Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

_nessaja_ będzie dobrze!! daj znać jak najszybciej czy wszystko w porządku, martwimy się! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Ja wczorajszy wieczor caly przeplakalam.Od dzisiaj biore sie za cwiczenia bo nic nie robie, siedze tylko w domu. Nessaja wszystko bedzie dobrze.Nie martw sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Giubelli hihi no alem parsknela smiechem ;) musze mezowi powiedziec jak wroci zeby mi w jakis sloiczek naszykowal troche spermy:) niech caly czen przed wyjazdem trzepie kapucyna zeby bylo jak najwiecej hahaha no dzieki Tobie od rana to geba mi sie smieje:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Nessaja bylas u lekarza? Pisz co i jak. Mysle ze wszystko jest ok;) smerfetka nie doluj:* zbieraj tylek i lec na spacer;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny Boże jaka dziś straszna pogoda a jak od rana biegam po lekarzach masakra leje niemiłosiernie. nessaja jak tam? Giubelli nie zawsze przy poronieniu są nitki z krwią ja naprzykład ich nie miałam okropnie bolał mnie brzuch i krew aż mnie zalewała:( także różnie u każdej kobiety aczkolwiek jak coś niepokoi zawsze lepiej skonsultować z lekarzem i być spokojnym;] jak tam dziewuszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ! No no, nie zawsze są te nitki, ale od razu jak nessaja napisała o nich to mi się przypomniało jak o nich czytałam. Niestety każdy ma inny organizm, i tak jak objawy ciąży są inne, tak i choroby dają różne sygnały każdej z nas. Mam nadzieję, że u mojej towarzyszki ciążowej wszystko w porządku....nessajka! daj znać jak tam ! Paulinka :) śmieeejeeessssieeee :) ale byłby to sposób niezły, co ? :) Ciekawe co tam u Fiony i PaulisiC ;) Eeee a gdzie reszta? Maćkowe , kajakaje, motynki , załamane (p.s. musisz załamana_K zmienić nick bo się negatywnie przez niego nastawiasz! :) tu trzeba pozytywnie działać :) ) Pogoda do du....to i czekoladę kupiłam moim współpracownikom co by się doładować energetycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauliśC
giubelli przecież jestem, pisałam wczoraj! :D Dziś jestem jeszcze bardziej wykończona niż dziś, brak sił na cokolwiek :( Na szczęście jutro piątek i będe prawdopodobnie miała wolny weekend. Piszę że prawdopodobnie bo u mnie w pracy wszystko wiadomo na ostatnią chwilę :) Ten czas na pewno spędze z moim ukochanym :):) Buźka dla wszystkich z osobna! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) dopiero teraz mam czas tu zajrzec. U lekarza nie bylam, ale dzwonilam do poradni i tamta kobiecina powiedziala ze jesli nie ma zywej krwi ani silnych boli to zebym poczekala do jutra, chyba ze cos sie zmieni to mam jechac, ewentualnie mowila zebym dzwonila do lekarza czy przyjmie mnie dzis ale zadnych nowych objawow wiec nie dzwonilam, jutro dowiem sie wszystkiego. Mowila ze czasem tak sie dzieje i zebym jak narazie sie nie martwila. Ale latam co chwile do kibelka i sprawdzam :P na szczescie caly dzien nie mialam duzo okazji zeby o tym myslec to przelecialo jakos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_nessaja_ normalnie cały dzień o Tobie myślałam!! Ciesze się bardzo że jest ok! ;-) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny kochane:)Dobrze macie racje,ten nik bardziej mnie chyba dołował;czyli to ja załamana_K chyba będzie bliżej mojego imienia:) co Was słychac? Jak sie czujesz nessaja? cz wszystko dobrze? byłas u lekarza? czy może przeszło? U mnie kolejny dzien na czerwono wiec nie ma czym sie chwalic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweelka no teraz o wiele lepiej ;-) no właśnie jeszcze nie bo zamówiłam na początku tygodnia hurtowo z neta :P myślałam że już dziś przyjdą i jutro zrobię ale nie przyszły i czekam ;-) @ na jak na razie niema i obyyy nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuje sie dobrze Eweelka, jutro ide do lekarza to sie dowiem wszystkiego i czemu taki sluz jest. No wlasnie bejbe, jak test? