Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żabie-oczko

4 miesiące do porodu -T.P.09.13

Polecane posty

Gość anulka87
To bardzo mi miło ;) baloniki faktycznie smaka narobilas mniam;);) ale ja dziś skromnie pomidorowka ;) widzę ze zmora z piciem glukozy ja ledwo przeżyłam .. modlilam się by nie zwrócić. I udało się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka87
Ciezarowka mnie w sumie w pachqinach nie boli bo mam pessar założony i ladnie trzyma.. a czemu cięcie cesarskie będziesz mieć? Ja się tak panicznie boję porodu ze szok. Moja dzidzia duza juz jest..lekarz mowil ze ponad 4 kg dobije. Mam nadzieję ze się myli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas pomidorowa musi być raz w tygodniu, to ulubiona zupa dla dzieci w sumie dla mnie też , ale tylko i wyłacznie z ryżem z makaronem już tak nam nie smakuje :) 4 kg to tak sporo co nie? Ciekawe od czego zależy masa ciała dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) och jak dobrze, wyszłam na krótki spacerek ... byłam w Ch Marki:) fajnie tak pochodzić... Rozeznałam się troszkę w cenach i w weekend zabiorę się na pierwsze zakupy:) Co do szpitala w Warszawie to najbliżej mam Bródnowski, ale tam nie chce rodzić... Mam nadzieję, że zdążymy dojechać do Orłowskiego, bo tam przyjmuje maja lekarz prowadząca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niwspokojnawawa
baloniki21moja córka skończy w lipcu 7 lat anulka87 witaj wśród nas. falbanka27 ja chyba wybiore szpital bródnowski tam rodziłam Gabi i tam mam najbliżej . To ty musisz chyba gdzieś nie daleko mnie mieszkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) to moje pierwsze dziecko i trochę mam stracha, a szpital Orłowskiego znam, no i moja lekarz, która powiedziała, że o każdej porze dnia i nocy mogę dzwonić ona dojedzie... He he na to wyglądam, mieszkam na tych osiedlach za Trasą Toruńską :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jeszcze młodziutka dziewczynka :) No to dziewczyny róznice między waszymi porodami są kilkudniowe więc może się jeszcze okazać że będziecie razem rodziły :D Jak falbanka nie dojedzie do innego szpitala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) może się tak zdarzyć... Z tego co wiem, to przy porodzie drogą naturalną jest położna, a lekarz dogląda tylko, no chyba że jest coś nie tak... Co do cesarki to może być i prowadzący... Ale wiecie zawsze jakiś lekarz będzie znajomy i będzie doglądać po porodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka87 to moja druga ciaza pierwsza przenoszona 13 dni porod wywolywany wody odeszly zielone bole straszne skurcze a rozwarcie tylko na 3 cm lekarz uzyl proznociagu i niezle mnie porozcinal.... jak zaszlam w druga ciaze polozna od razu zapytala czy tym razem nie pomyslalabym o cc i tak chyba bedzie lepiej boje sie o siebie i o dziecko....a historia niestety lubi sie powtarzac dltego zdecydowalam sie juz na to cc tylko w przyszly czwartek dowiem sie konkretow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj anulka :) Im nas więcej tym lepiej :) Ciężarówka to chyba prawda że historia lubi się powtarzać bo moja siostra pierwszego synka przenosiła też jakoś 12 dni i miała wywoływany poród aż w końcu skończyło się na cc . Po 4 latach z kolejnym dzieckiem miała nadzieję że urodzi naturalnie ale też niestety nie obyło się bez cc. Ciekawe jak to u mnie będzie wyglądało...Moja mama nie miała w sumie żadnych problemów i rodziła naturalnie.. Ja już sama nie wiem co bym wolała... W sumie przy cc dają znieczulenie i ma się pewność że z dzidzią nic nie będzie a podczas porodu nie dość że się człowiek namęczy , nacierpi to jeszcze różnie się może zdarzyć...U mojej szwagierki w