Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zszokowana glupota

Pogrzeb ddziecka, zarodka? nawet nie wiem jak to ujac

Polecane posty

Gość gość
karolinicia - weź już skończ bo p********z jak potłuczona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karolinicia - weź już skończ bo p********z jak potłuczona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karolinicia - weź już skończ bo p********z jak potłuczona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powtórzę jeszcze raz.............................większość kobiet na świecie poroniła przynajmniej raz/świadomie czy nie. Ale trzeba byc debilem żeby robić z tego histerie roniąc w 6 -8 tygodniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLARISA
do POLARISA "nikt nie ma prawa krytykować twojego postępowania tylko dlatego ,że same myślą inaczej..." TO DZIAŁA W DWIE STRONY TĘPA DZIDO! He,he , to jest dopiero tępactwo :) kogo skrytykowałam ??? Autoreczkę , która ma zero odruchów ludzkich i sumienia ,żeby nabijać się na forum ze swojej "bliskiej koleżanki"??? Zamiast z nią porozmawiać ,lub po prostu uznać ,że może chwilowo dziewczyna nie ogarnia tematu i robi "szokujące"rzeczy to wlazła na forum i wyśmiała ??? tak , skrytykowałam tą podłą żmiję - o jakiejkolwiek sytuacji byśmy tu pisały , autorka nie powinna WYŚMIEWAĆ swojej koleżanki,zwłaszcza pogrążonej w rozpaczy. Niech sobie autoreczka myśli co chce ,niech nie popiera koleżanki , niech nie idzie na pogrzeb-nikt jej nie karze w tym uczestniczyć na siłę i zmieniać swojego podejścia do "pogrzebu zarodka",ale litości , niech nie szydzi z kogoś kto potrzebuje wsparcia i ...czasu na dojście do siebie w tej trudnej sytuacji!!!! Pytam się dlaczego ta dziewczyna która straciła coś bardzo dla siebie cennego ,ba!!! bezcennego ma : -nie płakać?? -nie robić szopek?? -nie histeryzować?? Gdyby wam up******iło rękę (nie porównuję TYLKO zarodka do dziecka - bo widzę ,że bardzo was mierzi takie porównanie,ale chyba do ręki mogę :D czy tez nie??) to też byście powiedziały : eee taaam , to tylko ręka ,bez histerii :D i po 2 dniach wróciłybyście do roboty ?? zapewne nie :D A ta co napisała ,że w zużytej podpasce też jest życie i żeby ją też pochować ...bez komentarza!!! to dopiero ciemnogród jest :D porównywać złuszczającą się błonę śluzową macicy która jest skutkiem niezapłodnienia do poronionej ciąży? CIEMNOGRÓD i ZEZWIERZĘCENIE....Albo tępactwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz w poście o poronieniu 8 tyg ciąży porusza się katastrofę smoleńską, rzeczywiście odnośnik extra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nie umiejacych czytac
ze zrozumieniem :O Szlag juz trafia jak do was nie dociera o co poszlo :O karolinicia " prawo jest po naszej stronie i jezeli ktokolwiek chce to moze pochowac swoje dziecko." :O No wlasnie.....moze, moze ale nie musi. O tym jest caly czas mowione - o klamstwie topki i jej kreowaniu sie na meczennice, ktora zostala zmuszona (!!!) przez szpital do wybierania plci, rejestracji w USC. NIkt malej klamczuchy nie zmuszal, szpital zapytal czy chce, ona wyrazila chec i procedura ruszyla. I tyle. Rozumiesz karolinicia roznice w slowach "mozna" a "byc zmuszonym"??? Czy zbyt tepa na to jestes? Rozumiem bol po poronieniu ale nie rozumiem przezywania tego w tej samej kategorii co smierc dziecka! Bo to nie byla smierc dziecka, nie w poczatkowej fazie ciazy. Ruchow nie czulyscie nawet, ledwo sie wam cialo zaczeko zmieniac a wy dzieci tracicie! Puknijcie sie w leb histreyczki bo wam los splata figla i pokaze co to jest tragedia! A topka niech przestanie klamac i szukac litosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okhdgrtea
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram autorkę"do umiejących czytać"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram autorkę"do umiejących czytać"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niech sobie robia pogrzeby
odpowiadam na cyt: "Pytam się dlaczego ta dziewczyna która straciła coś bardzo dla siebie cennego ,ba!!! bezcennego ma : -nie płakać?? -nie robić szopek?? -nie histeryzować?? Gdyby wam up******iło rękę (nie porównuję TYLKO zarodka do dziecka - bo widzę ,że bardzo was mierzi takie porównanie,ale chyba do ręki mogę czy tez nie??) to też byście powiedziały : eee taaam , to tylko ręka ,bez histerii i po 2 dniach wróciłybyście do roboty ?? zapewne nie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niech sobie robia pogrzeby
Robienie szopek i histeryzowanie swiadczy o braku rownowagi emocjonalnej wiec moze i dobrze ze taka kobieta mama nie bedzie. Natura wie co robi. Oczywiscie moze plakac i robic szopki, moze nawet sobie leb ogolic publicznie by wzbudzac litosc- ale raczej ani madre ani dojrzale to nie jest. Ludzie niezrownowazeni psychicznie uwazam, ze nie powinni miec dzieci. Porowananie zarodka/plodu do amputacji konczyny? Hmm... nie wiem czy to glupota czy brak wyobrazni, czuje sie trache zazenowana, ze musze komus tlumaczyc, ze czesto bez konczyny nie mozna: - pracowac - poruszac sie sprawnie . konczyna nie odrosnie (a zarodek mozesz miec w sobie nowy) Z powodu braku konczyny dostajesz rente, z powodu braku zarodka nie, bo caly swiat zaklada, ze jestes zdrowa fizycznie i psychicznie kobieta. Oczywiscie moga sie mylic, bo sadzac po twoich debilnych porownaniach cos tam z toba nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupie cipy z topką na czele :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupie cipy z topką na czele :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupie cipy z topką na czele :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miiilkaaa
