Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zszokowana glupota

Pogrzeb ddziecka, zarodka? nawet nie wiem jak to ujac

Polecane posty

Gość alez niektore obrotne
nawet na poronieniu kase wyciagna. I jeszcze urlopik platny 8 tygodniowy :D Pogrzebu nie robila bo nie o dziecko chodzilo tylko o kaske :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hg mj
topka cwaniara na 4 nogi kuta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topka ma macierzyskim po
zarodku (no bo przeciez ona miala prawo:D) kupowala swieczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yjrfyjhg
ugyhkj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przynajmniej ta co 7 tysi
wyciagnela to zrobila pogrzeb i w ogole jakos rozsadnie to opisala, a ta topka jak histeryczka, ze ona musiala plec wybrac, ze musiala akt urodzenia odebrac, ze to bylo straszne. Nie wiem jak mozna tak pisac, ze tez jej nie wstyd, ona biedna musiala a prawda taka ze dla 400zl zrobila to i jeszcze na cierpietnice pozuje. Oj jej dzieciak latwo z taka matka wariatka nie bedzie mial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmm ????
Dal mnie to trochę dziwne robić pogrzeb zarodkowi ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgj
hgjb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,,,,,,mm
............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytytyty
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy temat !!!
.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka jest idiotką
tępą kretynką i ignorantką wyzutą z uczuć mam nadzieję,że cie spotka ból z którego teraz się tak łatwo wysmiewasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh.....
Autorka sama poroniła tylko ze ma kobieta normalne i zdrowe podejście do sprawy i nie robi z siebie męczennicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topka sobie pewnie w brode
pluje ze pogrzebu nie urzadzila, bo nie wiedziala ze moze az ponad 3 tysiace dostac:D a tak odstawila cyrk za 400zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yqaszada
Jest wlasnie tak jak napisala gdhkeeee - lekarz pyta czy rodzice chca pochowac dziecko czy zajac sie ma tym szpital (czyli utulizacja szczatkow). Ale nikt nikogo nie zmusza do odebrania plodu (przepraszam jezlei kogos urazam ale w tak wczesnej ciazy to jeszcze zarodek czy plod) jak to opisywala topka. Ona jedynie nie wiedziala, ze moze wyciagnac wiecej kasy i zrobila cala szopke dla 400 zeta :D A mogla dostac wiecej. Prawo jest jakie jest, kasa jest legalnie wyplacana i nic mi do tego tylko nie znosze klamczuch pozujacych na cierpietnice, ze ona biedna MUSIALA odbierac swoj zarodek. Nic topka nie musialas, chcialas i to na twoje żądanie szpital wystawil odpowiedni dokument do USC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjurddsewr
bnju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllllllllllllhhhhhnb
m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onabezogona29
ale topka wie swoje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i przegonilyscie biedna
Topke:( teraz jej pewnie wstyd i nawet nie wejdzie tutaj. Nie rozumiem tylko po co robic taki cyrk z tego. Jak ktos chce kasy to w porzadku procedury sa jakie sa ale nie ma co rozpaczac ze sie musialo. Szczerze? Mi to by sie nie chcialo robic tak bolesnych rzeczy (jak wybor plci, imienia, odbieranie aktu urodzenia) dla marnych 400zl:O ale dzis czlowiek czlowieka za zlotowke sprzeda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam pseudonimu i co?
no topka to by pewnie gówno spod siebie zjadła jakby trzeba było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cipciaja12
topki już nikt nie lubi nawet na lipcówkach się obraziła bo nikt jej nie szukał na innych forach a jej aż 3 tygodnie nie było ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche kultury laski!!!