ostatniej chwili robili cc bo się okazało że dziecko owszem było odwrócone główka w dół ale szyję miało dwa razy owiniętą pępowiną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o zbędne kilogramy po porodzie to podobno podczas karmienia piersią dużo się traci tych nadprogramowych kilogramów. Wiadomo musi być jakaś dieta żeby maluszka nie bolał brzuszek no i organizm żeby wyprodukować mleko też spala energię.. Baloniki super przepis muszę go wypróbować....Jeśli chodzi o wyprawkę to ja postanowiłam kupić to co najdroższe , czyli kupiłam już łóżeczko , całą pościel do niego , kocyk , i teraz czekam na wózek bo już zamówiłam, zapłaciłam tylko mają mi przywieść :) Teraz zostaje mi do kupienia to co najprzyjemniejsze bodziaki i słodkie ubranka dla maluszka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie podobała mi się pościel do łóżeczka taka niebieska z dinozaurami , ale niestety nie jestem pewna że to będzie chłopczyk więc na wszelki wypadek kupiłam zieloną pościel z bocianami , wózek też kupiłam w kolorze czarno zielonym... Trzeba być przygotowanym na każdą możliwość hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę ...Czeka mnie wraz miejscem zamieszkania zmiane lekarza :( I położnej ;/ Nie mam żadnych opinii i będzie mi cięzko wybrać ginekologa;/ żabie-oczko: Jak ja Ci zazdroszczę , chciałabym już mieć te rzeczy w domku, i móc już szykować pokój... Ale jeszcze 38 dni do przeprowadzki więc mogę sobie marzyć na razie i z daleka dyrygować mojego lubego bo mi za daleko jeździć i wybierać wszystko do remontu :( Zamierzam karmić piersią i mam nadzieję że te kg spadną szybciej niż przybyły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki karmienie piersia dziala cuda ja w poprzedniej ciazy przytylm 25 kg 2 msce po nie bylo sladu moja corcie karmilam brdzo dlugo bo ponad 21 mscy odstawilam dwa dni przed wigilia bo chcialam zaczac przesypiac noce bo juz bylam prawie trzy msce w tej ciazy i potrzebowalam wypoczynku.mam nadzieje,ze tym razem bede miala tez tyle mleka co wtedy bo naprawde moglabym wykarmic przedszkole:P:P:P trzeba tylko uwazac i nie pic np gazowanego nie jesc ostrego itd ale warto:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka*-*
Witam wszystkie mamusie w ten deszczowo-senny wieczór. Masakra-mogłabym spać cały dzień i noc. Byłam ostatnio u lekarza-dzidzia odwrócona do nas dupką-nie znam nadal płci.Lekarz zaznaczył w karcie ciąży, że być może będzie dziewczynka ale na 100%nie wie-najgorsze, że bardzo się nastawiłam na drugą dziewczynkę! Z tego co kojarze u mnie to w ostatnim trymestrze się najwięcej tyje a podczas karmienia piersią niknie się w oczach-najlepsza moja sylwetka i najszczuplejsza była dwa miesiące po porodzie. Byłam szczupła i miałam ogroooomne cycki!!! Dziewczyny jak tam u Was wyniki moczu? Ja od dawna mam liczne bakterie i dużo leukocytów. Któraś też ma ten problem? pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Anulka :) Czekaliśmy na jakieś info czy córa czy nie :) U mnie wyniki ostatnio były okej, teraz mam znów zlecone przy glukozie i morfologii. A tak na marginesie : To jak mam morfologie i glukoze to jakaś większa ilośc pobrań ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baloniki doczekasz się i Ty łóżeczka i wózeczka....ale będziesz mieć frajdę w nowym mieszkanku , pierwsza noc i w ogóle wszystko urządzone po Twojemu..super...Z tą zmianą lekarza i ginekologa to faktycznie troszkę kiszka, ale jakoś dasz sobie radę , może już tam na miejscu poznasz jakąś fajną dziewczynę która Ci doradzi co i jak... Anulka ale mnie rozbawiłaś tymi wielkimi cyckami ja i bez tego od zawsze miałam wielkie cycki i płaski brzuch...W szkole przezywali mnie Pamela Anderson , ależ ja się wstydziłam tych swoich balonów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka87
