Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
Teraz już po ptokach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuryło wichura
Oglądajcie powtórkę teraz i głosujcie na Kasie z pierwszej edycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alez ta Ewa ma okrutnie olbrzymie biodra, własnie je ukazała odwieszając kluczyk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie o czym wy bedziecie teraz pisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możemy na stronie programu jeszcze raz obejrzeć I i II edycję i pisać od nowa :-) Tyle nam zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na pewno nie będzie następnej edycji ? Chyba Rozenek się obraziła za te komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po czym tak sądzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bójcie nic po nowym roku puszczą nowości do końca lutego a potem przemęczeni zaczną do września powtórki puszczać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie następna edycja ja juz pisałam o tym Rusin powiedziała ze jest nabór do następnej edycji .Jak wy to oglladaliscie ze nie słyszeliście tej ważnej wiadomości dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic takiego Rusin nie mówiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na samym końcu mówiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona to powiedziała w przenośni jakby ze znakiem zapytania do deweloperów :( żenua

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie kolejna edycja bo sms tvn wysyła na zgłoszenie się,a ja to olewam ciepłym moczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porównajmy finał I i II edycji w pierwszej były wyczuwalne emocje a w drugiej zero, mówicie o ustawce , że specjalnie wywalili silną konkurencję dla DD aby wygrali bezproblemowo , a w I edycji byli rodzice z niepełnosprawnym dzieckiem i samotny ojciec - dla wielu to były rodziny faworyci, mające szanse na wygraną . Jak dla mnie w III edycji powinni pomyśleć o urozmaiceniu np wprowadzając dodatkowego jurora może finalistów lub zwycięzców jednej lub drugiej edycji - mają spore poparcie wśród widzów więc ich decyzje spotkają się z uznaniem widzów, albo niech dadzą do dyspozycji wybrane rodziny z poprzednich edycji - jakaś pomoc w zakupach czy pracach wykończeniowych , takie uatrakcyjnienie było by interesujące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale mam kaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.03 Weź już może nie pij. Kto chciałby żeby jakieś bezguścia z bidula decydowały o czymkolwiek. Żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a o czym bidul mógł decydować ? odpowiedź brzmi - w niczym jeśli coś robili to fachowcy, jak sami odwalili przedpokój to żenada, tak to sie robi w budzie dla psa piaskownica na balkonie i koszmarna wykładzina zamek ściągnięty z poprzednich uczestników, później oblepili go jakąś gąbką budowlaną - koszmar salon kopia wytnij-wklej z katalogu pokazowego wraz z doniczkami i storczykami i nawet te doniczki ze storczykami odtworzyli, ja piertole :O wszędzie to jest zero inwencji, zero osobowości, zero pomysłowości, nic własnego - nie licząc motta namazgranego pisakiem na ścianie zwycięzcy mieszkania - żenada zawsze wygrają ci co tvn chce , zreszta nawet smsów nie liczyli wszystko na litość, mieszkanie jest wyżebrane a nie wygrane a i tak to małżeństwo się sypnie, jestem tego pewna na 100%, jak nie za pół roku to jak córki będa większe, widać że Ewka nie czuje już do niego mięty a np w przeciwieństwie do Gorów gdzie widać jak Ania uwielbia swojego faceta Kamil tak samo , jest z nią bo jest , bo są dzieci ale tak naprawdę tęskni za czymś innym, jest jeszcze dzieciakiem , wygląda na szczyla, nawet jeśli jego córki będą pełnoletnie to on i tak będzie młodo wyglądał i jestem pewna że wtedy znajdzie sobie inną sama ewka mówiła, że uczucie odżyło że znowu coś poczuli czyli świadczy o tym, że mieli siebie dosyć a udawali wszystko dla programu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może założymy osobny temat o programie Nasz Nowy Dom ? Też będzie o czym popisać bo na fejsie dość ciekawe dyskusje na ten temat. Jak będą chętne do komentowania to możemy zakładać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możemy spróbować założyć, tam uczestników słabo znamy ale się zobaczy czy topik sie utrzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zakladajcie temat NND, kto bedzie chcial bedzie pisal. Ja z checia dolacze. Na FB to moz toczy sie dyskusja fajna. Ale na jednej ze stron NND pisza tacy ludzie zdesperowani, ze szok. Pojawil sie program i juz niezadowoleni, ze tylko udzial moga brac ludzie z woj. mazowieckiego. A najlepiej to, zeby przyjechala ekipa i wybudowala domy od podstaw. Linka podac nie moge, bo tres zostaje uznana za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jeden z komentarzy Wam skopiuje :" Prosze bardzo o pomoc dla mojej rodziny. Mieszkamy 54m2 niemam własnego pokoju musze dzielić pokuj z młodszoł siostroł. W zimie jest bardzo zimno ,na wiosne sciany są bardzo mokre twożoł sie grzyby. Kuchnia jest zniszczona podłoga jest ruchoma deski są rucheme są dziury w podłodze. W scianach na dwoże są dziury dom ze strony sie zapadajoł. Niemamy dórzo pieniedzy i niemozemy zadóżo remontowac domu. PROSZE O POMOC KACPER "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektorzy analfabeci to nawet by chcieli, zeby im dom kupic : "mam 5 dzieci wtym 2 choruje i nic nie moge poradzic i czasami nie starcza nam na lekarstwa bo ciągle wynajmujemy mieszkania bo niestac nas na sfoje ale jest dom po rodzicach w kturym niema miejsca bo zamieszkuje tam moje rodzeństwo i zatem chcę prosić panią kasię aby zainteresowała się moim przypadkiam napewno niebędziecie mieli gdzie wyremontować domu ale jest 1 taki na sprzedarz ktury byśmy chcieli pani kasiu proszę o pomoc bardzo prosze w imieniu dzieci tel.506 862 517 całe życie mam pecha przeszlismy pożar domu choroba dzieci i wiele innych problemów czy znajdziemy swoje miejsce zależy pani kasiu od pani bardzo proszę o pomoc "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że polsat dostaje tysiące takich próśb na swoje poczty z błaganiem, wiem bo sama jestem w organizacji pomagającej i jak ludzie wyczują że ktoś pomaga to się rzucają na niego i każdy uważa się za najbardziej pokrzywdzony przez los

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
także uważam że powinni pomyśleć o ubarwieniu kolejnej edycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czepiacie się o wszystko to nie oglądajcie skoro taki beznadziejny program, łaskę robicie ? Czy kiedykolwiek była mowa że to jest program wyłącznie o urządzaniu wnętrz ? - NIE To co sobą prezentują uczestnicy także jest ważne i nie spinajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daleko NND do BOD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie linka do tych mieszkan na gratka.pl bo interesuje mnie mieszkanie jednej z rodzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez z bod ale tylko z ciekawosci , bo nnd jakos mie nie kreci, aha bod pomoglo nie 2 a lacznie 6 rodzinom tylko w roznym stopniu , tak duza pomoc ze musi uplynac kilkanascie odcinkow nnd zeby zrównoważyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×