Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cindy Crawford New York

Dlaczego Polacy boją się związków partnerskich i homomałżeństw ?

Polecane posty

Gość po prostu pewnej grupy katolli
nie przegadasz tak jak z gowinem swoje wartosci religijne przeklada nad potrzeby spoleczenstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurdeczko
poza tym caly ten temat dzieci w rodzinach homo jest bez sensu, poniewaz kobiety les i tak zawsze sobie same te dzieci urodza (chyba, ze sa bezplodne) a facetom gejom w gruncie rzeczy malo ktorym zalezy na adoptowaniu dzieci. x a juz mowienie, ze przekaza dzieciom swoja orientacje seksualna jest tak niedorzeczne, ja chec przekazania dziecku orientacji hetero, gdy ono w istocie rzeczy jest gejem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurdeczko
po prostu pewnej grupy katolli nie przegadasz tak jak z gowinem swoje wartosci religijne przeklada nad potrzeby spoleczenstwa. x no wiem, wiem, ale ma slabosc do pisania na kafeterii i dzielenia sie z innymi sztuka trafnej argumentacji :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadek? nie rozśmieszaj mnie spadek też można zapisać wybranej osobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurdeczko
mozna? yyyyyyy, nie wiedizalam. nos ty bluskotliwa/y :classic_cool: chyba oczywiste jest, ze mowimy tu o spadku nieprzepisanym, albo o tym, jak rodzina kwestionuje testament :o w takich przypadkach na wiekszym prawie jest osoba majaca zwiazek malzenski ze zmarlym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurdeczko mozna? yyyyyyy, nie wiedizalam. nos ty bluskotliwa/y chyba oczywiste jest, ze mowimy tu o spadku nieprzepisanym, albo o tym, jak rodzina kwestionuje testament w takich przypadkach na wiekszym prawie jest osoba majaca zwiazek malzenski x x no i bardzo sprawiedliwie prawodawcy wiedzieli co robili pisząc w ten sposób ustawę o dziedziczeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helllle
Taki jesteś "tolerancyjny", a nazywasz dość pokaźną grupę ludzi na świecie "katolami". Oczywiście twój ograniczony mózg, nawet nie bierze pod uwagę, że wśród ogromnej grupy ludzi, jaką stanowią Katolicy na swiecie - są również i homoseksualiści. Btw. Nie jestem Katolikiem. Swoje dzieciństwo spędziłem w domu dziecka. Ale i tak jakbym miał teraz możliwośc wyboru : wole bidul, niż karykaturalne komórki społeczne dwóch mam, lub dwóch ojców. Może zepsucie moralne wielu ludziom się podoba, ale mi nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ pederaści mają równe prawa. nikt im nie zabrania jakichkolwiek seksualnych praktyk. oni natomiast chcą żeby wszyscy byli nimi zachwyceni i gotowi są wsadzać do więzień za poglądy krytyczne wobec nich. przed okresem dopieszczania pedałów nikomu nie przyszło do głowy aby umieszczać w kodeksie "myślozbrodnię" taką jak "homofobia" albo "mowę nienawiści". to że ktoś kogoś na ulicy nazwał chujem, skurwysynem czy bydlakiem sądów nie interesowało. tymczasem wy chcecie wprowadzenia homoterroru. takiej sytuacji żeby każdy się 10 razy musiał zastanowić czy powiedzieć coś krytycznego na pedałów czy nie. czy ryzykować więzienie, śledztwo i rozmaite szykany czy nie. historia pastora ake greena ze szwecji, który trafił do więzienia za kazanie krytyczne wobec pedałów jest tylko jednym z przykładów tego co próbujecie zbudować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a juz mowienie, ze przekaza dzieciom swoja orientacje seksualna jest tak niedorzeczne, ja chec przekazania dziecku orientacji hetero, gdy ono w istocie rzeczy jest gejem" x powtarzam po raz kolejny. gdyby dziecku było obojętne czy ma "mamę i tatę" czy "rodzica a" i "rodzica b" to byśmy byli obojnakami. jednak miliony lat ewolucji ukształtowały nas jako istoty rozdzielnopłciowe które mogą wydać potomstwo tylko HETEROSEKSUALNIE. skoro więc homoseksualny związek jest niezdolny do wydawania dzieci i ta niezdolność wynika z jego istoty to nie powinniśmy robić eksperymentów na dzieciach oddając je na wychowanie takim związkom. tylko że was gówno dobro dzieci obchodzi. wam się wydaje że tak jak całe społeczeństwo tak i dzieci służą do tego żeby zboczeńcom "robić dobrze" więc skoro chce się im dzieci to trzeba im je dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurdeczko
