Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cindy Crawford New York

Dlaczego Polacy boją się związków partnerskich i homomałżeństw ?

Polecane posty

Gość maupishon
jakbym miał dwóch ojców z których jeden wsadzałby drugiemu w tył, obu bym znienawidził. dziecko do adopcji musiałoby umieć samo podjąć decyzję, czy chce mieć dwóch ojców i żadnej matki czy nie. Nie oddawajcie dzieci w ręce zboków, to przestępstwo przeciwko ludzkosci!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tylko jeden drugiemu
to taki optymistyczny wariant najczęściej jeszcze komuś innemu, innej - w trójkącie abo w pięciokącie albo jeden albo dwa ojce - wariantów jest wiele , jak wynika z opowiastek oj działo by się tam w tym 'gniazdu rodzinnym '

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całe 5 lat studiów byłam uczona, iż dziecko potrzebuje wzorca mamusi i tatusia. Z różnorakich powodów. A teraz takie kurdeczki udowadniają mi, że mogę swój dyplom wyrzucić do kosza. Dzieciakowi wystarczy dwóch tatusiów lub dwie mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, i ifka. teraz masz właśnie zacząć myśleć inaczej, "nowocześniej i postępowo", do tego dąży cała ta nachalna homopropaganda. Inaczej nazwą Cię katolem alebo moherem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadeszło nowe barbarzyństwo
należało by wrócić także do dobrych tradycji walk niewolników - gladiatorów na śmierć i życie na stadionach , ku uciesze lewackich władców i lewackiego pospólstwa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem nowoczesna i postępowa. Uznaję prawo osób o innej orientacji do samostanowienia i do związków. A w ramach uznawania dobra człowieka za dobro najwyższe poznaję zasadę, że dziecku potrzebni są matka i ojciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma+++
"bo polonez jest homofobiczny, taka lesba musi czuc sie fatalnie gdy nie moze zaprosic swojej parterki na bal albo facet swojego chłopaka, w koncu w ogole nie przychodza na studniowke albo na sile zapraszaja zaprzyjaznaiona kolezanke/kolege" 123 no to niech nie przychodzą, studniówka nie jest obowiązkowa. dla kilku procent populacji będziemy zmieniać tradycję, bo jest "homofobiczna". no ludzie, opamiętajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jatojatojasne Tu nie chodzi o strach, a o promowanie dewiacji. U nas w kraju homoseksualiści NIE są dyskryminowani, gwarantuje to im konstytucja. A związki partnerskie to idiotyczny wymysł. Jest małżeństwo i rodzina, albo nie ma rodziny. Koniec. A te durne tłumaczenia, że nie można np w szpitalu dowiedzieć się o stanie partnera to wierutne kłamstwo, od którego słuchania Xxxxxx Jasne i najbardziej uczciwe postawienie sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Dzieciakowi wystarczy dwóch tatusiów lub dwie mamusie."- ifka Wiesz to nie do konca tak. Jakby dziecko mialo sie urodzic w jakiejs patologicznej rodzinie, ktore albo je zamorduje (Madzia z Sosnowca) albo urodzi je do wiadra z gownami albo kopnie i wrzuci do rzeki (Szymon z Bedzina) albo zamorduje i schowie w wersalce, a mamusia bedzie przyjmowac w tym czasie klientow... to ja juz wole, zeby takie dziecko wychowywalo sie w gejowskie, acz porzadnej rodzinie i mialo szczesliwe zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.."..to ja juz wole, zeby takie dziecko wychowywalo sie w gejowskie, acz porzadnej rodzinie i mialo szczesliwe zycie..." x x Naturalnie. I to Ty zagwarantujesz, że będzie to porządna rodzina i dziecko będzie przeszczęśliwe w owej rodzinie mając dwóch tatusiów albo dwie mamusie. Super. Może mniej oglądaj filmów a bardziej przyjrzyj się rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecko nie ma wpływu na to w jakiej rodzinie się urodziło. Ale my jako społeczeństwo [ mam na myśli te wszystkie instytucje adopcyjne] mamy wpływ na to do jakiej rodziny adopcyjnej trafi dziecko. I nigdy nie powinna być to rodzina homo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jatojatojasne Tu nie chodzi o strach, a o promowanie dewiacji. U nas w kraju homoseksualiści NIE są dyskryminowani, gwarantuje to im konstytucja. A związki