Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żabie-oczko

4 miesiące do porodu -T.P.09.13

Polecane posty

:-) napewno wrócisz do swojej wagi, przy dwójce dzieci jest dużo zajęcia... Kurcze ja tu słyszę, że macie już wyprawki pokupywane i przygotowane... Ja nie mam zupełnie nic:-( a jeszcze to leżenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie na pewno zrzucisz :) Ja przy dzieciach od razu spadłam 5 kg a nic takiego nie robiłam. Tyle co większe pranie, sprzątanie itd. więcej wysiłku i efekt murowany :) Falbanka my mamy ale malutko, też nie dawno kupowałyśmy , ale większość z nas praktycznie ma kilka rzeczy :) Masz jeszcze czas, może po kolejnej wizycie będzie już lepiej i będziesz mogła jechać i kupić coś dla dziecka, ale też przecież możesz zamówić większość rzeczy na allegro , ja tak zrobiłam i dalej szukam to co mi potrzebne, jak wyjdę do sklepu to wszystko co różowe bym wykupiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........................wiek........T.C............T. P.................Płeć.... żabie-oczko...............28...........25..........02.09 .13.............syn??? Baloniki21..................21...........24..........05.09.13..............Córka Renata25..................25...........23..........11.09. 13..............????? Sandra522................ niespokojnawawa........ Aneliese.................. Mel-wa................. Anulka*_*............... falbanka27............ Sporo nas :) Dopisujcie się :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tez sie dopisze, co mi tam :) Nick........................wiek........T.C............T. P.................Płeć.... żabie-oczko...............28...........25..........02.09 .13.............syn??? Baloniki21..................21...........24..........05.0 9.13..............Córka Renata25..................25...........23..........11.09. 13..............????? Sandra522................ niespokojnawawa........ Aneliese....................29...........20..........29.09.13...........niespodzianka Mel-wa................. Anulka*_*............... falbanka27............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka*_*
Nick........................wiek........T.C............T. P.................Płeć.... żabie-oczko...............28...........25..........02.09 .13.............syn??? Baloniki21..................21...........24..........05.0 9.13..............Córka Renata25..................25...........23..........11.09. 13..............????? Sandra522................ niespokojnawawa........ Aneliese.................. Mel-wa................. Anulka*_*...............28..........25............30.08...................???? falbanka27............ Sporo nas Dopisujcie się :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja też się dopisze :) Nick........................wiek........T.C............T. P.................Płeć.... żabie-oczko...............28...........25..........02.09 .13.............syn??? Baloniki21..................21...........24..........05.0 9.13..............Córka Renata25..................25...........23..........11.09. 13..............????? Sandra522................ niespokojnawawa........ Aneliese....................29...........20..........29.0 9.13...........niespodzianka Mel-wa................. Anulka*_*............... falbanka27..............26.............23...........16.09..................syn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka*_*
Nick........................wiek........T.C............T. P.................Płeć.... żabie-oczko...............28...........25..........02.09 .13.............syn??? Baloniki21..................21...........24..........05.0 9.13..............Córka Renata25..................25...........23..........11.09. 13..............????? Sandra522................ niespokojnawawa........ Aneliese....................29...........20..........29.0 9.13...........niespodzianka Mel-wa................. Anulka*_*...............28...........25............30.08............???? falbanka27............ Wklejam jeszcze raz bo zabrakło wpisu koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata25
U mnie już jest 24 tc Nick........................wiek........T.C............T. P.................Płeć.... żabie-oczko...............28...........25..........02.09 .13.............syn??? Baloniki21..................21...........24..........05.0 9.13..............Córka Renata25..................25...........24..........11.09. 13.............. Córka Sandra522................ niespokojnawawa........ Aneliese....................29...........20..........29.0 9.13...........niespodzianka Mel-wa................. Anulka*_*............... falbanka27..............26.............23...........16.09 ..................syn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorowa poda :) Co.do wyprawki to dostalam dzisiaj cynk, ze lepiej likwiduja dom towarowy Smyk I jest wyprzedaz do 70%. Skusilam sie na kilka ubranek :) szafa sie powieksza W piatek ide na usg, juz sie nie moge doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorowa poda :) Co.do wyprawki to dostalam dzisiaj cynk, ze lepiej likwiduja dom towarowy Smyk I jest wyprzedaz do 70%. Skusilam sie na kilka ubranek :) szafa sie powieksza W piatek ide na usg, juz sie nie moge doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renata bo ściągaąłm z pierwszych stron dlatego Twoje tygodnie były zaniżone :) Mel-wa dopisz się do naszej listy oczekujących :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja z powodu ładnej pogody ciągle jestem w ruchu . Staram się jak najwięcej spacerować i z koleżanką która też jest w ciąży o 3 tyg. dłużej tak sobie spacerujemy . Witaj falbanka27 leż spokojnie bo dzidzia jest najważniejsza , dziewczyny mają rację rzeczy możesz przez allegro lub jak już będziesz się lepiej czuła czyli pod koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........................wiek........T.C............T. P.................Płeć.... żabie-oczko...............28...........25..........02.09 .13.............syn??? Baloniki21..................21...........24..........05.0 9.13..............Córka Renata25..................25...........24..........11.09. 13.............. Córka Sandra522................ niespokojnawawa........30............22..........19.09.13................??? Aneliese....................29...........20..........29.0 9.13...........niespodzianka Mel-wa................. Anulka*_*............... falbanka27..............26.............23...........16.09 ..................syn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra522
20.....26........24.08.....dziewczyna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........................wiek........T.C............T. P.................Płeć.... Sandra522..................20...........26..........24.08.13.............Córka Anulka*_*...................28...........25............30.08.... ............???? żabie-oczko...............28...........25..........02.09 .13.............syn??? Baloniki21..................21...........24..........05.0 9.13..............Córka Renata25..................25...........24..........11.09. 13.............. Córka falbanka27................26.............23...........16.09 ..................syn niespokojnawawa........30............22..........19.09.13 ................??? Aneliese.....................29...........20.........29.09.13...........niespodz. Mel-wa................. Poprawiam :) Ja już dzieci wysłałam do szkół , leże jeszcze trochę i wezmę się za sprzątanie, za dwa dni Mój T wraca już na stałe :) Koniec rozłąk , będziemy mogli wspólnie już cieszyć się do końca ciązy naszą dziewczynką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie rację dziewczyna jeszcze mam trochę czasu :) jeszcze na pewno zdążę wszystko skompletować... Przeżyłam sporo więc wytrzymam i to :) Co do allegro to mój M nie jest za bardzo za takimi zakupami... Woli zobaczyć na własne oczy rzecz,a nie kupować w ciemno... He he ja pewnie coś jednak wypatrzę i zakupię bez jego wiedzy ;) mel-wa Ach ten Smyk, jak ostatnio jechałam ze szpitala to coś właśnie mi migła wyprzedaż, może się skuszę ;) ... więc jest tu jeszcze ktoś ze stolicy jupi :) :) baloniki21 no to nic tylko cieszyć się razem z Tobą... coś wiem o rozłące ze swoją drugą połówką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabie
Witajcie kochanieńkie hi hi Widzę że poruszyłyście tabelką , wypadałoby ją co tydzień aktualizować ze względu na wpis o tyg ciąży albo usunąć ten punkt... baloniki nie masz się czego obawiać , ja od zawsze bałam się igieł ale jakoś odkąd jestem w ciąży to w ogóle mnie to nie rusza. Wczoraj byłam kłuta 3 razy i w ogóle się nie stresowałam. Rano byłam strasznie głodna , ale po wypiciu tej glukozy zaraz głód mi przeszedł.. Jednak to jest porządna dawka energii..hi hi Falbanka witaj , ja też kopniaki maleństwa czuję bardziej pod pępkiem i na linii majtek. Mam nawet wrażenie że powyżej pępka nic się nie dzieje i nic tam nie mam ha ha Zainteresowałaś mnie tą szyjką , bo u mnie lekarz stwierdził że moja szyjka ma 25 milimetrów, ale nie kazał mi leżeć , owszem mam się oszczędzać , zażywać magnez ale nic po za tym... Ty masz 27 milimetrów i musisz leżeć??? Ciekawe o co chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój bąbelek chyba właśnie się obudził bo kopie jak szalony... Przypomniało mi się właśnie że lekarz coś wspominał że u kobiet w ciąży niebezpieczna granica szyjki to 22 milimetry ... Gdy szyjka skróci się do 22 to wtedy zakłada się szew lub krążek gumowy , aby bezpiecznie donosić ciąże.. Tak więc ja mam 3 milimetry zapasu, za miesiąc mam kolejną wizytę i lekarz znów będzie sprawdzał jej długość... Ale póki co czuję się świetnie , a Ty falbanka jak się czujesz?? Boli Cię coś , odczuwasz jakieś skurcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabie -oczko : a Ty brałaś ze sobą kubek i tą glukozę? Jeśli tak to gdzie mam ją kupić ? Idę do szpitala ale prywatnie na te badania. Co do ruchów dziecka, może dlatego że ja mam większy brzuch i ma gdzie figlować i dlatego czuję jej ruchy bardzo wysoko :) A co do tabelki , to lepiej usunąć ten punkt o tygodniu , bo bez sensu co tydzień wklejać :) Można raz w miesiącu żeby nie przewijać wrzucić ja by sprawdzić która bd rodzić :D O tej szyjce to ja ja nic nie wiem ... lekarz mi nic nie mówi, tylko tyle że na kartce mi wydrukuje ,,bz'' , ,,zamk'' i tyle z tej szyjki. Chodzicie prywatnie czy państwowo do ginekologa? I jak to jest u Was z wykonywaniem USG? Macie co 3 miesiące mieć robione? Bo ja miałam robione