no zgadles wreszcie ! tak "nam" sie dokladnie wydaje: rzucic wszystkie dzieci na gwalt i pozarcie zboczencom. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offermo ty tez tak skonczysz
bo ty nie krytykujesz ich ale wrecz uwlaczasz ich wrodzonej godnoasci i to powinno byc karalne. Ale spokojnie w przyszlosci tak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po samej mowie ich poznacie
'katole ' ??? widać , że takiemu nie można nawet chomika dać do opieki , bo to obrażający i wykrzywiony czub :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grgdrgdgd
homoseksualizm byl dawniej uznawany za chorobe , dewiacje itp bo to z zacofania a nie! tak samo bylo z kobietami ktorym chcialo sie po prostu rznac a uznawano je za chore bo nerwoe bo takie , chodzily do lekarzy ktorzy ich ruchali,teraz jest cos takiego? nie,bo mozna byle komu nadstawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22.05.2013] 17:51 [zgłoś do usunięcia] kurdeczko no zgadles wreszcie ! tak "nam" sie dokladnie wydaje: rzucic wszystkie dzieci na gwalt i pozarcie zboczencom. x x E tam, zaraz wszystkie. Tylko te, które były skrzywdzone przez własnych rodziców i zabrane do domów dziecka a później przyznane do adopcji parom homo [hipotetycznie, jeszcze póki co] No i nie na gwałt ale do wychowania w zaburzonym, nienormalnym związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grgdrgdgd
a z czym taka para lesbijek czy gejow bedzie gorszym wzorem dla dziecka? tylko pod wzgledem seksualnym, a co za tym idzie byc moze i dziecko "odziedziczy po nich sklonnosci i tyle,to strach chorych homofobow iz dojdzie do tego ze zapanuje rownosc. Co niby mezczyzna+kobieta to idealna rodzina w 100%? To czemu tyle dziecki sie poniewiera,cierpi glod , sa bite przez wiecznie pijanych ojcow ,nie maja poczucia bezpieczenstwa itp???? Nie obchodzi mnie czy lesbijki badz geje czy tez zwykla para zalozy rodzine,wazne by panowal w niej spokoj i szczescie,by dziecko/i wychowujace sie w takiej rodzinie byly szczesliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W czym będzie gorsze to już Oferma wyjaśnił jakieś 20 cm wyżej. Poczytaj sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"raport regnerusa byl przeprowadzany w srodowisku niestabilnych i patologicznych rodzin BEZ wzgledu na orientacje seksualna rodzicow." x możesz przedstawić jakiś dowód na to twierdzenie? bo ja mam zupełnie inne informacje: x "Jeden z niezadowolonych z wyników prac badawczych, stawiających w niepochlebnym świetle homozwiązki, zakwestionował na swoim blogu rzetelność naukowej pracy socjologa. To wystarczyło, że sprawą zajęła się specjalna komisja Uniwersytetu Texas w Austin, gdzie uczony jest zatrudniony. Szybko okazało się, że zarzuty pod adresem naukowca są całkowicie bezzasadne, a metodyka przeprowadzonych badań jest bez zarzutu."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę. moje posty już wykasowane. tak właśnie wygląda "tolerancja" wg pederstów i ich zwolenników. tak wygląda "rzeczowa dyskusja". i dlatego właśnie homodyktaturę trzeba zwalczać. zanim staniemy się drugą szwecją gdzie za krytykę pedałów idzie się do więzienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powtórzę: ależ pederaści mają równe prawa. nikt im nie zabrania jakichkolwiek seksualnych praktyk. oni natomiast chcą żeby wszyscy byli nimi zachwyceni i gotowi są wsadzać do więzień za poglądy krytyczne wobec nich. przed okresem dopieszczania pedałów nikomu nie przyszło do głowy aby umieszczać w kodeksie "myślozbrodnię" taką jak "homofobia" albo "mowę nienawiści". to że ktoś kogoś na ulicy nazwał chujem, skurwysynem czy bydlakiem sądów nie interesowało. tymczasem wy chcecie wprowadzenia homoterroru. takiej sytuacji żeby każdy się 10 razy musiał zastanowić czy powiedzieć coś krytycznego