przezylam to co topka, tzn nie wiedzialam nic o prawie dotyczacym poronienia. stracilam ciaze w 11 tyg, skonczylo sie lyzeczkowaniem. przed otrzymaniem wypisu prYzszla do mnie polozna z kartka i mowi mi ze mam wybrac plec!1 ja w szoku co ona do mie gada wiec pytam czy sie nie pomylila..ona ze nie, szpital wysle do U S C takie zaswiadczenie o dziecku martwo urodzonym i ze musze sie tam udac wyrobic akt urodzenia...zatkalo mnie, myslaalam ze dostane wypis i koniec. wybralam plec i tyle. z pogrzebu rowniez zrezygnowalam, plod poszedl do badan hist-patolog. (utylizacja)...po wyjsciu ze szpitala w ciagu tyg poszlam do urzedu i zarejestrowalam dziecko. otrzymalam akt urodzenia z adnotacja z tylu ze dziecko jjest martwo urodzone, nikt nie pytal jaki byl etap ciazy... na tym sie skonczylo. polozna powieziala mi rowniez ze w zwiazku z tym ze mam akt z taka adnotacja nalezy mi sie wlasnie ten urlop macierzynski. tu zatkalo mnie po raz kolejny, nie uwoerzylam wiec poszlam do zusu zapytac i baba mi powiedziala ze nie tylko ze mam prawo ale obowiazek wykorzystac te 8tyg...no to wykorzystalam. pytala czy robie pogrzeb powiedzialam ze nie. wiec zasilku pogrzebowego nie dostane(bylby w wysokosci takiej jakie koszty bym poniosla na pogrzeb gdybym go robila)... na tym sie skonczylo. 2tyg po tym zabiegu zgadalam sie z kolezanka i wspomniala ze jest ubezpieczona i dostala pieniadze.zdziwilo mnie to. udalam sie do mojego ubezpieczyciela i rzeczywiscie moje ubezpieczenie obejmuje takie cos jak porod martwego dziecka(nikt nie pyta czy to byl 8 tygodniowy plod czy dziecko w 20 tyg!). skorzystalam z tej mozliwosci bo niby zemu mialabym zrezygnowac... pieniadze przeznaczylam rowniez na te wszystkie droznosci, badania i leczenie... nie wiem coscie sie tak uczepily ze topka czy kolezanka ktorejs tam wziela pieniadze. miala prawo to wziela. gdyby byla ubezpieczona na inna kwote to dostalaby wiecej, my dostalismy 1500zł!. ktoras wpsomniala ze dostala 7tys i nic nie mowicie. gdyby mi ta kolezanka o tym nie powiedziala to bym nie wiedziala a ona ta informacje dostala w szpitalu od poloznej wlasnie. wszystko wiec zalezy od szpitala. kiedys szpitale nie mialy tego obowiazku. jesli szpital nie wysle tego zaswiadczenia to rodzic nic nie zrobi , jesli sie poroni w domu samoistnie sytuacja jest identyczna. ale jesli szpital wysyl aten swistek to MASZ OBOWIAZEK isc do urzedu po akt. jak nie wiecie to nie mowcie. a t czy kts dostanie kase dodatkowo czy nie to jego srawa. jak jestescie takie honorowe to zrezygnujcie tez z becikowego!!! boze co wy sie tak czepiacie. poczytajcie troche przpeisow, nie zawsze macie racje w tym swoim ujadaniu.rodzic nie ma prawa zadac od szpitala takiego zaswiadczenia, szpital albo je wystawia albo nie. wiec nawet gdyby ta topka sie zesrala to by jej szpital na jej zadanie nic nie dal. zreszta chyba ona pisala ze jej to polozna powiedziala. dlaczego wszytsko negujeie co wam nie pasuje?? ja przeszlam podobna sytuacje wiec jej wierze. ale to ile dostala to jej sprawa. ja wiem ja dorgie sa badania i wiem ze kady grosz nawet 200zł to duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj durne wiesniaczki kilkakrotnie wam pisalam ze nie odbieralam zarodka nie robilam szopki z pogrzebem. ale wy nie umiecie czytac wiec proponuje wrocic do podstawowki i sie poduczyc czytania.... zrezygnowalam z pochowku. a skoro szpital wyslal to zaswiadczenie to poszlam i zarejsterowalam dziecko, tyle w temacie, gdyby ta polozna nie powiedziala mi o tym odszkodowaniu z ubezpieczalni to tez bym nie wiedziala i tyle. a jak czytam te wypociny ze ktos sie wzbogaca na pogrzebie to mnie smiech ogarnia. pustaki! chowalyscie kogos bliskiego??? zus wyplaca zasilek pogrzebowy w wysokosci 4 tys, ale to nie jest tak ze wydasz na pogrzeb tysiac a 3 ci zostana w kieszeni!!!!!!!!! ludzie, moja sasiadka chowala brata ktory byl biedny a nie miala kasy na drogi pogrzeb b nic tez po sobie nie zostawil. pogrzeb bez stypy kosztowal ja 3700 zl, takie rachunki przedstawila w zusie i taka kwote jej wyplacili a nie 4 tys!!!!!!!!!!! wiec gdy ktos chowa dziecko i wyda na jego pogrzeb 2tys to tyle dostanie ale przeciez wychodzi na zero bo musial te 2 tys najpierw wydac!! o czym wy gadacie zawistne pokraki. jestescie chore i przesaczone chamstwem. radosc sprawia wam jechanie i bluzganie po innych, nie przejmuje sie waszymi komentarzami na moj temat bo jestescie zreami ktore umieja tylko na forum byc wyszczekane i madre. a ja widze o niczym nie macie pojecia. przeczytajcie sobie przepisy ktore podeslala wam chocby karolincia a potem oceniajcie innych. a co do mnie to swieczek nie pale bo nie mam grobu malej, na wszystkich swietcyh zapalam jej znicza pod krzyzem. nie mam aniolkow ani innych duperelkow. to co przeszlam mam w sercu. widocznie dla was poronienie czy aborcja to nic waznego. ja strate ciazy bardzo przezylam ale pozbieralam sie i doazyla do tego by znow byc mama. nie plakalam calymi dniami, nie chowalam lalek w pudelku ani nic z tych rzeczy.... tyle w temacie. a to czy mnie ktos tu lubi czy nie to mi to zwisa, wiesniakami nie bede sie przejmowac. nie jestecie moimi przyjaciolkami zebym sie tym przejmowala. wyrazilam swoje zdanie, i opisalam moja sytuacje ktora zastalam wtedy w szpitalu. moze inne szpitale maja inne reguly. nie bylyscie w moim wiec co sie tak uwzielyscie. co za narod??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Topka nie sciemniaj ze szpital
