Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mirabelllka

Czy Wy rowniez uwazacie, ze polscy faceci sa w ogole nieprzystojni?

Polecane posty

Gość mirabelllka

Nie mam zamieru nikogo obrazac, ale jak przyjezdzam do Polski, to widze samych pasztetow. Zaniedbane, smierdzace, brzydkie ubrania, co drugie slowo to kurwa, maja brzydkie zeby, no ogolnie nie dbaja o siebie. Ale malo tego, ci z np. UK sa jeszcze gorsi... Duze nosy, waskie usta... wygladaja jak takie lyse zmije. No porazka, panowie, porazka... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość life is brutal........
ci faceci ktorych widzisz sa tacy jak twoje srodowisko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cieślakowa
Podzielam zdanie Autorki. Polscy faceci mają okrągłe nalane i pyzate twarze- łysieją, wielu jest mocno przy kości. MIT słowiańskiej urody - ot, buraczane mordy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelllka
Ale z twarzy, tak szczerze mowiac tez szalu nie ma.... Tak jak pisalam, albo duze nosy maja, usta waskie jak zyletki, przez co na twarzy wygladaja groznie... Gola sie na lyso (nie wiem ska ta moda na kiboli sie wziela?), w ogole no nie maja tego "czegos", tego sparku w oczach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelllka
Wydaje mi sie, ze kiedys faceci byli przystojniejsi. Moja mama pokazywala mi zdjecia z jej lat mlodosci, poczatki lat 80 to byly lub koniec lat 70. Fotki z dyskoteki, z zabaw, z imprez i jakos ci faceci wygladali inaczej. Fakt, mieli smieszne fryzury i ubrania, bo taka wtedy moda byla, np. spodnie dzwony lub fryzury "na szwedki". Ale twarze mieli przystojniejsze niz nasi chlopacy za dzisiejszych czasow. Nie wiem co sie z nimi stalo po tylu latach, po prostu porodzili sie brzydkie chlopaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upklkb
yu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widać jakie macie towarzystwo
sdsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhaaaaaaaa
To sobie obcokrajowca znajdzcie, co za problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzen
facet ma być jak kowboy ,ma miec brudne buty i pachnieć stajnią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelllka
do Widac jakie macie towarzystwo: To nie jest moje towarzystwo. Ja opisuje facetow, ktorych widze na ulicy, w sklepach, w clubach czy tv. Zaden do tej pory nie zwrocil mojej uwagi co do atrakcyjnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzen
uroda minie i ty tez będziesz brzydka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś na pomarańczowo
ja też się nie zgadzam. jest wielu atrakcyjnych mężczyzn, wielu jest przeciętnych, ale zadbanych. owszem, cała masa różnych potworków kręci się po okolicy, ale na takich nie zwracam uwagi. zresztą dla mnie mężczyzna nie musi być powalająco przystojny, wystarczy, że będzie o siebie dbał przynajmniej na poziomie podstawowym i ujmie mnie fajnym charakterem. a to czy będzie miał lekki brzuszek, czy kaloryfer zupełnie mnie nie interesuje. miałam i takiego i takiego. w uczuciach bez różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelllka
No bede brzydka, jak bede stara. A ci faceci sa mlodzi i juz sa brzydcy. A to ci dopiero, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdcba
Jezeli patrzysz tak na przecietny tlum,zwlaszcza w przecietnym miejscu ,to moze i tak.Ale sa tez i przystojni i zadbani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy ktorzyyyy
Zdarzaja sie przystojni Polacy. Niestety wsrod wiekszosci panuje dziwna moda na ogolone glowy i starodawne ciuchy. Na dodatek wielu facetow tyje jak tylko przekrocza wiek 25 lat. Ale zdarzaja sie rowniez prawdziwe ciacha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polscy faceci sa
oblesni :o Rzygac sie chce na ich wodok. nie dosc ze chamy i wiesniaki, to jeszcze brzydkie. za granica nie maja zadnego powodzenia. Zadna cudzoziemka na nich nawet nie spojrzy bo Polak to dla nich dno, taki robol z butelka piwa. Sorki, ale tak wlasnie sa postrzegani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co do kobiet to też
szału nie ma. Ogromna masa kobiet to niestety taka, o których nie można powiedzieć, że są ładne, lecz co najwyżej ładnie zrobione :( Tapeta, kremy, farby, tipsy, czasem jakies botoksy i nawet niewiadomo jak w rzeczywistości wygląda taka ucharakteryzowana kobieta bo jest tylko zrobiona i nikt nie wie czy jest ładna. Faceci niby takie ble, ale gdyby odkuc te tapety, gdyby kobiety sie przestały malować to też cudów by nie były. Mają ten przywilej makijażu i dzieki temu kazda moze przez chwile byc piekna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fertypo
Gdyby kobiety były takie och ach ech to by sie tak nie ukrywały i nie bały wyjść bez makujażu :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigi gigi
czy są przystojni, czy nie przystojni - ale mają jedną wadę - uważają kobiety za woły robocze i wykorzystują bez litości - wg Polaka kobieta ma zarobić na siebie i dzieci, popłacić rachunki, pięknie wyglądać odwalić wszystkie roboty domowe, wystawić tyłek i zamknąć jadaczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja jestem kompletnym
przeciwieństwem choć przystojniakiem też nie jestem i co mi z tego jak i tak jestem nieśmiały a kobiety pierwsze nie zagadują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfsdfe
gigi gigi Zmień środowisko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się wydaje, że typowo słowiańska uroda jest po prostu niemęska. Jeżeli Polak jest przystojny, taki naprawdę przystojny to nie wygląda na Polaka. Oni mają okrągłe głowy, drobne twarze, są dość niscy...no nieciekawy wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja to mam problem
mi się podobają Polacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się jednak podobają ostrzejsze rysy twarzy u mężczyzn. Polacy wyglądają często jak mali chłopcy z zaciętą miną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja to mam problem
szczerze powiedziawszy nie rozróżniam Polaków od innych białych ludzi z jasną karnacją np. od Rosjan czy Amerykanów. latynosów nie lubię, bo są za niscy. a kwestie odżywiania i muskulatury są niezależne od nacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja widzę dużą różnicę - Amerykanie mają często te specyficzne amerykańskie szczeny, takie kanciaste twarze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigi gigi
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iirrr
mam w bloku wysoką zgrabną nastke ,jest wygadana nie głupia ...ale mowi do mnie juz niestety :perPan: :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×