na pedałów czy nie. czy ryzykować więzienie, śledztwo i rozmaite szykany czy nie. historia pastora ake greena ze szwecji, który trafił do więzienia za kazanie krytyczne wobec pedałów jest tylko jednym z przykładów tego co próbujecie zbudować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a z czym taka para lesbijek czy gejow bedzie gorszym wzorem dla dziecka?" x a w tym: powtarzam po raz kolejny. gdyby dziecku było obojętne czy ma "mamę i tatę" czy "rodzica a" i "rodzica b" to byśmy byli obojnakami. jednak miliony lat ewolucji ukształtowały nas jako istoty rozdzielnopłciowe które mogą wydać potomstwo tylko HETEROSEKSUALNIE. skoro więc homoseksualny związek jest niezdolny do wydawania dzieci i ta niezdolność wynika z jego istoty to nie powinniśmy robić eksperymentów na dzieciach oddając je na wychowanie takim związkom. tylko że was gówno dobro dzieci obchodzi. wam się wydaje że tak jak całe społeczeństwo tak i dzieci służą do tego żeby zboczeńcom "robić dobrze" więc skoro chce się im dzieci to trzeba im je dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurdeczko
"owszem_ W czym będzie gorsze to już Oferma wyjaśnił jakieś 20 cm wyżej. Poczytaj sobie." x no tak, offerma jak cos "wyjasni" to mucha nie siada :D przeciez offerma nic nie wujasnia, tylko dzieli sie swoimi subiektywnymi opiniami i osadami podczytymi niewiedza i neinawiscia ;) x adopcja jest bardzo rygorystycznym procesem i byle komu nieodpowiedzielnemu dziecka nie dadza. natomiast w "normalnych" wg. was rodzinach hetero, gdzie ludzie plodza sobie po pijaku po kilkanascie dzieci i te dzieci maja materialna i emocjonalna nedze zapewniona juz z urzedu, to fajnie, tak mozna, bo te dzieci maja mamusie i tatusia roznych plci. x jesli juz, to wlasnie naturalnie rodzone, a nie adoptowane dzieci maja wieksza szans wpasc w zla rodzine, bo proces adopcyjny wykryje wszystkie niedociglosci i jeszcze wiecej. jezei wazszym zdanie morientacja seksualan sama w sobie ma przeszkodzic w wychowaniu dziecka, to mozecie sobie taka ipnie miec, ale jest ona uwarunkowana niczym innym, jak osobistym i kulturowym uprzedzeniem. bo zaloze sie o stowe, ze nikt, absolutnie nikt z was nie zna par homo, ktore maja dzieci, a prawdopodobnie nikt z was nie zna par homo w ogole, takze wasze nienawistne i gornolotne wywody sa poparte jedynie wasza wlasna niewiedza i nienawiscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurdeczko
ofermo, nie panikuj i nie schlebiaj sobie, nikt nie kasuje twoich postwo ;) widzisz, jak nawet na tak niewaznym polu zycia jak pisanie na kafeterii, rzadz i mitoraja toba uczucia wzmozonej paranoi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość squeak
Serdecznie proszę o pomoc! Prowadzę badania do pracy magisterskiej związanej z tematem kryzysu męskości. Może ktoś zechciałby wypełnić krótką ankietę? Poniżej link http://moje-ankiety.pl/respond-42820.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy same z siebie zniknęły? x "bo zaloze sie o stowe, ze nikt, absolutnie nikt z was nie zna par homo, ktore maja dzieci" bo takich par nie ma. nie wiem co ze zdania że para homo jest niezdolna do wydania na świat dziecka do ciebie nie dociera. czegoś z tego nie rozumiesz czy się może nie zgadzasz? gdzie tu jest jakiekolwiek "uprzedzenie" skoro mnie o "uprzedzenia" oskarżasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo proces adopcyjny wykryje wszystkie niedociglosci i jeszcze wiecej. x już jak ten proces adopcyjny wykrywa "wszystkie" niedociągłosci to się ostatnio można było przekonać miedzy innymi po śmierci 2 dzieci x przez rodziców adopcyjnych , więc wiesz :( x x A Ty jak mniemam znasz wiele par homo i wiele dzieci wychowywanych przez te pary i wiesz lepiej od wszystkich, nawet czytając wyniki tych badań, że to super pomysł - dać prawo do adopcji takim parom czyżbyś z góry zakładała że w związkach homo nie będzie pijaństwa, poniżania dzieci, narkotyków, bijatyk i innych patologicznych zachowań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ip orange.
