Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rzygać się chce

czy sa tu osoby ktore wyjechały NIE DO -uk, holandii, irlandii

Polecane posty

Gość rzygać się chce

to już wszyscy w ukeju siedza, przeciez tam jest sodoma i gomora, ludzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norwegia Norwegia
ja. mieszkam w Norwegii, choc szczerze nienawidze tego kraju i marze o tym zeby wrocic, moze sie kiedys odwaze. nie cierpie wszystkiego zwiazanego z tym krajem. zaczynajac od pogody a na mentalnosci norwegow konczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia22
Hej A jak tam wyglada sprawa ze znalezieniem pracy łatwo jest czy raczej cieżko,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vv44rkola
bez fach wszedzie ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tu uki,jesteśmy nikt więcej
My nie znać innych kraj. My znać uki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n gh
Niestety tu tylko nieuki siędzą z uki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to forum opanowalo UK, takie raczej niedorozwoje do tego, ja pisze na forach dla polonii niemieckiej :) Stara Polonia, starsi ludzie i normalne posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolowa Bona
Wegry- tu tez sporo mlodych ludzi z Polski ostatnio widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość "bo to forum opanowalo UK, takie raczej niedorozwoje do tego, ja pisze na forach dla polonii niemieckiej Stara Polonia, starsi ludzie i normalne posty." :D Plus pisze na kafe, jak widac, jak te niedorozwoje :D Starsi ludzie bo i ja w latach posunieta :D Hahahahaha!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z mężem w Finlandii wylądowaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz jeszcze ze sie finskiego nauczylas , ten jezyk to totalna masakra i rzez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja. Mieszkam na Filipinach. Obecnie w Polsce na urlopie. Ale sie forum zmienilo na gorsze. Strasznie te kolory bija po oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Filipinach? O rrrany!! :D Bylam tam na wakacjach ale mieszkac bym nie chciala :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gosc powyzej:tu z tego forum wszyscy byli na filipinach ;) odkad azjatycka Napisala gdzie mieszka to normalnie kazda po kolei pisze,ze tam byla :D Moc internetu ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agonia36 tak nauczyłam się. To chyba oczywiste że powinno znać się język w kraju, w którym się mieszka od kilku lat i planuje się zostać na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja tez sie dolacze. W Szwajcarii od wielu lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bylam tam na wakacjach ale mieszkac bym nie chciala" x Ja np. nie chcialabym mieszkac w UK albo Francji. Ale nie laze po forach, zeby specjalnie to pisac ludziom, ktorzy tam mieszkaja. Jaki byl cel twojej wypowiedzi? ;) xx xx "odkad azjatycka Napisala gdzie mieszka to normalnie kazda po kolei pisze,ze tam byla" Tez to zauwazylam ;) Oczywiscie, ze nikt z tego forum nie byl na Filipinach. Jesli ktos nie ma z tym krajem nic wspolnego (partnera, biznesu itd) to nie bedzie sobie specjalnie lecial z Europy 13 h do Filipin, zeby na plazy polezec. Nie wspominajac o biletach lotniczych, ktore kosztuja grubo ponad 5000 zl. Takie same wrazenia mozna miec pod palmami w Egipcie. I taniej i szybciej. Ale rozumiem, ze niektorzy odczuwaja potrzebe napisania mi, ze nigdy by w tym kraju nie zamieszkali. Jakby mi tego nie napisali po raz enty, chyba by nie zasneli spokojnie ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez w Szwajcarii, a zaliczylam Belgię, Szwecję,Francje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co nowego w Szwajcarii, mieszkałam tam kiedyś i bardzo miło wspominam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno powiedziec co nowego, zalezy kiedy wyjechalas z CH. Ogolnie w ciagu ostatnich lat uproscily sie nieco procedury zwiazane z otrzymaniem pozwolenia na prace, przybylo obcokrajowcow , po rewolucji w pn Afryce przyjechalo mnostwo uchodzcow. Poza tym pewnie niewiele nowego. Strasznie zimna i deszczowa wiosna w tym roku, teraz tez leje, dlatego wieczow sobotni spedzam na kafe-az sie nie chce nigdzie wychodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boo3suaff
W jakim miescie mieszkasz gosc?czyzby w raumie czyli finskim chicago i gniezdzie szerszeni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheh, ja wyjechalam troche za
Praca a po czesci o mi sie kraj podoba.a wy tak wszystko tylko pewnie zeby zbic kase na dom i samochod i wrocic do pl i nadal narzekac.nje mam ochoty ugrzeznac i z dnia na dzien to samo i szara rzecywistosc, stad ten wyjazd no i zainteresowanie krajem.oczywiscie najpiefw zaliczylam UK, bo to kazy musi zaliczyc przed dluzsza emigracja, tylko za duzo tam obcokrajowcow, zwlaszcza z pl, no i to nie bylo to cego szukalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
azjatycka z tym twoim mikrusem przyjechalas czy za duzy obciach przed rodzina ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem czy ponad 1.90 wzrostu to taki mikrus... Jest wyzszy od Polakow, ktorych widze na ulicy ;) No widzisz, tak mu sie uroslo i nie pasuje do twoich stereotypow... Szkoda, nie? Oczywiscie, ze jest ze mna. Moja rodzina go bardzo lubi. A co? Pozdrowic? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wy tak wszystko tylko pewnie zeby zbic kase na dom i samochod i wrocic do pl mysle ze sie grubo mylisz, wiekszosc tutaj poprostu zyje za granica i ani mysli wracac do pl i narzekac, poza tym chyba taki delikwent co chce sie tylko przez kilka lat dorobic , jak to ujelas(es) zbic kase to raczej nie siedzi na kafe tylko ostro zapiernicza piatek swiatek , mieszka jak najtaniej i tnie wszelakie mozliwe koszty w tym komputer i internet aby jak najwiecej zaoszczedzic, tak mi sie bynajmniej wydaje mam dom, mam samochod tylko basenu w ogrodzie mi brakuje ale przy takim lecie jak w szwecji to na te pare cieplych dni nie oplaca sie kopac i ani mi sie sni wracac do Polski,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem w Belgi:)juz od 6 lat.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba oczywiste że powinno znać się język w kraju, w którym się mieszka 100% racji ale....... jak mozna nauczyc sie finskiego?? podjelabym sie nauki japonskiego lub chinskiego ale finski hmmm mam kontakt z finami czesto slysze jak rozmawiaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiraty Arabskie moze wkrotce Arabia Saudyjska ale sie wciaz waham :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
filipinczyk to taka chuda koza ze skosnymi oczami. Majac 190 cm to juz w ogole smiesznie musi wygladac :D Hahaha! Jak mozna mieszkac w takim biednym kraju? Brrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×