Polskie prawo wydaje "akt zgonu dziecka martwo urodzonego/nienarodzonego", tak więc dziecko może być zarejestrowane w urzędzie SC, mieć imię (tzw. uprawdopodobnienie płci, do którego prawo ma matka) i jak najbardziej powinno być pochowane. Pogrzeb nosi nazwę "pokropek", uczestniczy w nim ksiądz i najbliższa rodzina dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinicia
do nie umiejacych czytac ja p*****le co za pop*****lona jestes! przeciez pisalam ze moze wiec po kiego kija powtarzasz i glosisz o tym caly akapit? wiec raczej ty tepa jestes! uzylam slowo moze a nie musi wiec daruj sobie co do topki-mowilam ze nie znam jej i nie bede osadzac-nie znam jej historii wiec nie wiem co i jak ale widze ze wy ja zaszufladkowalyscie i piszecie jedno w kolko. nic tylko poklaski wam dac! poza tym w zadnym moim poscie POWTARZAM ZADNYM nie porownalam poronienia do straty kilkuletniego dziecka!!!!!!!!!!! co do jasnej cholery nie zmienia tego ze nas to boli i bedzie bolec! wiec glupoty piepszysz xxxx ludziom o nicku 'gość' odpisywac nie bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polskie prawo wydaje akt zgonu??? hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinioweczka
tak, wydaje akt zgonu. przeczytalam caly watek i az serce sciska patrzac co to niektore baby tu wypisuja-WSTYD!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudinine
pogrzeb niewiadomo czego?!!! Ludzie, przecież już wtedy bije serce!! jak dziecko można nazwać niewiadomo czym!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja głupia myslałam że prawo o czymś może stanowić a nie wydawać akty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idiotki :o wydaja akt urodzenia martwego dziecka nie akt zgonu cioty :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też uważam to za CHORE
I mam prawo się wypowiedzieć, bo sama poroniłam kilkutygodniową ciążę. "Dziecko" było skrzepem i krwią (sorry za dosadność, ale żeby pokazać rozmiar tej paranoi, trzeba to napisać wprost). Co więc miałam pochować? Jak to miałam sobie zabrać (zebrać w dłonie? z podpaski może? przynieść pielęgniarce, żeby mi do jakiegoś pudełka schowała?). Jak byłam w szpitalu, to już obowiązywało to chore prawo i pielęgniarka (zawstydzona i zażenowana) przyniosła mi jakiś papier do podpisu, czy chcę pochowac moją ciążę :O Popatrzyłam się na nią, jak na psychiczną, więc zaczęła się tłumaczyć, że ona wie, że to nienormalne, ale takie przepisy nowe. Kiedyś się odróżniało poronienie i dziecko martwo urodzone w zależności od wieku ciąży i to miało głęboki sens. A teraz pole do popisu dla wariatek i niezrównoważonych histeryczek, które sobie szopkę robią z tego, bo taka prawda. "Aniołkowe mamy" zarodków, które się ośmielają stawiać w równym szeregu w kobietami, które urodziły martwe dzieci (dzieci! z płcią, wykształcone dzieci!) :O Ogarnijcie się wariatki, naprawdę, nic dziwnego, że otoczenie was nie rozumie. Tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sggxjddgjj
wydają akt urodzenia z adnotacją o martwym urodzeniu więc taki akt z USC uznawany jest też za akt zgonu i z nim można pochować dziecko wiem bo sama coś takiego dostałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie to tez spotkało była tylko krew...w toalecie potem zabieg ..bardzo to przeżyłam..leżałam kilka dni w szpitalu, jednak ..poszło... jednak , nie ..było to za wcześnie i ..gdyby np. 7-8 m-c..zrobiłabym pochówek ale ..wczesne poronienie.... ludzie powariowali! natura sama robi selekcje słabych zarodków! wiadomo aborcja, to zło ale naturalne poronienie żal mi, bo to zostaje w pamięci, dziecka nie ma...a tak 2 m-ce już się cieszyłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołkowe pindy mają chorą
głowę i to na głowę a nie pipe powinny się leczyć:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiks
Moja siostra poroniła w 8 tygodniu i był malutki pogrzebik ,nie wazne czy bylo 8 tygodniowe czy 8 miesieczne tak samo nalezy sie pochówek i to nie sa wcale chore pomysly tylko kazda kobieta chce dla swojego dziecka jak najlepiej ja byłam z siostra i tak samo przezywałysmy jak był pigrzeb naszego taty takze nie ma reguły czy jest tyle tygodniowe a tyle .kocha sie tak samo.dla mnie kto ta mówi jest sam chory i sam sie przekona jak jemu sie to wydarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wkleja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko że mżna pochować dopiero od któregoś tam tygodnia. bodajże od 7/8 kiedy u płodu pojawia sie bicei serca. módlcie sie żeby was to nie spotkało!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×