Gdyby nie kafeteria to ta oferma nie miałaby po co zyc. Nick tez dobry sobie wybral, godny nieudacznika. Te jego poglądy, opinie...niczym spod budki z piwem. Offerma, ktory od 8 lat siedzi na kafe. Podobno ateista ale broni kosciol jakby sam byl ksiedzem, wypowiada sie nt zwiazkow, dzieci a sam nie płodzi, nie żeni sie...jak to Pawłowska mowiła: offerma jest jałowy. Kto nie z offermą ten przeciwko niemu. Zupełnie jak komuch, tylko ze inna opcja polityczna. Tylko oferma wszystko wie, tylko on mowi prawde, chodzacy ideal. Skoro taka to krynica wiedzy to czemu jest ofermą? Nie zgadzasz sie z ofermą? Jestes dla niego durniem, debilem, śmieciem, komuchem. Ot i rozumowanie warchoła, ktory popiera lewice a sie jej brzydzi :D (tak..kaczorek i pis to lewica, ofus tego do swiadomosci nie przyjmuje. Lewica kościelna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"adopcja jest bardzo rygorystycznym procesem i byle komu nieodpowiedzielnemu dziecka nie dadza." x no oczywiście ze nikt tak nie zadba o dobro dziecka jak "rygorystyczny" biurokrata. bzdury które wygadujesz to się nie mieszczą w głowie. jak straszne rzeczy stały się z naszym społeczeństem że znajdują się w nim takie osobniki jak "kurdeczko" gotowe oddawać nas w ręce biurokratów i przekonane o wyższości ich decyzji nad naszymi własnymi. tu ten przypadek jest szczególnie przerażający bo dotyczy sytuacji gdzie ona jest przekonana że lepiej od mamy i taty o dobro dziecka zadbają biurokraci. to zdanie: "jesli juz, to wlasnie naturalnie rodzone, a nie adoptowane dzieci maja wieksza szans wpasc w zla rodzine," jest straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurdeczko
a jeszcze w sprawie raportu regnerusa, to odermo zle mnie zrozumiales. ja nie odnosilam sie krytycznie do badan i baadcza, tylko do tego, jak jego efekty zostaly wybiorczo przechwycone prze srodowiska prawicowe i antygejowskie, i oni zaczeli podawac jego wyniki jako ogolne, podczas gdy facet nie mial wcale tego na celu i jego badania same w sobie sa w porzadku. bo on po prostu badal sobei srodowisko patologiczne, a ci, kupu bylo to wygodne podlapali informacje o zwiazkach homoseksualnych w niektorych z tych rodzin i to podali jako niby ogolny efekt. no i wtedy ludzie sie zaczeli oburzac co za bzdury i mysleli, ze to naukowiec sam w sobie jakies bzdety zapodaje, podczas gdy nie, on jest niewinny, tylko interpretacja, a wrecz nadurzycie jego badan niechcacy postawilo go w zlym swietle, co potem zostalo sprostowane. rozumiem, ze to moze byc zbyt zawily problem dla ciebie, ale nic juz na to nie poradze. to byla moja bodaj trzecia proba wytlumaczenia i jesli nadal nie rozumiesz zagadnienia, to obawiam sie, ze juz nie zrozumiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurdeczko
ofermo, jezeli to co pisze nie miesci ci sie w glowie, to tylko wina rozmiaru glowy, warto poszerzyc ;) ja wiem, ze pary homo nie moga miec naturalnie poczetych przez siebie dzieci i nigdzie temu nie zaprzeczalam. podobnie, jak nie moga miec natralnych dzieci pary hetero w wielu przypadkach. czyli ofermo uwazasz, ze dzieci w domach dziecka niech najlepiej tam kisna do konca, bo proces adopcyjny to sami beznadziejni biurokraci, tak? tu nie mowie o plciach rodzicow, zebys zaraz z czyms nie wyskoczyl, tylko o samym procesie adopcyjnym, bo go w czmbul krytykujesz. x owszem, moze w parach homo tak jak i w parach hetero zdarzac sie patologia typu pijanstwo, bicie dzieci itp. ale to bedzie wina (w obydwu przypadkach) osobowosci tych ludzi, nie zas ich orientacji seksualnej. poza tym ja nigdzie nic z gory nie zakladam, wrecz odwrotnie, ale ktos znow nie czyta ze zrozumieniem i uwaga ;) co do rodzicow adopcyjnych, ktorzy krzywdza i zabijaja swe dzieci, to takie przypadki tez beda. ale czy dla takich odosobnionych przypadkow nalezy zdelegalizowac adopcje w ogole? pisze tu procesie adopcyjnym samym w sobie, bo twoja wypowiedz to uznaje go za nieadekwatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×