w Styczniu, Lutym, Marcu, Kwietniu, i teraz w Maju też , ale lekarz nie chciał i pokazuję mi pisemko że raz na 3 miesiące się robi... Ale ja mówię że nie znam płci to mnie wziął :P To w Czerwcu ostatni raz u niego będę miała wizyte ale USG już pewnie nie zrobi :( I będę miała lukę w albumie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabie -oczko : Wiem, że to tak nie zręczne pytanie. Ale czy moglabyś mi napisać w którego Grudnia zostałaś zapłodniona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od początku było ze mną kiepsko i to może dlatego mam leżeć... po prostu moja P. Doktor dmucha na zimne... zaraz po stracie jednego z bliźniaków zaczęły się u mnie wymioty i nudności, które trwały aż do połowy kwietnia... Ciężko było mi cokolwiek jeść :( od początku ciąży przytyłam tylko 4 kg, od początku też biorę luteinę i nospę... Teraz jest już znacznie lepiej, jem co popadnie ( oczywiście staram się żeby to było zdrowe ), z tymi skurczami to najgorzej jest u mnie w nocy i w dodatku maksymalnej ilości nospy nadal czuje bóle... P. D. powiedziała mi, że poniżej 3 cm jest już nie najlepiej ( pewnie co lekarz to inna opinia ), a że jeszcze mnie boli to zaleciła leżenie i odpoczynek do następnej wizyty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Falbanko : kup jakąś fajną rzecz na allegro i pokaz mężowi że wcale to nie jest gorsze niż na zdjęciach :) Ciężko Ci bylo na pewno i nadal jest, ale już za kilka miesięcy zostanie CI to wynagrodzone :) Jak to mój mówi ,,Kobieta w ciąży ma leżeć i pachnieć'' :D Więc trzymaj się tego wyznacznika i odpoczywaj sobie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę prywatnie, USG mam na każdej wizycie ( czyli co miesiąc ), dodatkowo moja Doktor prowadząca kierowała mnie na badania USG państwowe w szpitalu w którym przyjmuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziiiunia
Witam. Można jeszcze dołączyć? :) Kończe 20tc termin na 20.09. :) Czytałam Wasze wpisy od samego początku, jak teraz jest z Waszą wagą? Ja przytyłam tylko 2 kg.. czyż nie powinnam sie martwić? Gdyby nie fakt, że dzidza sie rusza wgl nie czułabym sie jak w ciąży . Brzuszka praktycznie wgl nie mam :( może to dlatego, że od zawsze miałam na nim fałdki? Nawet nie zrobił sie twardy ani zaokrąglony może tylko gdy stoje :( Przykro jest mi z tego powodu bo mam koleżanki też w moim miesiącu i mogą sie już chwalić swoimi sporymi brzuszkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziiiunia
w dodatku chudną mi strasznie nogi... ciągle to słysze poprostu nogi jak patyki a tu tylko takie "sadełko" wystaje .. do 4 miesiąca wymiotowalam codziennie.. i już żadnych objawów prócz niewielkiej zgagi czy ja tak poprostu znosze ciąże czy moze być coś nie tak? moja gin nie za wiele mi mówi a jak mówi to, ze wszystko wporządku.. ostatnie moje wyniki morfologi były na granicy... a gin powiedziała, że jest ok też mnie to dziwi bo były już prawie zaniżone... nie wiem czy słusznie panikuje czy przesadzam?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie dobrze, musi być... Nigdy nie narzekałam na zdrowie, teraz też nie... Najbardziej mi doskwiera ta niemoc :( Co do allegro, to M zraził się, gdyż parę rzeczy które zamówiłam nie były dobrej jakości i zgadzały się z opisem... ja tam jednak i tak zrobię po swojemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jeżeli któraś jest z warszawy to polecam giełdę na namyslowskiej ja tam sporo rzeczy kupiłam. Witam nowe dziewczyny :-) Mam nadzieje że nie mówię za siebie ale chętnie przyjmujemy nowe dziewczyny pod warunkiem że nie będą złośliwe . Tak czytam że macie fajnych lekarzy ja chodzę państwowo i od mojego lekarza jest ciężko coś wyciągnąć ostatnio musiałam mu przypomnieć o cytologii i usg polowkowym. Ja dzisiaj już leżę do końca dnia bo przesowalam meble mój mąż się wscieknie jak wróci z pracy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziiiunia witaj wśród Nas, jak pisałam wcześniej ja przytyłam 4 kg, też wymiotowałam itd. a brzuszek pokazał się zaledwie dwa tygodnie temu... Też myślałam, że jest coś nie tak... Ale nie martw się każda z nas jest inna i inaczej znosi ten wspaniały okres... Co do wyników badań to jeśli są w dolnej granicy normy to jednak nadal mieszczą się w niej... a jak chcesz się upewnić zawsze możesz się skonsultować z innym lekarzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........................wiek........T.C............T. P.................Płeć.... Sandra522..................20...........26..........24.08 .13.............Córka Anulka*_*...................28...........25............30 .08.... ............???? żabie-oczko...............28...........25..........02.09 .13.............syn??? Baloniki21..................21...........24..........05.0 9.13..............Córka Renata25..................25...........24..........11.09. 13.............. Córka falbanka27................26.............23...........16. 09 ..................syn niespokojnawawa........30............22..........19.09.13 ................??? madziiuniiia............... ???............20...........20.09.13................??? Aneliese.....................29...........20.........29.0 9.13...........niespodz. Mel-wa................. Poprawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×