Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zszokowana glupota

Pogrzeb ddziecka, zarodka? nawet nie wiem jak to ujac

Polecane posty

Gość poczytajcie najpierw lll
i muszę się niestety zgodzić z tym, że wiele szpitali wciąż nie respektuje prawa kobiety do rejestracji dziecka i pochówku, kobiety muszą wciąż walczyć o swoje prawa. W sumie to chyba rzadkością jest, że szpital sam od siebie informuje o takiej możliwości :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do zasilku pogrzebowego, prosze: http://opiekunkidlawymagajacych.pl/pl/zasilek-pogrzebowy,1 (patrz UWAGA nr 2: UWAGA ! Prawo do zasiłku pogrzebowego przysługuje nie tylko osobie z rodziny zmarłego, ale także osobie mu obcej, pracodawcy zmarłego, domowi pomocy społecznej, gminie, powiatowi lub kościołowi, jeżeli sfinansowali pogrzeb zmarłego. W takim przypadku ZUS zwraca rzeczywiście poniesione koszty pogrzebu, nie więcej jednak niż 4.000,00 złotych (patrz: Wysokość zasiłku). ja mowie wam co mi powiedziala baba w zusie, chryste panie co jestescie takie uparte?! nie trzeba chyba przypominac ile razy urzedy wprowadaja nas w blad, ja wam mowie jak to mnie wygladalo!!! a skoro jestem TAKA PAZERNA jak mowicie to czemu nie zrobilam pogrzebu, przeciez skasowalabm 4tysiaki tylko polaszczylam sie na jakies 400zł???!!! oj pustaki pustaki....zastanowcie sie zanim zmieszacie kogos z blotem. prosty przyklad, kobieta ma niby prawo do znieczulenia bez zadnych dyskusji(podcas porodu) a jak przyjdzie co do czego to szpital ma wymowke ze za pozno i znieczulenia nie podadza....sama polozna mi to powiedziala ze prawo prawem a rzeczywistosc to inna bajka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytajcie najpierw lll cyt: " przyszla pielegniarka powiedziala o tym swistku i ze taki mam obowiazek zarejestrowac skoro ten swistek do urzedu trafi." zgadzam się z Tobą - masz OBOWIĄZEK dziecko zarejestrować, SKORO ten świstek trafi do usc, a trafia wtedy, jak sobie tego życzysz - szpital nie wyśle go do usc wbrew Twojej woli no widzisz w koncu zaczynasz rozumiec o co mi chodzi- tylkoe ze mnie nikt nie pytal CZY CHCE ABY TO WYSLANO DO USC, tylko powiedziano mi ZE ZOSTANIE WYSLANE BO TO ICH OBOWIAZEk!!!! zostalam postawiona przed faktem dokonanym rozumiesz wreszcie???? a ze nie wiezialam jakie sa moje prawa bo 1 raz bylam w takiej syuacji to zunalam to za PRAWDE OCZYWISTA...w koncu szpital wie co robi tak????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLARISA
no i co , gdzie jest ta fantastyczna autoreczka co się tak wyśmiewa z ludzkiej krzywdy??? Posrała się z dumy ,czy pękła jej dupa na pół ze "zszokowania" ??? na Kafe potrafiła wejść ,ale żeby się doinformować co i jak i że przede wszystkim szczątki ludzkie chowa się na cmentarzu w cywilizowany sposób też nie wiedziała... z CIEKAWOŚCI chciała iść na pochówek , tępa pała :) Boże uchroń przed takimi złośliwymi mendami ,doszłam do wniosku ,że ciebie autoreczko i te wszystkie "krzykaczki"od chowania podpaski z ogródku powinni pochować właśnie w parcianym worku gdzieś na polu albo najlepiej w kupie łajna...bo jesteście gówno warte jako ludzie i "koleżanki" !!! Topka - niczym się nie przejmuj , nikt nie ma prawa krytykować twojego postępowania tylko dlatego ,że same myślą inaczej i przedstawiają swoją osoba bezwartościową postać "człowieka"... nie mam w zwyczaju życzenia komuś źle ,ale takie debilne tępaczki bez ludzkich odruchów nie powinny mieć dzieci i na własnej skórze powinny przekonać się jak wygląda taka rozpacz i ból po stracie ciąży!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytajcie najpierw lll
trafiłaś na beznadziejny szpital i na jeszcze gorszy ZUS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onabezogona29
8 tyg szczęśliwego przebiegu ciąży... czytasz to co piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona bez ogona potrafisz
czytać ze zrozumieniem?:O czy obowiązkowe są znaki interpunkcyjne byś potrafiła zrozumieć ojczysty język pisany?:O bo inaczej ani rusz, taka tępa jesteś?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjhb
iujikj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onabezogona29
jakie niektóre laski tępe są to szok...tak to jest jak się w wieku 15 lat poroniło.................................albo usunęło i teraz żal bo nie można być w ciązy . Celebrytki jak Waśniewska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onabezogona29
..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onabezogona29
jak normalna kobieta traci dziecko to nie lata po ZUSach i ubezpieczeniach o kasę. Normalna kobieta cierpi/opłakuje swojego maluszka i z czasem godzi się z rzczywistoscią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinicia
onabezogona29 a skad to mozesz wiedziec skoro nie ma w tobie empatii!? poza tym nie odpowiedzialas mi na pytanie, ale widac tepa jestes-bez kitu! wez spadaj stad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinicia
poza tym chocbysmy mialy 15lat to wykazujemy sie wieksza inteligencja i miloscia od ciebie. a ty jestes zimna do szpiku kosci. wiec twoje porownanie jest smieszne :) widac ze dla twojej matki tez bylas tylko wielkim gownem zlepionych komorek, nas wychowaly matki w milosci a nie w patologii tak jak ciebie. jak ktos nie zaznal milosci to dziwne zeby sie nia dzielil. i nigdy raczej nie doswiadczysz co to znaczy matczyna milosc (z twojej strony) teraz to tylko zal mi ciebie-nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihi :)
karolinicia - a ty w którym tygodniu poroniłaś ze robisz z siebie taka męczennice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jasne hehhe
karolinicia a ty niby taka super dobra i opłakujesz swojego aniołka a tak tu klniesz i ubliżasz innym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noxelia
spierdalaj topka bo poronisz z tej podniety :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajna Babcia
Matko co za histeryczki .Sama poroniłam ale bez przesady żeby robić z tego wielka aferę .W życiu ludzi spotykają naprawdę poważne tragedie wiec już nie przesadzajcie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NBNBNBNBNBNBNBNB
tepe dzidy :o bóg wie co robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do POLARISA
"nikt nie ma prawa krytykować twojego postępowania tylko dlatego ,że same myślą inaczej..." TO DZIAŁA W DWIE STRONY TĘPA DZIDO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jako1981
pogrzeby zarodków ........czego to ludzie nie wymyśla hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ale ty głupia jesteś :-O Tu nie chodzi idiotko o to co ona pochowa tylko o samą pamięć. Jeśli ktoś ginie w katastrofie i całe ciało ulega spaleniu to taka rodzina co Twoim zdaniem chowa w trumnie ? NIC ! Bądz ewentualnie jakieś resztki, popiół itp. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty wyżej
Nie porównuj śmierci człowieka do poronienia wczesnej ciąży bo to nie jest to samo. Pogrzeby zarodków ,palenie świeczek i inne cyrki które odwalają histeryczki jest żałosne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinicia
hihihi :) a co ciebie to intresuje? nie jestes moja bliska znajoma zebym ci o tym pisala. w ogole zjechalyscie TOPKE rowno za to co napisala. z reszta nie robie z siebie cierpietnicy! uwazasz tak tylko dlatego ze bronie zycia poczetego!?!?!? pewnie wy jestescie za aborcja na tym forum a i nie jedna z was ma to za soba poza tym zadalam tu nie jedno pytanie i nawet jedna z tych przekrzykujacych na nie nie odpowiedziala! 1) od kiedy dla Was DZIECKO w lonie matki nazywacie dziecmi? 2) czemu tak jezdzicie po topce? tylko dlatego ze opowiedziala swoja historie. nie wiecie nic o niej a tylko osadzacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinicia
tylko ze jakby wszyscy to potepiali to nie bylo by mozliwosci pochowku takich dzieci. skoro prawo jest po naszej stronie to nie macie co odpisywac i sie bulwersowac! bo i tak nie wygracie z prawem! jest mozliwosc pochowania to kobiety z tego korzystaja-jakby nie mogly to trudno! ZROZUMCIE TO W KONCU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Mozliwość,,,, dziewczyno mylisz pojęcia... ona to dla 400zł zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co innego pusta trumna po człowieku, który żył i był kimś, a co innego trumna po embrionie. mi to lata- jak ktoś chce opłakiwać płód, to niech opłakuje nie moja brocha- ale jak można porównywać poronienie ze śmiercią człowieka? niektóre nie mają wyobraźni albo są zaślepione swoim własnym nieszczęściem- moja znajoma po tym jak straciła DZIECKO 2-letnie usłyszała od bratowej, że też przez to przechodziła i ją dobrze rozumie- a ta bratowa poroniła w 6 tygodniu z 5 lat temu.. bezczelność i głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karolinicia - idź sobie zapal świeczkę albo kup 1000 aniołka do kolekcji histeryczko. Ta co nie widzi różnicy miedzy śmiercią człowieka a zarodka to niech się puknie w łeb i to porządnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka - inka
Ja poroniłam w 8 tc i nigdy nie mowie ze straciłam dziecko tylko ciąże . Moja babcia urodziła martwe dziecku w 8 miesiącu ciąży i w życiu nie przyszło mi do głowy żeby mówić ze przeżyłam to samo co babcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość kobiet kiedyś poroniła, świadomie lub nie. Ale rzadko o takich akcjach się słyszy jak porównywanie 6 tyg ciąży do śmierci człowieka.I zgadzam się niektóre to mają nasrane w głowach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamparampam34
poroniłam ciążę, poroniłam zarodka... A czy zdajecie sobie sprawę jak taki "zarodek" wygląda w 8 tyg? Pewnie nawet nie. Od samego poczęcia to jest człowiek,a nie żaden zarodek. Co za ludzie, skąd takie coś się bierze! POsłuchajcie jeszcze więcej w Telewizji głupot, bo już większego prania mózgu co poniektórym zrobić nie mogli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×