Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
28.03.14 [zgłoś do usunięcia] gość at utaj leżą na łóżkach a mnie to strasznie rozbawiło :D 2014-03-28 08:47:35 [zgłoś do usunięcia] gość [0.00.56 ] Ile ty masz lat dziecinko ? U komunii już byłaś ? z Ciebie natomiast straszna sztywniaczka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Humor w sam raz na poziomie gimnazjum. To że lubi się inteligentny nie oznacza wcale sztywniactwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauważyłam, że najbardziej nielubiane są rodziny, które mają pieniądze i w miarę dobry status życiowy. Wiadomo dlaczego tak jest. Zazdrość niektórym aż spać nie daje. Najlepiej niech do programu biorą bezdomnych, wtedy będziecie się litować bo mają przecież gorzej od was. A te teksty że temu się nie należy bo ma kasę , a tamtemu się należało bo biedny , są po prostu śmieszne. To nie jest akcja dobroczynna tylko konkurs do którego wybrano widać te osoby, które na niego zasłużyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem na ile wystrój mieszkania wpływa na ocenę końcową, ale wydaje mi się że wygra Dima. Tvn będzie chciał się pokazać, że umożliwił rodzinie repatriantów powrót do kraju. Na razie Dima trzyma świetny poziom, okaże się co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w dzieciństwie miałam z siostrą tak ustawione łóżka i spałyśmy głowami do siebie. Nie przeszkadzałyśmy sobie jakoś. Obrazek prymitywny ale śmieszny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obrazek jest smieszny a ty co tak wybrzydzasz, jaki humor preferujesz ? :O co to zn że gimnazjum, a jaki ma być tu humor na wysokim poziomie elokwencji i kultury ? kurdwa, prosty program wyrezyserowany = prosy humor a jak chcesz wzbogacać umysł inteligentna wiedzą historyczną to na inne forum idź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
program BOD jest prymitywny, przeznaczony dla szerokiego odbioru zwykłych ludzi , nie ma nic wspólnego z wystrojem wnętrz, nie ma nic wspólnego z ideą niesienia pomocy ludziom, jury na czele z Rozenkową która sprzedaje swoje gadki reklamując producenta papieru toaletowego w programie perfekcyjna a ktoś mi pisze że obrazek nie na poziomie ha ha ha ha ha to tak jakbym miała na rozklekotany ubłocony rower założyć odświętna sukienkę świecącą z wesela i białe buty na obcasie żeby zachować elegancję bo jadę do ludzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a już zupełnie na poziomie jest własciciel osiedla z 1 edycji, dziad który ma dziewczynę 42 lata młodszą, ubiera kowbojskie buty z jakimiś dżetami, ćwiekami i kapelusz na głowę z rondem jak ufo, ma jakieś wisiorki na włochatej klacie a jego dziewczyna dorobione włosy blond i opalona , to jest dopiero wysoki poziom normalnie zazdroszczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilkaaaaaaaaa25
Mnie najbardziej działa na nerwy rodzina Marty i tego Piotra Cybulkiego :O Wszyscy tacy zadufani w sobie szczególnie ona i starsza córka...lekarza też nie lubię ciagle opowiada jaki to on biedny i jego rodzina, że ledwo dali radę żeby mógł studiować i takie tam... Nie lubie takiego rozczulania sie nad sobą przy kamerach Za to polubiłam lesbijki bo wydają sie sympatyczne i Klaudia i Maciek Janowscy też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilkaaaaaaaaa25
a reszta jest mi raczej obojetna, najlepiej urzadzaja wnetrza Karolina i Mieszko bez dwóch zdan ,niby sympatyczni tez ,ale nie wiem jeszcze co o nich sadzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez polubiłam bardzo lesbijki, pokazują własnie ludziom że homo to nie są jakieś spaczone mózgi albo patologia normalne fajne dziewczyny mające fajne rodziny a jedna bardzo katolicką nie ma problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[11.15 ] Takie żarciki rodem z gimnazjum. Normalna i dorosła osoba nie będzie tworzyła takich dziecinnych rysuneczków. Chodzi o treść a nie o formę. Można kogoś nie polubić czy skrytykować, a z takiego czegoś naprawdę tylko smarkateria się śmieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz niby taki biedny ale jeździł na