Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
Ci z tymi kredkami powinni wypad zrobic Lesby ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy dzisiaj wszyscy zostaja ,tylko im nagadaja.Za tydzien na kuchni bedzie wypad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wiedziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hurrrrrrraaaaaaaaa hurrrrraaaaaaaaaaaaaaa !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta k***a chinke za te jej wypowiedzi Rozenek powinna w********ic z balkonu i żeby nastały na nią gołębie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
która powiedziała że Marta i Piotr odpadną na bank ? skąd wiedziałas ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nareszcie oglądanie tego programu stanie się przyjemnością! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to było do przewidzenia. Ja kilka dni temu po złośliwych komentarzach marty na fb wiedziałam że odpadli. Trochę psychologii potrzeba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Piotr z Martą wytrzymywał ten remont skoro ona nic nie robiła tylko jeszcze wszystko psuła. Ale bez kitu najgorszy balkon to ten kredkowy, najlepszy Dimy i lesbijek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ,że odpadli,zamarzył im się jacht.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
papa Dziunia! 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z ta Chinka wszystkim ona pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedział na Martę ciamciarulla czy jakoś tak. Ja to bym ją chyba rozszarpała szczególnie jak wlazła na balkon z donicą i rozsypała ziemię. Fajnie była pokazana ta zazdrość Łukasza. A jakie chwile grozy jak Natalia ich krytykowała, a potem dostali pochwałę :-) Nie podobał mi się balkon Mieszka i ten dupo-grzejny kominek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale marta miała zlewe na ten balkon, olewała to widac było dobrze że ich wywalili , chu/j z nią bałam sie że Ania poleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazdrość Łukasza była fenomenalnie uchwycona, takich reakcji i min nie można wyrezyserować, nierealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mścicielko z Włocławka co ty teraz biedna poczniesz ? Marta odpadła i twoje życie straciło sens :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieliście swoją menę teraz macie swoją dziunię. A oni mają na wszystkich w******* oni kupią to mieszkanie tak jak Rita kupiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i poszli w ..p...u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzieliście,wszystko kupili i to wszystko duże.Marzy im się bogactwo.,ale do niego nie pasują.Widzieliści jak była marta ubrana-żenada a on to chyba nie goli się-brudas,fleja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mena była spoko. Odpie/rdol się od niej i nie porównuj do kocicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis to akrat najgorzej prezentowaly sie kredki. Dziunia odpadla ale czy to bylo takie zle to watpie. Moim zdaniem najfajniej spedzaloby sie czas u lesbijek taki zaviszny kacik. U tancerzy w ogole nie przemowil do mnie ten kominek w lozku.po werdykcie widac znow ze ostatnie slowo ma perfekcyjna sprzataczka. Moze i balkon powodzian nie zaslugiwal na miano najgorszego ale skoro decyzja nie byla jednomyslna to i do najlepszych nie powinien sie zaliczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszko z Karoliną - beznadziejny balkon :O po co ich trzymaja ja piertole , mam ich dość kominek po du/pą łojej jakie super wow :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak coś co jest totalnie niefunkcjonalne, gdzie nie można sie poruszyć nie mówiąc o tym, że wszystko kupione gotowe nie może być najgorsze?. Werdykt mógł być tylko jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Chinka dobrze im powiedziała. Chcieliście zrobić jacht a wyszła wam łódka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dostali nic za darmo,muszą znależć jakąś pracę,do Biedronki ich nie przyjmą-wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona nic nie robiła-przynajmniej nie udawała,a on udawał-wnosił gotowe meble i coś tam spawał ale co? i to wszystko pod publike.Jakby był pracowity to pracowałby zawodowo a nie przytulał do bogatej nieatrakcyjnej baby.A może on robi jako pomoc domowa,bo ona nic nie potrafi-ugotuje,posprząta,popierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piotr jest sliczny i marta tez oni pracuja przeciez w biedronce a marta studiuje do tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale nie był zły ten Marty balkon. A po co miejsce do tańca ? Na pewno lepszy niż Ani gdzie stała skrzynia i wielka pustka. Mieszko pochwalony nie wiadomo za co. Nawet stolika nie mieli a te kamienie na podłodze to zbiorowisko brudu szczególnie jak popada deszczyk. Poddupny kominek to porażka programu. Powodzianie za biało i mdło. Za co pochwała, za te firanki na prowizorycznym sznurku ? Doktorek, Dima i Kornelia fajne balkony. Kredki najgorsze, a te spodnie- doniczka wyglądają jak jakieś amputowane nogi czyli masakra piłą mechaniczną. Dzieci zamiast beztrosko bawić się wśród kredek będą miały stracha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piekna? z której strony? chyba masz popsuty ekran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×