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_nessaja_ jak testy przyjdą to będę ostro testować heh :D Ty jesteś teraz który tydzień? I jak tam objawy ciążowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam-bo wczesniej o sobie wiele nie mówiłam chcąc sie tu troszke zaklimatyzowac ale obecnie z mężusiem staramy sie 4 miesiac o drugiego dzidziusia, aktualnie mamy juz wspaniałą 3,5 letnią córeczkę która jest moim największym szczęsciem jakie mnie w życiu spotkało. Doskonale wiem co sie czuje starając sie o swoje pierwsze potomostwo, przyznam Wam ze i teraz przeżywam to tak mocno jak za pierwszym razem. Nie ma nic piękniejszego, jesli moge zatem coś doradzić mialam dokladnie tez przy początkach taki śluz zabarwiowny lekko różowy, brunatny, jeśli sie nie nasili to jest ok ale bylam z tym u swej ginekolożki, zbadała mnie i było to ponoć normalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweelka dzieki, uspokoilas mnie jeszcze bardziej, dobrze slyszec ze ktos mial tak samo i bylo wszystko wporzadku :) bejbe u mnie ok. 7 tydzien jak mi to wychodzi, zobaczymy co jutro lekarz powie ktory, co i jak :) a jesli chodzi o objawy, to nie mam prawie wogole, jedynie tylko straszny bol piersi, czasem podbrzusza, napady goraca - szczegolnie w pracy :p, zmeczenie momentami takie jak po jakims szalenczym biegu i codziennie mam apetyt na cos innego :P albo tak jak wczoraj - zjadlam racuchy z jablkami, na kolacje nie wiedzialam co wiec zjadlam kanapki z serem, majonezem i zagryzlam ogorkiem kiszonym a pozniej te racuchy i ten ogorek daly znac o sobie :P poza tym nie zauwazylam nic innego, mdlosci zero, zgaga jak narazie tez cisza wiec czuje sie bardzo dobrze, tak jak i przed ciaza :) oooj jak ja bym chciala sluchac juz o waszych objawach :) no dziewczyny, za niedlugo terminy waszych @, czy ktoras widzi cos przepowiadajacego ciaze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedynie co mnie martwi ze zbyt długo czekalismy ze staraniami o drugie dzieciatko i może już teraz jest za późno? nie wiem sama ale najmłodsza juz też nie jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przesadzaj!!!! jesteś młoda! głupoty gadasz, fajnie że masz już córeczkę ;-) ajj jak ja bym chciała się doczekać w końcu swojego bejbini ;-) A przy pierwszej ciąży długo się staraliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajakaja12345
Hej kochane jestem Giubelli i ja :-). Czytalam codziennie wasze wpisy ale jak mialam odpisac to moj mezus mnie zagadal albo telefon zadzwonil.:-) U mnie @ jeszcze jest powinna jutro sie skonczyc mam juz jej dosyc:-( Moj M powiedzial mi ze czuje ze w nowym roku sie uda ze nowy rok zaczniemy dobrze :-). Ze poczatek nowego roku bedzie szczesliwy.Ucieszylam sie ze tak mysli bo to jakis pozytyw dobrze ze sie nie lamie i mnie mnie pozytywnie nastawia. Nessaja az sie wystraszylam jak przeczytalam twoj wpis ale napewno bedzie ok ja tez slyszalam o tym ze jak niewidac zywej krwi i brzuch nieboli to jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak przy pierwszej ciaży staralismy sie o nią prawie 6 miesiecy i w koncu sie udało.Całą ciaże dobrze znosiłam czułam sie wysmienicie i wspominam ten czas jako cudowny okres w swoim zyciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia0024