Nie no to w takim wypadku tylko cc . Ja to w ogole chyba też bym wolała cc. Ze strachu to padne na tej porodowce :p wyprawke juz mam ;) część dostalam od siostry także troche kasy w kieszeni ;) zostały mi drobne sprawy typu kosmetyki dla dziecka. Aa no i koszule dla siebie do szpitala?? Powiedzcie mi dziewczyny ile należało by wziąć koszul?? 2 wystarczą? I napakowalam ciuszkow dla malej bo nie wiem co mam wziąć ... Niby w lipcu ma być ciepło,ale ja juz sama nie wiem jak .. każdy mi mówi co innego. A macie zgage?? Jak sobie z nią radzicie?? Mnie paliokropnie ;( wcześniej pomagały migdaly..teraz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toja baloniki21
Nie wiem, nadal moich wpisów nie ma. Ciężarówka: jak wyglądają Twoje piersi po takim długim karmieniu?? Jaki miałaś mniej więcej rozmiar przed karmieniem i po zakonczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka87
Baloniki 4 kg to duzo ,tak myślę ;) nie wiem skad to się bierze,u mnie w rodzinie dzieci jakoś w normie się rodziły. Mój lekarz troche mnie ochrzanil bo stwierdził ze jem niezdrowo i dlatego tak ,a wcale tak nie jest. Wiadome ze czasami zjem cos typu fast food ale to baardzo rzadko. A przytylam 6 kg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka87
Baloniki ja widzę twoje wpisy. Przed 21 pisalas. Wszystko jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów zjada posty :( Ale się dzisiaj czuję ociężała, jakby mi ktoś naciskał na przeponę , strasznie ciężko mi się oddycha, nie wiem czy to maluch tak mi naciska czy jakieś ciśnienie niskie...W ogóle dzisiaj się nie za dobrze czuję , ledwie chodzę tak mnie wszystko boli , W ogóle zauważyłam że inaczej jakoś chodzę, czyżby się już może w 6 miesiącu miednica rozszerzała? Coś mi się obiło o uszy ze w którymś tam momencie miednica zaczyna się szykować do porodu.. Coś Wam wiadomo na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka87
Hm być może maluch nogą Cie poddusza :p gdzieś kiedyś czytałam o poszerzaniu się miednicy,nie wiem kiedy tak się dzieje ja u siebie nie zauważyłam zmiany q chodzeniu. Ponoc tak na boki się buja ..i faktycznie coś w tym jest bo widziałam kobietki które właśnie tak na się bujaly;) u mnie ok,chyba że tylko tak mi się wydaje ;) kolorowych ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) No wczoraj nie widziałam ani Waszych wpisów ani swoich :( Od rana nie mogłam wejść na Caffe a tu wchodzę i wszystko nowe- moder chyba wysłuchał moich prósc o ulepszenie :) Ale szczerze wczesniejsze caffe bardziej mi się podobało:) Żabie-oczko ; Mój nowy dom to nie taki nowy, mieszkałam już tam, tylko miałam dobrą pracę 250 km dalej więc się przeprowadziłam, a potem przyjęłam dzieci i tak tu utknęłam :) Czeka nas tylko duży remont, piętro dla dzieci ocieplić i zrobic ten strych i dla naszej córeczki :) Co do Twojego chodzenia to mój mężczyzna się śmieję że chodzę jak ,,Kaczka'' i mówi ze jestem wieloryb :D Ale zz czułością bo inaczej to bym go udusiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo jakie zmiany.. chyba z 5 minut szukałam naszego tematu bo mi zniknął z ulubionych... Może teraz to forum będzie już działało bez zastrzeżeń... Baloniki ja chyba dopiero wczoraj zauważyłam że jakoś dziwnie chodzę, byliśmy w sklepie i tak jakoś zwróciłam uwagę na to. I faktycznie chyba bujam się na boki jak kaczka, mąż jeszcze chyba nie zauważył bo nic mi nie mówił.ha ha Dzidzia wczoraj mnie podduszała , strasznie ciężko mi było złapać oddech a dzisiaj dla odmiany kopie mnie po pęcherzu, co za wiercipięta hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×