Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama nie wiem...

WAGA w CIĄŻY

Polecane posty

Gość Miarka napisałaś bzdurę
i jeszcze się rzucasz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko a co ma być po tobie
widać skoro przed ciążą nie byłaś najszczuplejsza, a teraz masz raptem 5 kg więcej, a to już przecież 27 tc więc dziecko może ważyć spokojnie około kilograma więc wszystkie dodatkowe kilogramy ewidentnie są ciążowe;) nie sądzę byś przytyła do końca więcej jak 7-8 kg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka31
ja w pierwszej ciazy przytylam 25 kg :D teraz jestem w 33 tygodniu i ok 12 13 na plusie mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem w 12 tyg i mam
sporą nadwagę. Nie mam pojęcia co robić zeby nie utyć jak hipopotam zwlaszcaa ze przede mną cale lato i jesień jeszcze. A ciagle jestem glodna. Non stop chce mi się jeśc a jak czegoś nie zjem to mam mdlości. Wcinam ogórki i pomidory bo nie wiem już co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama nie wiem...
no na swoj wyglad przed ciaza nie naarzekalam. mialam wiecej cialka tam gdzie powinnam miec. na swoja wage i wzrost wygladalam nawet dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nie mówi, że wyglądałaś
źle niemniej jednak chudziną nie byłaś na pewno mając taką wagę przy Twoim wzroście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama nie wiem...
majac prawie 170 cm wzrostu i wazac 62 to nie jest sie chudzina? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie, nie jest się
Chudziną to jest A. Jolie, która przy 172cm waży 49kg w porywach do 47kg. Ty miałaś w miarę normalną wagę, ale też nie w dolnej granicy normy (55kg wg BMI).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 169 cm i ważę 50 kg
i do chudziny jak Rubik to mi bardzo daleko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iuytrdfvghjk
jh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co sie dziecje
ja przy 165 i startowej wadze 59 waze w 20 tygodniu 63-64. Zalezy od dnia bo waze sie wieczorem a nie rano. To rano 63. Z tym ze u mnie na samiuśkim poczatku w 3-4 tygodnie od zapłodnienia mimo ze prawie nic nie jadłam waga skoczyła o 2 kg! -lekar stwierdził ze to woda sie zgromadziła, zatrzymała. No i od tamtej pory tyje rózno 0,8 kg na miesiąc.:)-mój gin powiedział że to super i tak powinno byc ze to połowy (2/3) ciąży po około 0,5-1kg na miesiac i w ostatnich 2 miesiacach 1,5-2kg a w ostatnim msc 2-3kg. -wytłumaczył mi ze tyjąc tak równomiernie mam małą szanse na rozstepy, skaczące ciśnienie, cukrzyce i inne tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co sie dziecje
Ja uważam ze też wygladam super, wrecz ginekolog stwierdził ze nie wie gdzie ja chowam te kilogramy...bo wygladam na 54 a nie 64. Dużo ma tu też do powiedzenia "kościstosc" Np. moja mama wyglada na 49kg a wazy 58! I tez kazdy sie dziwi ze waga chyba oszukuje. No i jeszcze to czy ktos ma tkanke miesniowa czy tłuszcz...miesnie wiecej waza niz tłuszcz. Wiem cos bo mój zawód to trener karate -i regularnie przed ciążą ćwiczyłam po kilka h w tygodniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uytrfdsdfghj
Przy 170cm i wadze rzędu 45kg trudno mówić o jakichkolwiek mięśniach czy tłuszczu. To po prostu Oświęcim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryerteat
Ja jestem w 35. tygodniu, przed ciażą 63 kg. Aktualnie na plusie 15 kilo. Nie obżerałam sie strasznie ale tez jak miałam ochotę czasem na coś dobrego to jadłam. Zakładałam utyc mniej, no trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama nie wiem...
no szkieltem fakt nie bylam ale bylam szczupla i dobrze wygladalam i w sumie nadal wygladam bo jak juz mowilam wszysto idzie w brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka ruda
sama nie wiem oczywiście że byłaś szczupła wręcz chuda . nie byłaś kościotrupem i dobrze.ktoś kto wyżej napisał chyba choruje na anorekscje , bo ma spoczony obraz wyglądu. ja mam 165 cm wzrostu i najniższy pułap mojej wagi w normie jest 54 kg. mniej to juz niedowaga wiec jak ktos napisał ze ty powinnas ważyć tyle przy swoim 170 cm wzrostu to nieprawda. nic się nie martw pewnie ci zazdroszczą figury i chcieli ci dopiec :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama nie wiem...
nie wiem jak to jest z kolezankami wyzej, nie mi to oceniac. z tego co obliczylam to ksiazkowo do dnia porodu powinnam przytyac do 75 kg (zakladajac ze bed etyc 0.5 kg na tydzien) :) przy porodzie odchodzi 2-4 kg dziecko, 0.5-1 l wod plodowych, lozysko, pozniej macica sie kurczy wiec mysle ze do wagi sprzed latwo wroce. biorac pod uwage to ze bede karmic piersia i nie siedziec tylko na tylku ;) moim marzeniem jest zgubic do 57 kg. czy mi sie uda ? nie wiem... z wagi wyjsciowej (62 kg) tez bede zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bredzisz
Ruda agatko, wejdź na byle kalkulator BMI a później się wypowiadaj na temat "prawidłowości" danej wagi do wzrostu Granice wagowe według BMI dla podanego wzrostu: 169cm Wyniszczenie:poniżej 42.6 kg Wychudzenie:od 42.8 kg do 49.7 kg Niedowaga:od 50 kg do 55.4 kg Waga prawidłowa:od 55.7 kg do 71.1 kg Nadwaga:od 71.4 kg do 85.4 kg I stopień otyłości:od 85.7 kg do 99.7 kg II stopień otyłości:od 100 kg do 114 kg Otyłość kliniczna:powyżej 114.2 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bredzisz
O, sorry, autorka ma 168cm Granice wagowe według BMI dla podanego wzrostu 168 :Wyniszczenie: - poniżej 42.1 kg Wychudzenie:- od 42.3 kg do 49.1 kg Niedowaga:- od 49.4 kg do 54.8 kg Waga prawidłowa:- od 55 kg do 70.3 kg Nadwaga: - od 70.6 kg do 84.4 kg I stopień otyłości:- od 84.7 kg do 98.5 kg II stopień otyłości: - od 98.8 kg do 112.6 kg Otyłość kliniczna:- powyżej 112.9 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama nie wiem...
mam wage prawidlowa, tlusta nie bylam, wychudzona rowniez wiec jest dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mam znajomą, która w ciąży przytyła aż 40 kg. Ze szczupłej zgrabnej kobiety, stała się dosyć sporych rozmiarów mamą. Jeśli chodzi o wagę, to trzeba na siebie uważać. Czasami kobieta ma sporo wód płodowych, co sprawia, iż waży znacznie więcej. Najlepiej dobrze poobserwować swoje ciało.

Przecież to nie jest nawet możliwe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×