Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rzygać się chce

czy sa tu osoby ktore wyjechały NIE DO -uk, holandii, irlandii

Polecane posty

Gość gość
"odkad azjatycka Napisala gdzie mieszka to normalnie kazda po kolei pisze,ze tam byla" Tez to zauwazylam Oczywiscie, ze nikt z tego forum nie byl na Filipinach. Jesli ktos nie ma z tym krajem nic wspolnego (partnera, biznesu itd) to nie bedzie sobie specjalnie lecial z Europy 13 h do Filipin, zeby na plazy polezec. Nie wspominajac o biletach lotniczych, ktore kosztuja grubo ponad 5000 zl. Takie same wrazenia mozna miec pod palmami w Egipcie. I taniej i szybciej. " :D:D:D:D:D:D Hahahahahahaha, jasne, jasne. Jedna azjatycka pojechala na Filipiny, hahahahaha! Mam znajomego (Europa zachodnia) zanim sie nie ozenil co roku robil sobie wolne na okolo 3 - 4 miesiace i jechal na Filipiny. Tanio, na kazdym kroku chetne picza do wyruchania i cieplo. Kosztowalo go to grosze, jedynie cena biletu byla jakas liczaca sie w wydatkach. I owszem, w kilka osob bylismy na Filipinach bo on nas wlasnie zmobilizowal. Mnie sie nie podobalo, faktycznie wole Egip- zabytki. Nie, nie kazdy kladzie swoja tluste d*pe na plazy azjatycka. Sa inne sposoby spedzania wolnego czasu. ALez niedowartosciowana panna :D Jedyna ktora wyjezdza na Filipiny czy gdziekolwiek sobie napisze na kafe. NA kafe :D:D:D:D Hahahahahaah!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na filipinach fajne laski i szczegolnie lubia bialych.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, ze lubia bialych, bo kto by lubil spasionego, lysego dziadzia, tylko ze wzgledu na to, ze jest bialy? Kase lubia i to wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha a skad takie doswiadczenia ? jestes moze filipinka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, jestem Filipinka z domieszka Syryjki ;). Polskiego nauczylam sie przypadkiem. ;) A doswiadczenia... no nie wiem skad? Moze z kosmosu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mam znajomego (Europa zachodnia) zanim sie nie ozenil co roku robil sobie wolne na okolo 3 - 4 miesiace i jechal na Filipiny" xx Tak, tak, ja tez mam kolege kolegi, ktorego kolega.... ;) Niunia, daruj sobie. Za stara jestem na takie tanie opowiastki. ;) Filipiny wcale nie sa tanie. Alkohol jedynie jest tani jak barszcz. Reszta? Normalne, zachodnie ceny. Ja np.zamawiam sobie ciuchy online z UK lub US na Filipiny, bo jest taniej. A to ci dopiero klops, co nie? No nie wyszla ci ta historia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"filipinczyk to taka chuda koza ze skosnymi oczami" x Ha ha ha a od kiedy Filipinczycy maja skosne oczy? No tak, niunia przeciez byla na Filipinach, to wie... ;) xx "Majac 190 cm to juz w ogole smiesznie musi wygladac" x Niski zle, wysoki tez zle. Zdecyduj sie zabko. Poza tym, kto ci napisal, ze moj maz jest chudy? Ty masz jakas obsesje na punckie malych, chudych ludzi. ;) xx xx "Jak mozna mieszkac w takim biednym kraju? Brrr.." Nie kazda dzielnica jest biedna. Nasza wyglada przepieknie. Moze dlatego tylu obcokrajowcow dcyduje sie tu zamieszkac na stale? Moze zapytaj ich, damo z Polski? ;) Poza tym nudzisz i trollujesz. Lazisz za mna jak piesek po watkach i ciagle piszesz : Jak mozna tam mieszkac? Ja bym tam nie chciala... Niunia, nikt cie tu nie prosi. Nikt plakac za toba nie bedzie. Tu nie ma pracy dla obcokrajowcow na tasmie lub przy sprzataniu. Nie dla ciebie te rejony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ALez niedowartosciowana panna" x Tak, tak. To ja biegam za kims na forum i staram sie anonimowo dowartosciowac ;) Probuj dalej, sloneczko. A teraz zostawiam was same, pelne zlosci i kompleksow, ktore cala swoja niedziele spedza przed kompem, plujac jadem. Idziemy z moja rodzina i tesciowa na miasto (tesciowa jest tez z nami). Nam sie za kilka dni urlop konczy i czas wracac... Pozdrawiam zakompleksione, wulgarne damy i tych normalnych tez :) Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakas schizofremiczka sama z soba rozmawia ....do tego jeszcze to podejscie ze wie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze mowiac strasznie mi sie nie podoba co Azjatycka Pani napisala. Naprawde, troche ja ponioslo. Bzlam na Filipinach. Bylam tez w Malezji, Kambodzy, Laos, wielokrotnie bylam w Tajlandii. W Bangkoku mam przyjaciol, ltorych regularnie odwiedzam.Te miejsca moze nie sa jeszcze tak zapelnione polskimi turzystami jak np Egipt, ale sa coraz popularniejsze. Naprawde, nie ty jedyna z tego forum jestes w Azji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe koncepcje tu walicie. Byl tu topik o Filipinach. Jakas laska sie pytala o polecane hotele i miejsca ktore mozna tam zobaczyć. ZADNA z pan turystek jej nie odpisala :D A ja nie bylam na Filipinach. Mam jaja, zeby to napisać. I c**j 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniz  bliskiego wschodu
