Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
A skąd ty wiesz że się nie przyznał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W finale będzie dom dziecka, ojciec z dwiema córkami i Jurek. A mieszkanie na bank wygra Jurek z córką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wieśniaków jeszcze potrzymają bo jest z nich ubaw. Najlepszy tekst : " Kotku, ołóweczek ". Ryjki są trochę infantylni ale fajni i sympatyczni .Tacy nieszkodliwi wariaci. Nudno byłoby bez nich. Bitwa bitwą ale też chodzi o to żeby było trochę rozrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pękałam ze śmiechu jak wsiowa mówiła że śniło jej się dziecko, synek i taki piękny był i miał oczy po tobie, niebieskie a on : już go lubię ona: i ważył 5 kg on: to łóżeczko które robię wytrzyma ? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jurek w finale??- to już wole wieśniaków lub tych starych wariatów :o facet który poniża innych nie zasługuje na nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci z domu dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochane pieniszki
Kasa ktora im zostaje nie wydana idzie do ich kieszeni i dlatego siostrzyczki przywlekly stara szafe aby przyoszczedzic i jak najwiecej kasy zgarnac. No i centusie odpadly jak na tanioche postawily i wydawalo im sie ze jak pokoj na fioletowo pomaluja to wystarczy a tu psikus haha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta kasa co zostanie przechodzi na urządzanie kolejnych pomieszczeń. Na koniec wraca do sponsora, a nie do uczestników z tego co mi wiadomo. Ale jest oceniana oszczędność dlatego też niektórzy przesadzają. Tak było z siostrami. "Kradzież" wieśniakowego fachowca to był szczyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jurek w zwiastunie przeprasza za coś Elizę. Jaki szarmancki. Ciekawe czy swojego przyszłego zięcia też przeprosi. Kim trzeba być, żeby do obcych być słodkim i miłym , a gnoić najbliższe osoby. Takie zachowanie podobno jest typowe dla nałogowców delikatnie mówiąc. W domu bydlę, a przy ludziach anioł. Dziwię się tylko , że telewizja to nagrywa i pokazuje. Wiadomo , ze chodzi o wzbudzenie sensacji i dyskusje. Ale przecież chłopakowi jest k....a przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie sie zawiodlam na drugiej edycji. Pierwsza byla o niebo lepsza. A teraz poziom programu bardzo niski. Niski poziom życia tych pokoi, juz maja zrobione po dwa a mnie tak naprawdę żaden nie powalil. W tamtej edycję wiekszosc mi sie pod obala a tu prawie żaden. Wiecej jest o samych uczestnikach niż o urządzaniu. Poza tym 90% z nich nie ma pojęcia o urządzaniu. O gustach sie nie dyskutuje. Słabiutko. Dla mnie w tej edycji nie ma narazie widocznego zwycięzcy. Na tyle zgloszen do programu to fatalnie wybrali tylko łzy i emocje a program to nie rozmowy w toku tylko o urządzaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wNorke
Mądrze napisane, zgadzam się w 100% z przedmówczynią! Jak na razie słabieńka ta Edycja, na początku wydawało się że ludzie Spoko i bezie co podziwiać a tu KUPA:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym razem najładniejszy pokój zrobiło małżeństwo z Dublina, choć szczerze mówiąc myślałam, że zrobią go dla młodszego dziecka... ciekawe gdzie je położą spać? ;) Drugim fajnie urządzonym był gabinet "tych od piwnicy", bardzo podobał mi się regał! Swoją drogą zauważyliście, że sporo osób ma opartą o ścianę drabinę? Miło zaskoczyli mnie Armeńcy, pokój bardzo pomysłowy choć troszkę niepraktyczny ale to się przecież w tym programie nie liczy :P Z tych gorzej urządzonych to pokój pary z wioski! Pusty i niepraktyczny i do tego ta huśtawka!! (huśtawka dla niemowlaka?) Dziwne, że tym razem jurorom nie przeszkadzały puste ściany?! I oczywiście pokój tych z gór! Pomysł nie byłby taki zły, gdyby miał być przeznaczony dla nastolatki a nie kilkumiesięcznego dziecka! Zero wyobraźni :O Pokój sióstr mi się nie podobał, pomysł z przywiezieniem starej szafy koszmarny! do tego jakoś ich nie polubiłam, więc w sumie nie szkoda mi, że odpadły! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Proszę Was - piszcie poprawnie. Ważna jest nie tylko ortografia, ale i interpunkcja! 