Czesc dziewczyny! Piszę tu ponieważ macie na pewno wieksze doswiadczenie w tych sprawach niz ja. Opisze wam krótko o co chodzi. Mam 23 lata, razem z narzeczonym 6 dc uprawialismy stosunek przerywany. Dzisiaj(13dc) zauwazylam u siebie jasno czerwone plamienie. Obawaiam sie, ze moze to byc implantacyjne... Jednak sluz plodny zauwazylam u siebie dopiero 10dc. Cykle mam ogolnie 27-34 dniowe... Co o tym myslicie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę Kasia że w ciąży nie jesteś no prawie na bank. Masz długie cykle, choć się wahają, a 6 dzień cyklu? Hmmm, musiałabyś mieć 2 owulacje w cyklu co podobno czasem się zdarza (!) Nie wiem. Może ktoś jeszcze doradzi. Powodzenia, i daj znać jak tam! Bo podejrzewam że nie bardzo chcesz narazie zaciążyć? :) 🌼 nessajka - uffffff, też myślałam o Tobieeee ! No bo kto jak nie ziomalka z forum z młodszym o tydzień wkładzikiem ? :) Ja chyba postanowiłam że pojadę do lekarza jednak w 8 tyg. ciąży - 6 tyg. od zapłodnienia. Mam dość czekania, nic mi nie jest, z każdym dniem czuję jakby objawy ustępowały, cyce tylko bolą. Chcę wiedzieć czy jest dobrze umiejscowiony no i czy serduszko widać.... kurcze, jak się starałam to mi czas leciał szybko, a teraz? Wlecze się jak flaki z olejem. Gdzieś przeczytałam, że CIĄŻA UCZY CIERPLIWOŚCI.... 🌼 Pauliś ! Faktycznie ! Wybacz ciężarnej gapie :) 🌼 Gdzie Jovanka ? 🌼 kurrrde dzieeeewczynyyyy! Testujcie bo mnie cierpliwość zeżre ! :) W listopadzie macie wszystkie pokazać II krechy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giubelli mnie sie dopiero w niedzielę @ skończyła więc do testowania jeszcze ho ho zresztą teraz nie wiem co z moimi plodnymi ech ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia0024
Na razie nie chce, dlatego tak strasznie się boje. Jak myslicie czy jesli pojde na bete w poniedzialek(11 dni po stosunku) to bedzie jeszcze za wczesnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giubelli :* pedz wczesniej bo ja sama jestem ciekawa co i jak u Ciebie :) ja nie moge doczekac sie jutra, a tez tak wlokl sie ten czas do tego piatku ze myslalam ze jajko zniose :P aale jestem podekscytowana, nie moge sie doczekac, jestem strasznie zniecierpliwiona juz :P Giubelli przelozylas juz wizyte? wiesz juz kiedy dokladnie bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej dziołszki wy tutaj się doczekać nie możecie wizyty a ja ide na prywatne usg w sobote i tez juz mnie ciekawość zżera.3mać za mnie kciukolce babuszki.....ja za was tez:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka oto ja, trzymam kciuki :) a Ty jak sie czujesz? daj znac od razu po wizycie :) bo umrzemy z ciekawosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motynka
PauliśC, pytałaś o przepis. Może jakąś tartę? Przepyszna jest ta: www. wielkiezarcie. com/recipe58383.html Robiłam też z tego przepisu, tylko zamiast kurczaka dałam łosia, a zamiast brokułów - szpinak. Ogólnie uwielbiamy tarty. :) Składniki na nią można dobrać takie jakie lubicie najbardziej. ;) Tylko jak robię z tego przepisu, to zawsze zostaje mi ciut ciasta..ale to chyba dlatego, że blachę na tartę mam mniejszą. nessaja, daj znać jak po wizycie. I nie martw się! Pewnie wszystko jest dobrze:) smerfetka9, takie siedzenie w domu dobija strasznie... ćwiczenia to świetny pomysł. Endorfinki Ci się podniosą i od razu będzie lepiej. :) bejbe, i jak, i jak? :D Mam nadzieję, że pojawią się u Ciebie dwie wyraźne krechy. :) ŚCISKAM KCIUKI !!! Dziewczyny, ja będę robiła test 18 listopada. W zeszłym cyklu robiłam trzy, jeszcze przed terminem okresu. I za każdym razem myślałam "E, pewnie jestem w ciąży, tylko test robiony przed terminem wychodzi negatywnie". Nakręciłam się strasznie, a jak @ nadeszła, byłam bardzo rozczarowana. Dlatego teraz postanowiłam - test w terminie i ani dnia wcześniej, co by nie robić sobie nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×