Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
Ale musza się z niego smiac koledzy z wojska ze tak daje sobą pomiatać. A mnie zdziwilo ze w tej edycji to prawie wszystkie grube lochy. Dlaczego ta stara lesbijka kreuje sie na faceta?-niby les a podział na role w zwiazku jest hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej no, to był dopiero pierwszy odcinek, wiadomo że z każdym kolejnym będzie lepiej, bo ludzie będą bardziej doświadczeni itd i chyba niektórzy z was nigdy nie mieli do czynienia z tv i nie zdają sobie sprawy, jak przebiega montaż takich programów i że celowo wybierane są określone fragmenty, np. kręcą parę przez 8 godzin i wybiorą z tego 8 minut i potem tak jest, że żona żołnierza ciągle bluzga, a ci od folii ciągle chcą się bzykać i chociaż kocica może być dla niektórych irytująca, to jednak oni jako jedyni tak naprawdę zrobili coś innego i ciekawego, reszta typowo katalogowa, a oni jednak mieli pomysł, a że wykonanie nie było perfekcyjne no to cóż, nie każdy jest stolarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo że to montaż i zbieranina materiału z kilku dni. Zgoda, każdemu się przeklnie i wkurzy. Ale ta dziewczyna pokazuje swoją złość, wyżywa się na chłopaku i nieciekawie to wygląda. Zachowuje się tak , jakby była poirytowana tym, że musi robić remont i występować w programie. Nikt jej nie zmuszał, po co się pchała. Wulgarne babsko i tyle. Współczuję żołnierzykowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.33 O kim piszesz i do kogo bo sens trudno odnaleźć. Obrońca kocicy się znalazł. Schronisko sobie otwórz. Snujesz jakieś domysły , a z główką wszystko ok ? Przecież te komentarze że to Piotr pisze to tylko żarty. Potrafisz to ogarnąć i zrozumieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto odpadł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niekoniecznie. Te dechy od kilku lat są w każdym niemal katalogu. Mikołajczykowie tego nie wprowadzili niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co podajesz się za kogoś idiotko. To miało być śmieszne ? Ile ty masz lat. Skończyłaś już gimnazjum ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Dobra może i Marta z Piotrem pokazali coś ciekawego, ale kolory mogli lepiej dobrać, a nie jak daltoniści. Przecież tam nic do niczego nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oglądałam teraz fotki. Faktycznie Dima zrobił fajny pokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sypialni Mieszka jak w piwnicy, zimno i ponuro. Takie kolory ścian ostatecznie pasują do salonu. Pomarańczowa sypialnia powodzian jest ciepła i przytulna. Niepotrzebne te odbite postacie i szary zaciek pod sufitem. U lesb okropna czerwono biała sypialnia,a te białe zasłony i baldachim to koszmar. Jedyne co mi się u nich podoba to kamień na ścianie i struktura mebli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jury popada w skrajności. U jednej rodziny wszystko zachwalają pod niebiosa , a u innej o wszystko się czepiają. Przecież u każdego z uczestników można znaleźć coś ładnego i ciekawego, podobnie jak jakąś niedoróbkę. Ale widać że to polityka programu i że są już wybrani faworyci i ci do odstrzału .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro zona żołnierza mówi do niego w OBi podczas robienia zakupów - GÓ/WNO to sory ale jaki montaz ? ja nigdy nie powiem tak w miejscu publicznym do męża i w dodatku przy kamerze, może prywatnie kiedys mi się zdarzyoło ale tak mówić normalnie w sklepie do kogoś to chyba świadczy o niej a co dopiero jak sa sami, jak ona na niego bluzgać musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie wkurzyło gadanie we wczorajszym odcinku, że gruby mop z rodziną stracili mieszkanie. Jak na utracone, to coś długo w nim mieszkają. A pokój dla chłopców za ciemny i do tego skopiowany. I po co taki wielgachny telewizor w dziecięcym pokoju ? A poza tym to za wąskie pomieszczenie i do oglądania takiego obrazu potrzebna jest odpowiednia odległość. Dzieciaki w tej ciemnicy i przed tym pudłem tylko oczy sobie popsują. A jeszcze jak spojrzą na dywanik, to jaskra murowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U Dimy ładnie, folklorystycznie i ekologicznie :-) Nie podoba mi się tylko drogowskaz i ten rozdeptany baranek przy łóżku czy cholera wie co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nienawidzę Rozenekowej :O patrzę na nią to mnie drażni , gęba jak u 60 letniej wrednej kobiety, taka czaszka naciągnięta skórą i ona nie spełnia roli kogoś pożytecznego tylko lansuje się w tym programie czasem ktoś jest świetny ale dotnie w chu/j bo np ona tej pary nie wybrała więc musi ich zniszczyć, realizuje jakieś swoje cele , jest zawzięta i zdeterminowana i lans, chce się pokazać że wygląda itd nie przyjmuje do swojego mózu że jest tam żeby do czegoś się przydać wykreowała w 2 edycji parę z domu dziecka na siłę pomimo że ich mieszkanie było fatalne i bez własnego pomysłu co za babsztyl okropny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dla mnie najgorsza sypialnia żołnierza. Na takie małe pomieszczenie za dużo nasrane za tym łóżkiem a jeszcze zegar, tablica, obrazki i ....telewizor (!) Nie uznaję telewizora w sypialni. A przedostatnie miejsce to ten zielony pokój dziewczynki. Wiem, wiem trzeba się zlitować bo to dziecko, sierota. Ale pokój jest naprawdę brzydki. Wygląda jak wnętrze kartonowego domku dla lalek. Do tego na ścianie namalowane grochy, a cień żyrandola tworzy okropne i przytłaczające pasy. Fioła można dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.17. Właśnie to jest najgorsze, że przez Rozenkową odpadają nie raz wartościowe osoby a zostają jej pupilki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby buraki dały jedynie fragment tej tapety tylko na łóżkiem zamiast na całej ścianie i nie chlasnęli całości na buraczano byłoby względnie. A te dwie co odpadły nie miały takiego brzydkiego pokoju poza tym okropnym zagłówkiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd tyle zachwytów nad pokojem Mieszka ? Ściany betonowe jak w stanie surowym, brzydkie metalowe lampy i latarenki nadające się do ogrodu czy na werandę, stoliki zmałpowane z katalogu, pospolite czarno białe zdjęcia. Całość jak zimny bunkier a nie sypialnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytaliście na fejsie grządzielowa napisała że jest jej przykro że ją w takim świetle pokazali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytaliście na fejsie grządzielowa napisała że jest jej przykro że ją w takim świetle pokazali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez to nie ona tak napisala tylko ta od zolnieza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty skąd wiesz?musisz być jej znajomym,bo ma fejsa tylko dla znajomych.Ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tym że te pisza że im przykro że tak zmontowali to wynika z tego że one nie zdają sobie sprawy że takie są grządziel jest obrażona i żona żolnierza też zawiedziona że zmontowali mają chyba mylne wyobrażenie na swój temat w swojej głowie i zderzenie z rzeczywistością staje sie szokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha,jesteście jak te stare przekupy na targu.Jedna baba drugiej babie:D Żałosne plotkary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdrość was zżera,może młode ale już stare duchem babiszony spod bloku:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod zdjęciem pokoju który zrobili pol godziny temu grzadzieliwa napisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie widziałem, dacie link do tych wpisów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak na stronie bod pod fotkami jej pokoju ona napisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×