Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
mówiłam tydzień temu że pora na tancerzy:) Wierzyliście czy nie to widać - miałam rację:P W końcu odpadli... za tydzień będziecie zaskoczeni obrotem spraw:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No sorry ale co tutaj moze zaskoczyć juz nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kto wygra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karolina i mieszko w sumie mieliby chyba najmniej poprawek . mieli tyle wyroznien! chyba najwiecej?!!.ale zeby zostawic ten kicz ibrzydote powodzian -ZENADA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salon Łukasza - bieda z nędzą, skoro nie znalazł odpowiednich mebli mógł zmienić koncepcję. Coraz słabiej mu idzie, poza tym on tam prawie nic nie robi poza mowieniem gdzie wstawić jaki mebel... do powodzian się czepiali że żona w kółko zapierdziela, a u doktorka też nie widze żeby był pracowity... Salon Lesbosów - spoko, ładnie, tylko ja mam już trochę dosyć tych szarości łamanych bielami wszędzie, wiem że taki trend, sama mam tak w pokoju... ale chciałby człowiek zobaczyć w końcu coś innego:P Bo to jest taki zachowawczy minimalizm, a jak tylko ktoś próbuje zrobić coś ponad to to wychodzi raczej kiepsko Salon Powodzian - ładna ciepła kolorystyka, ale sknocone wszystko ustawieniem mebli... mało przestrzeni Dima - Mi się tam nawet podobało:D Lubię taki sielsko wiejski klimat:P Salon Mieszka i jego księżniczki - beznadzieja, to jakiś biedny kącik a nie salon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkania z I edycji są do sprzedaży. Oglądałam zdjęcia, rozszabrowane aż żal patrzeć. Wszystko powynosili. Nawet rolety z okien zdjęli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wam mówię że powodzian za tydzień znów nie wywala bo by chyba histeryczka im na zawał zeszła :D i nie byłoby na co się wkurzac, przecież oprócz pokoju dziecięcego nic nie było u nich fajne!!! Tam jest wszędzie siara! Obciach tam mieszkać a jurorzy niby tak się znaja?! He he za tydzień znów dostaniemy szału a len patentowany zrobi minę idioty listonoszka będzie smarkac w koperty a rozenek zakrzyczy wszystkich i prostaki zostaną zobaczycie! Trzymam kciuki za dziewczyny ale program mam w 4 literach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogę wam powiedzieć tyle, że Dima jest bezpieczny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie wygrają... nie nastawiaj się na to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet prosty człek zobaczy co jest żenada nie trzeba się znać żeby widzieć jak z tematem jadą czyżniaki Placzki sraczki bleeee no rzeczywiście mają taki dizajn że srać się chce ojojoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cos doktorka lenia tez oszczedzili w sumie tylko kanapa i telewizor ijeszcze bezguscie Ten to umie sie ustawic - mamuska ogorki no i najwazniejsze CIEPLY .To taki nosny trmat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktor leci w przyszłym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyżniaki do domu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ta baba w czerwonej sukience aktorzyla z tym szlochem ja pierdziele nie dowiary!!! Jakoś jej nie trawie a jej kuchnia nadal jest w moich koszmarach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyżniaki zostają, ale nie martwcie się nie mają szans na wygraną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co oni chcą teraz wkręcić polakom???!!!! Że niby salon powodzian???!!! A Mieszka do bani???!!! No ludzie!!!! Idiotów z nas robią czy jak? Coś tu nie halo jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja wolę mieszkać zdecydowanie w mieszkaniu Karoliny! A u powodzian można co najwyżej straszyć jak się nigdy never ever nie urządzać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chcę aby odpadli teraz powodzianie albo Dima! doktorka lubię, a najbardziej kibicuję dziewczynom, wszystkie ich pomieszczenia mi się podobały, mają świetny gust, a przy tym nie są takie ąę jak ci co dzisiaj odpadli się za artystów uważali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinni odpasc za to ze niczego fajnego nie stworzyli ( poza placzem) mysle ze nikogo nie zalnspirowali bo i czym beznadziejna sypialnia,straszna lazienka sraczkowa kuchnia czy chatka-ruina I TACY ZOSTAJA . USTAWKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A lukaszek juz za piotrusiem nie tęskni??!!! Buahahaha trzeba było ich razem zostawić ciekawe jak by teraz sobie z dziubkow wyjadali?? Lepiej by się oglądało przynajmniej beka by była :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powodzianie oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tvn robi sobie z nas Beke!!! Myślę że to telewidzów traktuje się tu jak króliczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet średnio inteligentny szympans zauważy że ten program to żenada a rozenek jest bynajmniej na poziomie taboreta z tym co przedstawia w swoich argumentach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez moglabym mieszkac u mieszkow. A moze na powodzian tak to mieszkanie oddzilywuje ze tak placza.Ha ha ha......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natalia próbuje coś tam mądrego wtrącić ale ten Babsztyl co ust nie czuje i lize je ciągle swoim zmutowanym głosem wszystko i wszystkich zaglusza bo przecież paskudna najmadrzejsza jest, co za baba rzygac się chce jak człek słucha jej argumentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To strategia TVN. wygrają płaczki bo ich mieszkanie najgorsze ( tak jak każde wygrane dotychczas ). Pozostałe nieźle się sprzedadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto odpadl dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie mieszknaie Karoliny i jej fagasika było brzydkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto odpadl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noooo mi też utkwilo jak tomek pytał Anki o styl a ta kretynka, odpowiada za Anke ze babciny!!! No ciągle to słyszę!!! Inteligena królowa porządku i stylu! Phi nie pozwoliła odp Ani bo sama wiedziała lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×