2. Niektóre osoby na tym forum mają niezaspokojone parcie na szkło. Idźcie na castingi do Ukrytej Prawdy albo Trudnych Spraw; jak gdzieś zagracie to może zejdzie z Was trochę tego jadu. 3. Osoby, które nazywają Anetę i Pawła "wieśniakami" chyba same mają jakieś głębokie kompleksy, których sami być może nie są do końca świadomi. Tacy jesteście wielkomiejscy, ale z kulturą to wiele wspólnego nie macie. 4. Jeszcze odnoście Anety i Pawła - dziwni są Ci, którym przeszkadza ich zachowanie. Są sympatyczni, naturalni, bardzo ciepli dla siebie. Niektórym jednak bardzo to przeszkadza. Jasne - powinni mieć poważne miny, bo przecież w dzisiejszych czasach najfajniejsi są Ci, którzy robią ponure, zdystansowane miny, a oczy ukrywają za ciemnymi okularami, żeby przypadkiem nie złapać kontaktu wzrokowego z "wieśniakami". 5. Są też i osoby, które wyśmiewają się z ich domu na wsi, w którym mieszkają. Nie wiem czy wiecie, że żyjąc na wsi z rolnictwa nie zarabia się kokosów i nie ma zwyczajnie czasu. A gdyby nie oni nie mielibyście co do garnka włożyć, chyba że pomidory z farmy na Facebook'u. 6. Gratuluję, że wszyscy macie ładniejsze mieszkania niż uczestnicy Bitwy o Dom. 7. Mnie się podoba, że jest różnorodność w programie. Jakby wszystkie pokoje były w eleganckich szarościach, miały nowoczesne meble to czy nie byłoby nudno? Raz jest spokojnie, raz szalenie, raz jasno, raz ciemniej, raz klasycznie, raz nowocześnie. Każdemu do potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać ze to pisał ktoś z uczestników albo z rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zastanawia jaki metraz maja te mieszkania ? Z tego co bylo widac, to te mieszkania straszne klitki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do: 05.10.13 gość Nie, nie pisał tego ani uczestnik ani nikt z jego rodziny. Nie mam ani możliwości ani zamiaru Ci tego udowadniać. Nie wszyscy są po prostu takimi krytykantami. Jak w ogóle można tak wieszać psy na ludziach, których znamy z ekranu telewizora może z 10 - 15 minut? Bo chyba tyle czasu sumarycznie widzieliśmy na antenie każdą z rodzin. Jeśli oceniacie ludzi po tym co widzieliście przez kwadrans w tv, to gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co, myślisz, że po twoim kazaniu wszyscy nagle przestaną krytykować, a zaczną wychwalać uczestników programu? :D dobre sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź się zamknij z tymi swoimi madrosciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ze siostrzyczki odpadly, bo z tym fachowcem ktorego ukradly wsiowym to zachowaly sie chamsko, zrobily niezla wioche:( Kazdy po odpadnieciu moze podobno sobie wziac jedna rzecz z programu - oni beda musieli zabrac swoja stara szafe i tyle hehe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 1.53 A wy co wieśniaki spać nie możecie ? No tak, seks dopiero po ślubie, a do tego czasu trzeba nocą powalić w klawiaturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra, nie odzywam się, widzę, że nie warto tu pisać. Bądźcie sobie dalej zawistni i chamsy, widocznie to lubicie. Oby się te zachowania nie zwróciły kiedyś przeciwko Wam. Ahhh, zapomniałem, że Wy tacy odważni jesteście tylko w internetach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej seansik przed wielkim tv w sypialni hehe:D a co do tej moralizatorki to wcale rolnikom się tak głodem nie przymiera, ostatnio wiejska dziewucha wylewała żale na kafe ze mieszka w 11 osób w 5 pokojach mąż rolnik i składają na budowe wyliczyła ze w przeciągu 2 lat spokojnie nadłubią 50tys....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wsiowi się nie bzykali, fiuta nie widziała a juz za dzieciakiem płacze , takie wlasnie cnotki dostają po 40tce jobla i szukają seksu gdzie popadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni są śmieszni ale się kochają to się liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z 16.10 - true hahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście obrzydliwi. 01:53:24. A jak można nazwać was -ludzi którzy obrzucają innych gównem? Można się z kogoś trochę ponabijać ale te teksty są już żałosne. Cholerna szlachta się znalazła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×