Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
Zdecydowanie Karoline. Wole ogladac pomysły niz lizanie d**y Marty przez Piotra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta karolina to ladna dziewczyna ! widac ,ze madra i zakochana,dobry ma gust-gratuluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy sa fajni w tym programie,ale tylko mieszko i karolina robia fajne rzeczy.Widac,kochaja to co robia.Az milo sie patrzy co kolejnego tworza,kubicuje im.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem niezła w te klocki,ale może Marta nauczyłaby mnie czegoś nowego,widać,że się niekrępuje i lubi widownię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie...nie zauważyliście,że doktorek zachowuje się jak pedał????? Smierdzi mi ze jest ciotą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam nic do homoseksualistów ale te lesbijki mnie denerwują. Starsza się stara jak może a ta młoda nic nie docenia wielka dama. Żałosne. Ciągle się kłócą o byle g***o. .. po co im dom jak widać ze długo ich związek nie potrwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karolina i mieszko - the BEsT !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak doktorek jest homo i dwulicowy do tego bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie Mieszko i jego piekna dziewczyna powinni wygrac!jedyni ktorzy maja dobry gust!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola lesba to przeciez jeszcze dzieciak, no sory 20 lat ? ten związek nie wytrzyma, jest zbuntowana, konfliktowa i jeszcze wiele dziewczyn pozna z którymi zaszaleje, nie wierzę że zatrzyma się na Kornelii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież wiadomo kto wygra ,ci co powinni odpasc za pierwszy pokój beznadziejny i bez gustu zreszta jak cala reszta ich nieciekawych pomieszczeń .wy tež wiecie kto to jest? Typowac mozemy sobie ,komus kibicowac ale to zbędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pierwszą trójkę obstawiam na pewno - doktorek Dima Karolina i Mieszko albo rodzina z piątką dzieci sądzę że między nimi będzie sie rozgrywała ta walka na niby sms - głosowanie widzów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W życiu to nie bedzie finalowa trójka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kogo obstawiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta z tymi siostrami co ryczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kogo obstawiam nie myslalam o calej finalowej trojce ale obstawiam wygranych niestety Marta i Piotr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta i Piotr tez maja szansę wygrać , pelno kobiet w Polsce kupi ich historię - że wspaniały przystojniaczek wziął kobitkę w dwojka dzieci i je pokochał jak swoje a dziewczynki płaczą że cieszą się że go mają masy to kupią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta i Piotr nie wygrają,masy nie kupią ich tkliwych historyjek,już się na nich poznali,poczytajcie wpisy na innych portalach,Ponadto,jurry nie są laikami i wkrótce ich odrzucą.PO pierwszych odcinkach oglądalność,w stosunku do poprzedniej edycji,wzrosła trzykrotnie i to za sprawą właśnie tej pary.Ostatnio słyszałam,ze oglądalność spadła-tą parę pokazują b.mało,nie ma migawek z nimi,wyczerpali się,trzeba odejść. i to już niedługo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jakie to ma znaczenie ze ludzie ich nie trawia akurat w wyniki sms nie wierze za bardzo tam juz wszystko jest zaplanowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto wygrał poprzednie edycje-osoby spokojne,cichutkie,...a nie-jak to sama powiedziała Marta-przebojowe.Przebojem do celu,ale nie tym razem kocico

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem czy ta cała Ewa to była spokojna ,bezczelna i pyskata a kiedy trzeba było to płakała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może oni wybieraja takich ludzi do wygranej którzy sa pokorni i nie puszczą pary z ust na temat kulis tego programu bo wiadomo jaka czysta manipulacja tam się robi , maja podpisane umowy i to nie może sie wydać , to co oni mówią to nie jest spontan tylko ustalenia scenariusza , każda historia ma trafić do różnego gustu społeczeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja obstawiam że wygra ta płaczka z siostrami. Mieszko i ta jego nie wygrają oni są młodzi o kredyt się mogą postarać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie to ja bym chciała aby Ania wygrała ,mi tam jest jej szkoda nie uważam jej za płaczkę każdy ma słabsze dni ,reszta nie zasługuje może jeszcze doktorka darze jakąś sympatią ale on jest sam młody da sobie radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania też jest młoda a nie wierzę zeby nie miała pomocy od państwa oraz jak to mówią dobrych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doktorek sobie kupi mieszkanie bez problemu, i tak ma w życiu dużą pomoc i mu sie powiodło a sa ludzie bez perspektyw, np z dziećmi mi zawsze szkoda rodzin z dziećmi, takich prawdziwych polskich jak np w 1 edycji inferno to sa ludzie którzy nie mają perspektyw, utrzymują się z fuchy, wiele ludzi jakieś smieciowe umowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak z tych wszystkich edycji inferno i mena byli najlepszą rodziną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna mniej,druga bardziej niespokojna,ale mnie najbardziej wkurzają zakłamane baby.Byłam na forum tvn i obejrzałam filmik video z Martą w roli głównej i tak mną wstrząsnęło.Dobrze ,że nie była blisko mnie.Jak można z nas widzów robić niemyślących.....Łkająca starała sie nas przekonać,że ex to trudny zwiazeka ona słabiutka pokrzywdzona kobietka-tak się kreuje w słowach a w czynach.Raz jest słaba,to znów przebojowa,rządząca w związku-jej słowa z tego filmiku.Ale najbardziej to mnie rozbawiło,bo chyba niezdaje sobie sprawyale ona nadal kocha swojego ex.W Łukaszu dojrzała swojego byłego i tak się zaprzyjażnili,że wieczory razem,chcieliby aby te dwie pary zamieszkałyby obok siebie i dopiero działoby się-jej słowa.Nawet chciałyby zamienić się mężami-i co wtedy byłaby z podobnym do ex.Dlatego popieram te osoby,które na innych forach domyśliły się,że te jej wszystkie kłamstwa to zachowanie porzuconej ale ciągle kochającej kobiety.To ją i tak nie usprawiedliwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre spostrzeżenie że to zachowanie porzuconej wciąż kochającej, bo jak kobieta jest zakochana to nie upublicznia tak swojego życia intymnego a ona mówi że chodzi z nim do łóżka, trzęsie łóżkiem żeby sprawdzić jak będzie w nocy i on gryzie ją w tyłek w sklepie to jest zemsta na byłym a Piotr jest tylko narzędziem zemsty gdyby go kochała nie pokazywałaby go tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×