partnerskie to idiotyczny wymysł. Jest małżeństwo i rodzina, albo nie ma rodziny. Koniec. A te durne tłumaczenia, że nie można np w szpitalu dowiedzieć się o stanie partnera to wierutne kłamstwo, od którego słuchania Xxxxxx Jasne i najbardziej uczciwe postawienie sprawy. Znam osobiście pary gejowskie, żadna z nich nie ma tendencji rodzinnych, ci ludzie raczej nie są zainteresowani prokreacja. A sprawy prawne można uregulować drogą prawną, niech nikt nie wciska siana, każda osoba wyznaczona prawnie przez danego pacjenta ma prawo podejmować decyzje w jego/jej imieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co was tak boli i czemu tak na siłę chcecie decydować jak i na jakiej podstawie będą funkcjonować ich związki? Oni się wypowiadają o waszych uświęconych domowych pieleszach albo narzucają normy prawne i społeczne, które mają panować w waszych domach? Walczą o swoje i niech walczą, niezależnie czy im się uda czy nie,najgłośniej jak zwykle ujadają ci, których to nie dotyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A możesz dokładniej powiedzieć co to znaczy " walczą o swoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociażby prawo do dziedziczenia i wspólnego rozliczania. Przecież niczego nie chcą odbierać uświęconym sakramentami, to po co ten jazgot? Wyznaję zasadę - że póki ktoś w moje cztery ściany i do mojego łóżka nie zagląda, to życzę mu jak najlepiej. Jeżeli takie rozwiązania mają im ułatwić życie i uszczęśliwić- to proszę bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoria że skoro "walczą o swoje to niech walczą" dotyczyć może każdego. mordercy, gwałciciele, pedofile i inne rozkoszniaczki też mogą "walczyć o swoje". też uważasz że "niech walczą"? my tu mówimy o tym co jest dobre a co złe. homoseksualizm sam w sobie jest zły, przede wszystkim dla homoseksualistów i społeczeństwa. ale skoro im się podoba i leczyć się nie chcą to niech się nie leczą, zaraźliwe to nie jest więc "we własnej sypialni" niech robią co chcą. tyle że im to nie wystarcza. oni chcą wprowadzać "homoterror, homototalitaryzm". ludzi którym się homoseksualizm nie podoba chcieli by pakować do więzień za "myślozbrodnię homofobii". to jest nie do zaakceptowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale to wystarczy jedna krótka wizyta u notariusza i już mogą dziedziczyć. A co do wspólnego rozliczania, dlaczego mają korzystać z przywileju wspólnego rozliczania jak to jest tylko zarezerwowane dla małżeństw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Chociażby prawo do dziedziczenia i wspólnego rozliczania" x prawo do dziedziczenia to mają przede wszystkim dzieci. małżonkowie tylko "przy okazji". a skoro związek homo jest ze swojej istoty możliwości płodzenia dzieci pozbawiony to i nie powinni mieć prawa do dziedziczenia po kimkolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
offerma już nie przesadzaj- nie porównuj ich do morderców i innych dewiantów - oni nikomu krzywdy nie robią. I jak masz już taką niespożytą siłę do decydowania co kto robi we własnej sypialni, to zacznij od swojej. Zupełnie nie przeszkadzają mi l;udzie, którzy nie krzywdzą innych - więc po co mam się ich czepiać? Analogicznie- matki III kwartału dostały ulgi od państwa i co, skoro mnie to nie dotyczy, to mam być im przeciwna? Prawo do wspólnego rozliczania powinien mieć każdy kto deklaruje taką wole, płaci podatki, składki i zarabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a takie są skutki homoterroryzmu: http://www.fronda.pl/a/homo-rodzice-molestowali-syna-opieka-spoleczna-nie-reagowala,27298.html x "23-letni Andy Cannon, wychowany przez parę homoseksualistów przerywa milczenie. - Gdyby mój ojciec był heteroseksualistą brytyjskie służby od razu zareagowałyby na nadużycia seksualne, których dopuszczali się względem mnie moi opiekunowie - wyznaje."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
offerma- i co teraz mam zacząć wklejać linki do wiadomości o heteroseksualnych rodzicach, którzy krzywdzili swoje dzieci? I posprzeczamy się którzy gorsi? Jak dziecko normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