Trz mieszkam w Azji , tylko tej blizszej, miszka mi sie f dobrze juz 6 lat, ja wychowuje dzieci partner ma interes, zaliczylam uk grecje, i francje alr tu mi wygodnie , chodz kraj muzulmanski, czy zostane tu na dluzej hmmmm poki co tak, kasa jest najwazniesza a tu ja mozna zarobicKraju wole nie podawac bo zaraz mnie zajda itp ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, bliski wschód? Fajnie :) Pewnie Emiraty, co? Super miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FRANKA1999
nikt z HISZPANII ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniz  bliskiego wschodu
ok napisze i tak nikt nie zna Iran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafaella4
A ja mieszkam w Grecji od 12 lat .Jestem szczęśliwą mama 4 dzieciaków i żoną cudownego Greka . W zyciu bym nie zamienila tego kraju na UK ! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tej wyzej... Ale co cie obchodzi ile tamta z Grecji ma dzieci i czy maja kryzys czy nie? Boze, wscibska baba wszedzie swojego nochala wepchnie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ciebie obchodzi co mnie obchodzi, pilnuj swego nosa i sie nie interesuj bo kociej mordy dostaniesz. Kryzys w grecji mnie obchodzi , obchodzi mnie sytuacja ekonomiczna europy ogolnie a nie tylko zagadnienie kotleta mielonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafaella4
Gdy zaczynaliśmy to kryzysu nie było :P Najstarsza córka ma prawie 7 lat :) A tak na poważnie to nie każdego tutaj dopadł kryzys .I tak żyje się w Grecji lepiej niż w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agonia to niech cie obchodzi sytuacja ekonomiczna w eu a nie ile ktoś ma dzieci :-O wścibska babo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mieszkalam s w Grecji ilka lat, tez bylam zadowolona ale tambieda teraz na maksa i , choc nie kazdy ma z tym problem, rodzina meza swietnie prosperuje, my wolimy dorabiac sie gdzie indziej..najbardzij przerrazalao mnie to ze tam wszystko jest bez umowy w szczegolnosci porca, na czarno glowie zatrudniali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A co ciebie obchodzi co mnie obchodzi, pilnuj swego nosa i sie nie interesuj bo kociej mordy dostaniesz. Kryzys w grecji mnie obchodzi , obchodzi mnie sytuacja ekonomiczna europy ogolnie a nie tylko zagadnienie kotleta mielonego " Kocia morde masz juz ty, nerwicowko ;) Ciebie kryzys nie interesuje, tylko to kto ile ma dzieci. Przeciez jej dzieci moga byc juz duze, urodzone przed twoim kryzysem, kretynko. Taka wscibska baba spod sklepu. A mielony moze jedynie ciebie interesowac jak go serwujesz mezowi. Uwazaj, zeby nie byl za suchy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Agonia to niech cie obchodzi sytuacja ekonomiczna w eu a nie ile ktoś ma dzieci pechowiec.gif wścibska babo" No wlasnie to staralam sie jej napisac, ale babsko srustrowane, stare, wiec dajmy jej czas na "zalapanie frazy" 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafaella4
Ja się nie spotkałam ani wśród znajomych ani rodziny by ktoś pracował "na czarno". Kiedyś może Polacy i inne narody pracowali bez umowy ale teraz w Unii jesteśmy i to się zmieniło i łatwo nie znajdziesz obcokrajowca pracującego na czarno. Ewentualnie Albańczycy... Ale teraz bardziej sprawdzają i każdy sie boi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och jak milo wrocic z pracy i zobaczyc jak sie rozszczekaly MLODE tepe dzidy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejonelo
azjatycka przestan juz tutaj z ta "niunia" bo sie zygac cce, non tsop tylko niunia to niunia tamto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszczka
Ja mieszkam w Barcelonie juz od 11 lat, uwielbiam to miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Agonia36 Och jak milo wrocic z pracy i zobaczyc jak sie rozszczekaly MLODE tepe dzidy" Jak widac niektore Agonie nawet mimo powaznego wieku wciaz pozostaja tepymi dzidami. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×