyłam w łóżeczku Oliwka, no i wczoraj patrzę a kocica ma śpi w najlepsze na tej wkładce i teraz prać? czy nie prać? wiadomo kocica domowa, na dwór nie wychodzi, czysta, zadbana, ale do kuwtey chodzi, więc pewno jakiś zarazek na niej jest, ale z drugiej strony, jakbym miała prać wszystko czego ona dotknie to same wiecie - nie ma takiej możliwości, ah te koty:) w ogóle to dzisiaj ma jakiś dobry dzień, biega za mną, bawić się chce, jak nigdy, bo ona tylko śpi i je:) A Patryś to pewnie kopie do środka dlatego go nie czujesz kochana:) najważniejsze, że zdrów i wszystko oki:) Olala jak się czujesz? Żoneczko ja jutro zaczynam 37 tc i powiem Ci, że ruchy są słabsze, tzn nie ma tylu kopniaków, a jak już się jakiś zdarzy to nie dość, że boli to cała przy tym podskakuję, a tak to tylko takie przesuwanie się pod skórą, no i co chwilę brzuch w innym kształcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala śliczny kocyk, a byłam parę dni temu w kik i nie widziałam takiego:( ahaa dzisiaj mam dzownić do kliniki po wyniki badań bo tydzień temu miałam posiew, krew i mocz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
Stymulowana Niny i racja ale wiem jak niektóre rzeczy się potrafią zachować po praniu to kosmos. A patryczek najważniejsze że jest wszystko ok.! Matko kochana już 37tc? Dopiero pisałaś o kresach no szok właściwie za tydzień może się rodzić :) Ja tam z grudnia jestem i w niczym to nie przeszkadzalo:) niedługo będzie rok do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Mmmm laski jakie u mnie po domu zapachy się rozchodzą... pieczone jabłuszko :D pychota! :) Dziś mama stwierdziła że trzeba jabłuszek i gruszek nasuszyć na święta żeby kompot z suszu zrobić. Więc się zaoferowałam że przecież ja to mogę zrobić :) i teraz siedzę i wącham :] 🌻 Iza jeśli chodzi o to swędzenie to z rana zawsze jest dobrze. Najgorzej jest wieczorami :/ a co do myszy to ja mogę wyrzucić. Biedna pomyśl jak ona się musi tam męczyć... ;] 🌻 Kaasik89 na szczęście (odpukać) jak się porządnie nasmaruje to przechodzi to swędzenie (a mój mąż balsamu se, znaczy mi, nie żałuje, wczoraj nawalił tyle na plecy że wchłaniał się i wchłaniał ten balsam i ostatecznie połowa wchłonęła się w koszulkę) ;) 🌻 Paulinka hej jak sytuacja u Ciebie? 🌻 Dobra laski pranie się skończyło. Ide zobaczyć co zostało z ochraniacza mojej córki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stymulowana
Ala ja tez z grudnia:):) i moj tata był z grudnia:) Włączyłam sobie muzykę bollywood sprzatam, śpiewam i chciałam mieszkanko świątecznie ozdobić ale to czego mi rok temu nie skradziono jest w piwnicy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
hej, jestem dziewczyny ;) cieszę się że u was wszystko w porządku. Czyli nq grudzień tylko jeszcze jeden poród:) i reszta po nowym roku:) &&& trochę się dziwię że dziewczyny tak wszystko pieczecie, czy nowe rzeczy nie wystarczy tylko wyplukac w płynie dla dzieci typu lovela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaasik89
Dziewczyny czy wy na mecie tez tak opadlyscie z sil ? Bo ja tylko leże i nawet nie mam siły jedzenia sobie zrobić i w dodatku jest mi wiecznie gorąco no masakra jakaś juz mi się normalnie płakać chce .... Chciałam cos jeszcze ogarnąć w domu ale nie moge ... Darka a ty juz się przeprowadziłas w końcu ? Bo mnie ten remont juz tez dobija :/ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka cisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
Mój tata tez był z grudnia. 19tego i moja siostra tez jest także my zimowki :) a mój Ł 24.12 ot taki prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×