Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
A jak jedna para tarzała się w łóżku i on jej leżał na cyckach, a drugi przez folię miętolił cycki swojej połowicy to cię nie zgorszyło ? Widzisz co chcesz widzieć i tyle. Dla Mnie Marta zachowała więcej klasy i delikatności, niż ten wieloryb co rechotał cie na wyrze i falował cyckami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w kolejnym odcinku uczestniczki będą mówiły o fajfusach swoich partnerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oprócz lesbijek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie ja znam Piotra ale TY jesteś ich znajoma,innych krytykujesz a Martę i Piotra ciągle usprawiedliwiasz i może powiesz,że najładniej ,najlepiej,funkcjonalnie urządzili pokój,tylko jury na tym się nie zna-nie ośmieszaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POdoba Ci się ich pomysł,to przenieś go do swojego pokoju,do swojej sypialni.Wierzę,że Twoje wykonanie będzie lepsze,zaimpregnujesz drewno,może kolor zmienisz.Miłego wypoczynku.Na tym portalu krytykujemy beztalencia,partaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację,mnie to też denerwuje,że osoby bez żadnej wiedzy budowlanej,bez smykałki do urządzania,dekorowania znalazły się w tym programie.Co sobie myślały,że wezmą nas na współczucie i już-mieszkanie mają-coś z nimi nie tak.Masz rację mnie też najbardziej irytuje Marta ,nic nie robi,chociaż by udawała,ale po co .Ona tam po co innego poszła-przynajmniej takie wrażenie sprawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co bys pomyslała gdyby brali do programu ludzi wyłącznie ze smykałką do wystroju wnętrz, zajmujących sie tym zawodowo, dekoratorów, plastyków, artystów którzy np maja swoje domy , baseny, kolekcje starych samochodów retro, stadninę koni, właściciel banku który robi wystawy prac w galeriach, specjalista feng shui ? wtedy by cię to zadowoliło ? bo mnie nie w tym programie muszą być amatorzy którzy mają problem z mieszkaniem żeby to była dla nich szansa życiowa jest pełno programów specjalistycznych, jesli chcesz się dowiedzieć coś o architekturze, wystroju , w necie pełno zawodowych blogów itd po jakiego chu/ja za przeproszeniem ma być to program zawodowców ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28.03/22.43 Też to zauważyłam teraz-znowu blużnierstwo,gdy się krytykuje Piotra Z tym się zgadzam""w tym programie muszą być amatorzy którzy mają problem z mieszkaniem żeby to była dla nich szansa życiowa" poza małym wyjątkiem ,muszą mieć również smykałke do urządzania wnętrz.Przecież tym się kierowali przy rozdawaniu kluczy,przeciętniaków było tysiące, a to oni otrzymali szansę.ZAprezentowali się fajnie,więc myśleli,że coś potrafią.Zdaję mi sie,że ktoś im to wszystko przygotował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokazują nie swoje wykonania,póżniej zderzenie z rzeczywistością i klapa.Organizatorzy nie mają czasu,żeby to sprawdzać i można lipoę wciskać i nabierać takich jak my.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej potwierdzeniem tego jest Karolina z 1 edycji, jak pokazała swój butik sklepowy , piękny , bajka, zachwyty, ochy , achy przyszło do własnoręcznych pomysłów i wielka ku-pa w BOD a do łazienki wzięła profesjonalną dekoratorkę wnętrz bo nie potrafiły ze swojego mózgu wydobyć żadnej inicjatywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie tylko karolina ale ta co miała 5 dzieci , wykładziny na scianach na doniczkach , wszędzie wykładziny i przytłaczające kolory, funkcjonalność w miarę ale wykonanie i efekt wizualny marny, a szkoda bo kolorami paprała wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostatnio spotkałam człowieka który powiedział że temu z 1 edycji co wygrał Piotr i Roksi to facet wszystko im zrobił, ledy, wszystko ale jego nie pokazali , wiadomo że swój wizerunek sprzedał Piotr z córką ale to nie było ich wykonanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie nie spodobały się od początku dwie rodziny : Marty i Borkowskich. Obydwie wypłakały sobie klucze, potrafią kłamać, manipulować i biadolić na zawołanie i wywoływać sztuczne łzy. Borkowscy niby tacy bankruci bez dachu nad głową, a dalej mieszkają w swoim domu, widać u nich beztroskę i radość. Tak nie zachowują się ludzie którzy stracili wszystko. Zwykłe cwaniaczki. To samo Marta z facetem. Dobra z niej aktoreczka, żaliła się jaka nieszczęśliwa, ale widać u niej jakiś fałsz, zakłamanie. Do tego jest bardzo próżną osobą. Powinni odpaść i jedni i drudzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem na tym forum od I edycji i widzę że kiedyś o każdym szło popisać. A teraz tylko Marta i Marta. A propos tej pani, osobistej rywalki Marty, która tutaj siedzi i pisze. My wszystkie widzimy jaka ona jest , oceniłyśmy ją po swojemu. Ale to forum nie jest poświęcone tylko jej. Niech pani założy sobie osobne pt: Marta. Bo jak tylko zmienimy temat i piszemy o kimś innym jesteśmy brane za Piotra czy Martę. Chyba wystarczy już tego bo zaczyna to robić się chore. Pisze pani jaka z Marty podła osoba, szantażystka, jak oczernia innych. A ja widzę się, że pani niewiele się różni od niej i obie jesteście siebie warte. Niech już baba odpadnie będzie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie jestem wielbicielką tej pary. Nawet ich nie lubię .Ale mam już dosyć czytania o Marcie i Piotrze . Można coś o nich wspomnieć ale tu jest w kółko to samo. Dlaczego jak ktoś zmienia temat to od razu musi być ich znajomymi ??? Opanujcie się bo to już jest zbiorowa obsesja, wszędzie doszukujecie się spisku czy manipulacji. Ta baba nie jest aż tyle warta żeby pisać tylko o niej. Gwiazda się znalazła. Jeszcze niechcący pomożecie jej zostać celebrytką. Dopiero będziecie ją miały w każdym programie, na każdym portalu i w każdej gazecie. W lodówce też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tam nikogo na razie nie oceniam chociaż jest kilka ananasków w programie. Ale jeszcze za krótko żeby coś powiedzieć . Chociaż komentarze ostre. Ewunia z DD pięknie i długo oszukiwała jaka z niej niewinna dziewczynka. Tak więc może znaleźć się wilczek w owczej skórze. Poczekamy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta wygraną domu dziecka to Rozenkowa wywalczyła, chciała sie zesrać normalnie zagryzłaby jury , zmanipulowała widzów a wiadomo że ogólnie widzowie nie sa tacy bystrzy jak my i nie maja swojego zdania jak my tu na forum tylko kupią papkę jaką im tvn sprzeda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się kogoś nie polubi to kicha. Każdą łatkę się przypnie. Przykładowo taki Ryjek to obibok jakich mało. Żył za kasę żonki i jeszcze na wycieczki ciągle jeździł. Mówił dla bajeru że pomagał w firmie ojca. Chyba wszystko psuć. Ciągle się kłócili, gadali o seksie, on wszystkich krytykował, a sam nie robił nic. Był zarozumiały i bucowaty. A jednak ludziska go lubili bo czasem pobłaznował. Nie rozumiałam tej sympatii podobnie jak teraz nie rozumiem tej nienawiści skierowanej do niektórych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A komu teraz Rozenek dała klucze ? Na pewno powodzianom i doktorowi. Bo reszty nie wiem ale chyba jeszcze dwóm rodzinom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dimie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to Dima ma wygraną w kieszeni. Jeszcze jak Rozenkową wydima....