offerma- i co teraz mam zacząć wklejać linki do wiadomości o heteroseksualnych rodzicach, którzy krzywdzili swoje dzieci? I posprzeczamy się którzy gorsi? Jak dziecko normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Prawo do wspólnego rozliczania powinien mieć każdy kto deklaruje taką wole, płaci podatki, składki i zarabia." x ty chyba nie wiesz o czym bredzisz. żeby takie bzdury opowiadać to trzeba być kompletnie odmóżdżonym. każdy ma obowiązek podatkowy wobec państwa a "wspólne rozliczanie" jest przywilejem danym nielicznym grupom które państwo uznaje za szczególnie ważne. są nimi np małżeństwa lub rodzice samotnie wychowujący dzieci. bo właśnie chodzi o dzieci. dzieci są bardzo kosztowną "inwestycją" która w kolejnym pokoleniu zapewnia nam istnienie jako państwu i społeczeństwu. fakt że "się kochają" nie jest zadnym powodem dla przywilejów podatkowych. absolutnie nie ma mowy o tym żeby "każdy mógł się rozliczać z kim chce". weź się zastanów najpierw zanim zaczniesz takie brednie opowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"i co teraz mam zacząć wklejać linki do wiadomości o heteroseksualnych rodzicach, którzy krzywdzili swoje dzieci?" x zupełnie nie rozumiesz albo raczej nie chcesz rozumieć o co chodzi. malujesz nam tu sielską wizję p***łków którzy "się kochają" i zupełnie ignorujesz to co już kilka razy pisałem: HOMOTERROR. właśnie to o czym pisał ten wykorzystywany dzieciak. on donosił do odpowiednich służb że jest wykorzystywany ale homoterror powoduje że na zachodzie nikt nie odważy się na żadne akcje przeciw p***łom. ludzie boją się krytykować ich i jak widać na załączonym przykładzie nawet gdy popełniają seksualne przestępstwa odpowiedzialne instytucje przymykają na to oczy. zachód jest tak już sterroryzowany że nikt tam nie odważy się krytykować homosiów. za to grożą sankcje od rozmaitych instytucji i sankcje karne za "homofobię". za to właśnie został skazany szwedzki pastor ake green. ja bym chętnie pozwolił robić p***łkom na to co sobie chcą. ich sprawa. ale zdaje sobie sprawę z tego że "tolerancja" to tylko przyczółek który zboczeńcy chcą zdobyć żeby doprowadzić w polsce do tego do czego doprowadzili na zachodzie. doprowadzić do tego żeby za krytykę czy jakąkolwiek akcję przeciw zboczeńcom czekały szykany i sankcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile jest homo w Polsce? Nikt nie wie bo nie było takich badań. Szacunki sa dziwne , w zależności od tego kto ma w tym interes, homoseksualiści lansują wysoki procent, ale to jest nieprawda. U naszych sąsiadów Niemców, zrobiono badania statystyczne i okazało się że w Niemczech jest 0,02 % homoseksualistów. Zaledwie 0,02 % Sadzicie że w Polsce jest więcej? Wystarczy przekroczyć granicę i JUŻ jest wiele homosiów? Najprawdopodobniej jest ich niewielu , też na tym poziomie....0,02 %. A tu już lansowano że jest 1 % a nawet 30 %....................co za bzdury wymyslają niektórzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oni wprowadzają homoterror?! A ty co robisz? I co cię obchodzi co kto robi we własnej sypialni? Za mało wrażeń masz w swojej? I chcesz teraz wszem i wobec nauczać? Odpowiedz na pytanie: co cię tu boli? Co tak strasznie cię denerwuje, że mogą dostać jakieś tam prawa? Krzywda cię przez to spotka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość popierajacy miał poważne
z rodzicami , zresztą jak zdecydowana większość homo . a stopień agresji zgodnie z opisami dotyczącymi tej grupy , czyli ileś razy ponad normę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny przykład "ofensywy tolerancji": "Znajdę tylko okazję to cię k... zabije homofobie p... a biuro wiem gdzie masz dzi... i twoje dni są policzone szmato!" maila tej treści otrzymała posłanka pawłowicz po tym jak skrytykowała obsceniczny "marsz szmat". x tak właśnie wyobrażają sobie homodyktatorzy "postęp i tolerancję".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Homoseksualizm jest potępiony w Pięcioksięgu. Skoro wielki Bóg (YHVH) uważa go za coś złego, to wiadomo, że złem jest. Z Bogiem się nie polemizuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×