zagraniczne stypendia, a to kosztuje. Kto był ten wie ile kasy trzeba do takiego stypendium dokładać. Chłopak doi swoją rodzinę aż miło. Zwykły z niego egoista , myśli że wszystko mu się należy bo rodzeństwo spełniało jego zachcianki. A oni mają go za guru rodziny i zgłaszają się do niego po porady nie tylko medyczne. Widać dla nich jak ktoś studiuje czy był za granicą to już autorytet. Biedna zaciemniała rodzina. Mnie ten chłopaczek działa na system i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Para les to fajne równe dziewuchy. Są naturalne, mówią co myślą, nic nie udają, wyrażają swoje emocje. Lubię takie osoby. Fajne kumpele muszą z nich być. Polubiłam te laski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.28. Co ty powiesz. Jakbyś kilkanaście lat była żonką milionera i żyła w przepychu też zadzierała byś nosa. Takie coś przychodzi razem z bogactwem i już. Oni zawsze mają się za lepszych. Dziewczyny rozpieszczone nie ma się co dziwić. W domu(pałacu) na pewno służba była więc noszą się wysoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie sypialnia Mieszka nie przekonuje. Niby ładnie, wszystko pasuje kolorystycznie, ale atmosfera piwniczna , zimno i ponuro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.15 O jakiej ty elegancji piszesz ? Nie zrozumiałaś o co chodzi ani w ząb. Nie chce mi się tłumaczyć, poza tym chyba trzeba by zrobić to ręcznie. Same dzieci tutaj siedzą. Idź do książek dobrze ci radzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona nigdy w pałacu nie mieszkała,pisałam już o tym,Od dnia ślubu do wyjazdu do Gdańska mieszkała w bliżniaku 300-400 m2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co,tyle ile jest tu nas,kazdy ma inny gust,inny gust ma jury.Mogą nam się nie podobać kolory pomieszczeń,zasłon...jeden lubi pastelowe inny ostre,zimne,rażące,,,W końcu to oni będą tam mieszkać.Ale denerwuje mnie jak ktoś odwala fuszerkę,albo robi z sypilni Orient Expres-posiedzieć można,może nie muszą spać?Wszyscy pozostali mieli wygodne łóżka i oto chodzi w sypialni-przecież to najważniejszy mebel,zapomnieliście o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehe śmieszy mnie ta napinka, ktoś narysował coś rodem z memów, o dziwo było to zabawne i na poziomie, ale ty pani ą ę wyrafinowana wielce pewnie śmiejesz się do rozpuku z wybitnych żartów Kuby Wojewódzkiego albo jak Bogusław linda klnie w filmach, takie jak Ty głupawo chichoczą, gdy ktoś powie"kur-=wa" :O dno :O obrazek genialny :D rysuj dalej :D wiele osób rozbawiłaś 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha , dzięki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też rozbawiłaś a mam 40 lat rysuj dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Humor w sam raz na poziomie gimnazjum. To że lubi się inteligentny nie oznacza wcale sztywniactwa Inteligentny na kafeterii ,proszę cię nie błaznuj ..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubię jak ktoś jest samokrytyczny-też tu siedzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem siedzę ale nie napisałam nigdzie że jestem inteligentna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k***a dzięki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się że program jest na niskim poziomie. Ale to nie powód żeby tak gnoić i poniżać ludzi w nim występujących. Owszem można się pośmiać czy skrytykować jak ktoś coś zrobił. Najbardziej drażni was że jakaś kobieta jest od was ładniejsza, bardziej zadbana i nie daj boże ma pieniądze. Jak wy zazdrościcie takim osobom. Zaraz są przezwiska i epitety. Ciekawe jak byście o sobie albo waszych matkach czytały takie komentarze. Wy możecie po kimś jechać jak po psie. Ale jak już was ktoś skrytykuje czy zwróci uwagę, od razu jest rynsztokowy atak. Dowartościowujecie się tutaj bidulki. Czekam na spodziewany atak....zaczynajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wojewódzkiego oglądają tylko półgówki takie jak ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ku..wa to forum schodzi na psy, bawią się w jakieś memy i painta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×