Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
sypialnia Mieszka i karoliny mnie przeraża , jak z horroru w sypialni musi byc przytulnie żeby komfortowo spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dima świetnie, on długo nie odpadnie, kto by się spodziewał , sama byłam przeciwna jego uczestnictwu pozory mylą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Marta Grządziel Jest mi bardzo przykro ze wyrwane z kontekstu rozmowy zostały tak pokazane nie wiem dlaczego .Szkoda bo człowieka wrazliwego pokazali w dziwnym świetle niestety to telewizja " Zastanawiam sie jak te jej corki beda spac na tych mini kanapkach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te tapczany dla panien to masakra :O wąskie jak kuweta w wagonie w pociągu , ludzie chyba snie :O i jak one niby mają na tym spać ? będą stykać się stopami czy jedna będzie miała stopy drugiej przy głowie ? :O biurka niewygodne, wg mnie oni powinni odpaść takie łóżko jak kuciapa w burdelu służąca do odbycia 3 minutowego stosunku i wzięcia zapłaty pieprznięci ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać znawca i stały bywalec zabrał głos .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale stały bywalec czego ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokazali każdą rodzinę po kilka minut w montażu z kilku czy kilkunastu dni. Może ta żona żołnierza przeklęła sobie raz dziennie, a na filmiku wygląda jakby robiła to co chwilę w każdym zdaniu. Z kolei Marta się wygłupiała i żartowała, pokazali akurat te fragmenty, a wygląda jakby tylko to robiła. Każdemu przypięli jakąś łatkę i z czymś utożsamili. Widać że obie kobietki się przejęły tym co pokazali. Zauważyłam, że ten odcinek dotyczył bliskich relacji i ...seksu. Telewizja umie manipulować, nie pamiętacie już poprzednich edycji ? Dajecie sobie robić wodę z mózgu .A swoją drogą uczestnicy powinni mieć trochę wpływu i wgląd do tego jak ich pokazują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każda para mówiła o seksie, hue hue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
burdelu ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[22.24 ] W pociągu sypialnym to jest kuszetka a nie kuweta. A kuweta jest dla kotów i niech tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to te kozetki przypominają kuwetę do sr/ania dla kota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.56 Troszkę im narzucili ten temat seksu. Niemożliwe że nagle wszystkim się zachciało. Chyba że rozpylili jakiś afrodyzjak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 22:24 A co ciebie obchodzi jak będą spały i czy będzie im wygodnie. Dla siebie robili i tyle. Nie martw się już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba im bylo kupić kuwety dla kota w sklepie zoologicznym i położyc pod ścianą, w tym by spały, nieważne że wydaje sie to niewygodne, nie powinno mnie to interesować że to niewygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A te tapczaniki to się jakoś nie rozkładają ? Fakt że wyglądają na wąskie . Ale może to złudzenie wizualne bo oparcie jest bardzo wysokie pod sam sufit i dlatego części leżące wyglądają w stosunku do niego bardzo wąsko. Przecież musieli trzymać się jakiś standardów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będą mogły na tym spac tylko na boku , bo jak położy się na wznak i machnie nogą to zleci na podłogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zderzenie z rzeczywistością tylko z tvn niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio przez takie dołujące komentarze Aneta chciała wycofać się z programu i nie tylko ona. Chciałybyście o sobie czytać takie rzeczy ? Przecież to załamać się można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
załamie to się łóżko pod akrobatyką Marty które skonstruują z Piotrem w swojej sypialni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ty już do sypialni komuś zaglądasz. Pokaż swoją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie to Natalia pochwaliła ten czerwony wagon za ciekawy pomysł. I jury nie czepiało się szerokości tapczanów czyli muszą spełniać kryteria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.43 "Widziałem " ??? Myślałam że to forum dla kobiet. Jakiś zniewieściały musisz być albo dzieciak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, zaglądam do sypialni a nawet do ubikacji, na tym polega ten program

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostawili ich tylko dlatego,ze sa kontrowersyjny,będą podburzać widzów i wzrośnie oglądalność-byli najgorsi,groteskowi,niedbałe wykończenie,niepraktyczne itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[0.00.56 ] Ile ty masz lat dziecinko ? U komunii już byłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obejrzałam w środę pierwszy raz tą nową edycję i powiem tak - jest kilka rodzin, które budzą moją sympatię, kilka neutralnych i kilka, których już nie lubię - przede wszystkim nie podoba mi się rodzina z kobietą w pomarańczowych dredach :O sympatię wzbudziły u mnie: lesbijki, chłopak z Kazachstanu co robi mieszkanie dla swoich rodziców, Blondynka z małą siostrą, którym umarli rodzice, widać,że te osoby są naturalne polubiłam też tych ludzi co zrobili kolorowy pokój z przesuwanym czymś koło łóżek oraz tych co nie mieli farby i użyli buraka :) nie spodobały mi się za to pary-małżeństwa gdzie jedno ma 21 a drugie 22 lata, przypominają mi tych z Domu Dziecka z 2 edycji :O oraz lekarz nie wzbudził mojej sympatii (poza tym czy naprawdę lekarza nie będzie stać na własne mieszkanie?:O) , cieszy mnie,że odpadły te dwie blondynki , a pozostałych rodzin nie kojarzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolę żeby lekarz wygrał mieszkanie niż wstrętna para cwaniaków z domu dziecka z 2 edycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 8.40 Wiesz chociaż co to znaczy "podburzać" czy "groteskowość " ? Meczysz się na tym świecie, powinni ciebie już dawno dobić ale cię zostawili. Żebyś mogła tu bawić wszystkich. I oczywiście podburzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie czytałam komentarzy wcześniej i po obejrzeniu odcinka obiektywnie oceniłam rodziny. Polubiłam Dimę z dziewczyną, tą wesołą parę od czerwonego łóżka i parę les. Fajni są też ci co mieli czerwono- czarny pokój, ona chyba nauczycielka, taka śmieszka. Nie podoba mi się ta dziewczyna co klnie jak szewc , a reszta jest mi obojętna. Potem przeczytałam komentarze tutaj i stwierdziłam, że kupa w nich zawiści, zazdrości i podłości. Można z kogoś zażartować i się pośmiać, ale bez przesady. Spoważniejcie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×