wiesz co jestes jakas nawiedzona, piszesz nam tutaj, ze sie nie znamy na prawie a sama nie masz o nim pojecia. Szpital NIE WYSYLA NIKOGO DO USC! Wyslali ciebie bo potrzebowalas tego do odszkodowania i dlatego musialas niby wybierac plec i imie. Chcialas to to zrobilas i nie chodzi o glupie 4 stowy ale o to, ze nie umiesz napisac tak jak poprzedniczki ze chcialas ten akt i gdy szpital cie spytal to powiedzialas tak, chce a nie ze tobie kazali:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Topka nie sciemniaj ze szpital
i nie chodzi o to, ze szpitale maja inne reguly:D Boze kobieto nie osmieszaj sie, prawo jest jedne i obowiazuje wszystkie szpitale, ten twoj takze wiec nie wymysalj tych bzdur ze tobie cokolwiek kazali. i tak na marginesie ten wpis na pomaranczowo przed toba to widac ze ty pisalas, jakos nikomu nie kazali latac po usc tylko biednej uciemiezonej topce:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onabezogona29
brak słów, brak odwagi cywilnej, topka jesteś mitomanką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinicia
to sobie glupie suuki poczytajcie sobie w internecie. takie jest prawo, a z prawem nie wygracie. raduje Was jechanie po TOPCE? bo widze ze temat zszedl na nia. pewnie jakas jedna glupia p*zda sie tu tylko wypowiada i zale wyplula bo dziecko usunela i chce byc lepsza od tej co poronila. wez sie idiotko odczep bo temat raczej ciebie nie dotyczy wiec po kiego kija tu wlazisz i piszesz te wypociny. i nie martw sie-jeszcze to wszystko sie na tobie odbije nie raz i zaplaczesz w kacie a inni cie beda gnebic. jezeli dziecko to dla ciebie kawalek smiecia to raczej nie mamy o czym gadac. TOPKA a moge wiedziec czy dawno poronilas? ja mialam w sierpniu rodzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej dziewczyny ja tam nie chce się wtrącać bo może też nie wszystko wiem ale w moim przypadku jak poroniłam w 14tyg szpital wysłał dokumenty do usc a mi się kasa nie należała bo byłam bezrobotna. Wiec to może od szpitala zależy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taqaszada
Prosze karolincia i topka :D macie swoje prawo :P xxxx Ustawa z dn. 29 września 1986 r. (Prawo o aktach stanu cywilnego Dz. U. Nr 36, poz. 180 ze zm.) w art. 38 ust. 2 wyraźnie stanowi, że „jeśli dziecko urodziło się martwe, zgłoszenie takiego zdarzenia powinno nastąpić w ciągu 3 dni. W takim wypadku sporządza się akt urodzenia z adnotacją w rubryce „Uwagi że dziecko urodziło się martwe, aktu zgonu nie sporządza się. Żaden przepis w/w ustawy nie wprowadza ograniczenia, że zgłoszenie urodzenia dziecka, a tym samym wydanie aktu urodzenia martwo urodzonego dziecka nie dotyczy sytuacji, gdy ciąża trwała krócej niż 22 tyg. Oznacza to, że rodzice mają prawo (lecz nie obowiązek) dokonania rejestracji w USC. xxxx Rodzice maja PRAWO (prawo!!!) a nie obowiazek wiec szpital nie zmuszal naszej bohaterskieh :P topki do niczego. Zostala zapytana czy chce zglosic do USC czy nie. Wyrazila taka wole (bo ma PRAWO a nie OBOWIAZEK) i tyle. Zainkasowala jedynie 4 stowki i dostaje szalu jak widzi, ze mogal wyciagnac wiecej. Klamiesz topka bo nie mialas obowiazku i szpital xie do niczego nie zmuszal. To TY CHCIALAS tego dokonac, to byl TWOJ WYBOR. Po co klamiesz? Nie kreuj sie taka cierpietnice bo nie ty jedna poronilas ciaze dziewucho :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topka olej te podłe gnidy ;) Są ludzie i parapety ;) One wiedza najlepiej kto MA PRAWO (WTF???) do przeżywania żałoby a kto nie. Zarodek dla nich to to samo co sperma i krew menstruacyjna więc widać, ze to to podstawówki nie skończyło nawet skoro nie znają definicji podstawowych pojęć :D I myli człowieka w początkowej fazie rozwoju ( definicja zarodka wg NAUKI nie tylko znienawidzonego przez wszystkich kościoła) ze zwykłą komórką rozrodczą :D Niech sobie świecą dalej ta swoją głupotą niczym neon nad burdelem a Ty nie dyskutuj bo nie ma z czym, tylko sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokanają doświadczeniem ;) Pamiętaj kochana to je amelinium tego nie pomalujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heloiza999
topka gnido nie broń się sama! i nie wymyślaj bo zaułek jest stały niezalezny od kwoty wydanej na pogrzeb wiec nie pierdol!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×