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam że największe kontrowersje wzbudzą lesbijki. Możliwe że tak jest ale ludzie boją się krytykować żeby nie posądzili ich o ciemnotę. Nie ma co się oszukiwac że "tolerancja" Polaków jest powszechnie znana Jesteśmy społeczeństwem katolickim niestety. Szczególnie starsze pokolenie, wiadomo. I nawet jak jakieś młode osoby akceptują parę les w programie to ich rodzice na pewno oglądając plują na ekran :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tomek z jury to jest udany. Napisał w ocenie, że łóżko w pokoju Marty to" Tramwaj zwany pożądaniem". Ciekawe czy faktycznie chciał nawiązać do tej sztuki. Kto zna treść ten wie, że główna bohaterka Blanche była niezrównoważoną psychicznie nimfomanką , żyjącą w swoim świecie minionego przepychu i bogactwa. Na końcu trafia do wariatkowa. Wszystko na razie pasuje. A o zielonym pokoju małej napisał że to sala szpitalna. Zgadzam się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że Mieszko z dziewczyną dojdą do finału. Ale nie zdobędą mieszkania bo są młodzi, zdolni, kreatywni i zaradni. Podzielą los Mikołajczyków. Mieszkanie wygra Dima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:06- jesli myślisz że Polska to społeczenstwo katolickie to mylisz się, może gdzies na wsiach albo małych miasteczkach , małych społecznościach tak -ale to że widzimy takie cos wokół siebie nie oznacza że cała Polska tak wygląda moi znajomi nie są wierzący, nie mamy fałszu jak katolicy gdzie np największy katolik w gminie współpracujący z kościołem podpalił dom ze swoją rodziną , córeczka 4 letnia konała w męczarniach w szpitalu bo nie chciał się rozwieść bo miałby złą opinię i mniej pieniędzy - taka mentalność katolika nie znam żadnych zagorzałych katolików którzy wyznają doktryny jak talibowie ale mieszkam w dużym mieście, dużej aglomeracji i pracuję w wielkiej korporacji i gej czy lesbijka nie robi na nas żadnego wrażenia, znam nawet 30 , 40 letnie kobiety które sa pannami i nie mają zamiaru bawić się w małżeństwo ani macierzyństwo więc z tą paniką że spodziewałas się że lesbijki wzbudzą kontrowersje troche przesadziłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jakiej panice piszesz ? Weź się nie podniecaj. To co napisałam o katolickim kraju to ironia jeśli nie zrozumiałaś. A myślisz że po co wzięli je do programu ? Właśnie licząc na kontrowersje. Nie pisałam o sobie i swoim środowisku a ogólnie jak postrzegany jest nasz kraj. Tak się składa że jestem ateistką, żyje w wolnym , bezdzietnym związku , mieszkam w sporym mieście i mam przyjaciół homo. Pomyliłaś się, w wielkich miastach jest tak samo. Telewizje serwują niedzielne msze, politycy zapraszają wszędzie księży i liczą się z ich zdaniem, głowa państwa całuje papieża w pierścień, nie wspominając o tym cyrku ze Smoleńskiem czy krzyżem. Nie udawaj nowoczesnej i wyluzowanej. Jesteśmy zaściankiem Europy, wierzący czy też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoi znajomi nie są wierzący.... więc chcesz się do nich dostosować. A twoi starzy ? Pewnie wszystkie sakramenty były, ksiądz po kolędzie, ksiądz na pogrzebie , co niedzielna msza i obiadek. A w wolnej chwili obgadywanie sąsiadów, znajomych i życzenie im wszystkiego najgorszego. A twoja wielka aglomeracja oczywiście była przed otwarciem poświęcona jak wszystko w tym kraju. Nawet budy dla psów. Nie uciekniesz od tego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idźcie stąd na inne forum ! Tu piszemy o programie BoD gdybyście nie zauważyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze a to już trzeba być moherem albo talibem żeby nie lubić związków homo ? Mnie na przykład obrzydza jak całują się dwie kobiety, a facet wkłada facetowi do tyłka i nic nie poradzę na to. Dla mnie to sprzeczne z naturą i wiara nie ma nic do tego. Ale się popisałaś. Niby taka pracownica wielkiej korporacji a nie wie, że ludzie mogą mieć odmienne zdania bez względu na religie. No chyba że w tej korporacji jesteś konserwatorem powierzchni płaskich czyli sprzątaczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×